junior programmeur m/v persi V REPG0 sed Academisch Ziekenhuis Leiden Werken waar het prettig winkelen is PERSONEEL'™* RUTGES BV een loper SCREENZEEFDRUK GALVANISCHE MACHINEBANKWERKERS TELEFONISTE vakaturelijq 071-130636 LubapQ Uitzend Ikiro—J X E Samsom Efficiency J 2 METSELAARS DIACONESSENHUIS LEIDEN X analist m/v SECTOR CHEF personeel pgsoNEa personeel w vraagt voor de Afdeling Internationaal Transport en Expeditie te Alphen a/d Rijn Hij zal worden belast met het weg- en rondbrengen van documenten. -Voor deze mobiele fuhkti%is het, bezit van een fiets nodig. Voor belangstellenden is een telefoontje voldoende. Het nummer is (01720)29 210. toestel 317 Het adres is: Bedrijfsweg 21 2404 CB Alphen aan den Rijn. Leeftijd 17- 20 jaar Rutges BV is een werkmaatschappij van Paktrans BV. is een bedrijf dat gedrukte bedradingen (prints) maakt voor de elektronische in dustrie. Wij hebben vakatures op de vol gende afdelingen afdeling Op deze afdeling wordt met behulp van een zeefdruktechniek een deklaag op de prints aangebracht. Hien/oor krijgt u bij ons intern een opleiding. Het zelfstandig en met inzet kunnen en willen werken is van groot belang. afdeling Hier worden de prints galvanisch behandeld. Ook deze afdeling is als geheel zelfstan dig binnen het bedrijf zodat ieder zijn eigen verantwoordelijkheid heeft. Opleiding: technisch gericht en ervaring strekt tot aanbeveling. Uw sollicitatie voor deze vakatures, die discreet behandeld zullen worden, kunt u richten aan: DIREKTIE MEDIFO Postbus 34. 2380 AA ZOETERWOUDE Voor inlichtingen kunt u bellen: de heer S. A. Geels, 071 - 895102 tst. 51 Rijmefa B.V. is een slagvaardige, middelgrote onderneming, dié zich toelegt op de ver vaardiging en verkoop van laboratorium-'en ziekenhuisappendages en ac cessoires, alsmede hulpmiddelen voor gehandicapten Voor spoedige indiensttreding bij de afdeling produktie vragen wi die ingezêt zullen worden in de produktie van klein seriewerk. Bij gebleken geschiktheid zullen de nieuwe medewerkers meewerken met de ontwikkeling en vervaardiging van nieuwe produkten en gereedschappen. Voor de vervulling van deze funktie denken wij aan medewerkers met erva ring in de bediening van universele draai- en freesbanken. Tevens is ervaring vereist in zowel autogeen als elektrisch lassen zeer gewenst. Voor meer informatie kunt U bellen met de heer Neve tel. 071-765700 Geïnteresseerdén verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie met vermelding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan: RIJMEFA B.V., Postbus 1022, 2302 BA Leiden Rooseveltstraat 14, 2321 BM Leiden. Rijmefa is een dochteronderneming van het V.S.H.-concern Leidsch Dagblad b.v.. uitgeefster van Leidsch Dagblad. Alphéns Dagblad. Alleman en wijknieuws Ridderveld vraagt een Vereisten: - Mavo-niveau en typediploma of type-ervaring - Leeftijd van 18 tot 25 jaar. Heeft u interesse in deze functie, dan kunt u inlichtingen krijgen onder telefoonnummer 071-144941, vragen naar de heer J. Oudshoorn. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoórdinator de heer R. Metman van Leidsch Dagblad b.v.. Witte Singel 1, 2311 BG Leiden. De afdeling Administratie Apparatuur van Samsom Efficiency voert in haar assortiment o.a. Logabax mini-computers, bestemd voor toepassing bij automatisering binnen overheidsorganisaties. Daarbij wordt de daarvoor bestemde programmatuur in eigen beheer ontwikkeld en geleverd. Gezien de snelle groei van de verkoop en de verschillende toepassingen is uitbreiding van de programmeringscapaciteit dringend gewenst. In verband hiermee zoeken wij kandidaten (m/v) voor de functie van junior programmeur Een vooropleiding op HAVO wiskunde- niveau is voldoende, want de voor de functie noodzakelijke gerichte kennis vergaart u d.m.v. een door ons verzorgde opleiding. Enige administratieve ervaring en zo mogelijk studerend voor het PD boekhouden is een pré. Het spreekt vanzelf dat de honorering en secundaire arbeidsvoor waarden in overeenstemming met deze belangrijke job zijn. Terzijde kunnen wij nog vermelden dat het aan doorgroeimogelijkheden niet ontbreekt; dit mede gezien onze vele auto matiseringsactiviteiten binnen het concern. Belangstelling en om-en-nabij de twintig? Bel dan voor nadere informatie de heer C.J. van Schagen, tel. (01720) 6 24 70 ('s avonds (01722) 30 81). Sollicitaties kunt u richten aan de heer D.J.B. Houtman van de afdeling PZ van Samsom Efficiency bv, Postbus 316, 2400 AH Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 20 43 ('s avonds (01720) 4 45 63). Samsom Efficiency it Informatie en Corr in België. Groot-Brittannië en de Verenigde Staten. De produkten en diensten van de bedrijven zijn o.a. leer pakketten. opleidingen, informatieve boeken, tijdschriften. icu Informatie en Communicatie Unie VOORMAN TIMMERMAN Wij vragen voor onze werken