55r 125.- Over badkamerkomfort gesproken Ico/Athibu weet 'r alles van. 1 Kombineer de mode met de herfst VROOMS DREESMANN MAKELAAR-TAXATEUR ir ICOATHIBU DE NIEUWE JASJES. 11169.- Pantalon van 55/45 polyester /wol. met achterzak, twee steekzakken met riem en knievoering. In dezelfde tinten als het colbert Tweed colbert van 70/30 wol/polyester in de aktuele herfsttinten beige, groen, grijs of bruin. In september start in 's-Gravenhage de avondHfltribiiii.'l mondeling onroerende goederen Geen vooropleiding vereist - Cursusduur 2 jaar Inschrijving vanaf heden mogelijk. Inlichtingen: 12250 (Mak OplOnr.GoedI Pikeursbaan 12 - 7411 GV Deventer Telefoon .05700-109 1 6 A Ico/Athibu ontleent haar reputatie niet slechts aan een ongelooflijk grote keuze keukens, badkamers, tegels, plavuizen, sauna's en solaria, maar zeker ook aan een volledige begeleiding en aan het feit, dat Ico/Athibu met u meedenkt en mee rekent. Onze badkamers bijvoorbeeld. Alles voor een eigentijds badkamer komfort vindt u in onze overzichtelijke showroomsvan eenvoudig zitbad tot verzonken twee-persoons ligbad. Hier kunt u volop kiezen uit de allerlaatste snufjes, terwijl onze bad-boeüek u alle denkbare aanvullingen biedt. Veel mensen hebben behoefte aan professionele begeleiding. Wij hebben er de specialisten voor, zodat u zeker weet, dat uw nieuwe badkamer gaat voldoen aan uw strikt persoonlijke verlangens. Showrooms geopend: dinsdag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdag avond 7-9 uur, zaterdag 9.30-1.30 uur of na afspraak ook 's avonds. Hoge Rijndijk 25, Postbus 149, 2313 KG Leiden, Tel. 071 -141741. exklusiviteit op z'n best. Korte jasjes. Nieuw van lengte. Recht van silhouet. Ceintuurs accentueren de taille. De nieuwe elegante en vrouwelijke jasjes vindt u in vele variaties ui onze Harmony kollektie, waarde modebewuste vrouw haar keuze maakt. Wikkeljasje van multi color bouclé. In de nieuwe modekleuren, 1f)Q Mt. 34 t/m 42. lyö~ Jasje met staande kraag en modieuze manchetten Van multicolor tweed. In de nieuwe herfsttinten

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22