«D ONROERE ONRC NV I 'êt Michel Verheii b.v. ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED Te huur Noordwijk aan Zee Zeereep 11 Gratis belangrijke koopinformatie QttSD MENS i Hulsebosch Makelaardij bv jan bentveld intérieurverzorging bv onroerendgoed Makelaars-en assurantiekantoor Minnee TE KOOP ZEER FRAAI APPARTEMENT met daktuin. Woonkamer, 2 slaapkamers, toilet, keu ken. wasruimte, C.V. Vraagprijs 142.500,- k.k. TE HUUR Centrum Katwijk aan Zee GROTE WINKEL MET PAKHUIZEN van alle gemakken voorzien. Inlichtingen Makelaars- en Ass.kantoor (SS) MINNEE Bil PARKLAAN 76 KATWIJK «"HIJ Tel. 13155 Direct aan zee gelegen alleenstaande kleine villa staande op 1177 m2 grond met schitterend uitzicht over zee. Ind.: entree, toilet, woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, bad kamer met zitbad, bergruimte. Dit huis is te huur voor de periode van ca. 8 mnd. -1 jaar. Prijs 1500,- excl. G.W.L. Op aanvraag zenden wij u gaarne onze wo ninggids en/of fotopost. Makelaarskantoor W] DEN HAAN De Grent 2 NOORDWIJK AAN ZEE Tel. 01719-19206 De Vereen. Ned. Makelaarsbureaux Geversstraat 63, Oegstgeest, tel. 071-152540* Direktie: JJV. Lancei, makelaar i.o.g. LEIDEN Apollolaan 450. f 170.000,-- 3 a 4 kamer-appartement met lift, CV, 5e etage. Berging onder het ge bouw. Gemeenschappelijke tuinInd. hall, moderne keuken, gr. woonka mer, 2 slaapkamers. Berlagestraat 3. f 258.000,-- Modern herenhuis met voor- en ach tertuin, stenen schuur en garage. CV gas. Ind.: woonkamer (8.5 x 3.5/4), zonneterras, keuken, le et.: 3 slaapkamers alle op een balkon uitkomend, 2e toilet, badkamer met douche. 2e et.: grote zolderkamer met dakkapel. Veel bergruimte, vas te trap. Burggravenlaan 191. f 125.000,-- 4-kamer-appartement op de 2e etage. Ind.: hall, woonkamer met door loop naar zijkamer, balkon, keuken, toilet, achterkamer, achterzijkamer, douche, balkon over de breedte Herengracht 39/39a. f 179.000,-- Grachtenhuis bestaande uit verhuur de benedenwoning met tuin en leeg te aanvaarden bovenwoning met eigen opgang. Ind.: le et.: kamer en suite aan de voorzijde, eiken keuken, achterkamer en achierzijkamer, dou che en toilet, 2e et.; 2 kamers (geïsoleerd), groot dakterras, bergka- mertje Maresingel 45-45a. f 138.000,- Beneden- en bovenhuis met aparte ingang. Beneden verhuurd. Boven woning leeg te aanvaarden: geheel gerenoveerd: overloop, toilet, luxe keuken, royale woonkamer, balkon, 2e et.- 2 kamers, badkamer met ligbad, luik naar bergruimte over het hele huis. Middelste Gracht 22a-24. f 175.000,™ Winkel met afzonderlijke bovenwo ning. Ind.: winkel, 2 kamers, over dekte plaats. Woning: totaal 5 ka- waarvan 2 verhuurd, keuken, douche. Noordeindcplein 8a. f 595.000,-- Groot hoek-herenhuis gelegen aan het vaarwater van de Oude Rijn Witte Singel, met aanlegmogelijk- heid, 700 m2 eigen grond, inrit, mogelijkheid voor het bouwen van een garage. Het pand telt totaal 15 kamers. Oude Singel. f 210.000,-- Royaal grachtenhuis, prima staat onderhoud. Fraaie ligging. Par- hobbyruimte 75m2. le et.: woonkamer met uitzicht op de gracht, achterkamer, keuken, 2e et.: 2 kamers, badkamer, 3e et.: royale Rapenburg 89. f 395.000,-- Geheel onder Monumentenzorg ge- loveerd historisch grachtenhuis t achtertuin (met open haard), schuur. Ind.: woonkeuken, woon kamer, tussenkamer, le en 2e et.: kamers, badkamer, 3 toiletten. CV gas. Rijnsburgerweg 119. f 149.000,-- 2-kamerappartement (parterre) met diepe voor- en achtertuin. Ind.: e, gang, L-vormige woon ka- toilet, douche, slaapkamer, grote, uitgebouwde woonkeuken. CV-gas d.m.v. moederhaard. Sam van Houtenplein 10. f498.000,- Zeer luxe halfvrijstaande schakel villa gelegen aan de Oude Rijn, dubbele garage, mooi aangelegde tuin. Ind.