Grote attractie bij 3-oktoberfeest Leiden Elis abethziekenhuis wil operatieruimte gaan uitbreiden jü&irtK eidse agenda Kaagwater voor winnaars strontrace VAN HOUWELINGEN EN VAN THUN IN LEIDERDORP Den llyl spreekt in Voorschoten Huisvestingsbeleid aan de kaak gesteld WOENSDAG 17 OKTOBER 1979 Leiderdorpers geven f 19.000 voor kinderen in Vietnam LEIDERDORP - De werkgroep Vietnam-Leiderdorp heeft bij een inzamelingsactie 19.000 gul den opgehaald. De werkgroep, die een dergelijke actie voor het zevende achtereenvolgende jaar organiseert, verwacht dat het eindresultaat ongeveer 20.000 gulden zal zijn. Het geld zal vooral worden besteed aan de voedselnood onder de kinderen. Juist de moeilijke voedselsituatie waar Vietnam mee te kampen heeft, vindt zijn weerslag op kinderen. Onder voeding vermindert de weer stand en maakt met name de kin deren meer vatbaar voor ziekten. Een juiste voeding is de basis voor een goede gezondheidszorg. Het geld zal worden overgedragen aan het Medisch Comité Neder land Vietnam. Dit comité zal melkpoeder aankopen en deze in overleg met het ministerie van Volksgezondheid in Vietnam naar dit land sturen. Vluchtelingen naar Wassenaar? WASSENAAR - Het comité Hulp verlening Zuid-Oost Azië heeft het gemeentebestuur van Wasse naar gevraagd een aantal wonin gen beschikbaar te stellen voor Vietnamese bootvluchtelingen. Naar aanleiding van dit verzoek vroeg de heer dr. R. W. de Korte van de VVD aan burgemeester en wethouders of dezen een voorstel kunnen doen over deze aangele genheid. Wellicht kan bekeken worden of het mogelijk is een bij drage in geld te leveren voor de huisvesting van één of twee ge zinnen. De Nederlandse regering heeft na melijk besloten tot toelating van een aantal vluchtelingen. De Ne derlandse gemeenten zullen ge zamenlijk een bijdrage moeten leveren aan de huisvesting van die gezinnen. Drs. H. Schelhaas van het CDA vroeg zich af of de gemeente niet zou kunnen helpen door een pand aan te kopen voor de huis vesting van één of twee van die gezinnen. Het burgemeesters-echtpaar overhandigt de schippers een fles Kaagwater en vraagt hoe de reis is geweest. WARMOND - Tijdens de jaarlijkse strontrace kwamen schipper Nico Hoek uit Amsterdam, Hans Mart Groen uit Leiderdorp, en Otto Tissink uit Delft gis termiddag als eerste in de Warmondse haven aan, precies 24 uur na het vertrek uit Workum in Fries- Bij de aanlegplaats waren burgemeester De Vreeze en zijn echtgenote aanwezig met de traditionele fles "Kaagwater" een jonge jenever die speciaal voor de gemeente Warmond wordt gebotteld. De strontrace werd dit jaar voor de zesde maal gehou den. De race wil een traditie van jaren geleden in stand houden. Vroeger werden schepen namelijk volgeladen met mest naar Warmond gestuurd. Daar aangekomen, moesten ze met turf terug naar Wor kum. Ook de Lutgerdina Smeltekop had gisteren mest aan boord, zij het kunstmest in plastic zakken en geen onvervalste koeiestront. Na de zakken mest te hebben uitgeladen en enkele reparaties te hebben verricht, vertrokken de schip pers gisteren weer naar Workum. Mochten ze daar ook als eerste aankomen, dan staat hen een zilveren brijlepel te wachten. Later op de avond kwamen gisteren ook A. Boogaard met de Twee Gezusters en Age Bantstra met de Lytse Sipke aan. Vanmorgen moesten er nog zeven sche pen aankomen. LEIDERDORP - De commissie Politiek Café Leiderdorp or ganiseert vanavond een bij eenkomst in gebouw "De Sjelter" aan de Heemraadlaan 67. Als gastsprekers zijn aanwezig de vice-fractievoorzitter van de PvdA, Ed van Thijn, en het van de kernenergie-debatten bekende CDA-kamerlid Jan van Houwelingen. De avond