jttsqffK eidse agenda "Binnensmokkelen van drank een van de redenen van narigheid" Kosten van eventuele nieuwbouw 15 miljoen Minister Garden iers berispt Voorschoten Dia-avond Oegstgeest Burgerlijke stand STAD EN RAND WULW5LWG 14 WUVEMBEK iy,« DEN HAAG/VOORSCHOTEN - Een gemeente die een woonwagengezin op een il legale standplaats binnen de gemeentegrenzen heeft, moet zoveel mogelijk probe ren zo'n gezin op te vangen, totdat er een vaste stand plaats is gevonden. Dit zei minister Gardeniers van Cultuur Recreatie en Maat schappelijk Werk over het verwijderen van een woon wagengezin uit de gemeente Voorschoten. B. en W. van Voorschoten besloten enige maanden geleden het gezin Van der Werff buiten de ge meente te zetten omdat het niet op een officiële stand plaats stond. Hoewel een gemeente formeel het recht heeft een gezin te verwijde ren mag dit eigenlijk niet voorkomen. Zo antwoordde minister Gardeniers op vra gen van het PvdA-Tweede Kamerlid Van Ooijen. Vol gens mevrouw Gardeniers moet een dergelijke handel wijze als het maar enigszins mogelijk is, worden voor komen. Een gemeente die met een "illegaal" gezin in de maag zit, moet kijken of er geen noodstandplaats kan worden ingericht, zolang er geen plaats is op een open baar woonwagencentrum. Er wordt gewerkt aan het in stellen van een gespreide woonwagencentra met vol doende goede standplaatsen, aldus de minister. Zolang die er nog niet zijn moeten ge meenten zelf, eventueel sa men met buurgemeenten of op provinciaal niveau naar een bevredigende oplossing zoeken. In het Voorschotense geval zal alsnog een nood- standplaats worden gezocht voor het gedupeerde gezin, zo deelde ze mee. Touwtjes worden bij Sjelter strakker aangetrokken LEIDERDORP - "Het heeft er voor veel mensen op gele ken dat in de zes weken die Sjelter in het weekeinde dicht zijn geweest weinig is gebeurd. Niets is echter minder waar. We hebben praktisch elke week met bestuursleden en medewerkers gepraat over de toekomst van de soos in Sjelter. Er gaat nu heel wat veranderen" Dit zegt Loes Zwart, samen met El- lis Groothof cultureel leidster en als enige beroepskrachten ver bonden aan het jeugdgebouw "Sjelter" in Leiderdorp. Het ge bouw, dat na een vechtpartij zes weken geleden voor de weekein de gesloten werd, gaat vrijdag avond weer open. Gepraat Ellis Groothofl links) en Loes Zwart rechts) voor Sjelter dat vanaf vrij dagavond weer in de weekeinden open is: "In feite zijn we iets te slap met de regels geweest" Vraagtekens bij verwijderen van fietsen OEGSTGEEST/DEN HAAG - Het verwijderen van fietsen door de Oegstgecster politie bij de bus halte voor de Rijksweg naar Am sterdam is in strijd met de bevor dering van het openbaar vervoer. Dit stelt Provinciale-Statenlid Tilanus (PPR) in schriftelijke vragen aan gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Aanleiding tot deze vragen is een bericht in deze krant van 2 no vember j.l. waarin melding werd gemaakt van de actie van de Oegstgeester politie om fietsen die buiten de rekken staan van de fietsenstalling bij de bushalte (ter hoogte van de Berlicumstraat), weg te halen. Het is verboden in de omgeving van de stalling om fietsen en bromfietsen neer te zetten. Tilanus verzocht Gedepu teerde Staten om er bij de ge meente Oegstgeest op aan te dringen het aantal fietsenrekken bij de bushalte te vergroten. Het statenlid vraagt zich af of dit soort situaties zich ook elders in Zuid- Holland voordoen en of het da gelijks bestuur van de provincie daartegen ook maatregelen wil OEGSTGEEST - K en O organi seert morgenavond in samen werking