nhmpmnannpri (1 FR Uil u j Si 1 0IMR0ERE tl ONRC IriliWtllililffgïBBïl Het Hollantsche Huys ONROERENDGOED onroerendgoed m onroerendgoed m U® wwf Cf ilfllfvUf onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m HUIZENWINKEL Gratis belangrijke koopinformatie 3 transolhuizenplan V.D. VOORT EN V. BEEK'S MAKELAARDIJ IN O.G. LEIDEN TE KOOP Jacob van Campenlaan. Zeer luxe 4 kamerflat op zeer goede stand. Ind.: grote living 11x4. luxe, eiken Keller keuken. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, groot balkon. CV gas, gestoffeerd Vraagprijs 259.000,- k.k. Centrum Leiden. 3 aaneengeschakelde grachtenpanden op goede winkelstand Ideaal voor het grootwinkelbedrijf, goede exploitatiemogelijkheden door de verhuur van kamers. De panden zijn voorzien van nwe. c.v.-installatie, globale indeling: winkel ca. 100 m2, 2 kantoren, opslag ca. 80 m2, momenteel 12 kamers met uitbreidingsmogelijkheden, diverse keukens, toiletten, douches, dakterras. Koop som incl. goodwill, inventaris en voorraden 1.000.000,- k.k. Gamandertuin. Nagenoeg vrijstaande villa met grote aangelegde tuin Ind grote, met hardhout betimmerde entree met plavuizen, toilet, bijkeuken cq berging, grote Z-vormige living ca 45 m2 met open haard, houten plafond met inbouw spots, fraaie zeer luxe eiken keuken met ingebouwd: 2 koelkasten, vrieskast, vaatwas ser. bierpomp. oven. kookplaat, el barbecue, eetbar, schuifpui naar terras en tuin. 1e et 3 ruime slaapkamers, apart toilet, aparte douche, badkamer, ligbad, 2e et. grote 4e sip.kamer, met groot dakterras. Vraagprijs 448.000,- k.k. Hoge Rijndijk. Goed onderhouden monumentaal herenhuis Ind. entree, mooie gang met kelderkast, grote woonkamer 11 x4.20 met serre en open haard zeer luxe keuken met div. inbouwapparatuur, toilet, douche, tuinkamer, te gebruiken als werk/hobby of slaapkamer met plavuizen en schrootjesplafond, grote tuin 20x6,50, 1e et grote overloop, 3 ruime slaapkamers waarvan 2 met balkon, 2 keukens met douche 2e et2 slaapkamers, zolderkamer, vliering. Hardhouten kozijnen, aan de voorzijde thermopane beglazing. CV gas. Vraagprijs 329.000,- k.k. Carneoolstraat: Ruim gelegen herenhuis met redelijk vrij uitzicht Ind ruime Z-vormige woonkamer met parket, diepe achtertuin op zuiden. Voortuin. Tielsa keuken hal met toilet 1 e etage 3 slaapkamers, douche met wastafel en aansluiting WA. 2e etage: mooie zolder met werkhoek en logeerkamer met dakkapel CV gas. Vraagprijs 239.000,- k.k. Gerberaduin. Royaal hoekherenhuis, schitterend gelegen aan Broekweg, met voor-, zij- en diepe achtertuin op ZO, incl. volledige stoffering, en event, inboedel. Ind entree, toilet, ruime woonkamer 6x5, al schuifpui, grote mod. woonkeuken, 1 e et2 grote en 2 kleine slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e etzolderruimte met 5e slaapkamer. Vraagprijs 239.000,- Utrechtse Jaagpad. Leuk gelegen, vooroorlogs herenhuis met achtertuin op het Z Vrij uitzicht op water. CV gas. Ind gegranolde entree, mooie woonkamer met fraaie open haard, toilet, ruime moderne keuken. 1e et overloop. 2 royale slaapkamers, zonnebalkon. ruime douche met 2e toilet. 