De langzaamste tapgtlegper weet raad. F.wan Duuren B.ViflSlSI'''' Verwarming aanleggen is vakwerk! TERWEGEN SPORT TENNIS- EN BADMINTONBANEN VRIJ Langzaam Klein kamertje Vraag van de week. Aanbiedingen Waarom is Van Duuren voordeliger? Een mooi tapijt als je jonge kinderen hebt, kan dat? Stickers? HOOIGRACHT 18/MIDDELWEG11 LEIDEN TEL:071-131493 WAND-EN VLOERENBEDRIJF lUCOTHffims BRAAT BETONBOUW GEMEENTE WASSENAAR Ik lees de laatste tijd steeds, dat Van Duuren de lang zaamste tapijtlegger van Leiden is. Bent u daar soms trots op of zo? Dhr. H.P.L. te O Fcr van Duuren: 99Meneer L., u slaat de spijker op z 'n kop. Dal is nou mijn vakmanslrots! Want Utpijtjc uit rollen, rits-rats mes langs de plint, dat kan iedereen. Wordt dan ook veel gedaan tcgen- ivoordig.) Toegegeven, u kunt lekker vlug uw meubels weer vlug op hun plaats zetten, maar na een paar maanden, misschien een jaar, begint hel geduvel. Uw kamerbrede trots gaal opkrullen onder de verwarming - er komen van die flodderige bobbels op de vloer als u met uw 18e-eeuwse loogkast gaat schuiven - en u vraagt zich verbijsterd af hoe er zo snel slijt plekken kunnen ontslaan op plaatsen waar veel gelopen zvordt. (Dal kan ik u zeel even uitleggen: een slordig gelegd tapijt slijt van onderaf en dat gaal soms angstaanjagend vlug Kijk meneer L., daarom hebt u mij en mijn medewerkers zeker een uur langer over de vloer. Wij spannen elk tapijt strak en lijmen het rondom zo'n 25 centi meter. Zodat u later trots legen uw gasten kunt zeggen: "Mooi tapijtje hè, dat is jaaaren geleden nog eens gelegd door Van Duuren. 99 Mijn zoon Frans komt in Leiden studeren, hè? En nou heeft-ie pas een kamertje gevonden van - even op 't briefje kijken - 3,80 bij 2,40 meter. Komt u dat nou ook leggen, of vindt u dat soms de moeite niet? Mevr. V te U Zeg Van Duuren, heb je deze week nog interessante aanbiedingen in dat alleraardigste winkeltje van je? Freule A. van N. tot B. te 's-G- Fer van Duuren: 99 Welzeker mevrouw. 1 oor iedereen, die op de kleintjes kt en toch zeker zeil zijn van kwaliteit, heb ik weer een paar stunts op nivo. Kijk eens mee horvetdeze prijzen heneden NI.P (Normaal Lcids Peil) liggen.' 99 Fer van Duuren: ombudsman of 'Lieve Lila BERBERTAPIJTEN Zuiver wollen berbertapijten in mooie kleuren SARAH KAY Leuk bloemetjes behang, exclusief voor Leiden vanaf 159,- af 17,95 LOVALY GORDIJNEN Kamerhoog uitzonderlijk mooie kwaliteit vanaf 24,95 Kamerhoge gordijnen vanaf f26,- p.m. gratis gemaakt Aanbiedingen gelden t/m 20 oktober 1979 Fcr van Duuren: 99Mevrouw, als ik zo bnilaal durf te zijn om onder mijn advertentie te zetten: "Van Duuren doet wat voor je goeie geld!", dan doe ik dal ook. Tol in het allerkleinste zolder kamertje. Want zelfs een goedkoop tapijtje is voor een student een smak geld, of niet soms? Alleen mevrouw, 'top nieten dat doe ik toch liever zelf even. Want kijk nou 'ns: als u het maar iets te ruim heeft genomen, dan is dal toch zonde van 'l extra geld. En zit u d'r ook maar een paar centimeter onder, dan kijkt Frans jaren legen zo'n rotrandje langs de plint aan. En dal wil geen enkele goeie tapijtlcgger op z'n gcioelcn hebben. 99 Ik wil een exklusief tapijt in mijn huis. En ik betaal nooit ergens een cent teveel voor. Daarom vergelijk ik dus al een paar weken alle prijzen. En het valt me elke keer op, dat hetzelfde tapijt bij Van Duuren goedkoper is dan ergens anders. Hoe kan dat eigenlijk? Drs. S. te L. Fer van Duuren: 99 Blij dal 't u opvalt, meneer S. Ik probeer inderdaad in kwalilcitslapijt altijd de voor deligste te zijn. Hoe ik dat voor elkaar krijg? Wel, u weet misschien dat ik nogal wat grote bedrijven en instellingen onder mijn klanten heb. Zoals het Academisch Ziekenhuis en de Leidse Woningstichting. Die grote jongens zijn stuk voor stuk goed voor 1000 nr of méér (van de beste kwaliteitsmerken) En neem nou maar van mij aan: als ik zo'n partij bestel, dan kan ik echt zeel een potje breken bij de fabrikant. En daar profiteert u weer van mee. Want omdat ik lagere prijzen kan bedingen, kan ik ook aan partikidieren voordeliger verkopert. 