onroerendgoed 1R0 SIKH ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed a «tf1 onroerend goed ONROERENDGOED onroerendgoed U la Tekoop in: PROPER VAN DER PLAS B.V. A DAMEN B.V. onroerendgoed Hazerswoude-Rijndijk Willem Kloosstraat 10 Ruime, geheel gemoderniseerde 4/5-kamerFLAT met c v - gas en kelderberging. Ind entree, zeer ruime speels inge deelde woon- eetkamer met ged parketvloer en verlaagd plafond. Moderne open keuken, 3 slaapkamers en komplete badkamer Opl in overleg Prijs I 159.000,-- k.k. Vraag naar onze. kosteloze, met foto's geïllustreerde woning-gids. Hazerswoude-Rijndijk Potgieterlaan 57 Gezellige EENGEZINSWONING mei zonnige achtertuin, voorzien van c v-gas Ind entree, hal. woon-eetkamer met parketvloer en open haard, keuken, toilet, voortuin en achtertuin met berging. 1e Verd.: 2/3 slaapkamers, bad kamer met 2e toilet en bergkast. 2e Verd. grote slaap-/ hobbykamer met dakkapel en veel bergruimte. Opl. evt. direkt te aanvaarden Prijs I 185.000,-- k.k. Woubrugge/Beatrixplantsoen 19 Aan rustig wandelpad gelegen ruime DAKTERRAS WONING met c v -gas. voortuin en ri tuin op het zuiden Ind.: entree, ruir eetkamer met houten vloer, open haard en ope 1e Verd drie ruime slaapkamers en komplete met 2e toilet 2e Verd grote 4e zolderslaap-/hobbykamei veel bergruimte en groot zonneterras. Gedeeltelijk thermo pane beglazing. Opl. in overleg Prijs f 229.000,-- k.k Leiden/Donizettilaan 7 Royale HOEKEENGEZINSWONING met tuin op het zuiden en eventueel apart staande garage Ind hal. woon- eet kamer. voortuin en achtertuin met berging 1e Verd 3 slaapkamers, royaal balkon en badkamer met ligbad en 2e toilet 2e Verd grote zolderkamer met dakkapel en bergzolder Opl evt direkt te aanvaarden Prijs f 239.000,-- k.k. Garage f 15.000,-- k.k. Leiden/Begoniadal 6 Zeer ruim en goed onderhouden HERENHUIS met c v -gas. voor- en zonnige achtertuin Ind entree, ruime zonnige woon- eetkamer en moderne open keuken 1e Verd vier royale slaapkamers en moderne badkamer met aparte douche en 2e toilet 2e Verd grote 5e s!aap-/hobbykamer en veel bergruimte. Opl in overleg Prijs t 239.000,- k.k. Leiderdor p/Karolusgulden 10 Fraai gelegen net afgebouwd HOEKHERENHUIS. voorzien van c v -gas Ind entree, hal, toilet, royale woonkamer met open haard alsmede ruime studeer-/eetkamer Zeer luxe uitgevoerde open keuken met alleapparatuuren achtertuin met berging 1e Verd. royale overloop, 2 slaapkamers, bad kamer met ligbad en dubbele wastafel en apart 2e toilet 2e Verd 2 slaapkamers, douche, fraai zonneterras en c.v - c q wasruimte. Opl. evt. direl Prijs 395.000,- k.k. TE KOOP IN RIJNSBURG Ind. woning: hal, grote woonkamer 45 m2 met open haard, open keuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer, grote zolder. Vraagprijs 265.000,- Bemiddeling BAB KRALT Noordwijkerweg 63, Rijnsburg. Tel. 01718-21777. TE KOOP Oegstgeest, Van Wassenaerlaan 19,3-kamerflat op de 1e etage met cv-moederhaardsysteem, schuur op de beg grond. Indeling: 2 kamers en suite, 1 kamer, keuken, betegelde douchekamer met toilet, twee balkons, 2e eta ge: zolderruimte te bereiken met vlizotrap, eventueel ge schikt voor het maken van een extra kamer 148.000,- k.k. Oegstgeest, Oudenhoflaan 23. Middenhuis met voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang. Beg gr.: woonk. met hoek-open haard en parketvloer, keuken, gang, toi let. 1 e etage: 3 kamers, douchekamer. 