2e et.: grote zolder met mogelijkheid om eenvoudig meer kamers te creëren. Vraagprijs 189.000,- k.k. Coornhertstraat. Op goede stand gelegen, goed verbouwde eengezinswoning, met zeer diepe achtertuin (20 m). Ind entree, ruime woonkamer, modern nieuwe keuken, 1e et 3 slaapkamers, nieuwe douche, 2e et.: grote zolder met sip kamer Vraagprijs f 179.000,- k.k. Vaartkade 4. Aan vaarwater gelegen middenwoning Ind woonkamer semi open keuken met bar. 1e et.: 2 sip kamers, douche. Vraagprijs f 140.000,- k.k. Koper dient een huurwoning achter te laten. Volmolengracht 5. Karakteristiek grachtenhuisie. monument. Dak. riool. gas. wa ter. licht vernieuwd. 3 ruime woonetages Vraagprijs 105.000,- k.k. LEIDERDORP Te koop gevraagd woningen tot ca. 250.000.- Kerveltuin. Praktisch nieuwe in plan Voorhof, mooie ruime eengezinswoning met vrij uitzicht over viswater en park. Ind.: royale L-vormige living, moderne keuken, carport en achtertuin. 1 e et2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime badkamer met douche en mogelijkheid ligbad. 2e etzeer grote zolderkamer met dakkapel, kleine slaapkamer, veel bergruimte. CV gas, mechanische ventilatie Vraagprijs 228.000,- k.k. HAZERSWOUDE RIJNDIJK Busken Huetstraat. Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en diepe achtertuin. Ind hal, gang woonkamer met open haard, keuken, toilet met fontein tje. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: zolderruimte met slaapkamer en veel berging CV gas. Vraagprijs 193.000,- k.k. Jac. Reviusstraat. Prachtig gelegen herenhuis met voor- en achtertuin op Z met grote stenen schuur. CV hete lucht. Parterre: entree, kelderkast, toilet, ruime mo derne keuken met alle apparatuur o a vaatwasser, koel- en vrieskast, ruime woon kamer met parket en mog open haard 1 e etage: 2 grote en 1 kleinere slaapkamer, ruime geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafel. 2e etage vaste trap naar 4e slaapkamer met dakkapel Mogelijkheid om ruime garage met onder en bijliggende grond bij te kopen Meerprijs 17 000.- Vraagprijs 218.000,- k.k. Valeriusstraat. Zeer leuke eengezinswoning met voor- en achtertuin. Blijvend vrij uitzicht op bomenpartij. Ind. woonkamer, keuken, hal. toilet. 1e et 2 grote en 1 klenere sip kamer, douche. 2e etruime zolder Het geheel in prima staat van onderhoud Vraagprijs 168.000,- k.k. STOMPWIJK Zeer uniek, aan vaarwater gelegen, grote dubbele, vrijstaande bungalow, op ca. 1500 m2 eigen grond, met dubbele, vrijstaande garage Ind.: hal. gezellige woon kamer met semi open keuken, douche en toilet, 3 royale slaapkamers, 2e gedeelte: woonkamer, keuken, 3 slaapkamers, douche en toilet, CV gas. Het geheel is alleen of in 2 gedeelten te bewonen Vraagprijs 675.000,- k.k. RIJSWIJK Caen v. Necklaan. Goed onderhouden, on goede stand gelegen 4 kamer apparte ment op 1e etage Ind entree, zeer grote woonkamer met open haard, open keuken met eetbar, 3 slaapkamers, nieuw toilet, nieuwe douche, groot balkon, CV gas. Vraagprijs 165.000,- k.k. BOUWGROND Nabij Kagerplassen. Unieke aanbieding voor hen die vrijstaand willen wonen in landelijke omgeving en toch dicht bij de grote steden Leuke gelegen perceel bouwgrond van ca 800 m2 Vergunning en bouwplan voor een vrijstaande semi bungalow van ca 2Ö0 000,- all in, is in de koopsom begrepen Vraagprijs 225.000,- k.k. Te koop gevraagd: WONING OF FLAT TOT CA. 175.000,- WONING LIEFST MET TUINTJE TOT 150.000,- EENGEZINSWONING TOT 275.000,- Van der Voort en Van Beek's HUIZENWINKEL Makelaardij in onroerende goederen Oude Vest 55, Leiden Tel. 071-121580-140745-140746 LANGERAAR Speciale aanbieding