begint om 21.00 uur. De beide politici zullen hun vi sie geven op de maatschap pelijke en economische ont wikkelingen die ons land de komende jaren te wachten staan. Er zal ondermeer worden ge sproken over de toekomstige maatschappelijke verhou dingen in ons land, de rol van de vakbeweging, democrati sering van ondernemingen en over het feit of polarisatie nog wel een toekomst heeft. De discussie, die overigens in een ongedwongen sfeer zal plaatsvinden (de bar blijft open), wordt voorgezeten door Han Mulder, hoofdre dacteur van het Leidsch Dagblad. 'In verband met de uitzending van de voetbalwedstrijd Ne derland-Polen zal het gebouw "De Sjelter" vanaf 20.00 uur geopend zijn. Er is tv aanwe zig om de wedstrijd daar te volgen. Willen van Boheemen 25 jaar actief in muziekwereld Zoetenvonde ZOETERWOUDE - Bijna alles heeft postbode Willem van Bo heemen al meegemaakt in de 25 jaar dat hij meeloopt in de muzie kwereld van Zoeterwoude. Niet alleen op het muzikale vlak is hij op vele terreinen actief geweest, ook bestuurlijk heeft hij zijn steentje bijgedragen. Zelf blijft hij daar erg laconiek on der. "Als de fancy fair, die drum band VIOS het komende week einde organiseert, zo'n 10.000 gulden opbrengt, dan beschouw ik dat als mijn cadeau aan de ver eniging", zo zegt hij. Zijn activiteiten voor de fancy fair zijn dan ook intussen uitgegroeid tot een van zijn belangrijkste bij dragen aan "zijn" VIOS. Per soonlijk neemt hij bijna de gehele organisatie van dit evenement (dat voor de nodige inkomsten voor de drumband moet zorgen) Soossie De eerstvolgende soossie- avond zal in het teken staan van de popgroep Kiss. Mor genavond gaan de bezoekers van *t Soossie in Zoeterwou de zich schminken als Kiss- figuren. De avond begint om 19.30 uur en duurt tot onge veer 21.00 uur. Plattelandsvrouwen De Wassenaarse afdeling van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt morgenavond om 19.45 uur in het NPB-gebouw aan de Lange Kerkdam een bijeen komst, waarop de heer en mevrouw De Korte uit Den Haag een lezing met dia's zullen houden over de cul tuur van de Maya's in Mexi co. op zich. Dit jaar zal hij voor de tiende maal de man zijn die met zijn gladde praatjes de lootjes voor het lichtnamenspel en de lo ten voor de grote loterij aan de man zal brengen. "We zijn begonnen in Ons Huis, dat was nog met de fanfare. Dat was 13 jaar geleden, en de organisatie was toen in handen van een spe ciale firma. Ook was er toen nog een middenstandshow bij. Op dat moment was het nog niet zo'n succes, maar wel hadden we dóór dat we zoiets ook gemakkelijk zelf konden organiseren". Op die manier is Willem zich gaan concentreren op de fancy fair. Om die reden voelt hij zich ook uit stekend bij de functie die hij nu in het bestuur vervult. "Ik ben bijna constant lid van het bestuur ge weest. Meestal was dat secretaris, maar ik ben ook nog een jaar voorzitter geweest. Momenteel ben ik manusje-van-alles in het bestuur en dat bevalt me best" laat Willem weten. Tamboer-maitre Niet alleen in het bestuur is Willem wel eens van plaats verwisseld. Willem: "Ik ben een hele tijd tamboermaitre geweest. Daarna concert-tamboer, vervolgens basblazer. Via de sousafoon be speel ik nu de schuiftrombone als enige in de drumband. Wel ben ik bezig met twee leerlingen voor dit instrument, zodat de drum band straks ook in dit instrument goed is vertegenwoordigd. Vooral de tijd dat Van Boheemen als tamboer-maitre optrad is voor sommige mensen moeilijk te vergeten. Zijn faam breidde zich tot buiten Zoeterwoude uit. Jaarlijks was hij één van de grote attracties tijdens de taptoe op 2 oktober in Leiden als hij zijn