jongeman wkorthofah 3 ©verduin PERSONEEL e gediplomeerd psychologisch assistent (m/v) 4 soneel PEI PERSONEEli persor^hg PERSONEELrtnsa€a SIEMENS onderhoudstechnicus Energiebedrijf Rijnland REECE machine-insteller stichting centrum st.bavo noordwijkerhout P£ftflDNE£lP,rson*rt 1^0 tllolRvttL'^NlFfRsm personeel PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh, stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg" In ons huis wordt getracht 230 geestelijk gestoorde bejaarden een zo goed mogelijk leefklimaat te bieden. Juist in de verzorgende sektor vormen jonge mensen een belangrijk deel van ons personeelsbestand. Voor onze te starten opleidingen tot ziekenverzorgende per 1 februari 1980 en 1 september 1980 kunt u zich aanmelden. Moor een beperkt aantal reflektanten is het mogelijk om vóór de start van de opleiding praktijkervaring op te doen TOELATINGSEISEN: 17 jaar en één van de volgende opleidingen: MAVO-3, JHNO (waarvan 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau), LHNO T-stroom oude stijl, opleiding tot verzorgingsassistente, INAS, JKJV, BVB I of 3-jarig voortgezet dag- of avondonderwijs, gelijkwaardig aan hetzelfde dagonderwijs als bovengenoemd Salariëring en arbeidsvoorwaarden zullen in een onderhoud nog nader worden besproken Sollicitaties en/of verzoeken om inlichtingen te richten aan de verpleegkundig adjunkt- direkteur, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.), telefoon (01718) 1.54.41. Siemens heeft een fantastische baan voor een jonge man die zelfstandig kan werken Bij de Technische Dienst van onze hoofdafdeling Informatietechniek, Afdeling Beveiliging en Meldsystemen, is onderhoud van brandmeld- installaties een belangrijk gedeelte van de uit te voeren werkzaamheden. Voor de regio Den Haag zijn wij momenteel op zoek naar een De taak van deze buitendienstfunctionaris zal voornamelijk bestaan uit het zelfstandig uitvoeren van diverse onderhouds- en controle werkzaamheden aan brandmeldinstallaties. Aan kandidaten voor deze functie stellen wij de volgende eisen. - een opleiding LTS-E en een voortgezette elektronica-opleiding, bijv. elektronica-monteur, - goede contactuele eigenschappen. - verantwoordelijkheidsgevoel, - leeftijd 25 jaar, - in het bezit van rijbewijs B-E, - woonachtig in Den Haag of directe omgeving. Meent u de juiste persoon te zijn voor deze functie, richt dan uw sollicitatie onder vermelding van P 1294 aan Siemens Nederland NA afdeling Personeelzaken, Postbus 16068, 2500 BB Den Haag, t.a.v. de heer J.H. Alberts. U kunt ook bellen: 070-782245. Ons bedrijf fabriceert, importeert en exporteert artikelen die hun weg vinden naar de industrie, kantoor boekhandel en winkelbedrijven. Wij hebben een kleine, gespecialiseerde fabrikage- afdeling die wij willen versterken met een die als technisch medewerker o m. de volgende dingen gaat doen: het bewerken van een gevarieerd assortiment onderdelen de montage van deze onderdelen het afkorten van materiaal diverse werkzaamheden in fabriek en onderdelen- magazijn Zoals je ziet: afwisseling genoeg! Jongens die interesse hebben voor deze baan kunnen overdag (tussen 9-12 en 14-17 uur) bij ons langskomen voor een gesprek. Of even bellen. Vraag dan naar mej. Arkesteijn. DUBBELE BUURT 8-36 - RIJNSBURG TELEFOON (01718) 29201* De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bijzonder kleuter- en lager onderwijs alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt voor zo spoedig moge lijk een PRAKTIJKMEDEWERKER M/V (op projectbasis) voor 26 1/2 uur per week. Deze zal komen te werken in Leiden Noord/De Kooi binnen een S.T.O.S.-stimuleringsproject. Taak: - Het samenwerken binnen een multidisciplinair samengesteld wijkteam; - Het bijstaan van het schoolteam en individuele leerkrachten d m v in overleg te bepalen taken; - Het samenwerken met de in het project betrokken welzijns- instellingen; Gedacht wordt aan iemand die: - een opleiding aan een pedagogische academie heeft voltooid en zich tevens verder theoretisch geschoold heeft b.v. via MO-A Pedagogiek of daarmee bezig is; - ervaring heeft in kleuter- en of basisonderwijs; - zich betrokken voelt bij het werken in een stimuleringsgebied. Salariëring voor deze functie afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de landelijke normen voor schoolbegeleidingsdiensten. Ver der zijn de rechtspositionele regelingen voor het personeel van de gemeente Leiden van toepassing. Bij de sollicitatieprocedure zullen Bestuursraad en medewerkers van de Schooladviesdienst betrokken zijn, alsmede een vertegenwoor diger vanuit de scholen in Leiden Noord/De Kooi. Sollicitaties binnen een week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, drs. J.L. de Bil, postbus 2292 2301 CG Leiden Inlichtingen te verkrijgen bij drs J W Cornet, coördinator en/of bij de directeur van de dienst. Het Energiebedrijf Rijnland vraagt op korte termijn A. EEN ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER voor de afdeling Boekhouding: die belast zal worden met het doorberekenen van alle leveringen en werkzaamheden die voor derden worden verricht, alsmede de controle van de hierop betrekking hebbende administratieve gegevens Functie-eisen: - diploma MAVO-4; - praktijkdiploma Boekhouden. Zij die studeren voor het M.B.A.-diploma genieten de voorkeur Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.487 - bruto per maand. voor de afdeling Magazijn: B. EEN MEDEWERKER in de leeftijd van 22-30 jaar, die ingeschakeld zal worden bij alle voorkomende magazijnwerkzaamheden. Functie-eisen: - diploma L.T.S., - enige ervaring beschikken in de metaal of elektrotech nische sector. Het bezit van een rijbewijs BE en ervaring in het bedienen van een vorkheftruck zijn gewenst. