DRAKA PLASTICS H.E.A.0.er v°ar£ ver) bouw DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Idiloii Hulsebosch Makelaardij bv Academisch Ziekenhuis Leiden waarnemend kleuterleid(st)er Ministerie van Defensie assistent hoofd technische dienst xfnnl./vrl.) directiesecretaresse pietierse bv ERVAREN SEKRETARESSE AANKOMEND VERKOOPSTER twee secretaresses dossiervormer/ documentalist (m/v) vakgroepssecretaresse laborant (m/v) typist(e) secretaresse Makelaarskantoor onroerend goed vraagt op korte termijn een MEDEWERKSTER/ SECRETARESSE voor het verrichten van administratieve en coördinerende werkzaamheden, volledige dagtaak. Vereisten: middelbare opleiding typevaardigheid kantoorervaring zelfstandigheid contactuele eigenschappen Schriftelijke sollicitaties gaarne aan: makelaarskantoor onroerend goed Lid NBM/MCC HAANSTRA KLEUTERSCHOOL RAPENBURG 129 - LEIDEN - TELEFOON 071-133631 vraagt met ingang van 21 januari 1980. een i.v.m. zwangerschapsverlof. Zij/hij moet in het bezit zijn van de aktes A en B (of studerend voor de laatst genoemde) - Het betreft een tweeklassige school in de bin nenstad. - De school is verbonden aan de Haanstra oplei dingsschool. - Van haar/hem zal worden verwacht dat zij/hij de kleuter begeleidt tot een zo groot mogelijke zelf standigheid en de kleuter ruimte geeft tot eigen kreativiteit. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de hoofdleidster Marjanke Zirkzee-de Boer, tel. 071-133631. Sollicitaties binnen 1 week, na het verschijnen van deze advertentie, richten aan bovenstaand adres. DRAKA PLASTICS b.v. met vestigingen in Am sterdam, Hillegom en linkhuizen maakt een verscheiden reeks kunststofprodukten zoals folièn, slangen, profielen en hulzen. Voor de diverse vestigingen van ons concern fungeert een centrale hoofdgroep Financiën en Economie waarbinnen de Bedrijfs Economische Afdeling een onderdeel vormt. Ten behoeve van de vestiging Hille gom zoeken wij hiervoor op korte termijn een met belangstelling voor Budgettering, Organisatie en Automatisering. De te verrichten werkzaamheden bestaan - kort samengevat - uit'. - verzamelen en analyseren van het voorde budgettering benodigde cijfermateriaal; - analyseren van budget-resultaten ten behoeve van de berichtgeving -opstellen van kostprijzen en ta rieven; -geven van bedrijfseionomische ad viezen; - meewerken aan het opzetten en invoeren van automatiseringspro- jekten. Gezien de aard van de funktie achten wij de volgende punten van belang; - HEAO/SPD-l of gelijkwaardige opleiding; - leeftijd 25 - 35 jaar; - een kritische instelling, alsmede het vermogen zich zowel monde ling als schriftelijk goed te kunnen uitdrukken: - het zelfstandig kunnen optreden. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan DRAKA PLASTICS B.V.. Postbus 118, 2180 AC Hillegom, afdeling Personeelszaken, t a v. de heer H. Noordhoek bij wie ook telefonisch nadere informaties over de funktie kunnen worden ingewonnen. Telefoon 02520-29017. Bij de Defensie Olie Centrale ter standplaats Noordwi'jk kan worden geplaatst een De Defensie Olie Centrale beheert en exploiteert een pijpleidingsysteem voor het transport van aardolie- produkten. Taak: het doen inspecteren van de depots en daarbij behoren de installaties voor opslag, verpompen en afleveren van aardolieproducten; het doen vaststellen van bedrijfs- en onderhoudsvoor schriften alsmede inspectieschema's; rapporteren over de technische en operationele condi ties van de installaties en het adviseren resp. plannen van toekomstig onderhoud; controle op de juiste uitvoering van technische werk zaamheden; adviseren bij, resp. beoordelen van technische budget- voorstellen, opstellen van meerjarenplannen; coördineren van alle werkzaamheden van de aan hem rapporterende specialisten inclusief de activiteiten ter zake van projecten buiten de onderhouds- en in spectiesfeer; vervangen van het hoofd technische dienst m.b.t. dage lijkse gang van zaken. Vereist: diploma HTS-werktuigbouwkunde of gelijkwaardig0 opleiding; kennis van voorschriften en codes met betrekking tot transportleidingen en opslagfaciliteiten van aardolie producten; ruime praktijkervaring in onderhouds- en inspectie sector; zelfstandig kunnen werken; bedreven zijn in het voeren van correspondentie in de engelse en nederlandse taal; goede uitdrukkings vaardigheid in de engelse taal, enige kennis van de franse en duitse taal strekt tot aanbeveling; leidinggevende en contactuele kwaliteiten; vestiging in of nabij standplaats Noordwijk; bezit van rijbewijs BE. