Ajax-zege valt te hoog uit Zó sterk speelde ik nooit' UDO LATTEK INSPIREERT BORUSSIA Holverda animator bij Sparta mm MAANDAG Pi NOVEMBER 1979 SPORT SPORT SPORT SPORT DEN HAAG (SID/ANP) - De trans fer van Udo Lattek van Borussia Mönchen Gladbach naar Borus sia Dortmund zal, indien de za ken zich zo blijven ontwikkelen, de switch van het jaar worden in de Bundesliga. Lattek, voorheen jaren in dienst als trainer van de ploeg waarin Berti Vogts triom fen vierde, vertrok aan het einde van het vorige seizoen evenals de kleine terrier van het Westduitse elftal. "Ik heb bij Gladbach lijn als trainer kunnen werken, maar ik vind dat een mens ook eens veranderen moet in zijn leven". In Westduitse voetbalkringen be greep men Lattek niet. Immers Borussia Dortmund had veel minder materiaal voorhanden dan zijn naamgenoot uit Glad bach. Inmiddels is Borussia Dortmund bezig aan een bijna niet te stuiten reeks overwinnin gen in de Bundesliga. Zaterdag, in de streekderby tegen Schalke 04, kon Lattek met zijn team be wijzen dat de positie aan kop geen toevalligheid was. En dat lukte, Borussia won met 2-1 in een wedstrijd die werd bijge woond door 54.000 toeschou wers. Borussia heeft nu twee punten voorsprong op HSV en dat de positie van trainer Lattek niet meer stuk kan is duidelijk. In Dortmund wordt hij inmiddels op handen gedragen. HSV won met 0-2 bij TS V München, dat vo rige week trainer Krabutzun op straat zette. Borussia Monchen Gladbach had geluk bij Uerdingen en won met 1-0 van een ploeg waarin Sigi Held (37) aan zijn tweede jeugd bezig lijkt. Dieter Honess, de jongere broer van Ulli, was zaterdag in de uit wedstrijd van Bayern München tegen Werder Bremen aardig op dreef. Tweemaal scoorde hij en dat was de ferme basis voor de 1-4 overwinning die Bayern in Bremen behaalde. Engeland Manchester United heeft zaterdag door op eigen terrein met 1-0 van Southampton te winnen de lei ding van de Engelse league be houden. Drie van de voornaam ste concurrenten - Nottingham Forest, Liverpool en Crystal Pa lace - wonnen eveneens op eigen terrein zodat aan de top van de ranglijst geen verschuivingen van belang kwamen. Slechts Norwich City, dat in een thuis wedstrijd tegen Everton gelijk speelde, viel iets terug. Na veertien wedstrijden heeft Manchester United 20 punten. De ploeg zegevierde over Sou thampton door een treffer van Lou Macari in de achtste minuut. Nottingham Forest heeft een ach terstand van één punt. Dankzij twee goals van Trevor Francis versloeg de ploeg Ipswich Town (2-0). Een zeer goede prestatie leverde Liverpool dat Wolverhampton Wanderers kansloos liet en met 3-0 won. Twee doelpunten van Kenny Dalglish en één van Ray Kennedy beslisten de wedstrijd. Crystal Palace deed goed werk door Manchester City met 2-0 te bedwingen. Liverpool staat nu derde met 17 punten. De ploeg heeft echter een wedstrijd minder gespeeld dan Manchester United en Notting ham Forest. Crystal Palace staat vierde met 17 punten uit veertien ontmoetingen. Frankrijk Saint Etienne heeft in de 15de ron de van de Franse voetbalcompe titie weer een punt verloren. Te gen Angers op eigen veld werd het 3-3. Ondanks dit puntenver lies staat de tegenstander van PSV (a.s. woensdag in het toer nooi om de UEFA-beker) nog op de derde plaats, doordat de naas te belagers Nimes en Strasbourg verloren van respectievelijk Lens en Paris Saint Germain. België Een doelpunt van RalfEdström be sliste gisteren de topper van de Belgische voetbalcompetitie, RWD Molenbeek-Standard. In Brussel won de ploeg