stok op onnavolgbare wyze de lucht inslingerde en deze dan weer met het grootste gemak opving. "Nog steeds vragen sommige men sen mij om weer vóór de band te gaan lopen, maar ze hebben me achterin veel te hard nodig", zegt DEN HAAG/LEIDERDORP - In verband met de toene ming van het aantal operaties wil het Elisabeth-zieken- huis in Leiderdorp de operatieafdeling verbouwen en uitbreiden. Daarmee hoopt het ziekenhuis de verwachte stijging van het aantal operaties van zesduizend vorig jaar tot zevenduizend in de nabije toekomst op te vangen. Drie inbraken in kantoren LEIDEN - Bij een inbraak in het gebouw Boerhaavelaan 1 is in de nacht van maandag op dinsdag een bedrag van ruim 1065,- buitgemaakt. Op de begane grond haalde men 690,- uit een geldkistje van de Stichting Bod- daertcentra, op de tweede etage ruim 350,- uit een geldkistje van de Stichting Centraal Bureau ten behoeve van de Jeugdwelzijns- zorg en uit een kamer daarnaast van 25,- van de Leidse Stichting voor Gezinsverpleging. Diezelfde nacht werd ingebroken in het gebouw van de Raad van Arbeid aan de Hoge Rijndijk Daar wordt, voor zover kan wor den nagegaan, niets vermist. Wel op de derde etage van het ge bouw, waar de verkoopruimte van een bedrijf is gevestigd; daar haalde men ongeveer 900,- uit een geldkistje. Uit het kantoor van een aannemer aan de Nieuwe Mare werden ook die nacht, een calculator, een omvormer (ter waarde van 5000,-), een klopboormachine en enkele antieke tegels gestolen. Willem van Boheeritenpostbode in Zoeterwoude, maar in zijn vrije tijd één en al muziekman. Nog steeds vragen mensen hem om weer voor de drumband als tamboer maitre te lopen. "Maar ze hebben me achterin veel te hard nodig". Een stijging die o.a. is veroorzaakt doordat het ziekenhuis sinds eni ge jaren gespecialiseerd is in or thopedie en plastische chirurgie Twee commissies van de Provin ciale Raad voor de Volksgezond heid in Zuid-Holland behande len vandaag het verzoek van het St. Elisabethziekenhuis, waar over de staatssecretaris van volksgezondheid overigens de uiteindelijke beslissing zal ne men. Het dagelijks bestuur van de provinciale raad staat positief tegenover het plan van het Lei- derdorpse ziekenhuis. Wel wordt in het voorstel gesignaleerd dat het huidige ziekenhuis pas in 1972 in gebruik is genomen en dat renovatie (een ingrijpende op knapbeurt) op zich niet nodig is (ook al voldoet St. Elisabeth niet aan de normen die nu aan een nieuw te bouwen ziekenhuis zouden worden gesteld). Maar met het oog op de stijging van het aantal operaties vindt het dage- VOORSCHOTEN - Oud-premier Den Uyl (PvdA) zal morgen avond in de Lindehoeve in Voor schoten een voordracht houden over de algemene beschouwin gen die in de Tweede Kamer zijn gehouden. Deze avond wordt georganiseerd door de streekfederatie Leiden en omstreken van de PvdA. Ie dere belangstellende kan naar het jongerencentrum nabij de sporthal De Vliethorst komen. Kon. Marinelaan 4. Chili-avond in Dorpshuis LEIDERDORP - De Chili-groep Leiderdorp organiseert op zater dag 3 november een Chili-avond in Het Dorpshuis aan de Kerk- laan 1. Er zal een film worden vertoond uit 1977, die de toestand in Chili weergeeft. Ook zal er Latijns- Amerikaanse muziek ten gehore worden gebracht, uitdrukking van strijd, verzet en optimisme. Behalve enkele solisten treedt de groep "Lautaro" op. De avond wordt georganiseerd omdat volgens de Chiligroep de Nederlandse pers te weinig meldt over Chili. Toch is de toestand in het land weinig rooskleurig. VOORSCHOTEN - Bij het m aanbouw zijnde zwembad in Voorschoten is gisteren een be drijfsongeval gebeurd. Een 22-ja- rige timmerman