tijdeli jk dubbele punten op elk oak Skala, lE,DSCH S) DatisVanNelle 6 mokken met beroemde koffiehuizen Zin in een leuke bijverdienste bij u in de buurt? medewerk(st)er schoonmaakdienst PART-TIME GROEPSLEIDER(STER) 071-131141 Delaforce Port om een drukke dag mee af te sluiten. Delaforce Port Om rustig van te genieten. AARZELT U NOG MET VIDEO? 'T IS NU ZONDER RISICO TE HUUR. Neem dan snel kontakt op met Cemsto! Want wij zoeken wegens uitbreiding van onze objecten nog enkele mensen die ons als een paar uur per avond willen helpen met het schoonhouden van kantoren en gebouwen. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 17.30 tot 20.30 uur. Wij hebben nog plaats in Zoeterwoude, Sassenheim, Wassenaar en Leiden. Iets voor u? Bel of schrijf naar de afdeling Personeelszaken. Het adres is. Papengracht 7a, 2311 TV Leiden. Telefoon (071) 12 54 44. De sektor abonnementenverkoop heeft plaats op haar afdeling nabezorging voor een Wij denken aan een 50+er met een uitstekende telefoonstem en de navolgende capaciteiten- Goede kontaktuele eigenschappen Leidinggevende capaciteiten Administratieve kennis Stratenkennis van Leiden en omgeving De navolgende werkzaamheden zullen behoren tot zijn taak: Analyseren van gegevens en rapportage Telefonisch kontakt onderhouden met afnemers en agenten; Werkoverleg; Leiding geven aan een team van 3 medewerkers. (Werktijden zijn van ma. t/m vr. van 17.30-20.00 uur en za. van 15.30-18.30 uur) Heeft u interesse in deze funktie, dan kunt u inlichtingen kri/gen onder telefoonnummer 071-144941, vragen naar de heer H. Warnars. Schriftelijke sollicitaties aan de personeel coördinator de heer R. Metman van het Leidsch Dagblad B.V., Witte Singel 1,2311 BG Leiden. 365dagen service per jaar. Haarlemmerstraat 168 Leiden Even de drukte van alledag vergeten. Even ontspannen met een glas Delaforce Port. Donkerflonkerend, voornaam van smaak.. Gerijpt volgens eigen, aloude traditie in de kelders van Vila Nova de Gaia. Nu voor uw eigen vorstelijke momenten... voor een prijs die de burger weer moed schenkt! Verkrijgbaar bij de vakman.uw eigen slijter. De video-techniek ontwikkelt zich razend snel; er komt steeds weer iets nieuws. Vandaar dat huren dé oplos- U kunt omruilen wanneer u wilt. Met video hoeft u geen tv-programma meer te missen, zelfs als u niet thuis bent. Neem op wat u bewaren wilt met de altijd nieuwste Skala IVUSI video recorder. Met een tijdklok die u voor 7 dagen kunt programmeren. Met mogelijkheid tot toevoegen van eigen geluid; dus ook eigen kommentaar. Banden van 3 uur koopt u als Skala-huurder voor een vriendenprijsje. Op zo'n band kunnen o.a. 2 voetbal wedstrijden. U kunt voor 6.12 of 24 maanden huren. Een Skala IVHSI hebt u al v a. f 22,50 per week. Met de zekerheid van 365 dagen service per jaar. Zelfs op zon- enfeestdagen. Bel voor inlichtingen van 9.00 tot 21.00 uur. Prachtige mokken, van echt Beiers porselein. Ieder met een sfeervolle, veelkleurige afbeelding van een beroemd koffiehuis. We zien koffiedrinkers op het levendige terras van Caffè Florian m Venetië. Burns Coffeehouse op Broadway (New York) met zijn karakteristieke houten dak, het charmante exterieur van Mol's Coffeehouse in Exeter (Engeland), een scène in een 19e eeuws Parijs café, Café Kolschitzky het eerste koffiehuis van Wenen waar de koffie door de eigenaar in Turksc kleding werd geserveerd en het voor ons zo bekende Noord- en Zuid-Hollandsch Koffiehuis in Amsterdam (voor het Centraal Station) dat binnenkort waarschijnlijk weer herbouwd zal Worden. Alle 6 mokken voor slechts 500 punten f 18,95. Tijdelijk nu dubbele waardepunten (50!) op elk Suprapak. Dat spaart Suprasnel! rankeerde envelop sturen aan: .....v .„...otions. Postbus499.3000 AL ROTTERDAM Postcode woonplaats Hiermee bestel ik de 6 mokken met beroemde koffiehuizen voor I 500 Van Nelle punten 118,95 Hierbij sluit ikVan Nelle punten m. Ik stort een bedrag van f op giro 81505 van Van Nelle Promotions. Rotterdam. Na ontvangst van mijn W betaling stuurt u mij de bestelde artikelen franko thuis. Au Dit Van Nelle aanbod is geldig tot en met 29 februari 198Q

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28