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 4441,- bruto per maand. Minimaal 21 vakantiedagen per jaar en 8% vakantie uitkering. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension en verhuiskosten volgens de terzake geldende bepalingen. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de Secretaris/Division Manager, Defensie Olie Centrale, Hoogwakersbosstraat 12, 2202 SP Noordwijk. Ten behoeve van de Algemeen Directeur/ Directeur Algemene Zaken wordt per 1 fe bruari 1980 gevraagd een vac nr. 901 J 04 43 LD De Algemeen Directeur/Directeur Alge mene Zaken maakt deel uit van de meer- hoofdige directie van het Academisch Ziekenhuis. De werkzaamheden van de secretaresse zijn o a - indelen en voeren van de agenda; - telefoonbediening; - afspraken maken; - postbehandeling; - het voeren van diverse secretariaten van commissies notuleren, - het actief participeren in en bewaken van de correspondentie; - het ontvangen en te woord staan van vele bezoekers en eventueel begeleiden (ook buiten het ziekenhuis). In verband met bovenstaande taken wordt aan de candidaten verlangd - een vooropleiding op HAVO-niveau. - een volledige opleiding voor directie secretaresse. - ruime ervaring in secretaressewerkzaam heden bij voorkeur op directieniveau; - uitstekende contactuele eigenschappen, - representatieve verschijning. - leeftijd 25 jaar of ouder Salaris tot een maximum van f 2756 bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u zich wenden totmr Th PK E.v.d Berg. secretaris van de directie, tel. 071 - 147222. toestel 4854 of 01720-23107 (privé) U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlek Pensioenfonds Vakantietoelage 8 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. iedereen leest de krant altijd en overal. Zoeken wij een JONGE OPPERMAN TIMMERMAN ALL-ROUND TIMMERMAN Aanmeldingen bij: aannemersbedrijf ■produktieweg 32 zoeterwoude 071-8S0387 Sekretariatenkantoor van organisaties in het mid den- en kleinbedrijf, gevestigd te Leiden op het adres Stationsweg no. 12-14, zoekt op korte termijn een Bedoeld wordt een kracht, die gewend is zelfstandig te werken, die over goede kontaktuele eigenschappen be schikt, liefst een sekretaresseopleiding heeft gevolgd, ervaring heeft met het werken met dikteerapparatuur en 20-30 jaar oud is. Zij verzorgt voor de uit drie man bestaande staf van het kantoor alle korrespondentie en vergaderstukken en on derhoudt het belangrijke telefonische kontakt met de le den van een 12-tal organisaties. Als u belangstelling hebt voor deze afwisselende en vaak ook drukbezette funktie, richt uw sollicitatie dan aan Stichting Sekretariatenkantoor A. M. P. van Aelst, Post bus no. 224, 2300 AE LEIDEN. Voor onze textielwinkel vragen wiji 17,18 jaar, 5-daagse werkweek, 's maandags vrij. Goede sociale voorzieningen. BIJL TEXTIEL De Kempenaerstraat 30, Oegstgeest Tel. 071 - 150808. Subfaculteit Biologie (ieder halve dagtaak) vacaturenummer 9-36811158 Zij zullen tewerkgesteld worden bij de vak groepen. Taak: administratieve en secretariële werkzaam heden t.b.v. hoogleraar en vakgroepsleden, archiveren, notuleren, typen van studiemateriaal, brieven, verslagen, wetenschappelijke artikelen e.d. Vereist is een middelbare opleiding, of een opleiding op gelijkwaardig niveau, zeer goede typevaardigheid en enige ervaring. Geboden wordt een interessante werkkring voor krachten die zelfstandig kunnen werken. Salaris maximaal ƒ.2.487,bruto per