Boekhouder Roel lansen kiest de Nutsspaarbank voor 'n salarisrekening. Soms de auto. Soms de trein. En straks óók voor 'n spaarrekening! LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK In heel wat gevallen is de auto het ideale vervoermiddel. Toch is er een groeiend aantal autobezitters dat niet automatisch elke dag achter het stuur kruipt. Soms laten ze de auto de auto. Rijden er hooguit mee naar het station. En stappen dan in de trein. Bij slecht weer bijvoorbeeld. In de trein heb je daar geen last van. Die brengt je probleemloos op de plaats van bestemming. Met of zonder koffie. Met of zonder krantje. Soms is de trein zo gek nog niet.<^ Roel Janssen houdt de boeken bij. Van en op 'n klein maar heel gezellig reis- buro. Hij houdt ook van boeken. Met lezen gaat 'n fors deel van zijn vrije tijd heen. Daarnaast is Roel ook nog aktief in het verenigingsleven En het verbaasde ons niet toen we hoorden, dat hij de penningen van de plaatselijke voetbalvereniging beheert. Die vereniging staat 'r - ondanks slechte berichten over voetbal in 't totaal - goed voor. Dat kunnen wij weten. Want Roel kwam 'n tijdje geleden bij ons over een salarisrekening. Goed, da's een kwestie van even uitleggen. Maar Roel nam die rekening bij ons juist omdat we de tijd hadden om 'em iets te vertellen over de mogelijkheden en zo. Ja, daar kan ook 'n boekhouder nog wel 'ns mee gediend zijn. En zo kwam Roel ook met ons over voetballen praten; van 't een kwam 't ander en nu voetballen wij zogezegd mee Nu is de Nutsspaarbank onderdeel van een groter geheel. Zou 't zo gemoedelijk gaan op alle 80 kantoren in en rond Den Haag? Ja, punt uit. We weten van onszelf dat we de vriendelijkheid, de flexibiliteit en 't persoonlijke van een privé-bank hebben. We willen dat graag laten blijken en aan iedereen vertellen. Modern standpunt. De Nutsspaarbank is een bank van. vandaag. Met alle diensten in alle sektoren van het geldverkeer. Salarisrekeningen,, hypotheken, verzekeringen, speciale rekeningen voor jongeren, vreemde valuta en óók nog 'n aantal verschillende manieren van sparen en beleggen. Roel Jansen weet dat nu allemaal En hij heeft als boekhouder inzicht genoeg om te konstateren dat 't ook voordelig is om met Nutsspaarbank in zee te gaan. En natuurlijk die persoonlijke benadering- Wellicht kiest hij straks óók de Nutsspaarbank voor 'n spaarrekening. De paperassen en de eerste dagafschriften van z'n salarisrekening heeft-ie allang opgeborgen in de speciale map van de Nutsspaarbank. Administratief gaat 't bij ons ook op rolletjes. Vlot. En verder wisselt Roel 's zaterdagsmorgens bij een Nutsspaarbankkantoor nog wel eens kleingeld voor de klubkas; vlak voor-ie zelf moet spelen. Laat ons juichen, Meneer Jansen! Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071 -141846

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10