w allround AUTOSPUITER Kwaliteit Vrijheid PROVESTE MODE Ruit herstellen? J. Dubbeldeman AUTOSCHADE ESE37 BREED Melka mannenjacks passen helemaal bij deze tijd: vlot, vrij en perfekt van kwaliteit. Een goede keuze heeft u bij 9 waar u ook dit lichtgewicht, fijngevoerde model kunt komen passen. Het extra- funktionele van dit jack: ideaal om over een colbert te dragen! Melka, Zweedse mode I voorde Lage Landen 071-122641 bellen. Kooilaan 15 Leiden MAGAZIJNMEDEWERKERS gevraagd Schuitema West B V. is een groothandel in levensmid delen. Het bedrijf achter o.a. Centra, en Massamarkt. Door de steeds groeiende omzet is het noodzakelijk op korte termijn het personeelsbestand uit te breiden met enkele medewerkers voor de afdeling magazijn. Afhankelijk van kapaciteiten zullen deze medewerkers worden belast met werkzaamheden op het gebied van: - intern transport - orderverzameling - kontröle binnenkomende goederen Naast vast werk kunnen wij geschikte kandidaten goede arbeidsvoorwaarden aanbieden zoals reisgeld-vergoe ding, fikse korting bij aankoop van levensmiddelen, op- name in eigen pensioenfonds Het ontbreken van erva ring in de levensmiddelenbranche behoeft geen bezwaar te zijn. De werktijden zijn van 07.45-16.45 uur (inkl. pauzes). Schuitema n.v „e* r" 'n Jonge groeiende onderneming en gevestigd te Lisse, zoekt ter versterking van haar schadeteam die bekend is met de moderne reparatie technieken, zoals twee-component acrylaatlakken en 2-laagsystemen. Enthousiaste mensen die aan deze eisen voldoen, zijn van harte welkom. Naast een goed salaris, dat de vergelijking ruimschoots door staat, bieden we goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierig werkklimaat. Wilt u meer inlichtingen of wilt u solliciteren belt u dan even met dhr. Breed tel. 02521-12911. Jullunastraat 71-71a-75a - Lisse - Telefoon 02521-12911 7

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18