uit Luik met 1-0. Om alsnog een winst punt te behalen ging Jan Ruiter, de doelman van RWDM, in de Slotfase mee in de aanval. Zijn poging leverde echter niets op. Lokeren won het uitduel bij Win- terslag met 3-0 en leidt voor Club Brugge. Het Brugse duel tussen Club en Cercle was sterk gedevalueerd doordat Cercle vier spelers we gens blessures miste. Daardoor had Club niet een al te moeilijke middag. Sorensen en Meeuws schoten Club Brugge naar een zege van 2-0. In een bar slechte wedstrijd slaagden Beveren en Waregem er niet in het doel te vinden. Beveren mocht met het gelijkspel niet ontevreden zijn. Anderlecht kon in een uitwedstrijd evenmin afstand nemen van FC Antwerp. Villalba maakte zijn rentree bij de Brusselaars. Hij verving Van der Eist, die na een pijnlijke confrontatie met Cus- ters geblesseerd het veld verliet. Waterschei blijft in de hoek waar de klappen vallen. In Luik werd te gen Club met 0-2 verloren. NIJMEGEN (GPD) - Ajax heeft zaterdagavond in het Goffert-stadion van NEC meer tegenstand ondervonden dat de wat fors uitgevallen 3-0-overwinning zou doen vermoe den. De Nijmegenaren lieten zich, zoals gebruikelijk, tegen topclubs van hun goede zijde zien, liepen zich het vuur uit de sloffen, maar stonden na negentig minuten wel met lege handen. Trainer Leen Looyer had zijn man schappen niet in loopgraafstel ling ing laten nemen, maar hen een aanvallend concept meege geven. De hoekschoppenver- houding (11-8) in het voordeel van NEC sprak in dit opzicht duidelijke taal. De Amsterdamse oefenmeester Leo Beenhakker wist wat hem in Nijmegen onge veer te wachten stond.Voor veel collega-trainers is de zwakke start van Ajax een wetenschap geworden. Daarom gokt men graag op de beginfase. NEC pro beerde het ook, maar wij hebben het hier aardig kunnen opvan gen". Beenhakker moest zijn formatie opnieuw aanpassen wegens de afwezigheid van de geschorste Sören Lerby en de geblesseerde Ton Blanker, wiens vervangers Martin van Heel en Karei Bon- sink overigens niet zo best uit de verf kwamen. Van Heel moest dan ook na rust het veld ruimen voor Guido Pen. NEC trad Ajax tegemoet met een eveneens ge havend team, waarin beide nieu we aanwinsten Dieter Sevens en Jan Lohman wegens blessures ontbraken. De handicaps beletten beide ploe gen niet er een aantrekkelijk duel van te maken, waarbij zo'n kleine 15.000 toeschouwers in de Gof- fert zich geen moment behoefden te vervelen. Ajax was er bepaald niet alleen debet aan dat er van een goede pot viel te genieten. Daar waren wel degelijk twee partijen voor nodig. Positief voetbal voerde derhalve ook de boventoon bij NEC, hoewel de Nijmegenaren toch hun derde wedstrijd in zeven dagen speel den. Een gezonde dosis wils kracht hield de Goffert-bewoners echter niet op de been. De lands kampioenen hadden de beschik king over slagvaardige wapens en verzuimden niet de strijd daarmee in hun voordeel te be slissen. Trainer Leen Looyer „Tegen Ajax, dat nu eenmaal meer voetbal vermogen bezit, moet je alle ge luk van de wereld mee hebben. Als we bij rust nog op 0-0 hadden gestaan, zou er misschien nog sensatie in hebben gezeten. Na die eerste treffer, waaraan overi gens een duidelijk handsgeval voorafging, deed de tweede helft voor ons al heel gauw de deur dicht. De tweede goal betekende al een domper en toen kort daar op nummer drie viel, was de wed strijd kapot. We hadden in de slotfase nog een doelpunt moeten pakken. Dat zou toch aardiger zijn geweest". NEC maakte stellig aanspraak op een eretreffer, maar die was de