2e etage: grote zolderkamer, bergruimte. Goede staat van onderhoud. 235.000,- k.k Oegstgeest, Govert Flincklaan 34. Middenwoning aan brede laan en plantsoen, met voor- en achtertuin, c v -gas, ruime woonkamer met open haard en par ketvloer, dubbele ramen in alle kamers. 1e etage 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met ligbad, zolder met 4e kamer en bergruimte. 275.000,- k.k. Warmond, Herenweg 57. Vooroorlogse middenwoning, voor- en achtertuin, schuur, achteruitgang, c v,-olie. Beg. grond: woonkamer met serre, moderne keuken, studeer kamer, gang. toilet, provisie/stookkelder 1e etage: 4 ka mers. douchekamer, toilet. 2 balkons 2e etage: 1 ka mer, zolderberging, spoedig leeg te aanvaarden. 305.000,- k.k. Voorschoten, De Hooghkamer43. Mod middenwoning met voor- en zonnige achtertuin, achteruitgang, schuur, c.v. Begane grond: L-vormige woonkamer met open trap, plavuizen vloer, mod. keuken, hal met garderobe en toi let. 1 e etage: 3 kamers, badkamer, toilet, veel kastruimte 2e etage 1 kamer, berging, thermopane beglazing. In goede staat van onderhoud 367.500,- k.k. Leiderdorp, Dotterbloemkreek 14. Moderne nieuwe splitlevel-woning met vaste parkeerplaats in parkeerga rage en bergkast, voortuin op de zon, c.v. Beg. gr.: hal toilet, slaapkamer, betegelde douchecel, berging 1 e eta ge: woonkamer. 2e etage: moderne woon/eetkeuken Incl. nieuwe vloerbedekking, diverse extra s Prijs no.t.k. Leiden, Rijnsburgerweg 177. Zeer groot herenhuis met voor- en achtertuin, c.v -gas. Het pand verkeert in uitst. st. van onderhoud, is geheel gemod. Woonkamer 13 m lang met open haard, parketvloer, lambrizering, half open compl. inger. mod. keuken, hal. toilet, kelderkast, 1eet. 2 kamers, elk met een balkon, 2 compl. ingerichte badka mers, toilet. 2e et.: woonkamer met half open compl inger. mod keuken, open haard, zijkamer, balkon. 3e et.: grote hobbyzolder. 525.000,- k.k. Leiden. Van der Werfstraat 36. Bedrijfspand met ver huurde bovenwoning in het centrum van Leiden. Voor vele doeleinden geschikt. Prijs n.o.t.k. makelaardij o.g. OEGSTGEEST PASSAGE 12 TEL. 071-156952' Lid Makelaars Computer Centrur KATWIJK Schouthof. Luxe drive-in woning aan de rand van Kat wijk, nabij de provinciale weg Den Haag/Haarlem. Deze woning van 4 verdiepingen is v.v. veel luxe en biedt 'n modern gezin alle ruimte en comfort. De royale hobby kamer grenzend aan de tuin heeft een parketvloer en keukenblok. Op de woonetage bevindt zich een L-vormi ge woonkamer met open haard partij, verlaagd plafond, parketvloer, open keuken kompl met inbouwapp. Tot opp. 45m2. In de badkamer een ligbad, bidet, wastafel en toilet. Kleur sahara-beige. In totaal zijn er 4 slaapkamers. U moet deze woning van binnen zien om over de prijs een oordeel te kunnen geven. Reigerstraat 25. Ruime ééngezinswoning met royaal sousterrain. C.V-gas. Ind.: entree, hal, trapopgang. Woonk. 