Bij Hoogovens liggen honderden mogelijkheden, dus zeker een voor u. 1 FASHION FACE: EEN VISIE OP DE MODE DIE NIET OPHOUDT BIJ DE KLEDING. SF VROOMIDREESM ANN Fashion Face is: mode voor hem en mode voor haar. Is broeken en blazers en schoenen en tassen !s een parapluie.is een hoed, is een riem, is een horloge, is een pak, is een jack, is een rok is een bloes, is de mode compleet, van top tot teen,op één adres, bij Vroom 5 Dreesmann Tweed kolbert 175,-/Button down shirt 40,-/ Pantalon 95,-/Sjaal 20,-/Zelfbinder 12,-/ Lederen toiletetui 49,75/Attaché Case 79,-/ Horloge 99,- Bij Hoogovens is in principe plaats' voor iedereen die werken wil. Dagtaken ploegendiensten, parttime werk en tijdelijk dienstverband behoren tot ons gevarieerde aanbod. Een veelzijdigheid die |e ook merkt aan de honderden verschillende functies die bij ons worden uitgeoefend. Het moet wel gek lopen wil iemand bij ons zgn draai niet vinden. Wel is het natuurlijk zo dat je eerst een job moet proberen voor ie weet of het bevalt Op dit moment hebben wij een aantal vacatures Wij zetten ze in 't kort even opeen rijtje. 1. Smelter Een smelter organiseert, helpt en controleert het proces van bereiding van ruwi|zer in een hoogoven. De praktijk opleiding tot leerlingsmelter duurt 6 maanden. Na een adjunctperiode en een 3-weekse cursus in dagdienst ben je officieel smelter 2. Bedieningsman staalfabriek Een bedieningsman in de staalfabriek begeleidt het omzettingsproces van ruwijzer in staal. Het gaat om nogal precies werk, omdat al in deze tase de kwaliteit van de walsprodukten wordt bepaald. Bedieningsman word je in de praktijk. Aangevuld met theorielessen 3. Walser Een walser walst met behulp van installaties het staal tot bruikbare formaten voor onze afnemers Gevoel- voor-techniek en teamgeest zijn de juiste basis voor een aspirant-walser Wie een LTS opleiding heeft krijgt voorrang. 4. Havenwerker Een havenwerker lost de schepen met grondstoffen (ertsen en kolen) en zorgt voor het transport naar de verschillende opslagen. Plaats van handeling: modern geoutilleerde eigen havens van Hoog ovens. Hier worden ook de eind- produkten verladen voor de export. 5. Produktinspecteur Om de kwaliteit van onze eind- produkten pertect te krijgen, controleert de produktinspecteur tussentijds het staal in alle produktiefasen. Hij beoordeelt de materialen, keurt de gewalste produkten, en komt met suggesties voor het verbeteren van de kwaliteit. Verantwoordelijk werk zogezegd. Een lagere beroepsopleiding is de vereiste ondergrond. 6. Nog honderden andere functies Met vi|f banen heelt u al een beetje kennisgemaakt Typische ploegen- diensttuncties omdat wij in de produktie continu moeten draaien. Maar. uw keus hoeft zich niet tot deze vijf te beperken. Wij hebben letterlijk honderden banen. Ook voor vrouwen. En zeker niet alleen in de administratieve sector. Zo is een vrouwelijke kraandrijver bij Hoogovens allang geen bezienswaardigheid meer. De juiste man op de juiste plaats Eerst praten wij met elke kandidaat over zijn voorkeuren en bekwaam heden Brengen een bezoek aan de werkplek Vervolgens wordt iedereen medisch gekeurd. En soms psycho logisch getest. Daar is niks griezeligs aan. Het voorkomt bijvoorbeeld dat iemand met hoogtevrees als kraan drijver zou worden aangesteld. Zo komen de nieuwe mensen op een plaats die bij hen past. En daar gaat het ons En als u later Iets anders wilt? Stel, u wilt na een paar jaar van baan veranderen. Of solliciteren naar een hogere functie. Dat kan allebei binnen Hoogovens. In zo'n geval helpen onze personeelsmensen u op weg Waarbij als stelregel geldt dat bij het vrijkomen van hogere functies eerst eigen mensen een kans krijgen. -^\ U bent welkom -7Misschien bent u inmiddels C/ benieuwd naar uw eigen mogelijk heden bij ons In dat geval leidt een telefoontje of de ingevulde bon tot een eerste kennismaking Ons telefoon nummer is: 02510 - 9 40 00. De bon kunt u in een envelop zonder postzegel sturen naar Hoogovens, Antwoordnummer 94000, 1970WB IJmuiden. Ja, ik wil nader kennismaken met Hoogovens O Stuur mij algemene informatie over k. het bedrijf O Ik wil nadere inlichtingen over de beschikbare banen O Zend mij vrijblijvend een sollicitatieformulier. O Ik wil komen kijken naar het werk bij Hoogovens (aankruisen wat u wenst) woonplaats leeftijd Hoogovens in IJmuiden is een van de modernste staalbedrijven van Europa In een keten van installaties (o a hoogovens, staalfabrieken en walserijen) wordt staal gemaakt. dat over de hele wereld wordt toegepast in de bouw en bi| de fabricage van auto's, schepen, huishoudelijke artikelen, blikjes, etc. Hoogovens maakt met het Duitse staalbedrijf Hoesch deel uit van het ESTEL-concern. Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 14