Nijmegenaren ondanks hun lof waardige pogingen niet gegund. Niet voor niets ging men er bij Ajax na afloop bijzonder prat op de nul achter te hebben vastge houden. Krol c.s. hadden het vooral in de beginfase verre van gemakkelijk om het van goede voornemens bezielde NEC een halt toe te roe pen. Al in de eerste minuut zag Ophof een ziedend schot op de vuisten van doelman Schrijvers uiteenspatten. Ook Marijnissen stuitte na een vloeiende 1-2-com- binatie met Janssen op de attente Schrijvers. Dezelfde Marijnissen, die ervoor zorgde dat Tahamata zelden of nooit zijn draai vond, kreeg van ar biter Corver de gele kaart ge presenteerd voor zijn getreuzel bij het vormen van een Nijmeegs muurtje. Bij een soortgelijk ver grijp aan Amsterdamse zijde hield Corver de prent daarente gen in zijn zak. Het geel kwam wel te voorschijn toen Everse zijn moeilijk grijpbare opponent Op- hof neerlegde. Verwijtende blik ken werden acht minuten voor rust andermaal richting Corver geworpen, omdat hij niet waar nam dat Schoenaker na een diep tepass van Krol de bal met de hand meenam en vervolgens via een Nijmeegse verdediger raak- schoot: 0-1. NEC had het echter aan zichzelf te wijten dat het strijdplan voor de tweede helft al vrij spoedig in duigen viel. De Nijmegenaren waren vlak na de hervatting even niet bij de les en prompt boog Ar- nesen een vleugel voorzet van Jensen om in de tweede Ajax- treffer: 0-2. Zes minuten later kwamen de Amsterdammers bij demarrage op flu weel. Schoenaker baande zich een weg langs Dries en Sije Vis ser, gaf vervolgens een pass naar Bonsink, wiens voorzet door La Ling koppend werd afgerond: 0-3. Behoudens deze slottreffer was voor Tsjeu-la Ling geen glansrol weggelegd. Zijn tegenstander Sije Visser, die met Marijnissen tot de uitblinkers bij NEC be hoorde en zelfs enkele malen dreigend in de Nijmeegse spits opdook, liet weinig met zich dol len. Ling, wiens trucendoos dus maar zelden openging, bracht halverwege de tweede helft voor open goal nog een levensgrote kans om zeep. De grillige vleu gelspits was op dit punt geen eenling, want ook zijn mede- voorwaartsen Jensen en Bonsink lieten fraaie mogelijkheden on benut. Niettemin vertrokken er regelmatig vlammende schoten in de richting van zowel Schelle- kens als Schrijvers, die op hun beurt de produktie aan banden legden. MAASTRICHT (ANP) - Voor de eerste keer in dit seizoen heeft Sparta twee punten vergaard in een uitwedstrijd. Dat historisch gebeuren vol trok zich in het Maastrichtse stadion de Geusselt waar MVV met 1-3 werd verslagen. En de zege van Sparta op een mat spelend MVV was vol komen verdiend. Zo zelfs dat trainer Petescu van Sparta de toekomst ogenblikkelijk veel zonniger inziet. Hij zei: "We hebben van de week een ern stig gesprek met de groep ge had. Dit zie ik als het begin van een herstel". MVV kon het Sparta niet erg moeilijk maken. In de eerste helft kreeg MVV nog enkele kansen, maar dit wapenfeit kwam meer door het slordig verdedigen van Sparta dan door eigen kunnen. En in die fase was het logisch dat MVV de score kon openen. Balke- stein en Doesburg verkeken zich beiden op een voorzet van Van Marwijk, waarop Schapendonk gemakkelijk kon scoren 1-0. Hoewel Sparta in die eerste helft er van alles aan deed om naast MVV te komen lukte dat niet. Enerzijds door het goed verdedigen van doel man Gerards, anderzijds door de nonchalance van de Spar- ta-aanval. Dit spelbeeld her haalde zich in de tweede helft. En zeven minuten na het be gin van de tweede keer was het Ronald