Thuisbankiers worden extra beloond. Bij Home Centre deze week: Bijzondere Aandacht voordeVergetenLeefkamer! Home Centre Tot 8% spaarrente voor iedereen met 'npostrekening. Ifl Europa Meubel |3 GEMEENTE NOORDWIJK GEMEENTE NOORDWIJK Renterekening: nu 5^96 Verdien f 750 spaarpremie Plusrekening: nu 796 Sterrekening: nu O Vcxxscholervveg 45-4^ Valkenburg, ZH.(bij Leiden),Tel.: 071-7b93 25 dae van 12.30 lol 17.30 uur. Dinsdac l/rn vriidae van 9.00 lol 18.00 uur 5 5~ slaapkomfort, ligt gezond. Vragen: is hard slapen gezond? Wat voor rol speelt uw lichaams gewicht? Wat heeft de bloedsomloop er mee te maken? Polyether, schuimrubber, binncnvc- ring - wat zijn de voor- en nadelen? Waarom een zomer- en winterkant? Wat betekent soortelijk gewicht Bij Europa Meubel krijgt u de antwoorden. Voorbeelden? Latex volschuim matras. Een veredelde polyether kwaliteit. Een matras die optimale ondersteuning biedt. Dikte 14 c bij elke bodem de juiste matras. Alleen de juiste kombinatic levert optimaal Kussens, dekens, dekbedden: wat is de beste vulling voor formaten zijn er? Welke i, dons, syn thetische vezels, latex)? Waarom? Wat is de funktie van een kussen en welke i donssoortcn zijn er? Wat zijn de voordelen? I Ioe belangrijk is de kwali teit van het dekbedover- De Vergeten Lcefkamcr en uw Gezondheid. De vergeten lcefkamcr staat deze week centraal bij Europa Meubel. Natuurlijk denken wij daarbij aan de stijl van de inrichting, aan komfor ruimte. Maar er is nog iets dal is. En dat is uw gezondheid. Jawel meneer. Jawel mevrouw: uw gezondheid. Een derde deel van uw leven brengt u door in bed Dat is nodig. Dat is van groot belang voor uw gezondheid. I' moet kunnen uitrusten van de geestelijke en lichame lijke belasting van alledag. De slaap dient ook de rust van uw centraal zenuwstelsel. Ruggcgraat en Qjgspiercn dienen zich te ontspannen. Wat meer aandacht voor uw matras, voor de bedbodem, voor kussens, dekens, dek bedden, onderleggers, is aandacht besteden aan uw gezondheid. Welnu: Europa Meubel zet deze week al die zaken voor u op een rijtje en in het zonnetje. En omringt z'n aanbod met alle informatie die u nodig hebt. Informatie over: Er zijn verschillende soorten. Plankenbodems, (gaatjes) boardbodems, gevlochten staaldraad mat. spiraaldraadmat, latten- bodems en boxspring. Bcdbodems dienen de matras goed te ondersteu- vlak blijven. Veren mag wel - doorzakken mag niet En - heel belangrijk! - hij moet goed ventileren. Daarbij moeten bcd bodems en matras goed op elkaar inspelen. Wat kiest u? Hoe kiest u? Wat kost het? Hoe weegt u voor- en nadelen tegen elkaar af? Europa Meubel vertelt u alles. Alles! Voorbeeld? Dunlopillo lattenbodcm, verkrijgbaar in de volgende afmetingen: Lengte: 188,en i. Breedte: 70, Met rasse schreden is Nederland bezig een achterstand in slaapkamer komfort in te lopen. Te lang richten wij onze slaapkamers in volgens het principe 'licht uit - oogjes toe'. Daarbij hebben onze architekten ons jarenlang qua slaapkamerruimte een tikje stiefmoederlijk bedeeld. Alsof een slaapkamer niet óók een leef- vertrek is. Mag dat a.u.b. een beetje stijl vertonen? En comfort. En bergruimte. Nou dan! Maar goed: het tij is kerende. Steeds meer mensen realiseren zich dat zij al gauw een derde deel van hun leven doorbrengen in hun slaapkamer, hun 'Vergeten Leefkamer'. Blijft natuurlijk het probleem van de beperkte ruimte. Als u verstandig bent gaat u deze week eens kijken bij Europa Meubel. Daar is een groots slaapkamergebeuren aan de gang. Alles staat er in het teken van 'Aandacht voor de Vergeten Leefkamer'. Eén van de kamers die stellig uw aandacht zal trekken is de hier afgebeelde slaapkamer Norden (blank eiken struktuur). Hij is ontworpen vanuit het idee dat wie geen groot vloeroppervlak heeft het in de hoogte moet zoeken (let op de achterwand). U moet dit echt komen zien, want alleen dan kunt u een indruk krijgen van de vele kombinatie-mogelijkheden die deze Norden kamer biedt. trek? Hoe onderhoud ik m'n dekbedden? Voor- en nadelen van scheerwollen en Draion