met de openbare biblio theek een avond waarop de foto graaf Loek de Groot aan de hand van foto's laat zien hoe Oegst geest er in het verleden uitzag en hoe deze woonplaats nu oogt. Hij doet dit aan de hand van dia projectie. De voorstelling begint om 20.00 uur in de bibliotheek aan de Homeruslaan 7a in Oegst geest. Tevens wordt dan in het zelfde ge bouw een tentoonstelling ge opend van aquarel-tekeningen, poppen en keramiek van respec tievelijk Atie Krumperman, Mar- got Daems en Jetty Wery. Deze tentoonstelling is tot 30 novem ber te bezichtigen. K en O organi seert vrijdagavond het beroemde toneelstuk "Nora van Hendrik Ibsem. Dit stuk met de ondertitel "Het Poppenhuis" wordt op de planken gebracht door de toneel groep "Appel" uit Den Haag. De regie is in handen van Eric Schneider. De voorstelling be gint om 20.15 uur in de aula van het Rijnlands Lyceum in Oegst- Pik in, 't is winter LEIDEN - Met het invallen van de winter stijgt de behoefte aan een warme jas. Dat zal niemand ver bazen. Toch keken een juriste, een ambtenaar, twee administra tief medewerksters en een afde lingssecretaresse gisteren vreemd op toen hun jassen ont vreemd bleken te zijn uit de gar derobes van de gebouwen waar hun respectievelijke werkterrein ligt; het Gravensteen, de subfa culteit psychologie aan de Hooi gracht en de administratie van het Diaconessenhuis. Er waren twee jassen van vijfhonderd bij, één van vierhonderd, één van honderdvijfenzeventig gulden en één van hondervijftig gulden. geest. Hoofdrollen zijn onder an dere voor Catherine ten Brug- gencate, Sacha Bulthuis, Robert Prager, Niek Pancras en Will van Kralingen. In "Nora" of "Het poppenhuis" stelt Ibsen het hu welijk als maatschappelijke in stelling ter discussie. Ibsen's pleidooi voor eigen rechten en verantwoordelijkheden van de vrouw tegenover de superioriteit van de man, snijdt nog altijd hout. In de hoofdfiguur Nora, die de conventionele huwelijksband verbreekt, tekent Ibsen de vrouw bij haar eerste stappen op weg naar de emancipatie. De medewerkers van Sjelter heb ben de afgelopen weken hun plaats in het geheel bepaald. "De opzet, de leiding en begeleiding is nu veranderd. Voor de vrijdag- avonddisco mogen alleen jonge ren komen van twaalf tot en met veertien jaar. De sluitingstijden zijn met een half uur verlaat. Hoe vroeger we namelijk dicht gaan, hoe langer de kinderen blijven plakken bij het gebouw. Op dat moment heeft de buurt er na tuurlijk last van en dat moeten we voorkomen. Vrijdagavond slui ten we voortaan om half elf. Ie dereen met een sooskaart van Sjelter heeft een brief ontvangen waarin de nieuwe huishoudelijke regels zijn vermeld", aldus Ellis die de nieuwe lijst met maatre gelen laat zien. Daarin staat dat de disco-avonden op zaterdag avond in het vervolg bestemd zijn voor jongeren van 15 toten met 17 jaar. De avonden zullen echter pas gaan draaien wanneer hiervoor vol doende leiding is. "Want dat was ook nog een van de punten die narigheden konden opleveren. We moeten nog medewerkers hebben die toch wel ouder dan achttien jaar zijn en die een beetje overwicht hebben op de disco bezoekers. Zodra we die hebben kan de zaterdagavondsoos draai- Verdere maatregelen duiden erop dat de touwtjes binnen Sjelter in elk geval voorlopig strakker aan getrokken gaan worden. Een ci taat uit de lijst met maatregelen: Op de discoavonden zullen alleen jongeren worden toegelaten die ik het bezit zijn van een deelne merskaart. Aan het totaal aantal deelnemerskaarten evenals het aantal bezoekers is een maxi mum gesteld. Er zal een wacht lijst worden aangelegd voor