Lengkeek die ge lijk maakte 1-1. Tien minuten later vonniste Bert van Mar wijk zijn eigen team. Uit een slim genomen hoekschop van Wout Holverda werkte hij de bal langs Gerards 1-2. Dat doelpunt deed MVV wel opveren, maar het stormpje dat even over Sparta raasde haalde niets uit. Het ontbrak MVV aan de nodige creativi teit. Tien minuten voor het einde besliste Ron Stevens de wedstrijd. Weer was het Hol verda die de aanstichter was van veel leed voor MVV. De mee opgekomen Stevens scoorde fraai 1-3. Vultink superieur in veld dat ongekend toernooigemiddelde realiseert MIDDELBURG (GPD) - De kleine Belgische leer meester stapte met een stralend gezicht door de biljartzaal, toen zaterdag de ontknoping van het ka derkampioenschap 47-1 was voorbereid. Onder zijn goedkeurende blik ken hadden Jan Arnouts en Jos Bongers het toer nooi in de aanloopfase naar een enerverende fi nale gestuurd en dat aan schouwde Tonny Schrauwen met intense zelfvoldoening. De bondstrainer van de razendsnel opmarcherende talenten mocht in de sporthal van Middelburg het brevet van bekwaamheid op strijken. Zijn keurkorps greep maar net naast de allerhoogste klassering, die zelfs tot in de eindronde binnen bereik lag voor debutant Jan Arnouts. Hans Vul tink moest naar het toppunt van zijn carrière klimmen om de Bra bantse revelatie af te stoppen. In een rechtstreeks duel raasde de gelauwerde kadrist uit Groenlo gistermiddag naar zijn tiende landstitel in deze spelsoort, met een eindprodukt dat nog nooit vertoond is. De imponerende reeks gaf Hans Vultink de bevestiging van zijn superbe vorm in dit seizoen. In de kaderspelen wenst hij de veel jongere generatie nog niet te vre zen. Zijn machtsgreep in het 71-2 was enkele weken terug min of meer fortuinlijk. In zijn favoriete spelsoort werd de Gelderlander het afgelopen weekeinde even wel nauwelijks bedreigd. Dat was vooral verbazingwekkend, om dat zijn belagers in het een- stootskader eveneens moyennes speelden van een internationaal niveau. Vijf spelers finishten zelfs boven de 30-algemeen, en dat haalde de Belg Ludo Dielis niet eens toen hij vorig jaar Euro pees kampioen werd. Met zijn gemiddelde over zeven partijen (60.54) kwam Hans Vul tink in Middelburg ver boven zijn eigen records uit. Deze verbete ring van het Europees- en we reldrecord wordt weliswaar door de internationale bonden niet er kend, maar de eindcijfers van Vultink in Middelburg geven een indicatie van de verbluffende prestatie die hij in deze titelrace heeft neergezet. Met deze fantastische Vultink heeft Nederland eindelijk weer een se rieuze kans op internationale successen. De kadertop leefde de laatste jaren in een te langdurige impasse. In eigen rangen werden de vorderingen weliswaar als zeer redelijk gekwalificeerd, maar dat was slechts verbeel ding. Internationaal werden de vertegenwoordigers immers voortdurend overklast door Die ter Müller Raymond Ceulemans, Ludo Dielis en Francis Connes- son. Vijfjaar geleden werd Vul tink in Rotterdam voor de laatste keer wereldkampioen in het 47-1 en sindsdien heeft geen enkele Nederlander meer een interna tionaal kaderkampioenschap gewonnen. Zeker toen Vultink had aangekon digd dat hij ging afbouwen, moest Nederland alle hoop vesti gen op de jongeren. Van der Smissen was een potentiële op volger, maar hij bleek toch niet onmiddellijk in staat om door te breken. In Middelburg hebben zich echter andere kandidaten aangediend om met Vultink te gaan duelleren. Jan Arnouts met name, de kasteleinszoon uit Et- ten-Leur, over