in Leiden e.o. een vakbekwame Voorman Timmerman of Timmer man met kennis van betonbekistingswerkzaamhe- den. Zij, die vanaf tekening zelfstandig kunnen werken, genieten de voorkeur. Sollicitaties bij Hulsbos Bouwbedrijf Abbenes B.V. te Abbenes. Tel. 02524-443. De REPGO omvat drie samenwerkende Instituten, te weten het Radiobiologisch Instituut, het Instituut voor Experimentele Gerontologie en het Primatencentrum. Bij deze Instituten - met in totaal ca. 330 medewerkers - wordt medisch-biologisch onderzoek verricht in het belang van de volksgezondheid. Personeelszaken en de personeelsadministratie wordt - even als andere ondersteunende en beheersmatige zaken - ge combineerd uitgevoerd door stafdiensten. In deze stafdiensten is vacant de functie van HOOFD PERSONEELSZAKEN - het geven van vaktechnische ondersteuning bij werving, selectie, aanstelling, introductie, beoordeling, functiebe schrijving en functieindeling. - het geven van voorlichting omtrent primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden, fiscale regelingen en sociale voorzie ningen. - het voorbereiden van salarisvoorstellen. - de uitvoering van de personeelsadministratie. - het leiding geven aan 4 medewerkers/sters. Voor een goede afstemming van de locale uitvoering van het personeelsbeheer, wordt actief contact onderhouden met de voor de gehele Organisatie TNO bestaande stafdiensten. Mocht u interesse hebben voor deze functie, qua leeftijd rond de 35 jaar oud zijn, van HBO-niveau zijn. over een ruime ervaring op het gebied van personeelszaken beschikken, dan kunt u - bij voorkeur schriftelijk - om toezending van een sollicitatieformulier verzoeken bij de afdeling Personeelszaken van de REPGO TNO. Lange Kleiweg 1512288 GJ Rijswijk. Wilt u op de brief zowel als de enveloppe vermelden HP/AvO/ 11 VAN DEN BOSCH EN VAN NIEUWKOOP B.V. Groothandel in grammofoonplaten, zoekt een ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER We denken aan een enthousiaste jongeman, met diploma M.B.A. en/of S.P.D. Tot zijn taak zal o.a. behoren de debiteuren-, cre diteurenadministratie. verslaggeving aan de di rectie en het onderhouden van de relatie met onze accountant en leveranciers. Heeft u interesse? Zendt dan z.s.m. uw schriftelijke sollicitatie met ver melding van uw persoonlijke gegevens, opleiding en eventuele ervaring aan: VAN DEN BOSCH EN VAN NIEUWKOOP B.V. Postbus 109, Katwijk. Onderaann.bedr. N. v. TEYLINGEN B.V. vraagt voor werk in Leiderdorp. Begoniadal 19, Leiden. Telefoon 123781. In het anaesthesie-team van het Diaconessenhuis te Leiden komt een plaats vrij voor een anaesthesie- verpleegkundige/ o.k.-assistent(e) m^t differentiatie anaesthesie Ook verpleegkundigen die de anaesthesie-opleiding willen volgen, kunnen solliciteren. Functie, rang en salariëring zijn afhankelijk van oplei ding en ervaring. Inlichtingen worden graag verstrekt door de anaes- thesist. dr. H. Knape. Tel. 071-155960. toestel 355. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Mw. M. Siemer, Houtlaan 55, Leiden. Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium vac.nr. 140.C.65.46.LD Taak: het verrichten van hoofdzakelijk mor fologisch gerichte bepalingen ten behoeve van de patiëntenzorg; zowel manueel als met behulp van geautomatiseerde appara tuur. Verlangd: diploma analist H.B.O.-A./M.B.O. medische richting; technische belangstel ling en interesse in automatische appara tuur strekken tot aanbeveling. Salaris max. f2487 bruto per maand. In de toekomst is promotie tot max. f2756 bruto per maand mogelijk. Voor onregelmatige diensten geldt een gunstige compensatieregeling. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden. dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenvverkt. De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Albert Heijn winkels zijn anders. Dat merk je direkt wanneer je er binnen stapt. De inrichting, de sfeer, de mensen .net dat tikkeltje vlotter, vriendelijker, mo derner. Jawel, winkelen bij Albert Heijn is een plezierige bezigheid. Net als het werken bij zo'h boeiende on derneming: een blije bedrijvigheid met kansen voor iedereen - jong of oud - om te tonen watje waard bent en hogerop te komen. Of een goed vak te leren en kar- rière te maken. "n Baan bij één van de Albert Heijn filialen is beslist de moeite van het solli citeren waard! Welaan dan, Albert Heijn vraagt ch - hij maakt deel uit van het manage ment-team - hij beheert binnen zijn sector de assor- timentsgroepen - hij is verantwoordelijk voor het afge sproken resultaat binnen zijn sector - hij geeft leiding aan 10 tot 25 mede werkers - hij heeft ervaring - hij heeft opleiding havo, mds, meao, Belangstelling? Kom dan langs in onze supermarkt in Leiden De Kopermolen 44, tel. 071-131531 De heer J. van Berkel.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24