nieuwe deelnemers en bij toela ting wordt voorrang gegeven aan jongeren uit Leiderdorp. Tijdens de disco-avonden worden alleen niet-alcoholhoudende dranken geschonken". "Tot nu toe hebben we nog alleen van de vrijdag avondbezoekers wat gehoord. Vragen als wanneer we weer opengingen en dat de kinderen het helemaal niet leuk vonden dat er zoveel narigheid was ge weest. Dat is eigenlijk het enige wat we in de tussentijd als reactie hebben gehad", constateert Loes 430orzaken Ellis begint met een opsomming van de belangrijkste oorzaken die de hele vrijdagavondsoos geheel in de war stuurden en die ertoe geleid hebben dat Sjelter in de weekeinden gesloten werd. "In feite zijn we iets te slap met de regels geweest. Dat bleek eigen lijk al vóór die vechtpartij. Het ging telkens weer kantje boord goed terwijl je als leiding goed moest opletten dat het niet uit de hand liep. Eén van de redenen van alle narigheid is wel het bin nensmokkelen van drank ge weest. Wij verstrekken geen al cohol op de vrijdagavondsoos Het Zeepaardje De Wassenaarse vereniging van aquariumliefhebbers "Het Zee paardje" organiseert vrijdag om 20.00 uur in de zaal achter de Zijllaankerk een "kien-dansant- contactavond". Tot 22.00 uur zal er gekiend worden, daarna is er gelegenheid tot dansen. De avond is alleen bestemd voor le den. Corsica Op de maandelijkse ledenbijeen komst van de plaatselijke afde ling van de Koninklijke Maat schappij Tuinbouw en Plant kunde, maandagavond 26 no vember om 20.00 uur in het Was senaarse Jeroenhuis, zal Jan Mol een tweede lezing houden over Corsica. De heer Mol, die mede werker is van de afdeling Voor lichting van de Haagse Plant soenendienst, heeft ook het vo rige najaar voor de Wassenaarse vereniging een causerie over het eiland gehouden. Hij heeft op nieuw een reis naar Corsica ge maakt en zal daarover wat ver tellen en dia's vertonen. Ieder een is welkom. PPR Het PPR-actiecentrum Oegst- geest/Rijnsburg houdt morgen om 20.00 uur op de Warmonder- weg in Oegstgeest een ledenver gadering. Op de vergadering zal onder meer gesproken worden door Ria Beckers over algemene beschouwingen in de Tweede Kamer. Reddingsbrigade. De Wassenaarse Reddingsbrigade zal op de komende jaarvergade ring, vrijdagavond 23 november om 20.00 uur in het Jeroenhuis, een nieuwe voorzitter en secre taris kiezen. Ook komt er een nieuwe commissaris en pen ningmeester. In het laatste jaarverslag van de vereniging blijkt dat dit seizoen gestart werd met een uitgebrei de cursus waarbij zowel de theorie als praktijkonderwcr- pen aan de orde kwamen. Het praktijkgedeelte omvatte onder andere twee rampoefeningen. Gedurende het seizoen was de stranddienst gemiddeld negen uur per dag in touw met 22 vrouwelijke en 28 mannelijke strandwachtcrs. Bazaar In Ons Huis aan het Kosterspad in Zoeterwoude wordt morgen en overmorgen weer de jaarlijkse huisvlijttcntoonstelling en ba zaar gehouden. De opbrengst is bestemd voor het jeugdwerk en de Dorpskerk. Donderdagavond om 20.30 uur wordt de tentoon stelling geopend, en vrijdag van 15.00 tot 24.00 uur is de bazaar geopend. Huize Klimop waar nu de technische dienst van de gemeente in zit.Er wordt nu bekeken in hoeverre dit gebouw in de toekomst verder kan meedoen als onderkomen vooreen deel van het gemeentelijk apparaat. Uitbreiding door middel van nieuwbouw wordt hier niet overwogen omdat het deel uitmaakt van "de Paauw" De raad heeft aangegeven dat daar geen nieuwbouw mag plaatsvinden Huisvesting gemeentelijke dienst Wassenaar WASSENAAR - Als een deel van de ambtenaren van de gemeente Wassenaar in een nieuw