8.50x3 60 met gezellige open haard. Luxe eiken keuken. Fijne tuin op het zuiden. Verd.: overloop, 4 slaapk. en douche. Sousterrain: woonkamer, keuken, slaapk., douche. Berging. Prijs: n.o.t.k- NOORDWIJK Achterzeeweg 23. Rustig gelegen halfvrijstaand heren huis met diepe zonnige achtertuin (20m) opZ.. extra grote woonkamer door hardhouten erker, keuken, totaal 5 slaapk., badk. schuur 4x2.5m., c.v. gas. Uitstekend on- derh. Vraagprijs 298.000,- k.k. RIJNSBURG Hermanstraat 2. Leuk gelegen semi-bungalow met schuur, bj. 1974 Ind. entree, hal met toilet, woonkamer 38m2, keuken, kantoortje. Verd. 3 slaapk., badkamer met ligbad en 2e toilet, voortuin op Z. 7.50m., achtertuin met schuur. Pand is zojuist geheel geverfd c.v. gas. Direct te aanv. Nieuwe prijs 255.000,- k.k. Frederiksoordlaan. Halfvrijstaande luxe bungalow met garage, woonkamer 51 m2 met open haard, royale compl. inbouwkeuken, 4 slaapkamers, luxe badkamer, flinke tuin met zonneterras. Vraagprijs 525.000,- k.k. Graaf Florislaan. Fraai 4-kamerapp. op 4e woonlaag met uitzicht op Oegstgeesterweg. Oplevering medio 1980 Prijs n.o.t.k. MAKELAARDIJ IN ONROERENDE GOEDEREN Princestraat 31 - Katwijk aan Zee-Tel. 01718-73641 Noordwijk aan Zee Breloftpark 13. Aan de onderkant van duin schitterend en beschut gelegen witgeschilderde villa met vrij staande garage en rondom tuin. Indeling: entree, hal, toilet, U-vormige living (plm. 60 m2) met open moderne keuken 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, luxe badka mer met ligbad, bevloerde zolder, c.q. berging Vraagprijs 510.000,- Bent U vaak niet tevreden over de afwerking van de huizen die u bezichtigd, deze voldoet aan uw stoutste verwachtingen. Herenhuis met veel ruimte, voorzien van c.v.-gas, voor- en achtertuin met zijpoort. Bevat: zeer royale woonkamer met fraaie openhaardpartij, open keu ken, bijkeuken, schitterende badkamer. 5 ruime slaap kamers, gelegen aan een nog te realiseren sfeervolle gracht. AAN DE RIJN EN SCHIEKADE 32 TE LEIDEN Vraagprijs 350.000,- k.k. makelaardij j.van iterson o.g ie Vereen. Ned. Makel HAZERSWOUDE-DORP Poelzoom 18. f480.000,-- Geschakelde villa met aangebouwde garage met berging, aan 3 zijden vrijstaand. Ind.: zij-ingang, hall, toilet, open trap, zeer grote woonkamer met niveau-verschil bestaande uit zitgedeelte met open haard, eethoek met schuifdeuren naar de tuin, studeer- of werkruimte, open keuken met eiken front, bijkeuken, garage met vliering. Ie et.: 3 ka mers, berging, badkamer met ligbad, 2e badkamer met douche, apart toilet, 2e et.: 1 kamer, berging. CV gas. Leeuwerikstraat 47. f 235.000,-- Ruim woonhuis met voor- en achtertuin, schuur. Ind.: hall, toilet, kamer en suite, openslaande deuren naar de tuin, keuken, le et.: 3 kamers, balkon, badkamer met douche en wastafel, op de overloop een kast met wasta fel. 2e et.: vaste trap, voorkamer met dakkapel, achter kamer met dakkapel, zijkamer met dakraam. Middelste Gracht 22a-24. f 175.000,- Winkel met afzonderlijke