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.148,- bruto per maand. voor de afdeling Incasso- C. EEN MEDEWERK(ST)ER in de leeftijd van minimaal 23 jaar, voor het behandelen van openstaande vorderingen, die van de buitendienst incasso zijn terugontvangen en van verbruikers die inmid dels verhuisd zijn. Tevens dient hij/zij te assisteren bij de betalingsregistratie. Functie-eisen: - diploma MAVO-4; - praktijkdiploma Boekhouden of studerend hiervoor - enige ervaring; - goede mondelinge/schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.283,- bruto per maand. voor de afdeling Kabelnet regiogemeenten. D. TWEE ELEKTROMONTEURS (2e monteurs) in de leeftijd van 20-25 jaar, die belast zullen worden met de inrichting van transformatorenstations en montage werkzaamheden in het hoog- en laagspanningskabelnet. Functie-eisen: - diploma L.T.S.-E; - studerend voor of in net bezit zijnde van het diploma V.E.V. 2e monteur en/of 1e monteur. Gegadigden dienen met collega's bereid te zijn bij toer beurt storingsdiensten te verrichten, waarvoor een be paalde vergoeding wordt gegeven. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 2.283,- bruto per maand. De premie A O W komt voor rekening van het bedrijf. De gebruikelijke bij de overheid geldende rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan de afdeling Personeelsza ken van het Energiebedrijf Rijnland. Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van de functie en num mer ER/79018/.1. in de sollicitatiebrief. Energiebedrijf Rijnland Reece maakt speciale industrie-naaimachines van zeer hoge kwaliteit. Met het huidige personeel kunnen wij het werk niet meer aan. Daarom hebben wij plaats voor een Voor deze functie is ervaring vereist met verspanende gereedschapswerktuigen, zoals draaien en/of frezen. Betrokkene moet in staat zijn om zelfstandig van tekening te kunnen werken en na een inwerkperiode leiding kunnen geven aan een aantal machine-bedien den. L.T.S. opleiding is minimaal gewenst. Leeftijd vanaf 22 jaar. Het salaris en overige secundaire arbeidsvoorwaarden zijn voor deze functie zonder meer goed te noemen. Reece B.V. Rooseveltstraat 4, 2321 BM LEIDEN. Telefoon 071-765734. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Ten behoeve van de bezigheidstherapie voor lang durig verblijvende patiënten kan worden geplaatst een BEZIGHEIDSTHERAPEUT(E) Informatie over de funktie: - bezigheidstherapie met verschillende materia len met wisselende groepen mannen en vrou wen van uiteenlopende leeftijd en niveau; - meehelpen aan de opzet van aktiviteitenbege- leiding op de woonafdelingen; - in een team van drie collega's bijdragen aan beleid en ontwikkeling van de bezigheidsthe rapie. Vereisten - opleiding "Norel" of "Princenoord" - het bezit van de leid(st)eraantekening strekt tot aanbeveling; - ervaring in de psychiatrie of psychogeriatrie is gewenst; - bereidheid tot samenwerken in teamverband en multi-disciplinair overleg. Informatie Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Margriet Ackermans (bezigheidstherapeute) tel.- 071-151840 toestel 336. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endëgeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout zoekt ten behoeve van de sektor akute psychiatrie een Algemene informatie De sektor akute psychiatrie bestaat uit zeven afdelingen waar jaarlijks ruim 300 kliënten worden opgenomen en behandeld. In de sektor dragen 3 klinisch psychologen bij aan de diagnostiek ten behoeve van de behandeling en aan de evaluatie daarvan. Daarnaast zijn zij nauw betrokken bij de beleidsvoering van de afdelingen en bij research-aktiviteiten ten behoeve van de sektor of van de afdelingen. In dit kader vormen zij tesamen met een zenuwarts/beleidsman het zoge noemde Centraal Team Bij hun werkzaamheden worden zij bijgestaan door 2 assistente(n)(s), met wie wekelijks overleg wordt gevoerd over de lopende aktiviteiten en de planning daarvan. Eén van deze funkties is nu vakant Omschrijving van de werkzaam heden - het uitvoeren en uitwerken van de psychologische onderzoe ken - verslaglegging van tijdens het onderzoek verrichte observaties - bijhouden van de psycholo gische dossiers - archivering en administratieve werkzaamheden - data-verzameling ten behoeve van researchprojekten -eenvoudig literatuuronderzoek en statistische verwerking van gegevens - onderhouden van het contact met de diverse afdelingen voor zover bovenstaande taken dat vereisen Wij zoeken iemand (man of vrouw) - die in het bezit is van het diplo ma NIP,bij voorkeur specialisatierichting klinische psychologie - met goede contactuele eigen schappen - met een aktieve taakopvatting. - die wil meedenken over o.a. de planning, indeling en uitvoe ring van de werkzaamheden - die over organisatievermogen beschikt - die zonodig weet te improviseren - die in staat is zelfstandig te werken Enige jaren praktische ervaring in een vergelijkbare setting strekt tot aanbeveling. Salariëring Salaris tot maximaal f 2.698,16 bruto per maand. Voor inlichtingen kunt U bellen naar mej. C. Wessendorp, toestel 2272. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Perso neelszaken met vermelding van vakaturenummer 79.53.115. tr bevordering van de Geeslelijke Volksgezondheid telefoon 02523 -8141

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22