- living met vide, open haard, grote eetkeuken met appa ratuur. le et. 4 kamers. 2 badka mers, balkon, CV gas. Geïsoleerde muren, dubbele beglazing. In cl. vol ledige stoffering. LEIDERDORP Hoofdstraat 154. f 198.000,-- Ruim woonhuis met achtertuin, grenzend aan het jaagpad langs de Oude Rijn. Zonnig gelegen tuin. Achteringang. Schuur. CV gas. Ind.. woonkamer, keuken, toilet, le et. 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e et., vaste spiltrap grote kamer met dakkapel. Prima onderhouden. v.d. Valk Boumanweg 220. f348.000,-- Vrijstaand woonhuis met voortuin, zijpad en mooie, vrije achtertuin, garage met zoldertje. Ind.. woonka mer met uitgebouwde erker, keuken, badkamer met douche en toilet, le et. 3 kamers, groot balkon, 2e et. zolder geschikt voor extra kamer. CV gas OEGSTGEEST Aert van Neslaan 94. f 395.000,- Hoek-carportwoning met 21m diepe, onder architektuur aangelegde, tuin op het zuiden, tuinhuisje met plavui zen en rieten kap. Part 2 eetkamer met open keuken, div. apparatuur, plavuizenvloer, berging, le et.: grote woon kamer,50m2, open-haard-partij, 2e et.: 3 slaapkamers, badkamer mot ligbad, 3e et.: zolder (4e sl.kamer) CV. Incl. volledige stoffering en veel extra's Beatrixlaan 23. f 328.000,-- Royaal modern herenhuis op mooie stand met voor- en diepe achter tuin, achterom. Woonkamer met open haard, open verbinding mot de keuken, natuurstenen vioer gehele parterre, le et.: 3 kamers, badka mer met ligbad, 2e toilet op de gang, groot balkon, 2e et.: 2 behoor lijke kamers met dakkapel. Breed en degelijk gebouwd huis Gematislaan 59. f 380.000,-- Hoekherenhuis met garage, voor- en achtertuin, CV. Ind.: grote woonka mer (8.85 x 4) open haard, zijraam, moderne keuken. 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Veel kastruimte Grunerielaan 29. f 230.000,-- Hoekhuis met garage en zonnige tuin. Woonkamer met aangebouwde serre, 3 sl.kamers, badkamer, 2 toi letten, zolder geschikt voor kamer. Kennedylaan 90. f 349.000,-- tertuin. Ind.: flinke garage, tuin kamer, le et.: zeer grote woonka mer met hal kon, doorloop naar mo derne keuken, 2e et.: 3 sl.kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. CV-gas. Laan van Alkemade 7. f 730.000,- Vrijstaande villa, rustige ligging, gro te tuin, dubbele garage, CV. Woon kamer, studeerkamer, grote keuken, bijkeuken, 6 sl.kamers, badkamer, 2 toiletten. M.K. On neslaan 13. f 360.000,- Ruim, sfeervol hoekhuis met inpan dige garage en zonnige, vrije tuin Rustig gelegen in een delen van Oegstgeest. Grote L-i mige woonkamer met parket en open haard, ruime moderne keuken, slaapkamers, badkamer met ligbad 2e toilet, ruime zolderberging, CV gas, spouwmuurisolatie en dubbele beglazing. Terweeweg 76. f325.000, Halfvrijstaand herenhuis met voo tuin, zijpad en flinke, zonnige achtertuin, schuur. Ind. royale woonkamer met serre en open haard, ruime keuken, le et. 3 ka mers, badkamer met ligbad, 2e et.: vaste trap, 2 kamers flinke zolder in het midden. Utenwaerdelaan 11. f265.000,- Hoekhuis met garage, royale en zon nige ligging. Woonkamer, openslaan de deuren naar terras, 3 sl.kamers, badkamer 