bovenwoning. Ind.: winkel met daarachter 2 kamers, overdekte plaats, gang en toilet. Bovenwoning: eigen opgang, woonkamer, kleine kamer, voorzijkamer, keuken, t.oilet, 2e et.: douche, 2 ruime kamers. Geheel leeg op te leveren met uitzondering van de 2 kamers op de 2e etage (verhuurd). LEIDERDORP Laan van Ouderzorg 81. f 150.000,-- Maisonette met inpandige berging en CV blokverwarming. Ind.: parterre: hall, 1 kamer, le et.: 3 kamers, keuken, badkamer met douche, toilet. OEGSTGEEST Warmonderweg 62. f455.000,-- Groot hoekherenhuis met garage en grote diepe tuin, ge legen nabij het Leidse Hout. Ind.: hall, grote moderne keuken, grote woonkamer met serre, open haard, thermo pane beglazing, le et,: 3 kamers, balkon, badkamer, toi let op de gang, vaste trap naar 2e et.: zonnige voorkamer met raampartij, voorts 2 ruime kamers. CV gas. iWllj Geversstraat 83, Oegstgeest tel. 071-152540* Direktie: J.\. Lancvi. makelaar Lag. Lid Makelaars Computer Centrum MCC r NOORDWIJK Boven het winkelcentrum aan het Rederijkersplein op de 2e bovenste woonlaag hebben wij te koop een uit stekend onderhouden ETAGE WONING met aan de voorzijde blijvend uitzicht op dierenpark en aan de ach terzijde uitzicht op grote speelweide. Indeling: Entree, garderobe, hal, keuken, toilet, dou chekamer en grote ruimte voor wasautomaat, ruime woonkamer (3.80 x 6.60) met balcon aan zonzi|de, rui me ouderslaapkamer met vaste wastafel en 2 kinder slaapkamers Aparte fietsenberging op de begane grond. Het geheel is centraal verwarmd. Oplevering in overleg. Vraagprijs: 195.000,- k.k. IEDER SERIEUS AANBOD ZAL DOOR VERKOPER IN OVERWEGING WORDEN GENOMEN. assurantie kom bi natie holland b.v. s-Gravendamseweg 2 Noordwijkerhout Telefoon (02523) 4341 V.D. VOORT EN V. BEEK'S HUIZENWINKEL MAKELAARDIJ IN O.G. TE KOOP LEIDEN Riant herenhuis op zeer goede stand, één van de mooiste punten van Leiden, zoniet het mooist. Onlangs geheel verbouwd, o.a. een CV installatie met 23 radia toren, wanden, trappen, plafonds geheel gerestaureerd, ind.: sousterrain: aparte entree, toilet, keuken, douche, 3 kamers, Part.: zeer grote living met parket (12x5) 1e etslaapkamers 5x5. toilet, douche, slaapkamer 4'/2x5, grote mod. keuken 5x5V2, 2e et.: 2 ruime kamers, grote overloop, keuken, grote nieuwe douchekamer met toilet en wastafel. De vraagprijs voor dit unieke object is reëel, n.l. 585.000,- Ook zeer geschikt als praktijkwoning. Centrum Leiden. 3 aaneengeschakelde grachtenpanden op goede winkelstand. Ideaal voor het grootwinkelbedrijf, goede exploitatiemogelijkheden door de verhuur van kamers. De panden zijn voorzien van nieuwe c v.-installatie, globale indeling: winkel ca. 100 m2. 2 kantoren, opslag ca. 80 m2, momenteel 12 kamers met uitbreidingsmogelijkheden, diverse keukend, toiletten, douches, dakterras. Huuropbrengst ca. 70.000.