gebouw zou worden ondergebracht, dan zou dat gebouw naar schatting 4000 vierkante meter vloerop pervlak moeten hebben en onge veer 15 miljoen gulden moeten kosten. Dit komt naar voren in een rapport van het adviesbureau Twijnstra en Gudde dat betrek king heeft op de "ruimtebehoef te" van de verschillende gemeen telijke diensten in Wassenaar. Men komt tot de conclusie dat er bij huisvesting van alle ambtelij ke afdelingen in een nieuw ge bouw 6000 vierkante meter vloeroppervlak nodig zou zijn. Bij huisvesting in meer dan één gebouw zou moeten worden ge rekend op 7000 vierkante meter kantoorruimte. Zesduizend vierkante meter nieuwbouw zou volgens het rap port een investering vragen van 23 miljoen gulden. Dit bedrag zou echter alleen nodig zijn als er er gens in het dorp een geheel nieuw raadhuis gebouwd zou worden. Eén van de uitgangspunten van de Wassenaarse gemeenteraad is echter geweest dat bij het oplos sen van het huisvestingsvraag- stuk huize "De Paauw" gehand haafd zal blijven als bestuurscen- In "De Paauw" is ruim 3000 vier kante meter kantoor- en verga derruimte aanwezig. Wordt daar naast dus een deel van het ge meentelijk apparaat in een nieuw gebouw ondergebracht, dan zou dat gebouw naar schatting 4000 vierkante meter vloeroppervlak moeten hebben en daarmee zou een investering van 15 miljoen gulden gemoeid zijn In de vergadering van de commis sie huisvesting gemeentelijke diensten werd enkele dagen ge leden door wethouder Van Dingstee en deskundigen erop gewezen dat niet wordt afgewe ken van de bedoelingen die de gemeenteraad heeft uitgespro ken. De adviseurs hebben wel - vanuit de verantwoordelijkheid die zij dragen - willen wijzen op de consequenties van het besluit dat de gemeenteraad heeft ge nomen. Met name wat betreft de investeringskosten, en de organi satorische samenhang en de ontwikkelingsmogelijkheden van het gemeentelijk apparaat kleven er aan dat raadsbesluit grote bezwaren. Huisvesting van alle onderdelen van de gemeenteorganisatie op een plaats, zoals volgens de eerste voorstellen het plan was, zou voor Wassenaar grote voordelen hebben, vooral ook als men op langere termijn toe wil naar meer samenwerken in de gemeente aldus de adviseurs van Twijnstra en Gudde. De praktijk bewijst volgens hen maar al te vaak dat gescheiden huisvesting ook leidt tot onge wenste scheidingen in organisa tie en werkwijze. De raad moet zich van de naar de mening van de adviseurs zwaarwegende na delen van zijn uiteindelijke be sluit wel bewust zijn. Twijnstra en Gudde zal ook de volgende fa sen van het voorbereidende on derzoek ter hand nemen. Daarbij zal geanalyseerd worden wat de ruimtelijke mogelijkheden in "De Paauw" zijn. Daarnaast zal ook gekeken worden naar moge lijkheden in de buurt van "De Paauw", met name in huize "Klimop" (nu kantoor technische diensten). De door de gemeente genoemde vestigingsplaatsen van een ge meentekantoor zullen op hun voor- en nadelen worden beke ken. Daarbij zal ook de mogelijk heid om op het schoolsportveld te bouwen in beschouwingen worden betrokken. Op basis van de analyses zullen verscheidene modellen aan de commissie wor den voorgelegd. Over de volgen de fasen van het onderzoek zal Twijnstra en Gudde rapporteren in de vergadering van de com missie huisvesting gemeentelijke diensten op 17 januari 1980. voor kinderen tussen twaalf tot en met vijftien jaar. Het stiekum drinken heeft echter tot gevolg dat de alcoholuitwerking sneller en heviger naar buiten treedt. En dat is op die bewuste vrijdag avond ook gebeurd. Het werd op het laatst gewoon een hysterische