voor inwoners uit Ter Aar, deze genieten de voorkeur. Dijkgravenstraat 14: Hoekhuis met CV garage (ook ver warmd) op 207 m2. Fraaie ligging met zonnige tuin. Deze woning ligt nabij sportveld, tennisbaan en scholen. Ind gang, toilet, kelderkast, keuken, gezellige woonka mer. 3 slaapkamers waarvan 2 met wastafel, douche met wastafel en bergzolder (mogelijkheid voor 4e sik.). In overleg leeg te aanvaarden. Vraagprijs 180.000,- k.k. Inl.: Makelaarskantoor Deerenberg Van Leeuwen (lid NBM/MCC Van Boetzelaerstraat 87 Alphen aan den Rijn Telefoon: 01720-94041 LkJNBM 0EGSTGEEST Salvialaan 17 TUSSENWONING Ind woonkamer, keuken, toilet. 3 slaapkamers, douche en 2e toilet, zolderverdieping. Prijs n.o.t.k. Inl. Assurantiekantoor DE WITTE KATWIJK B.V. Vuurbaakplein 1, Katwijk, tel. 01718-72776. Douzastraat lb - Leiden - Tel. 071 - 142262/142580 Lokhorststraat 15 f. 280.000,--k.k. Een geheel gerestaureerde stadswoning met originele moer- en kinderbintpla- fonds. Ondanks het authentieke karakter heeft het pand toch alle hedendaagse komfort. Indeling: hal, voorkamertje, opkamertje, kelder met luxe keuken, le etage: ruime slaapkamer, luxe badkamer, overloop. 2e etage: ruime slaapkamer, c.v.- ruimte, overloop. Bij het schilderwerk kan rekening worden gehouden met de wensen van de koper. Het pand is even tueel ook te huur voor f. 2000,-- per maand. Oplevering direkt. Moriaansteeg 4 f. 125.000,--k.k. Een beknopte stadswoning die medio 1980 wordt gerenoveerd, eventueel in overleg met de koper. Indeling: Parterre: entree en ruime ber ging (zeer geschikt als doka), le etage: woonkamer, keuken en badkamer. 2e etage: twee slaapkamers, dakter ras. Oplevering: juni 1980. Op verzoek zenden wij u graag uitvoeriger infor- Moriaansteeg 6 f. 145.000,-k.k. Een ruime stadswoning die medio 1980 wordt gerenoveerd, eventueel in overleg met de koper. Indeling: Parterre: hal met toilet, woon kamer overlopend in eetkeuken. le etage twee slaapkamers, luxe badkamer. 2e etage: ruime zolder, dakterras. Op levering juni 1980. Op verzoek zenden wij u graag uitvoeriger informatie. Moriaansteeg 8 f. 165.000,-k.k. Ruime stadswoning die medio 1980 wordt gerenoveerd, eventueel in overleg met de Koper. Indeling: Hal met toilet, woonkamer met open naard, ruime keuken, berging. lc etage: twee slaapkamers, toilet. 2e etage: zolder, zeer groot dakterras. Oplevering juni 1980, Op verzoek zen den wij u uitvoeriger informatie. Het Hollantsche Huys bemiddelt bin nenkort bij de verkoop van vier histori sche grachtenpanden met tuin en berging en drie appartementen aan een van de mooiste grachten in de Leidse Picters- wijk. Prijzen vanaf f. 265.000,- v.o.n. (appartement) en f. 365.000,-- v.o.n. (grachtenpand). Oplevering 1980/1981. Aangezien de belangstelling waar schijnlijk vrij groot zal zijn, verzoeken wij u nu reeds een afspraak met ons te maken. De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: L\. Laneel, makelaar i.o.g. HAZERSWOUDE Busken Huetstraat 20. f 209.000,-- Woonhuis met voor- en achtertuin schuur en achterom. Z-vormige 40m2 woonkamer met open haard, keuken, open trap naar le et.: 4 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, vaste trap naar 2e et.: grote hobby/slaapkamer met dakkapel en veel bergruimte. CV aardgas. Dak is geïsoleerd. Groothuis. Rhijnenburgerlaan 1. f 220.000,-- Zeer vrij gelegen hoekhuis (2 