99 Wij zijn hard aan een nieuw tapijt toe. En we willen deze keer echt iets moois. Maar noem me nou eens één tapijt, dat je mooi houdt als je kinderen er de hele dag overheen rennen. Mevr. v. G. te L. Fer van Duuren: 99 ik kan er hier zó een paar aamvijzen, mevrouw. Maar er is inderdaad écn tapijt bij, dat me ideaal lijkt voor u. Hel heet Comfort en wij hebben er in Leiden de alleenverkoop van. Hel is gemaakt van een nieuw nylongaren, dat precies op zuiver wol lijkt. U ziet echt 't verschil niet. Daar werken de kleuren ook aan mee, want u kunt kiezen uit typische berber- tinten als bruin, zand, groen achtig en beige. Moet u niet verder vertellen hoor, maar wij noemen het zelf "de schrik van de tapijtleggers". Want een volle rol zveegt zo'n 125 kilo méér, dan het gemiddelde tapijt. Kunt u nagaan hoe sterk het is! Ik geef u dan ook 10 jaar garantie. Zelfs al houden uw kinderen er elke dag een driewieler-wedstrijd op En dal voor maar f179,- kamerbreed! 99 Meneer van Duuren, hebt u ook stickers? Petra H. te L. Fcr van Duuren: 99 Beste Petra, ik heb iets veel leukers. Als je vader en moeder in oktober bij mij in de winkel komen, dan krijgen ze, zomaar voor niks, een reuze- kruiswoordpuzzelposter mee naar huis. Die kun je leuk op de deur van je eigen kamertje plakken. 99 De gratis Reuzekruiszvoord- puzzelposler. Het laten aanleggen van een verwarmingsinstallatie is meesta een eenmalige stap. Daarbij ga je niet over één nacht ijs Alleen bij een specialist bent u zeker van: een gedegen advies ruime ervaring geschoold personeel snelle service Het zijn al die dingen samen die bepalen of u tevreden bent en blijft met uw verwarmingsinstallatie. Goed dus om daar tevoren rekening mee te houden. Als denkt aan het aanleggen van een centrale verwarming, staan wij graag tot uw dienst. in/dböebedrijf Kalkovenweg 58, Postbus 337, 2400 AH Alphen a/d Rijn Telefoon (01720)20300*. Gespecialiseerd in: iBRINK Luchtverwarming Graag ontvang ik de kleurenfolder. Naam: Adres: Postcode/Plaats: Tel.: In ongefrankeerde open enveloppe sturen naar: Antwoordnummer 35, 2401 LK Alphen a/d Rijn, Deze advertentie is alleen voor SPORTIEVE mensen In onze nieuwe indoor sportakkommodatie hebben wij voor OVERDAG in het nieuwe seizoen nog enkele Een goed idee voor huisvrouwen tijdens de schooluren of iets voor u, ondernemer op uw vrije dag? Wij bieden u de volgende faciliteiten: moderne akkommodatie tennistapijt ruime uitlopen afscheiding tussen de banen indirekte verlichting douche- en kleedgelegenheden 9 sfeervolle bar tennis- en badminton onderricht Openingstijden van 9.00 tot 23.00 uur. Zaterdags tot 20.00 uur. Ook losse uren tennis en badminton mogelijk. Heeft u intersse? vraag dan snel telefonisch of schriftelijk nadere informatie, of boek direkt een baan bij Terwegen Sport, Hoofdstraat 30, postbus 179, Sassenheim, tel. 02522-15260. BETONGARAGES 4.80 m bij 3.20 m 1975 6.30 m bij 3.20 m 2025 BETON TUINSCHUREN 3.20 m bij 2.00 m975,- 4.00 m bij 2.00 m1175 - BETONSCHUTTINGEN 2 meter hoog en geplaatst per strekkende meter 68,- Beneden 10 m en 15% extra. Alle prijzen excl. 18%6TW. Ook leveren wij grotere en kleinere gebouwen, lagere of hogere schuttingen. Zorgen voor gratis tekeningen en helpen u waar mogelijk. Vraagt u vrijblijvend inlichtingen. Kruisstraat 163, Eindhoven - Tel. 