ALLE VIJF GOED Vlees mevrouw, u weet wel van wie. rnf^jSs-^^erclag. 645 <*98 12982,88 Slager jan Zandbergen i Jebedrijfverzekerenismeer dan het bezitten van een paar polissen. Donderd. c 0 geruwd acryl, kleuren oker. wijn. aubergine, paars en raf maten S-M-L bouclé, kleuren kerry. aubergine en petrol maten S-M-L 100% acryl, kleuren zwart, viola, bordo en aubergine maten 38 t/m 42 ruit velours, kleuren cyclaam, paars, bordo en zwart maten S-M-L velours, kleuren groen, kardinaal, paars, zwart, raf en bordo maten S-M-L Hoogstraat 3, Leiden Mandersloostraat 51. Alphen a/d Rijn Natuurlijk, de schade aan pand en goederen wordt zeel vergoed, maar heeft u ook aan de gevolgen van het wegvallen van uzv ontzet gedacht? Ukunt daardoor behoorlijk in de problemen konten. Met een leuk pakket polissen in de kast en de gedachte van wat- kan-mii-nog-gebeuren in het achter hoofd bent u er echt nog niet. Dat hebben wij als bank die speciaal is opgericht voor het midden-en klein- bedrijfwel ondervonden. Wantveel van onze klanten heb ben we jarenlang begeleid, finan ciële ruggesteun gegeven, geadvi seerd... kortom, wë hebben meege dacht over hun bedrijf. Dus ook over het verzekeringspakket. Zo merkten we dat verbeterin gen aan pand en uitbreiding van in ventaris vaak niet worden doorge geven. We merkten dat de fundamen ten van het pand meestal niet zijn meeverzekerd, terwijl ze door aard gasontploffingen ontzet kunnen worden. We merkten dat bij wisselende voorraden vaak niet het juiste bedrag verzekerd is en dat de gekozen uit- keringstermijn voor betaling van de gederfde netto winst en vaste kosten nodig voor herstel soms te kort is. Allemaal zaken waar u ook mee geconfronteerd kunt worden. Be denk dat de NMB veel vragen en problemen die dan kunnen rijzen al eerder heeft beantwoord en opgelost. U kunt als ondernemer die zich tegen risico's wil indekken van die ervaring, die know-how gebruik ma ken. Want net als je bedrijf verzeke ren meer is dan het bezitten van een paar polissen, is een bank als de NMB meer dan een winkel in geld. De NMB denkt met u mee. Daarom zijn we 'niet tevreden met standaardoplossingen, maar bekij ken we in nauw. overleg met u iedere keer opnieuw hoe we 't het beste kunnen aanpakken. En samen ko men we er wel uit. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK De NMB denkt met u mee. 1 kilo varke .jrkensfrikandeau ^kënslrikandeau 500 ura™ ham ^deboterhan.-^ ^9 Steenstraat 29-31, Churehillaan 1, Kopermolen 2. laangcgracht 63,LEIDEN Rhijnegommerstraat 1, ZOETERWOUDE C CD C 0 O -C O C/3 C/3 0 "03 -♦— 0 0 Een greep uit onze oktober-aanbiedingen: modieus, gekleed, sportief, leer, suède, blokhak, Cubaanse hak, zwart, bruin, beige, grijs, bordeaux, naturel, alle maten.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24