boel. De bezoekers die zich tegen de leiding keerden en later ook nog tegen de politie maakten het allemaal nog erger. Het is voor ons aanleiding geweest om te sluiten en onze plaats te bepa len". Loes vervolgt: "Je kunt bij de deur een portier neerzetten van twee bij twee meter en een toegang heffen van tien gulden. Maar daarmee blijft er van onze doel stelling niets meer over. We zijn in principe voor alle jongeren in Leiderdorp. Tijdens de gesprek ken die we vooral met de vrijwil lige medewerkers van Sjelter hebben gehad, moesten we dui delijk naar voren brengen dat we geen commerciële disco zijn. Uiteindelijk zijn al de vrijwilligers gebleven omdat toch wel duide lijk werd dat de wijze waarop we anderhalve maand open zijn ge weest, niet de juiste was. We worden door de overheid ge subsidieerd en moeten ons te genover diezelfde overheid kun nen verantwoorden. En met zo'n pooier voor de deur is dat voor Gemeente secretaris Leiderdorp stapt op LEIDERDORP - De gemeentese cretaris van Leiderdorp, C. Hobo, zal op 1 juni volgend jaar afscheid nemen van deze gemeente. Hobo, geboren op 6 juni 1915 in Gelder land, trad in 1943 in dienst van Leiderdorp als ambtenaar. Vanaf 1 mei 1955 is Hobo gemeentese cretaris geweest, vóór zijn ver trek volgend jaar zal hij nog zijn 25-jarig jubileum vieren. LEIDEN - In een winkel aan de Botermarkt is gisteren een 69-ja- rige Leidse bestolen van haar portemonnee met duizend gul den die in haar handtas zat In een winkel aan de Haarlemmerstraat overkwam een 23-jarige stadge note hetzelfde. In haar porte monnee bevond zich echter "slechts" 350 gulden. WASSENAAR - De bekende Zonnebloemactie "Zon in de schoorsteen" is in Wassenaar weer begonnen. De bedoeling van de actie is pakjes te sturen naar zieke of eenzame mensen. De heer Thomassen, secretaris van de afdeling Wassenaar van de Zonnebloem, heeft adressen van mensen die voor deze attentie in aanmerking komen. Wie mee wil helpen kan zich dan ook bij hen vervoegen. (Vinkelaan 10, Was senaar, tel. 11076). LEIDEN - Geboren: Robertus Paulus Johannes, zoon van C.F.J. Mens en E.M.C. Turk; Monica Winifred, dochter van H.E. Dubois en T.M.M. Kortekaas; Philip Johan, zoon van J.J.F. ter Laak en M.L.D.J. Brugmans; Wahid, zoon van M. Dchiri en Y.B.M. Borst, Sebastiaan Leo- nardus Martinus, zoon van B. van der Heyden en G.G. Keijzer; Inge Cornelia Petronella, dochter van B. J.M. Geerts en C.M.J. Smekens; Melanie, dochter van F.G.C. van Breukelen en S.M. van der Meulen; Cornelia Arendje, dochter van C. van der Plas en A. de Jong; Christine Frederique dochter van M.R.J. Hofstede en A.G. Bron; Ernst, zoon van B.L. Star en R.J. Wolters; Tamara, dochter van P.J.F. Nagtegeller en F.P. Sloot; Kirsten, dochter van P.J.R. Delfgaauw en K. van Kesteren; Samira, dochter van M. Sbaai en A. El Idrissi; Jan Daniel, zoon van A.L.H. Heijbroek en W. de Clercq; Sus- van J. Bloemcndaal en D. van der Wilt; Danielle Petronella Maria, dochter van M. Witteman en P.G. Mulder; Cornelis Aart, zoon van A.M. ter Haar en P C. van Dijk; Alec, zoon van H.H.C. van Dieren- donck en B. Fiyardo; Gulden, zoon van l. Baytemuren G. Bükücü; Rosemarijn Ondertrouwd: D F. Duin en J. Pennen burg; C.C. Guldemeester en A. Keijzer; A.J. Heemskerk en H. Noordervliet; M M. Nieuwenburg en A.M.J. Kaskens; A.A.M. Koek en M. Boogerd; L.P.J. van der Post en M. Reinders; J.H.M. van Schie en M M. Borst; A Snoep en S.M. van Heijningen; J.A. Zuidijk en W.W.J.M van Bameveld. Gehuwd: M D. Breel en Y.M. Piket; J.H. Kiel en M.L. Borsboom; N. Ie Mair en T. Bosman; H T. Wansink en W E. Koel; H. Strik en