8,8% is 't wonen dik waard Informatiebon Wonen op een eiland in de stad Twee bruggen verder ligt de stad Risikoloos koopt u een woning Er zijn 4 modelwoningen ingericht Bijzonder aanbod: hypotheek rente iuonc" Leiden is een "20-minuten-stad" Waardeiland is de naam Aangenaam! De totale oppervlakte is zo'n 20 ha. groot en biedt een woonomgeving die uniek is voor ons land. Er is geen doorgaand verkeer en het biedt erg veel privacy Bovendien zijn er vele rekreatievoorzieningen, het heeft een eigen jachthaven en er is veel aandacht besteed aan "groen" De Amerikaanse ontwerpers van dit unieke projekt, Fischer Friedman zijn uitgegaan van de specifieke mogelijkheden Van Holland en hebben een heerlijk wooneiland gecreëerd dat gerealiseerd wordt door Westland Utrecht Projekt- ontwikkeling bv Twee bruggen verbinden het "Waardeiland" met het vasteland, met Leiden dus Het stadse leven ligt op nog geen vijf minuten afstand van deze zeldzame woon omgeving. Een eiland, omgeven door de Oude en de Nieuwe Rijn en, iets verder, de Kaag en Braassem. Het totale woonplan bestaat op dit moment uit 3 katego- riëen woningen t.w.. Gardenapartments, Town- houses en Island houses met een totaal van 24 types. De prijzen variëeren van ƒ289.850,- totƒ614.950,- De huizen zijn zeer ruim van opzet. Zo heeft een Town house een inhoud van 600 m3 Bovendien is er geen sprake van uniforme nieuwbouw. De architektuur doorbreekt de meest starre tradities over hoe een huis moet zijn. Uitgegaan is van een hoge kwaliteit, van luxe woon- komfort met veel privacy en rekreatiemogelijkheden zoals surfen, zeilen, vissen enz. En U koopt risikoloos want a. Wij geven u ruimschoots de tijd uw oude huis te verkopen waarbij wij u, met ons kantoren-net door het gehele land, graag behulpzaam zijn en b mocht dat binnen de afgesproken termijn niet lukken, dan bent u niet verplicht de door u gekochte woning af te nemen. Dus geen dubbele financiering I Herfst-binnenhuis uit Gouda heeft 4 woningen, op verschillende manieren, kompleet ingericht. Deze volledige aangeklede woningen zijn de moeite waard te komen bezichtigen zodat u een duidelijk totaalbeeld krijgt. Westland/Utrecht Projekt- ontwikkeling bv heeft voor dit unieke projekt de hypotheekrente drastisch verlaagd zodat uw jaarlijkse lasten aanzienlijk minder bedragen dan voor welke woning ook. Vraag onze adviseurs naar dit bijzondere aanbod. Tevens wordt bij de koop van een woning een garantie- certificaat afgegeven hetgeen de kwaliteit van de woning garandeert. Indien u geïnteresseerd bent knip dan onderstaande bon uit en stuur hem ingevuld naar ons informatiecentrum. Per omgaande hebt u alle informatie in huis zoals uitgebreide omschrijving, plattegronden en perspektieven. U kunt natuurlijk ook bellen telefoon 071-123.545. De openingstijden van het informatiecentrum, gelegen aan de Laan der Verenigde Naties te Leiden (t.o. Watertoren), zijn: maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 15.001 uur. a Ik beneeïJT Naam Adres: I Plaats Dez, 'e bon 'Wmd?ibZ™Z""a''lnromali, PPIDem I Tel.: waardeiland LEIDEN een stad met een eiland "Waardeiland" heeft een eigen jachthaven en zelfs hebben sommige \yoningen een eigen ligplaats. Rechtstreeks vanaf uw huis zeilt u via de Oude Rijn naar de Kaag of Braassem. Kortom een ideaal woonoord met alles d'r op en d'r an! u Leiden, en dus ook het "Waardeiland", ligt ideaal in de driehoek Rotterdam, Den Haag, Amsterdam. De belangrijkste plaatsen van het land bereikt u fileloos binnen 20 minuten. Eigenlijk moeten wc zeggen: "vanuit deze steden bereikt u het "Waardeiland" binnen ruim een kwartier" Na alle drukte en alle dingen van de dag naar uw eigen zeldzame "living" Als u bovendien een watersporter bent en een gelukkige bootbezitter dan kunt uw hart ophalen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 40