040-442493 (Tel. ook na 18.00 uur 040 - 447722), Telex 59286. ADMINISTRATIEKANTOOR J. KUIK heeft nog tijd beschikbaar voor het verzorgen van al uw administratie, accountancy en belastingza ken, zoals aangifte loonbelasting, omzetbelasting en inkomstenbelasting. Tevens verzorgen wij uw gehele loon- en of sala risadministratie. Bel nu of schrijf een brief voor inlichtingen: Administratiekantoor J. Kuik, Morielje 3, 2403 HX Alphen a/d Rijn, telefoon 01720—44780 UjlllllllllllllllllhlllllllllillUllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllllllllllllllllilllllllll| Belangstelling voor een beroepsopleiding in hetf welzijnswerk? De Christelijke Sociale Akademie "De IJssel-1 poort" te Kampen, waar uit drie studierichtingen gekozen kan worden: kultureel werk, maatschap-1 pelijk werk en personeel werk, organiseert twee| I VOORLICHTINGSMIDDAGEN I s voor leerlingen, leraren en belangstellenden, f Op deze middagen willen we graag uitleggen wat I een sociale akademie is. Ook willen we graag de 1 1 betekenis van onze christelijke grondslag duide-1 lijk maken en onze manier van werken uiteenzet-1 1 ten. Er is volop gelegenheid met studenten en docen-1 ten van de akademie te praten. 1 U kunt kiezen: vrijdag 26 oktober 1979 in de 1 kantine van ons eigen gebouw: Buiten Nieuwstraat 85. We beginnen om 14.00 uur of vrijdag 2 november, óók fn ons gebouw en óók om 14.00 uur. 1 Het Li {ijn oJLs u zich tevoren j J even telefionLich opgeeft 105202- 16449), maar ve.lplic.ht Li dat niet. Iedereen Li welkom) smiimimiimmiiiiiimiMitiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiimmiiimuijiimiiiiiiiimiiiimmiiiiii BARAGE LJTLJL^m AUTO- EN TRUCKVERHUUR g». A»gt«n»tr»«t 10-14, L»ld»h', 071-125709,153627 BESTEMMINGSPLAN "CENTRUM" De burgemeester van Wassenaar maakt bekend dat het bij besluit van de raad van 20 maart 1978 vastgestelde bestemmingsplan "centrum" op 14 augustus 1979 door Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland gedeeltelijk is goedgekeurd. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het bestemmingsplan van 15 oktober tot en met 14 november 1979 voor een ieder ter inzage in het raadhuis De Paauw, afdeling algemene zaken (kamer 26). Het bestemmingsplan "Centrum" omvat de gron den, gelegen tussen het gebied "De Spinbaan", de Storm van 's-Gravesandeweg, de Van Zuylen van Nijeveltstraat en tussen en langs de Johan de Wittstraat, de Gravestraat en de Windlust- weg. Een gedeelte van dit gebied in aangewezen als "beschermd dorpsgezicht" in de zin van de Monumentenwet; het bestemmingsplan strekt tevens tot bescherming van dit "beschermd dorpsgezicht". Ingevolge artikel 29 van de wet op de Ruimte lijke Ordening kunnen de gemeenteraad, de inspekteur van de ruimtelijke ordening en zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de ge meenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, gedurende genoemde termijn beroep instellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan degenen, die zich tijdig op grond van artikel 27, tweede lid, van de wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten hebben gewend met bezwaren tegen wijzigingen, die bij de vaststel ling door de gemeenteraad in het ontwerp zijn aangebracht en aan ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van goedkeuring door Ge deputeerde Staten aan gedeelten van het be stemmingsplan. De beroepschriften moeten worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en worden inge diend bij de "Afdeling voor de Geschillen van bestuur van de Raad van State", Binnenhof 1, te 2513 AA 's-Gravenhage. Wassenaar, 5 oktober 1979. De burgemeester voornoemd, K. Staab.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 10