2 toiletten bevloerde zolder van Wassenaerlaan 22. f 159.000,-- 3-kamer-parterre-appartement met voor- en achtertuin, gelegen in rus tige buurt. Voorzien van CV, mo derne keuken, nieuw betegelde keu ken en badkamer ROELOFARENDSVEEN Sotaweg 108. f 328.000,-- Modern halfvrijstaand herenhuis met 3 zijden tuin, grote garage, CV gas. Ind.' Z-vormige woonka mer, keuken, badkamer met ligbad, 2 toiletten, 4 sl.kamers, veel inge bouwde kasten. Vrij uitzicht op tuin. TER AAR Molenstraat 45. f4 50.000,-- Zeer vrij gelegen semi-bungalow met 3 zijden tuin. L-vormige woonka mer (45 m2) met open haard en uit zicht over het Aarkanaal, 4 slaap kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet VOORHOUT W. Alexanderstraat 18. f 265.000,-- Hoekhuis met 3 zijden tuin, garage en schuur, met mooie ligging aan singel. Tuin op zuiden. CV. Ind.: T-vormige woonkamer, parket, keu ken, 4 slaapkamers, badkamer, dou che, 2e toilet. Het hele huis is ge ïsoleerd; thermopane beglazingen. WARMOND Beatrixlaan 18. f 570.000,-- Vrijstaande semi-bungalow met gara ge, gelegen aan de rand van een bos. grenzend aan watertjt met aanleg steiger voor kleine boot. Ind eetkamer met open haard en ren naar zonneterras, eetkeuken. badkamer, 4 sl.kamers. CV gas. zit WOUBRUGGE Bcatrixplantsoen 11. f 248.000,-- Ruime hoekwoning met 3 zijden I tuin (16 m achtertuin!) op zuid. CV. Woonkamer, open keuken, 4 sl. kamers, badkamer, 2 toiletten, groot I dakterras 15 m2. Wanneer u een huis gaat kopen, kunt u onze 3-wekelijkse woningkrant aanvragen. Daarin vindt u alle huizen welke door NBM-makelaars in deze regio worden aangeboden. M-Bovendien ontvangt u een handig informatieboekje, boordevol nuttige informatie. Lid Makelaars Computer Centrum MCC BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.v. Grachtweg 73, 2161 HM Lisse, Telefoon 02521-10050 400 m2 OPSLAG/ BEDRIJFSRUIMTE aan de Parklaan 130a te Sassenheim. Gunstig gele gen aan omleidingsweq. Met buitenterrein van 200 m2. Diverse voorzieningen o.a. kantine met keuken en toi let, heathers. Huurprijs 30.000,- per jaar. TE KOOP op levendig punt in Hillegom: Royale Villa met grote garage, bj. 1926, kamer 40 m2, keuken, bijkeu ken, 3 slaapkamers, balkons, badkamer, zolder met ka mer. C.V. Tuin op Z.O. Grondopp. 273 m2. In de koop is begrepen een nieuwe middenklasauto: Re nault 18. Aanvaarding; direct. Koopsom 290.000,- Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door Lid NBM/MCC OUDE RIJN 21 (aan de voet van de Burcht). Goed onderhouden GRACHTENHUIS in het centrum van de stad. Indeling: entree met marme ren tegels, grote woonkamer (2) met niveauverschil en nieuwe open haard, aangebouwde keuken, diepe berg- kast en toilet. 1e etage: grote slaapkamer met termotub- douche en vaste wastafel, ruime zit-slaapkamer met wasgelegenheid en 2e toilet. 2e etage: grote overloop waarop 4 kamer uitkomen, waarvan 2 met wastafel, grote opbergkast (4x 1 meter). Zolder over de hele lengte van het huis. Het hele huis is voorzien van nieuwe lichtleidin- gen, C.V. gas en warm en koud water. 315.000,- k.k. Aannemersbedrijf Pieterse B.V. te Zoeterwoude biedt te koop aan in AARLANDERVEEN Zuideinde 7 LANDELIJK GELEGEN VRIJSTAAND WOONHUIS ACHTERZIJDE AAN BREDE POLDERVAART OP 1725 M2 EIGEN GROND Koopsom afhankelijk van uw verbouwings- of nieuw- bouwplannen. Op deze kavel mag een vrijstaand of een dubbel woon huis gebouwd worden. Inl.: MAKELAARSKANTOOR DEERENBERG VAN LEEUWEN LEIDEN, DU RIEUSTRAAT 2 Goed onderhouden, zeer ruim hoek herenhuis op goede stand. Indeling: Entree, ruime living met parket, toilet, keuken. Etage: 2 grote kamers, badkamer met ligbad, toilet. 