viel van een steiger af en brak daarbij het lin ker onderbeen. Hij moest worden overgebracht naar het Acade misch Ziekenhuis in Leiden. WASSENAAR - De onlangs in Wassenaar gehouden collecte voor de Nederlandse Nierstich ting heeft een fraai resultaat op geleverd, namelijk een bedrag van 17.116,31 gulden. Dat is bijna 4.000 gulden meer dan het vorige jaar. Instructeur Hij is 25 jaar geleden bij de St. Jans fanfare begonnen als instructeur van het drumband-gedeelte. Ook dat is een belangrijk facet van Willem. Zo heeft hij de Leidse harmonie 15 jaar onderzijn hoede gehad en profiteert het Zoeter- meerse "Harpe Davids" nu ook al 15 jaar van zijn instructieve kwa liteiten. Van Boheemen begon zijn carrière in 1953 bij de Leidse Postharmonie. De 25 jaren in Zoeterwoude zijn bijna altijd erg succesvol geweest zegt Willem. "In 1967 was er even een crisis. Ongeveer 50 leden stopten er toen mee, maar in drie maanden tijd waren er weer 35 lid. Ik ben toen ook nog twee we ken gestopt. Toen ik 40 jaar werd, wilde ik stoppen als actief lid. Ze haalden me toen terug omdat er gebrek was aan bassen. Vlak na dat de senioren en de junioren niet meer gescheiden, maar in één band gingen optreden, was het ook even wennen, maar dat gaat nu ook erg lekker". Willem laat tot slot nog weten dat hij echt niet hoeft te worden ge ridderd, "als die 10 mille er het komende weekend maar komt", zegt hij. ROB JANSEN WASSENAAR - De PvdA-fractie in Wassenaar is van mening dat er in de gemeente eigenlijk hele maal geen beleid is inzake de huisvesting van verenigingen. Zij wenst dat het eindrapport van de commissie die over de huisves ting gaat in de gemeenteraad wordt besproken. Wethouder H.F. Dijkstal somde op wat er sedert het verschijnen van het eindrapport in januari 1978 is gebeurd. Zo zijn er plannen ge maakt voor het schoolgebouw Van Heeckerenstraat, het Dey- lercentrum is aangekocht en op geknapt, er worden plannen uit gewerkt voor de inrichting van boerderij Bos, er zijn besprekin gen gaande met het Jeroenhuis en met schoolbesturen over vrij komende schoolruimte, enzo voorts. De PvdA nam hier geen genoegen mee. Samen met de fracties van CDA, D'66 en Werkend Wasse naar stelde ze vragen over het eindrapport. "Wat heeft het col lege van burgemeester en wet houders met het rapport gedaan? Waarom heeft het college zijn conclusies niet geformuleerd? Wat moet de raad met het rapport doen als het college zijn stand punt niet bekend maakt?" De PvdA-fractie diende maandag een motie in met het verzoek op korte termijn plannen op tafel te brengen voor de nieuwbouw van een sociaal-cultureel (voor maat schappelijk werk, toneel, cursus sen, e.d.) centrum, een verbou wing van het Jeroenhuis en de stichting van een dienstencen trum. Met deze motie probeerde PvdA uit te lokken dat er in de raad over het huisvestingsbeleid zou worden gesproken. De motie werd verworpen met vier stemmen voor de twee leden van de PvdA-fractie, mevrouw Van der Heiden (Werkend Wassenaar) en drs. Nieuwenhoven (D'66). lijks bestuur van de provinciale raad uitbreiding van de zes ope ratiekamers met een zevende wel verantwoord. Het is de bedoeling om de zevende operatiekamer in de huidige re- coveryruimte te vestigen en een nieuwe recoveryruimte te bou wen. De extra operatiekamer komt op die manier los te staan van de andere zes kamers, met als voordeel dat daar dan de wat in ziekenhuistermen "vuile" opera ties wordt genoemd, kunnen worden verricht. Als er 's nachts geopereerd moet worden, kun nen de schoongemaakte opera tiekamers schoon blijven. Dat be- Burgerlijke stand LEIDEN/WARMOND - Geboren: (Lei den), Mane-Louise, dochter