wie Tonnie Schrauwen zei: „Hij wordt vre selijk sterk in alle spelsoorten". En zeker ook Jos Bongers, hoe wel hij in dit toernooi nog te wis selvallig presteerde. De Nijme- genaar verspeelde vrijdag zijn ti- telkansen door nederlagen tegen Van der Smissen en Arnouts. Maar met een grandioze slotserie van 283 in zijn zaterdagpartij te gen Vultink brak Bongers vlak voor de eindronde het toernooi weer volkomen open. Door dat verlies moest Vultink in de laagste partij nog afrekenen met Jan Arnouts, die ook slechts twee matchpunten had ingele verd. De jonge Brabantse belofte kon echter in de finale niet meer vlammen. In zes beurten produ ceerde hij een pover eindtotaal van 62. Vultink kwam pas in de laatste beurt in zijn ritme en rolde toen met een reeks van 165 de partij uit. „Dit is toch werkelijk onvoorstel baar. Zo sterk heb ik nog nooit gespeeld", kon Hans Vultink daarna alleen maar concluderen. Even later, in een uitbundige stemming, bedacht hij een sim pele verklaring: „Ze hebben me dit jaar dwars gezeten binnen de bond. Ik werd weggestuurd als een kleine jongen, terwijl ik toch meer dan twintig jaar propagan da heb gemaakt voor de biljart- sport. Dat conflict en de uitslui ting voor de vijfkamp hebben me geprikkeld. Vorig jaar was ik echt van plan om te stoppen. Maar na die ruzies met de bond heb ik mijn afscheid uitgesteld. Ik wil ze dit jaar nog wel eens laten zien wat Vultink kan presteren". Zijn machtsexplosie gedurende vier dagen vertekent enigszins het kwaliteitsbeeld. Vultink was superieur in een veld dat een on gekend hoog toernooigemiddel de realiseerde. En achter de on bereikbare topkadrist finishten gisteren in Middelburg de jong ste aanwinsten, waarmee Ne derland binnenkort kan gaan pa raderen op het internationale biliartpodium. 'Ongetwijfeld zal Jan Arnouts die gelegenheid over enkele weken in Terneuzen al benutten. Hij mazzelde in de slotronde, omdat Bongers in zeven beurten (300-285) verloor van Piet Vet en daardoor de plaatsing voor het Europees kampioenschap liet glippen. Veel dramatischer ech ter verliep het toernooi voor Christ van der Smissen, die in de kaderdisciplines dit seizoen be paald geen flonkerende rol kan spelen. Zijn vorig jaar zo indruk wekkend veroverde titel in het 47-1 verspeelde hij zaterdag al de finitief toen hij achtereenvolgens door Arnouts en Vultink verne derend werd weggespeeld. In een rampzalige partij tegen Hans Sundquest werd de kampioen van de vijfkamp gisteren zelfs nog verder in de onderste regio nen gedrukt. Het was bovendien typerend voor de nivellering bij de kadristen, dat Willy Steures met een formi dabel moyenne (30.82) niet verder geraakte dan een zesde plaats in de eindstand. De uitschieters wa ren immers in Middelburg re gelmaat. Eindstand: 1. Vultink 12 222 60,54 2. Arnouts 10 157 32,12 3. Bongers 8 283 35,79 4. Vet 8 153 28.08 5. Van der Smissen 6 165 35,39 6. Steures 6 164 30,82 7. Sundquest 4 249 22,32 8. Havermans 2 199 22,76 llfC 2305 \tOOQ ikies öeiAcew PKTCXEM ©o U \JCOd 6EW ADEMBeWÊMÊWD TXIF7. I ffll, m.^1 l« aoawer èüPEBSVAG UO.H HÉÉFT I*jmiDDQ.S Q£SCcoPx> DÊ-swjo ié eeiBK: 7 7 AIÉ. LAATSTE iPO&ei HDfJ UOOPOÊÉ). DAT 6AAT /=-«=-V MDT 60£D> eMfgr^r MËd vbrik ii=l IK CO< j MAAK .'O Ve px BALLarvMéeP- m EREDIVISIE Feycnoord-Haarlem 1-1 (1-1). 19. Huyg 0-1. 45. Notten 1-1. Scheidsrechter Geurds. Toeschouwers: 20.000. NEC-Ajax 0-3 (0-1). 38. Schoenaker 0-1, 46. Arnesen 0-2, 51. Ling 0-3. Toeschou wers: 14.000. Scheidsrechter Corver. PEC-NAC 3-0 (0-0). 