dekens. Over al die zaken wil Europa Meubel u graag adviseren. Voorbeelden? Latex hoofdkussen v.a.34,- Halfdons (500 grs1 hoofd- 9ft_ Dansk dekbedden 65°'o cendcdons/35% veertjes 140x200 (750 grs) v.a. VOORBEREIDINGSBESLUITEN De burgemeester van Noordwijk maakt bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering d.d. 23 oktober 1979 heeft besloten te verklaren dat een bestem mingsplan wordt voorbereid voor - een gedeelte van het bestemmingsplan "uitbreidingsplan 1937" (de percelen aan de Quarles van Uffordstraat 33-37, waarop Roskam's Automobielbedrijf is gevestigd), - een gedeelte van het bestemmingsplan "Uitbreidingsplan Duinrand" (de percelen aan de Duinweg, waarop het hotel "De Witte Raaf" is gevestigd) en - een gedeelte van het bestemmingsplan "Oude Zeeweg e.o." (het terrein van de voormalige Dr. de Visserschool aan de Huis ter Duinstraat), een en ander als aangegeven op de bij de betreffende besluiten behorende tekenin- De raadsbesluiten met de daarbij behoren de tekeningen liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke ordening van de gemeentesecretarie. Noordwijk, 8 november 1979. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. Vaststelling Ie wijziging bestemmingsplannen Buitengebied en Duinweg De burgemeester van Noordwijk maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat met ingang van 12 november 1979 gedurende één maand ter gemeentesecretarie (afdeling ruimtelijke ordening) voor een ieder ter inzage liggen de le verordening tot wijzi ging van de voorschriften van de bestem mingsplannen "Buitengebied" en "Duin-, weg", zoals deze door de raad in zijn vergadering van 23 oktober j.l. zijn vastgesteld. De verordening betreft een aanpassing van de in de voorschriften opgenomen gebruiks- bepaling, die in zoverre wordt verruimd, dat het zal zijn toegestaan om een bestaand met genoemde bestemmingsplannen strijdig gebruik van gronden en/of opstal len te wijzigen, als de bestaande afwijking van de plannen minder groot wordt. Aangezien niemand zich met bezwaren tegen de ontwerp-wijzigingsverordening tot de raad heeft gewend kan alleen de inspecteur voor de ruimtelijke ordening gedurende bovengenoemde termijn bezwaren indienen bij het college van gedeputeerde staten in Zuid-Holland. Noordwijk, 8 november 1979. De burgemeester voornoemd, J.M. Bonnike. De makkelijkste manier van sparen voor iedereen met 'n postrekening is girosparen. Spaar- en postrekening hebben hetzelfde nummer. En storten en opnemen doet u simpelweg thuis, met 'n gewone girokaart. Ook voor ons is girosparen 'n makkelijke manier van sparen. En daarom kunnen we u 'n zeer aantrekkelijke rente bieden. Bovendien krijgt u tot 1 decem ber a.s. ook nog 'ns f 7,50 spaarpremie als u met giro sparen begint. Dit zijn de mogelijkheden- Uw hele tegoed blijft altijd vrij opneembaar, 'n Ideale spaarvorm voor als u kortere perioden wilt sparen. Rente was 41/4% en is nu 5'/:% Bij elke opname betaalt u 1% aftrek over het op genomen bedrag. Deze spaarvorm wordt extra aan trekkelijk als u de ingelegde bedragen langer dan 'n 1 laat staan. Rente was 6',en is nu 7%. 1 jaar Bij elke opname betaalt u 2% over het op genomen bedrag. Deze spaarvorm wordt extra aan trekkelijk als u de ingelegde bedragen langer dan 1 jaar Iaat staan. Rente was 7' :"ien is nu 8% 'n Girospaarrekening opent u thuis met 'n gewone girokaart. U vult het bedrag m dat u van uw fiostrekening naar uw spaarrekening wilt overschrijven minstens f 25,- als u de spaarpremie wilt ontvangen). En u vult zoals hiernaast is aangegeven in, welke van de 3 girospaarrekeningen u kiest. Per postrekening kunt u één Rente-, één Plus-en één Sterrekening openen Gebruik wel voor elke opening 'n aparte girokaart. Opsturen in 'n gewone gratis giro-envelop. Postzegel plakken hoeft niet. De f 7,50 spaarpremie Krijgt u binnen een paar dagen bijgestort. Hebt u nog geen postrekening vraag dan even 'n aanvraagformulier bij 't postkantoor. postgiro en P rijkspostspaarbank

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12