van J. de Vos en J. Sloos; Susanne Willemina, dochter van J. van Egmond en W.A. van Vliet; Marcel Johannes, zoon van J.F.T.M. Mooyekind en A.T.M. van der Weiden; Ronald Christiaan, zoon van W.H. van Egmond en G. Commandeur; Hendrik Jan, zoon van R.C. Kasius en N. Barnhoorn; Menno, zoon van R. Nieu- wenburg en M. Eradus; Leendert Maar ten, zoon van L.M. van Beelen en P. van Wijk; Gepke Sika, dochter van T.J.H. Kooloos en H. Witvoet; Jeroentje Bastiana. dochter van H. Poldervaart en A.G. de Mooy; Meike, dochter van A.P Everaarts en C.C.M. van den Hout; Lot te, dochter van H.A.L. Eurlings en M.H.L. Frissen; Willemijntje, dochter van M.C. de Ridder en E.M. de Lange; Esther Petronella Geertruida, dochter van T.Q. Onderwater en C.I.M. Olijer- hoek; Marie José, dochter van H.J. ter Laan en K.J. Vocke; Anna Marte, doch ter van T. Hemminga en N.C. Schut; Zehra, dochter van I. Gök en E. Tanis; José Louise, dochter van C.K. Ravens- bergen en F. Busaan; Petrus Johannes, zoon van P. van Varik en A.W.M. Dui venvoorden; (Warmond), Astrid, doch ter van T.L. Langemaire en M. A. Weijers. Ondertrouwd: (Leiden), L. Borst en C.C Ciere; P.H. Bovenkamp en G.A. van Uf- felen; W.T.I.M. Nota en G.C. Vasmel, F.A. Rekelhoff en G.M.J. Pelgrim; H.T Wansink en W.E. Koel; P.T. van Duij- vendijken J. Brand; P.J.J. de Groot en F Roodakker; J.F. Landesbergen en M. van Kasteel; R.A. van Vliet en K.J Gehuwd: (Leiden), N. Rijsbergen en L. Blok; H.P.J. Reekers en Y.M.X. Vader, W. Ligtvoet en J.I. Dickhof; G.J.A. van der Starre en C. van Veen; P.W. Brandt en H.M. Siebert; D.M.J. de Wit en F.G Zweistra; A. J. van Munsteren en A.I. van Schooten; J.C. van wingerden en J.W Geuke; W. Monfils en J.C.A. Segers; (Warmond), L. Stienstra en P. van Leeuwen. Overleden: (Leiden), J. Langenberg (1906); P. Brohm (1904); A.P. Kruissink (1907), echtgenote van R. Bentteij; H.J Eradus (1913); C.J. Duindam (1893). echtgenote van J.A. Leeflang; E.W. En gelen (1905); J.C. de Best (1901), echtge note van D. de Jong; W. Verschoor (1896); A. van Dompseler (1916), gehuwd geweest met L.J. Borst; T. van der Voort (1930); D.C.A. Regien (1979); J. Reede (1884); G.A. Vermeulen (1893); J. Petiet (1908); (Warmond), C.J. van der Eist (1908); J. Venne (1908), echtgenote van H.C. van Seggelen. Slechteschoenen: kassa gekraakt LEIDEN - Een onbekende man heeft gisteren 62 gulden meege nomen uit een schoenenzaak aan de Haarlemmerstraat, na eerst de kassa op de grond te hebben ge gooid. Die 62 gulden was het bedrag dat hij eerder voor een paar schoenen had betaald, waarover hij achter af een klacht had. Hij probeerde daarom gisteren het geld terug te krijgen en ging toen dat niet lukte over tot zijn actie. De schoenen liet hij achter. LEIDEN - Een aantal cheques, enige camera's, horloges, een versterker en een stereo-tuner, samen met een waarde van 5000,-, zijn gistermiddag uit een woning aan de Jan Luyckenlaan gestolen. De bewoner was op het moment van de inbraak niet thuis. Men heeft om binnen te komen de deur geforceerd. LEIDEN - De politie heeft van nacht op de Blauwpoortsburg twee "plakkers" aangehouden. Tegen de 22-jarige man en de 21- jarige vrouw is proces-verbaal opgemaakt. LEIDEN - Op de Lammermarkt heeft zich gisteren een aanrijding tussen een fietser en een vracht auto voorgedaan. Daarbij liep de fietser, een 15-jarige jongen uit Leiderdorp, inwendige kneuzin gen en vermoedelijk een lichte hersenschudding op. Op het moment dat de vrachtauto naast de fietser reed, begon de laatste te slingeren en kwam te vallen. Daarbij raakte hij de zijkant van de vrachtauto. tekent een besparing op de kos ten van schoonmaakpersoneel. Ook