2e etage: 3 kamers en berging. Bergvliering. Het pand is voorzien van c.v. en heeft voor-, zij- en achtertuin. Vraagprijs 385.000,- k.k. I tel 071-120513 of 125934 I na kantoortijd 134663 MAKELAARDIJ O.G. VAN DER DRIFT B.V. goed wonen zaak leiden nieuwe rijn 24 telefoon071-13467ï dealer van: besouw tapijt ploeg stoffen gelderland interlubke upiska parket Hoge Rijndijk 215Leiden Een ruim vrijstaand herenhuis voorzien van een grote tuin (200 m2) op het zuiden en liggend op goede stand. Indeling: Entree, ruime hal. woonkamer, keuken, bijkeu ken en achterom met houten schuur. 1e etage: 2 grote slaapkamers en 1 kleine slaapkamer, badkamer met afgescheiden douche en een dakterras. 2e etage: Vierde slaapkamer over de hele oppervlakte van het huis. De woning is recent van buiten geschilderd. Vraagprijs 263.000,- k.k. Waardeiland bouwnummer 130 type E1 Leiden Schitterend gelegen eilandappartement voorzien van een zonnige tuin, c.v.-gas, vrij uitzicht over de Oude Rijn en veel luxe. Indeling: Entree, hal, toilet, zeer grote woonkamer met niveauverschil, luxe open keuken, open haard en zeer groot zonneterras. 1e etage: 3 zeer ruime slaapkamers, waarvan 1 voorzien is van een privé badkamer, en twee vaste wastafels, en een groot zonnebalkon. Zeer luxe badkamer met 2e toilet en ligbad. 2e etage: Ruime vierde slaapkamer voorzien van een groot zonneterras, en een dakkapel. Souterrain: Grote inpandige garage en extra voorzieningen voor wat betreft de bergruimte. De woning is voorzien van veel gemakken en voor diverse ruimten is een eigen indeling mogelijk. Vraagprijs 510.000,- v.o.n. Heemraadlaan 23 Leiderdorp Hoekwoning voorzien van een zonnige achtertuin en stenen schuur, C.V.-gas. Indeling: Entree, hal, toilet, kelderkast, woonkamer, keuken, grote tuin en achter om. 1e etage: 3 slaapkamers en een badkamer. 2e etage: Grote zolder, eventueel te gebruiken als vierde slaapkamer. Vraagprijs 176.000,- k.k. Van Effendreef 20Leiderdorp Ruime hoekwoning, in uitstekende staat van onderhoud, met voor- en grote ach tertuin, voorzien van c.v.-gas. Indeling: Entree, hal met garderobe, toilet, L-vormi ge woonkamer met luxe open haard, verzonken radiatoren en aan aluminium schuifpui naar de achtertuin. Mooie keuken met dubbel aanrechtblok voorzien van diverse apparatuur. Bijkeuken met a/s wasautomaat. 1e etage: 3 ruime slaapka mers, respectievelijk voorzien van een balkon, dakterras en een vaste wastafel. Badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: Zeer grote zolderkamer (32m) met dakkapel en veel berging. Aparte c.v. ruimte met boiler. Garage eventueel apart te koop. Vraagprijs 378.000,- k.k. Charlotte de Bourbonstraat 3Leiderdorp Goed onderhouden tussenwoning voorzien van c.v.-gas en grote achtertuin met stenen schuur. Indeling: Entree, hal, toilet, bergkast, ruime woon/eetkamer met parketvloer, keuken. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet. 2e etage: 3 royale vierde slaapkamer met dakkapel. Direct aanvaardbaar. Vraagprijs 205.000,- k.k. NassaulaanZoeterwoude-Rijndijk Riante hoekwoning, rustig gelegen aan een parkje met waterpartij voorzien van een zonnige vrije achtertuin, c.v.