- p. jaar Vraagprijs 745.000,- k.k. Gamandertuin. Nagenoeg vrijstaande villa met grote aangelegde tuin. Ind.: grote, met hardhout betimmerde entree met plavuizen, toilet, bijkeuken cq berging, grote Z-vormige living ca. 45 m2 met open haard, houten plafond met inbouw spots, fraaie zeer luxe eiken keuken met ingebouwd: 2 koelkasten, vrieskast, vaatwasser, bier- pomp, oven, kookplaat, el. barbecue, eetbar, schuifpui naar torras en tuin, 1e et.. 3 ruime slaapkamers, apart toilet, aparte douche, badkamer, ligbad, 2e et.: grote 4e slaapkamer, met groot dakterras. Vraagprijs 448.000,- k.k. Hooglandse Kerkgracht. Groot grachtenpand met binnenplaats. Frontbreedte 7 m Ind.. Voorhuis: grote hal (7x3) 4 kamers. 2 met wastafel, en 1 met openslaande deuren naar de binnenplaats, 2 toiletten, keuken, 1e et.: 5 ruime kamers v.z.v. wastafels en balkenplafonds, 2e et.: 2 zeer grote kamers. Achterhuis: 1 kamer, douche, 1 e etappartement met eigen keuken en slaapkamer, geheel gestofferd en v.z.v. gaskachels. Meer gegevens en maten op ons kantoor. Vraagprijs 315.000,- k.k. Jacob van Campenlaan. Zeer luxe 4 kamerflat op zeer goede stand. Ind.: grote living 11 x4, luxe eiken Keiler keuken, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, groot balkon, CV gas, gestoffeerd. Vraagprijs 248.000,- k.k Carneoolstraat. Leuk gelegen herenhuis met vrij uitzicht. Ind.: ruime Z-vormige woonkamer met parket, schuifpui naar diepe achtertuin op Z. Tielsa keuken met schrootjes afgetimmerd, 1e et.: 3 slaapkamers, douche, 2e et.: grote zolder met werkhoek en DOKA. CV gas. Vraagprijs 229.000,- k.k. Lange Mare. Groot, geheel verbouwd grachtenhuis. Ind.: grote woonkamer met open trap, binnenplaats, nieuwe keuken, douche, toilet, 1 e et 2 grote kamers in het voorhuis, 1 in het achterhuis, 2e et.: grote zolderverdieping, met ruimte voor meer kamers. Vraagprijs 220.000,- k.k. Verbouwing moet nog gedeeltelijk worden gerealiseerd. Inspraak mogelijk. Oude Vest. Groot grachtenpand. Ind.: gang met marmeren vloer, keuken, douche, toilet, voor- en achterkamer, binnenplaats, 1e et.: voorkamer met keukentje, zeer fraai plafond. Achterkamer met wastafel, toilet, 2e et.: keukentje, voor- en achter kamer, 3e et.: grote zolder met 2 kamers. Incl. gaskachels, nieuw gas/licht/dak. Vraagprijs 215.000,- k.k. Utrechtse Jaagpad. Leuke gelegen, vooroorlogs herenhuis met achtertuin op het Z. Vrij uitzicht op water, CV gas. Ind.: gegranolde entree, mooie woonkamer met fraaie open haard, toilet, ruime moderne keuken, 1e et.: overloop, 2 royale slaap kamers. zonnebalkon, ruime douche met 2e toilet. 2e et.: grote zolder met mogelijk heid om eenvoudig meer kamers te creëren. Vraagprijs 185.000,- k.k. Coornhertstraat. Goed verbouwde en op goede stand gelegen vooroorlogse een gezinswoning met voor en 20 m. diepe achtertuin met achterom. Ind.: entree, ruime woonkamer, nieuwe keuken, nieuw toilet, bijkeuken. 1 e et.3 slaapkamers, douche, balkon. 