M.B. Dee; P.J.J. Mae: Overleden: H. Stikkelorum (1899); M.F.E. Hannibal (1965); A P. van Nassau (1906); P. Flandrijn (1901), echtgenote van P van der Zeeuw; I. Fiéman (1906). G J. van der Berg (1913); A. Koeman (1904); H.J. de Vries (1896). N. Ouds hoorn (1901); T van der Heijden (1888). gehuwd geweest met J. de Vries; M.J. van der Lans (1912). ons een onmogelijke zaak" ."Wy zullen eerst kijken of we gewoon kunnen draaien. Lukt dat, dan kunnen we misschien weer ïn- troducée's binnenlaten. Maar eerst willen we onze bezoekers beter leren kennen. Daar hebben we in de anderhalve maand dat we open zijn geweest in dit sei zoen geen kans voor gehad", be sluit Loes. ROEL ZAADNOORDIJK Woensdag Augustinus - Rapenburg 24, discussie avond over arbeiderszelfbestuur. 20 uur. K O - jeugdfilm, vakantie op stelten; 20.15 l Nieuwe Rijn 20a - Vrouwencafé 21 uur. Oegstgeest - Ledenvergadering PPR. Warmonderweg 20, 20 uur. Leiderdorp - Cie beroep- en bezwaar schriften, 20 uur, Gem. huis. Warmond - Cie finan. 20 uur in de Dil lenburg. Donderdag Leids Vrijetijdscentrum - Breestraat 66, Spaanse filmcyclus nr. 3, 20 uur. Gesprekscentrum - Vrouwenkerk- choorstraat 17, Poolse filmcyclus, nr. 5, 20 uur. FIOM - Noordeinde 40b, Open huis, van 16.30-18.30 uur. Nieuwe Rijn 20a - werkgroep homofilie, open café avond, 21 uur. Welfare - lokaal Rode Kruis - Leidse Weg 33, Voorschoten, tel: 01717-3309.. spreekuur voor invaliden, 19-20 uur. Architektenwinkel - Pieterskerkhof 19 vrij advies, 20-21 uur. Breehuys - ingang Schoolsteeg, Werklo zen advies centrum vnj van 14-16 uur. Volkshuis - Haarlemmerstraat 73b, open middag 14-16 uur, kaarten, sjoelen en andere spelletjes. Werkgroep Dienstweigeren - Troef 1 10-12.30 IJ Voorschoten - Stuurgroep energiebe sparing, Gem. Huis, 20 uur. Voorschoten - Welfare verkoop tentoon stelling van het Rode Kruis in de Ned. Herv. kerk, 20 uur; met Johnny Kraay- APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 9-16 nov., door Doe- za apotheek, Doezastraat 31, tel 121313. Apotheek Beest Smallenburg, Loeve- stein 6, tel: 899211, Leiderdorp. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer moge lijk is met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men uitsluitend voor spoedgevallen van een taxi, tel: 122444, gebruik maken. WIJKVERPLEGING Leiden - Intefkruis, Middelweg 38, tel: ten noorden van de Rijn, 134604, tel. ten zuiden van de Rijn 121753. Leiderdorp/zoeterwoude Rd. - Ge zondheidscentrum Berkenkade, Lei derdorp, tel 410131, spreekuur, ma t/m do van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis, Lijtweg 7, tel: 154500. Voorschoten - Gezondheidscentrum, v.d. Waalslaan, tel: 4641. Warmond - Zr. S. Posthuma, Kagerplein 308, tel: 02522-11463. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor Witte Singel 12311 BG Leiden. Postbus 54. 2300 AB, Leiden. Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgeiden uitslui tend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Redactie randgemeenten: Tel.: 071-144941 toestel 219. Privé: Dink Binnendijk, K. Galgewa ter 2, 2312 BR Leiden, tel. 071-146618. Charles Lennartz, Maredijk 33a, 2316 VS Leiden. Tel. 071-133202. Correspondenten: Leiderdorp: Roel Zaadnoor- dijk. Tel. 071-133202. Oegstgeest Hans Sonders 071-155854. Voorschoten: Joop Peters 071-769935. Warmond: Ronald Stevens, 071-890847. Wassenaar Piet Zonneveld, 01751-13387. Zoeterwoude: Rob Janssen, 01715-1021. Kwartaalabonnement f43,05 Kwartaalabonnement per post 60,90 Jaarabonnement f 160,70 Jaarabonnement per post 1 232,10 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2