Zeker weten faVincaise Als goede wijn altijd duur was, zouden de Fransen nu straatarm zijn. LaVincaise De Fransen hebben een aangeboren gevoel voor wijn. Dus hebben ze makkelijk praten. Feilloos kiezen ze 'n goede wijn voor 'n betaalbare prijs. Omdat ze élke dag wijn drinken. Wij Nederlanders hebben die feeling nu eenmaal niet. Ofschoon we zo langzamerhand leren een goede wijn te waarderen. Daarbij zoeken we zekerheid: 'Appellation Controlée' zeggen we geleerd. Maar ook daarin kunnen we makkelijk verdwalen. La Vinqaise lost dat op door uit het beste wijnaanbod 'n keuze te maken, de, appellation te laten kontroleren en de prijs frans t te houden. La Vinqaise is dus van de kwaliteit I die de Fransen graag drinken. Gebolleld in Frankrijk voor Bottelo B.V.-Schiedam. Eipak b.v. Leiden Groothandel in eieron vraagt routeverkoper of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Moet in bezit zijn van groot rijbewijs, leeftijd plm. 25 jaar. Voor onze sorteerafdeling vragen wij een magazijnbediende mnl./vrl. Leeftijd plm. 18 jaar. NOORDWIJK Vrije bezichtiging van uitstekend gesitueerd perfekt on derhouden vrijstaand landhuis, gelegen op duintop. Uniek en prachtig uitzicht over zee, duinen en de verre omgeving. Inhoud 1500 m3. Veel extra voorzieningen. Dit pand bevat o.m. moderne ruime keuken. Huiskamer van 85 m2 met open haard en prachtige plavuizen vloer. 4 slaapkamers elk met eigen douchekamer, ouderslaapkamer annex badkamer. Stu deerkamer van 40 m2, dubbele garage, wijnkelder, re creatieruimte (50 m2). Volledige thermopane beglazing, zeer zonnige ligging, 2 grote terrassen op het zuiden. Dit pand is ook uitstekend geschikt voor de uitoefening van een vrij beroep (wonen en werken onder één dak) 2 aparte ingangen. Op zaterdag 3 november a.s. van 11 tot 4 uur bent u welkom op het adres Dobbelmanduin 14 te Noordwijk. Dit pand moet u beslist zien, daar het zich niet in deze ad vertentie laat omschrijven hoeveel comfort en mogelijk heden dit biedt. Vraagprijs 1.175.000,- Telefoon eigenaar 01719-10124. Bemiddeling door: Zwaan Makelaardij, Hoofdstraat 89, Sassenheim. Tel. 02522-15050. HANDLICHTING Bij beschikking van de Kan tonrechter te Leiden van 24 oktober 1979 is aan Quirinus Theodorus Maria van der Slot, geboren 29 december 1959 te Noordwijkerhout, wonende te Noordwijkerhout, 's-Graven- damseweg 47A, handlichting verleend tot het zelfstandig uit oefenen van een bedrijf ten doel hebbende de teelt van en handel in bloemisterijgewas sen alsmede de gehele ont vangst van zijn inkomsten en de beschikking daarover, e.e.a. in de ruimste zin des woords. De Griffier PRAKTIJKASSISTENTE Vereisten: Diploma doktersassistente, dan wel ervaring in gelijk waardige funktie. Leeftijd vanaf 20 jaar. Goede beheersing moderne talen. Minimaal tweejarig dienstverband. Geboden wordt: Moderne praktijk. Zeer zelfstandig werk. Volledig takenpakket doktersassistente. Goede salariëring. Stagiaire aanwezig. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Dr. Du Ry van Beest Holle, Vlaskamp 16 te Leiderdorp, of tel. 890279 (van 79.00-20.00).

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18