-gas en grote garage. Indeling: Entree, grote hal, toilet, aparte ruimte voor de wasmachine, eetbar en open verbinding met de eerste etage. 1e etage: 3 ruime slaapkamers, luxe badkamer met 2e toilet en veel berging. 2e etage: Vierde slaapkamer (30m2) met luxe badkamer, ligbad en 3e toilet, c.v.- ruimte en grote berging. De woning is uitstekend onderhouden, en recent geschil derd. De apparatuur in de woning is gloednieuw en zit bij de verkoop inbegrepen. Vraagprijs 320.000,- k.k. Burgemeester Wapstraat 84 Zoeterwoude-Dorp Een ruim drie kamer topappartement voorzien van c.v.-gas, inpandige berging op de begane grond, en een riant uitzicht. Indeling: Entree, hal, woonkamer met open keuken en vrij uitzicht. 2 slaapkamers, badkamer met vaste wastafel, douche, toilet en aansluiting wasautomaat. Balkon op het ZW. Servicekosten zijn 135,- per maand incl. Vraagprijs 130.000,- k.k. Steenstraat 15Alphen a/d Rijn Een leuke woning voorzien van een klein tuintje, stenen schuur en achterom. Indeling: Entree, hal. woonkamer (6V2-5) woon/eetkeuken, bijkeuken met aanslui ting wasautomaat, stenen schuur. 1 e etage: 3 slaapkamers, zeer grote berging, en een betimmerde vliering. Vraagprijs 125.000,- k.k. Slingelandtstraat 75 Katwijk Ruime 4 kamer maisonette voorzien van c.v.-gas, op vijf minuten loopafstand van het Katwijkse strand..Indeling: Entree, hal, toilet, grote woon/eetkeuken, woonka mer met balkon. 1 e etage: 3 slaapkamers waarvan 2 met vaste wastafel, badkamer met douche en wastafel. Servicekosten: f 63,- per maand excl. C.V. Vraagprijs 134.000,- k.k. Prolkade 1Noorden Vrijwel direct gelegen aan de Nieuwkoopseplassen kunnen wij U aanbieden een schitterend landhuis, omgeven door een riante vrij gelegen tuin. Indeling: Entree, ruime hal, toilet, L-vormige woonkamer met een gezellige zithoek voorzien van een open haard. Mooi uitzicht over de plassen. Zeer luxe keuken voorzien van diverse apparatuur en een groot eetgedeelte, direct grenzend aan het dakterras en balkon welke rondom het huis ligt. Vanuit de hal gaat U met een trap naar beneden. Daar vindt U drie ruime slaapka mers die alle drie direct uitkomen op de tuin. De ouderslaapkamer is voorzien van veel luxe en compleet ingericht. Mooie badkamer met vaste wastafel en ligbad. Er is een aparte ruimte voor de wasmachine, droogtrommel en diepvrieskasten. Boven op het huis is een grote hobbyzolder. Eigen entree voor de grote garage gelegen aan de achterkant van de tuin. Bij de aankoop zitten vele roerende goederen inbegrepen. Een en ander in overleg. Direct aanvaardbaar. Vraagprijs 715.000,- k.k. Burgemeester Verheullaan 59 Koudekerk a/d Rijn Goed onderhouden hoekwoning voorzien van een zonnige achtertuin, stenen schuur en c.v.-gas. Indeling: Entree, hal, toilet, woonkamer met parketvloer en open haard, luxe keuken met diverse apparatuur. 1e etage: 3 ruime slaapkamers waarvan 1 met vaste wastafel en zeer luxe badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e etage: Vierde slaapkamer met dakkapel, grote hobbyruimte en veel berging. Deze hoekwoning is uitstekend onderhouden en is direct opleverbaar. Vraagprijs 209.000,- k.k. Wij adviseren U op de juiste wijze bij - koop en verkoop - huur en verhuur - financieringen - verzekeringen DISCREET EN VAKBEKWAAM Onroerend goed bemiddeling Oude Varkenmarkt 26/2311 VR Leiden/Tel.071-133222'f Loevestein 11 2352 KM, Leiderdorp, tel. 071-890827

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 32