is er met de bouw van een zevende, losstaande operatieka mer, sprake van energiebespa ring. De bestaande zes kamers zijn door middel van een sluizen- systeem met elkaar verbonden en kennen eén gekoppeld ventila tiesysteem. Als er nu maar eén kamer gebruikt hoeft te worden, moet toch het ventilatiesysteem van alle kamers worden inge schakeld. Met een zevende, apar te operatiekamer is dat niet meer nodig. De nieuwe recoveryruim te komt, in tegenstelling tot in de huidige situatie, in het sluizen- systeem van de zes operatieka mers té liggen, met als voordeel dat het personeel een beter toe zicht kan houden op deze ruimte. Woensdag Leiden - Rijksherbarium - Schelpenka de, lezing over bloembollen. 20 uur. Nieuwe Rijn 20a - Vrouwencafé, 21 uur. Schouwburg - Abrasevic, kinderen uit Joegoslavië, 20.15 uur. LAK-theater - Levendaal 150, LAK-ci- nema, "The Roaring Twenties", van Walsh, 20 en 22.30 uur. Leiderdorp - Gebouw 'De Sjelter", Poli tiek café, met Van Houwelingen (CDA) en van Thijn (PvdA), 21uur. Donderdag Leiden - Waaggebouw - Aalmarkt, Opening Trianale, 19 uur. Stadhuis - Cie maatschappelijke zaken, 20 uur. Stadhuis - cie ruimtelijke orde ning, 20 uur. Vrouwenhuis - Nieuwe Rijn 20a, vrouwenfestival, 20.15 uur. Nieuwe Rijn 20a, werkgroep homo filie, open café-avond, 21 uur. Welfare lokaal Rode Kruis - Leid- seweg 33, Voorschoten, tel. 01717-3309, spreekuur voor invali den, 19-20 uur. Architektenwinkel - Hooglandse- kerkgracht 32, vrij advies 19.30-21.30 uur. Breehuys - ingang Schoolsteeg, Werklozen advies centrum, vrijdd. van 14-16 uur. Volkshuis - Haarlemmerstraat 73b, open middag van 14-16 uur, kaar ten, sjoelen en andere spelletjes. Werkgroep Dienstweigeren- Troef, Noordeinde 2a, van 20-21.30 uur. Voorlichting en begeleiding dienstweigeren ook tel: 140866. Femke - ontmoetingscentrum voor vrouwen, Haarlemmerstraat 73b, van-10-12.30 uur. Schouwburg - "Die Czardarfür- stin", 20.15 uur. LAK-theater - Levendaal 150, To neelgroep.Proloog met "Geen vin- Voorschoten - Lindehoeve, Den Uil spreekt over algemene be schouwingen 2e kamer, 20 uur. APOTHEKEN De avond- nacht en zondagsdienst der apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen van 12 tot 19 okt. door Apotheek Reyst. Steenstraat 35, tel. 120136. Apotheek Beker, Kempenaer- straat lb, tel. 153274. Indien het na 11 uur 's avonds niet meer mogelijk is om met het openbaar vervoer naar de apotheek te komen, kan men van de taxi, tel. 122444 gebruik maken. WIJKVERPLEGING Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel. ten noorden van de Rijn, 134604, tel. ten zuiden van de Rijn, 121753. Leiderdorp/Zoeterwoude - Gezond heidscentrum, Berkenkade, Leider dorp, tel. 410131, spreekuur ma t/m do van 14-15 uur. Voorschoten - Gezondheidscentrum - van de Waalslaan tel. 4641. Oegstgeest - Interkruis. Lijtweg, tel. 154500. Warmond - Zr. T. Miedema-de Jong, Kagerplein 307, tel. 02522-10542. LEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMGEVING Uitgave: Leidsch Dagblad B.V. Hoofdredacteur Han Mulder. Hoofdkantoor. Witte Singel 1 2311 BG Leiden. Postbus 54, 2300 AB, Leiden. Giro 57055. Voor betaling van abonnementsgelden uitslui tend giro 28884. Telefoon: 071-144941. Nabezorging van 18.00-19.30 u. Zaterdag van 16.00-18.00 u. Telefoon 071-211515. Indien in gesprek 071-210221. Kwartaalabonnement f 43,05 Kwartaalabonnement per post 4.f60,90 Jaarabonnement f 160,70 Jaarabonnement per post f232,10 Losse nummers f 0,60 Abonnementsgelden bij voor uitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrij ving geen administratie- en in cassokosten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 2