onder 1 kap) met 3 zijden tuin en stenen schuur. Bevat o.a. woonkamer annex eetkamer, moderne keuken, 5 slaap kamers, balkon, badkamer met lig bad, veel bergruimte Ged. dub bele beglazing. LEIDEN Barken wal 12. f230.000,-- Modern woonhuis, voor- en ach tertuin (zuid), CV, dubb. beglazing. Ind.. grote woonkamer, open haard, open keuken, groot zonneterras, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Burggravenlaan 191. f 125.000,-- 4-kamer-appartement op de 2e etage. Ind.. hall, woonkamer met door loop naar zijkamer, balkon, keuken, toilet, achterkamer, achterzijkamer, douche balkon over de breedte achter Hoge Rijndijk 15. f 495.000,-- Zeer groot herenhuis met voor- en ca. 33m(!) achtertuin (zuid), achterom, schuur. CV gas. Ind.: kamer en suite, serre, dubb. begla zingen. kelder, keuken, le t/m 3e et. badkamer, toiletten, totaal 8 ka- Jacob van Campenlaan 30. f 189.000,-- 4 oorspr. 5-kamer-appartement prachtig gelegen op de 7e etage met lift. CV, groot zitbalkon, inpandige berging. Uitzicht over Voorschoten en polders. Ind.. 4 grote kamers, keuken met veel kastruimte, badka mer met douche, toilet. Lage pnjs >ekt te aanvaarden Jan Yössensteeg 29. f 150.000,- Lvinkel/woonhuis met achterterrein, en bakkerij. Ind.: winkel, woon kamer, keuken, toilet, achterterrein en bakkerij. Het achterterrein is via een ingang en poort opzij van het huis te bereiken, le et.: 3 kamers, douche en wastafel. Zolder boven de bakkerij. Lammenschansweg 115. f285.000,-- Herenhuis met voor- en achter tuin (zuid-west), schuur, achterom. Ind.: hal en toilet met plavuizen, grote woonkamer met parketvloer, open vuur, zeer moderne open keu ken met eiken bar, openslaande deu ren naar zonneterras, le et.: toilet op de gang, badkamer met ligbad, 3 sl.kamers, balkon. 2e et. vaste trap. ruime zolder met dakkapel, voorkamer met dakkapel, voorzijka- mertje. Vliering. Maresingel 45-45a. f 138.000,-- Beneden- en bovenhuis met aparte ingang. Beneden verhuurd. Bovenwo ning leeg te aanvaarden: geheel ge renoveerd: overloop, toilet, luxe keu ken, royale woonkamer, balkon. 2e et.: 2 kamers, badkamer met ligbad, luik naar bergruimte over het hele huis. De Mey v. Streefkerkstraat 58. f345.000,-- Bijzonder luxe uitgevoerd herenhuis met voor- en achtertuin, achterom. 2 schuren. CV gas, gasboilcr. Ind.: hal. grote woonkamer, open haard, parket, grote luxe keuken, zonneter ras, le et.: 3 kamers, luxe badka mer, 2e toilet. 2e et.: 2 kamers, ber gingen vliering. Rosmolen 112. f 135.000,-- Luxe 2-kamer-terras-appartement op het zuiden met lift, CV, eigen par keerplaats. Ind.: hall met gardero be, woonkamer met parketvloer (ook in de hal en de slaapkamer) keuken met apparatuur, bergkast, badkamer met ligbad, toilet Groot terras op zuid Rijnsburgerweg 119. f 149.000,-- 2-kamer-appartement (parterre) met met diepe voor- en achtertuin. Ind.: entree, gang. L-vormige woonkamer, toilet, douche, slaapkamer, grote, uitgebouwde woonkeuken. CV gas d.m.v. moederhaard. Sam van Houtenplein 10. f 498.000,-- Zeer luxe hal (vrijstaande schakel villa gelegen aan de Oude Rijn, dubbele garage, mooi aangelegde tuin. Ind.: living met vide, open haard, grote eetkeuken met apparatuur, le et.: 4 kamers, 2 badkamers, bal kon, CV gas. Geïsoleerde muren, dubbele beglazing. Incl. volledige stoffering. LEIDERDORP Fluitekruidzoom 48. f345.000,-- Modern woonhuis met voor- en ach tertuin, gelegen aan een watertje. Garage. CV. Ind.: zeer grote woon kamer met massief eiken venster bank. Luxe eiken open keuken, plavuizenvloer. le et.: 4 kamers, badkamer, 2e et.: grote kamer met luxe wastafel, zonneterras met prachtig uitzicht Hoofdstraat 154. f 198.000,-- Ruim woonhuis met achtertuin, grenzend aan het jaagpad langs de Oude Rijn. Zonnig gelegen tuin. Achteringang. Schuur. CV gas. