Rabobank Spaar-Direct-Rekening: 5 Wo rente en toch direct opvraagbaar. I VS-gf* Een coördinator (mnl./vrl.) voor de organisatie en leiding van ons kinderpaviljoen. M "Ik doe 't meteen. Ikopenvandaag nog zo'n Spaar-Direct-Rekening! hoofd verpleegkundige GRO hoger landmeetkundig tekenaar landmeetkundig tekenaars aankomend landmeetkundig tekenaars leerling tekenaars Te koop eengezinswoning Abeelplein 36, Katwijk 't Is makkelijk genoeg. Voor de Spaar-Direct- Rekening hoeft u maar één keer naar de Rabobank. En die is nog dichtbij ook. Sparen op die rekening doet u daarna gewoon door middel van een bank- of postgiro. Het maakt dus niet uit waar het geld vandaan komt. Het door u overgeboekte bedrag op uw eigen Spaar-Direct- Rekening bij de Rabobank is meteen goed voor maar liefst 5Vi% rente. Het opnemen gebeurt op dezelfde manier. Na overboeking van de Spaar-Direct-Rekening naar uw privé- of girorekening, kunt u vrij over het gewenste bedrag beschikken. Zonder opzeg termijn tot 'n bedrag van f 5.000 per maand. De Rabobank Spaar- Direct-Rekening kunt u al openen met een eerste inleg van slechts f 100,- (méér kan natuurlijk ook). geld en goede raad "5/MenU best izzel- prM-reW*#"** t/COt ópocur- "Ik uind'ktid- Qj( ba*A- ktéfé In ons kinderpaviljoen 'Primula op ons terrein "De Cruquiushoeve in Vijfhuizen worden kinderen in de leeftijd van 1 tot en met 12 jaar met ernstige vormen van epilepsie opgenomen ter observatie In multi-disciplinair teamverbano wordt aan de medische en psycho logische diagnostiek van de kinde ren gewerkt. Wat wij net zo belang rijk vinden is de aandacht voor de pedagogische én didaktische bege leiding van de kinderen en ouders. Wij zoeken een die het volgende wil gaan doen: het organiseren en leiden van het kinderpaviljoen: het realiseren van een optimale zorg voor de in observatie geno men kinderen in samenwerking met verschillende disciplines: het begeleiden van de groeps leiding. Aan de medewerk(st|er stellen wij' de volgende eisen: kaderopleidingen/of H.B.O. opleiding verpleegkundige A en/of B; ervaring in een leidinggevende funktie; ervaring in het werken met groepen kinderen; leeftijd ca. 30 jaar Voor het vinden van eventuele huisvesting kunt u op onze hulp rekenen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer A. Verberne, adjunkt- direkteur Verpleging, telefoon (023) 33 90 60, toestel 2144. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd Personeelszaken van het Insituut voor Epilepsiebestrijding, Achterweg 5 in Heemstede. Vermeldt u even het vakature- nummer 38/IML/LD? Instituut voor Epilepsiebestrijding -A Meer en Bosch De Cruquiushoeve Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrekken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heemstede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlemmermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("De Zevensprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK EN GEODESIE Binnen de divisie Geodesie neemt de afdeling Kartografie een belangrijke plaats in. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn er op ons hoofdkantoor de volgende vacatures ontstaan: De taken zijn o.m. het zelfstandig: vervaardigen van grootschalige kaarten uit terreinmetingen en fotogrammetrische kaarteringen het maken van matenplannen en uitzettekeningen uitvoeren van landmeetkundige berekeningen. Verder moet hij anderen kunnen begeleiden en wordt ervaring en inzicht verwacht in het verwerken van kadastrale gegevens Vereisten: opleiding op NLF-nivo en/of CTO, goede tekenvaar digheid en ruime ervaring. Belangstelling voor automatisering is gewenst. Die, naar hun opleiding, ervaring en aanleg zullen worden belast met een of meer van de hieronder volgende werkzaamheden: vervaardigen van grootschalige kaarten uit terreinmetingen en fotogrammetrische kaarteringen het nauwkeurig intekenen van kabels en leidingen het graveren van kleinschalige stadsplattegronden. Inlichtingen betreffende deze functies kunnen worden inge wonnen bij het hoofd van de afdeling Kartografie, de heer J.L. Buzing, telefoon 070 - 209250 toestel 358. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken. Ten behoeve van het ontwerp, de bouw en het beheer van alle soorten bouwproiekien (te land en op zee) verzamelen wij gegevens over de bo demstructuur, het terrein en de zeebodem. Op basis van onafhankelijke adviezen en een goede begeleiding tijdens en na de bouw, stellen wi) onze opdrachtgevers in staat TE BOUWEN MET ZEKERHEID. Als u zich aangetrokken voelt tot een zelfstandige functie op de afdeling personeelszaken van een bekend luchtvrachtbedrijf, dan schrijft u snel een bondige brief. Een van onze relaties, een groot en bekend luchtvracht- bedrijf. met kantoren in Rotterdam, Amsterdam en Schip hol zoekt snel kontakt met kandidaten voor de funktie van: zelfstandig medewerker personeelszaken en salarisadministratie (leeftijd 25-35 jaar) Hij zal komen te werken op het hoofdkantoor van deze firma, een bedrijf met meer dan 100 mensen in dienst, waarvan het merendeel zijn werkterrein vindt op Schiphol Centrum. Wij denken aan iemand die een meerjarige ervaring in een soortgelijke funktie koppelt aan: - voltooide MULO of HAVO opleiding - goede administratieve vaardigheid en bekendheid met de automatische verwerking van salarissen - goede kontaktuele eigenschappen - stylistische gaven m.b.t. brieven en mededelingen - bezit rijbewijs B/E - woonachtig in de wijde omgeving van Schiphol. Geïnteresseerden in deze funktie schrijven snel een bon dige brief met alle relevante criteria aan onderstaand reklamebureau, onder vermelding van PZ op de envelop- Voor sleutels, sloten en naamplaten! Auto- en huis sleutels, klaar "DE SLEÜTELKONIN 'S maandags gesloten Tel. 14015. Te aanvaarden november '79. Prijs n.o.t.k.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8