2e et.: zolder met slaapkamer. Vraagprijs 179.000,- k.k. Zijlsingel 78. Fraai verbouwd tussenhuis met diepe achtertuin op Z. Ind.: entree, fraaie woonkamer met open haard, plavuizen en balkenplafond, houten keuken, mooie houten badkamer met ligbad, schuurtje met boiler en aansl. WA, 1e et3 slaapkamers, beschoten vliering. Nieuw gas/water/licht/riool. Vraagprijs 159.000,- k.k. Vaartkade. Middenwoning aan vaarwater. Ind.woonkamer, semi open keuken met bar, binnenplaats, 1e et,: 3 slaapkamers, douche, 2e et.: vliering. Incl. gaskachels. Koper dient een huurwoning achter te laten. Vraagprijs 140.000,- k.k. Pretoriusstraat. Geheel fraai verbouwd tussenhuis met tuintje. Ind.: betimmerde entree met plavuizen. L-vormige woonkamer 8,60x4/3. moderne keuken met hard houten plafond, nieuwe douche met toilet en zitbad. 1e et. 3 slaapkamers. 2e et bergvliermg met vlizotrap, nieuw riool, gas/water/licht Vraagprijs 129.000,- k.k. Mahlerstraat. Zeer mooie 3 kamer top-flat. Ind.: ruime woonkamer, douche met wastafel en aansluiting WA', 1 slaapkamer 4x31/z, slaapkamer 3,40x3 met balkon op Vraagprijs 123.000,- k.k. Oosterstraat. Dubbel woonhuis met verhuurde benedenwoning. Ind.: bovenwon. grote woonkamer (10x3.60), nieuwe keuken, 2e et.: 2 slaapkamers, badkamer Vraagprijs 119.000,- k.k Maresingel. Tussenhuis met plaats, en vrij uitzicht. Ind.: grote woonkamer, keuken, 1e et.: 1 kleinere en 1 zeer grote slaapkamer. Enig achterstallig onderhoud. Vraagprijs 110.000,- k.k Volmolengracht. Karakteristiek grachtenhuisje (monument) met nieuw dak. elek tra, gas en water, 3 woonetages. Vraagprijs 105.000,- k.k. Magd. Moonsstraat 17a. Mooie, grote bovenwoning. Ind.: voor- tussen- achterka mer. keuken, douche, toilet, 1e et.: zeer grote zolder 11x5x6, met momenteel 2 slaapkamers. Vraagprijs 85.000,- k.k. HAZERSWOUDE RIJNDIJK Busken Huetstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en diepe achtertuin Ind.: hal, gang, woonkamer met open haard, keuken, toilet met fontein tje. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, 2e etage: zolderruimte met slaapkamer en veel berging. CV gas. Vraagprijs 193.000,- k.k. Jac. Reviusstraat. Prachtig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin op Z met grote stenen schuur. CV hete lucht. Parterre: entree, kelderkast, toilet, ruime mo derne keuken met alle apparatuur o.a. vaatwasser, koel- en vrieskast, ruime woon kamer met parket en mog open haard. 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel 2e etage: vaste trap naar 4e slaapkamer met dakkapel. Mogelijkheid om ruime garage met onder en bijliggende grond bij te kopen. Meerprijs 17.000,- Vraagprijs 218.000,- k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blijvend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind woonkamer, keuken, hal. toilet. 1e et2 grote en 1 klenere sip kamer, douche. 2e etruime zolder Het geheel in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 168.000,- k.k. RIJSWIJK Caen v. Necklaan. Goed onderhouden, op goede stand gelegen 4 kamer apparte ment op 1e etage. Ind entree, zeer grote woonkamer met open haard, open keuken met eetbar. 3 slaapkamers, nieuw toilet, nieuwe douche, groot balkon, CV gas. Vraagprijs 148.000,- k.k. LEIDEN HUUR: praktijkruimte op goede stand. Goede parkeermogelijkheden en bereik baarheid. 30.000,- per jaar Van der Voort en Van Beek's HUIZENWINKEL Makelaardij in onroerende goederen Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28