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, le et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e et.: vaste spiltrap grote kamer met dakkapel. Prima onderhouden. Karolusgulden 15. f 365.000,--VON Luxe herenhuis met fraaie architec tuur. Grote zonnige tuin en volko men vrij zonneterras op de 2e etage. CV gas. Ind.: woonkamer, zij kamer, eiken keuken, open haard, 5 slaapkamers, 2 badkamers. Hard houten kozijnen, eiken deuren. Spouwmuurisolatie, thermopane. Aan de voorzijde vrij uitzicht op de Houtkamp. Margrietstraat 5. f 195.000,- Fhnk woonhuis met voor- en ach tertuin (Z). Grote woonkamer met parketvloer en open haard en ge granolde wanden. 5 slaapkamers, badkamer met douche, balkon, dak kapellen. OEGSTGEEST Beatrixlaan 23. f 328.000,- Royaal modern herenhuis op mooie stand met voor- en diepe achtertuin, achterom. Woonkamer met open haard, open verbinding met de keu ken, natuurstenen vloer gehele par terre. le et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet op de gang, groot balkon. 2e et.: 2 behoorlijke kamers met dakkapel. Breed en de gelijk gebouwd huis. Irislaan 297. f 330.000,- Herenhuis met voor- en achtertuin, grote woonkamer met parketvloeren open haard, 3 slaapkamers, ruime badkamer met ligbad en 2e toilet, balkon aan voor- en achterzijde. Grote zolderkamer met dakkapel. Rembrandt v. Rhijnlaan 47. f319.000,-- Groot woonhuis met voor- en ach tertuin en achterom. Vrij uitzicht. Ind.: woonkamer met parket en open haard, keuken, le et.: 3 slaap kamers, 2e toilet, badkamer met ligbad, balkon. 2e et.: grote kamer met dakkapel. CV gas. WOUBRUGGE Beatrixplantsoen II. f 235.000, Hoekwoonhuis met voor-, zij- en die pe achtertuin (zonnige ligging), schuur en achterom. Ind.: entree, hal, toilet, L-vormige woonkamer met moderne ojjen keuken. Parterre: thermopane beglaasd. le et.: over loop, 2 achterkamers, zeer ruime voorkamer, hadkamer met douche en toilet. 2e et.: overloop met aansl. wasapparatuur, deur groot dakterras, ruime zolderkamer. CV gas. Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 3-wekelijkse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. Bovendien ontvangt u een r»^] handig informatieboekje, Bil boordevol nuttige informatie (UdNBMj Lid Makelaars Computer Centrum MCC De garantie dat u een optimaal huis kriigt voor uw geld,als uzelf grond heeft... Traditioneel-degelijkebouw aan trekkelijke ontwerpen Gebouwd door een -Transol-aannemer bij uinde buurt Scherpe prijzen. Afhankelijk van waar in Nederland wordt gebouwd vanaf f.143 350- Mogelijk door eenkombinatievan voordelen, die u nergens anders vindt T ransolhuizenplan biedt u een uitgebreide keuze Informee stuurde bon Grote eigen inbreng. Zowel qua indeling als qua materiaalgebruik, gegarandeerd door de traditionele bouwwijze Vasle prijzen, atbouwgarantie. kwaliteitsgarantie l bouw daar maar eens legenan'

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 32