75. Hoekstra 1-0,85. Rasmussen 2-0, Van de Hengst 3-0. Scheidsrechter. Bosman. Toeschou- PSV-Excelsior 1-1 (0-1). 40. Nijssen 0-1, 88. Postuma 1-1. Toeschouwers: 21.000. Scheidsrechter. Beek. MW-Sparta 1-3(1-0). 35. Schapendonk 1-0, 52. Lengkeek 1—1, 61. Van Marwijk (eigen doel) 1-2, 79. Stevens 1-3. Scheidsrechter Thomas. Toeschou wers: 7.000. Scheidsrechten Gans. Toeschouwers: 7.000. FC Twente-Go Ahead Eagles 3-1 (1-0). 44. Van Staveren 1-0,59. Overweg (eigen doel) 1-1, 61. Kila 2-1, Gritter 3-1. Scheidsrechter. Weerink. Toeschou wers: 8.500. FC Utrecht-AZ'67 3-2 (1-1). 5, Gozems 1-0, 25. Kist 1-1, 52. Kist 1-2, 57. Van Veen 2-2, 92. Van Veen 3-2. Scheids rechter Van Ettekoven. Toeschouwers: 15.000. Willem II-FC Den Haag 0-0. Scheids rechter. Ram. Toeschouwers: 6.500. EERSTE DIVISIE SC Cambuur-FC Den Bosch: afgelast. Veendam-Eindhoven 1-3 (0-2). 3. Mul- kens 0-1,38. Van der Vleut 0-2,55. Kool hof 1-2, 89. Loem 1-3. Scheidsrechter Bakker. Toeschouwers: 2500. De Graafschap-Helmond Sport 0-0. Scheidsrechter Boss. Toeschouwers: 3000. SW-Fortuna Sittard 0-3 (0-1). 42. Cra mer 0-1, 61. Hutting 0-2, 80. Ruys 0-3. Scheidsrechter. Van de Munnik. Toe schouwers: 1000. SC Amersfoort-FC VW 1-3 (0-0). 61. Van Rosmalen (strafschop) 0-1, 62. Van rechter De Hond. Toeschouwers: 500. FC Amsterdam-Heracles 3-1 (1-1). 35. Wiggemansen 1-0, 41. Langhenkel 1-1, 76. Kamphues 2—1, 84. Stout 3-1. Scheidsrechter Van Dijken. Toeschou wers: 300. Wageningen-FC Vlaardingen 2-1 (1-0). 43. Braam 1-0, 46. Van Pelt 2-0, 71. Do minique 2-1. Scheidsrechter Van Swie- ten. Toeschouwers: 2200. Telstar-DS'79 2-0 (1-0). 22. Plaizier 1-0, 55. Schubert (eigen doel) 2-0. Scheids- De Deense Ajacied Henning Jensen maakte zaterdagavond kennis met de meedogenloze NEC-voorstopper Dries Visser (links, met snor). De aanvalspoging van Jensen wordt op hardhandige wijze in de kiem gesmoord. rechter Severein. Toeschouwers: 6000. SPORTTOTO Toto 2_ 3 Utrecht-AZ'67 X Feyenoord-Haarl. X Roda-Vitesse X Twente-Eagles PEC/Zwolle-NAC X NEC-Ajax E PSV-Excelsior X MW-Sparta X Willem II-Den Haag Cam.-Den B. (afg.) Veend.-Éindh. Telstar-DS'79 Z Volend.-Gron. Z Sporttoto no. 44: de juist ingevulde ko lom ziet er als volgt uit: 1-3-1-1-1-2-3- 2-3-1-2-1-3. Eerste prijs: f 120.698,45. Tweede prijs: f75.436,53. Derde prijs: f 105.611,15. Toto gelijk Eerste prijs: (incl. jackpot) f 15.692,20. Tweede prijs: f 1.702,21. Derde prijs: f5.957,73. Vierde prys: f8.511,05. Vijfde prys: f6.808,84. Lotto De winnende getallen in de Nederlandse lotto no. 44 zijn: 7 - 15-18- 21 - 32- 40. Reservegetallen zijn: 22 en 29. Eerste prijs: (incl. jackpot) f724.762,06. Tweede prijs: f 170.163.60. Derde prijs: f255.245,39 Vierde prys: f340.327,19. Vijfde prys: f340.327,19. België West-Duitsland Supertrio (Manza Buitenzorg-prys t Juiste volgorde: 6-13-1. Uitslag: 1. nummer 6 (Mathieu Areta met W. J. van Dalen), 2. nummer 13 (Olympic Marseille met S. A. Hartman), 3. nummer 1 (Onno Silk met Ao. de Wrede). Omzet f244.474,00. Uitkering: f2.778,10. ATLETIEK - Carla Beurskens heeft gisteren in Kessel (België) een internationale dames-veld loop gewonnen. De 3500 meter legde zij af in 11 minuten en 19 seconden. ZWEMMEN - Yolanda van der Meer heeft in Kerkpolder het na tionale adspirantenrecord op de 1500 meter vrije slag verbeterd. Het oude record van Monique Wildschut (17.24.6) stelde zij bij tot 17.20.1. JUDO - De Rus Stratan is gisteren in Edinburgh Europees Judo kampioen geworden in de cate gorie tot 65 kg.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14