maand (bij hele dagtaak). Inlichtingen bij de directeur-beheerder, de heer J. J. Maas, telefoon 071-148333, toestel 7631. Post- en Archiefzaken van het Bureau van de Universiteit (archiefeenheid Ruimtelijk Beleid, Bouw- en Materiële Zaken) vacaturenummer 9-395/1158 Taak: klasseren, inschrijven en behandelingsgereed- maken van technische correspondentie: samenstellen van dossiers, documentatie en het beheer van tekeningen; verstrekken van informatie. Vereist: middelbare schoolopleiding; diploma SOD I (studie voor het diploma SOD II strekt tot aanbeveling); ervaring in (technische) archiefwerkzaam heden. Salariëring, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, tot een maximum van 2.756, bruto per maand. Inlichtingen bij L. Ch. Ju, telefoon 071-148333, toestel 2535. De vakgroep Theoretische Psychologie van de sub-Fakulteit Psychologie (38 uur per week) vacaturenummer 9-43211158 Taak: organisatorische en administratieve werk zaamheden in de sfeer van het onderwijs; het verstrekken van informatie aan studenten-, het verzorgen van de correspondentie; het bijhouden van de archieven; het notuleren van vergaderingen; het uittypen van manuscripten, studie materiaal etc. Vereist: een opleiding op middelbaar niveau; bij voorkeur een secretaresse-opleiding; goede beheersing van de Engelse taal; zelfstandig en doortastend kunnen werken; ervaring in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.487,bruto per maand bij een volledige dagtaak. Informatie bij drs. N. Metaal, vakgroep Theoretische Psychologie, telefoon 071-148333, toestel 3248/4567. De afdeling Drosophila van het Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese van de Sylvius Laboratoria vacaturenummer 9-43311158 die zal worden ingeschakeld bij een micro biologisch project binnen het chemisch muta genese programma. Het onderzoek richt zich op het ontstaan van erfelijke afwijkingen door chemische stoffen. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met opleiding MBO richting microbiologie. De aanstelling geschiedt ten laste van een subsidie, voorlopig tot 1 augustus 1980. Informatie bij dr. P. M. Klapwijk, telefoon 071-148333. toestel 6145. Salaris maximaal 2.148,brutop er maand. Het Economisch Instituut van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-44511158 Het is de bedoeling dat de aan te stellen func tionaris type-ondersteuning zal verlenen aan de 3 leden van de administratieve-staf, in het bijzonder bij het persklaar maken van artikelen en rapporten in de Nederlandse en Engelse taal. Gedacht wordt aan een nauwgezet persoon van omstreeks 19 jaar met vooropleiding MAVO/ HAVO/LEAO, in het bezit van het typediploma moderne talen. Aanstelling zal geschieden voor 1 jaar (met een mogelijke uitbreiding van enkele maanden). Het salaris is maximaal 1.074,bruto per maand. Informatie bij mw. H. P. Brouwer-Braun, telefoon 071-149641, toestel 455. Het Huygens Laboratorium, vakgroep Kosmische Straling (halve dagtaak) vacaturenummer 9-452/1158 Taak: het gedurende de middaguren in een groep van circa 25 medewerkers met veel inter nationale contacten, verzorgen van correspon dentie, typen (soms met behulp van dictafoon) van brieven, rapporten en verslagen en het notuleren van vergaderingen; het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken; het verzenden van telexberichten; het bijhouden van een archief en afdelingsbibliotheek. Vereist: opleiding op HAVO-Atheneumniveau; secretaresse-opleiding; zeer goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Ervaring in het bedienen van telexapparatuur strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2.283,bruto per maand (bij volledige dagtaak). Aanstelling geschiedt voorlopig voor maximaal 6 maanden. Er wordt naar gestreefd deze vacature op zo kort mogelijke termijn te vervullen. Inlichtingen bij D. Kaphorst, telefoon 071-148333, toestel 5704. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veenien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18