WERNINK ziekenverzorgende medewerker(ster) enso medewerk(st)er rechtspositie onderbaas ODAÜCOÜOC] wsoneell amanuensis SERVICEMONTEUR BRAAT BOUWSTOFFEN N.V. KALKULATOR een pedicure leiden PERSONEEL personeel PERSCNEEL personeel persone EEL Het Herbert Vissers College Chr. Scholengemeenschap voor Mavo en Havo Dotterbloemstraat 7 2153 ES Nleuw-Vennep Gevraagd Zijn taak zal bestaan uit: het assisteren van de leraren bij de praktikumlessen in bio logie, natuurkunde en schei kunde het voorbereiden van de monstratie-proeven en prak- tika voor deze vakken het onderhoud van de daar voor benodigde apparatuur en van andere in de school aanwezige technische leer middelen Daar aan onze scholenge meenschap reeds een ama nuensis is verbonden, zal de verdeling van de werkzaamhe den in onderling overleg gere geld worden. Wij verwachten van sollicitan ten, dat zij instemmen en mee willen werken aan de doelstel lingen van het Christelijk on derwijs. Sollicitaties te richten aan de direkteur de heer E. H. Trip, in lichtingen bij de adjunkt-direk- teur de heer G. van Nierop, te lefoon (02526) 22 88 of (02526) 27 64 - privé. Senior Melkmachines B.V. Wij zijn een bekende importeur en verkoper van Deense melkmachines. Door de snelle uitbreiding en grote toename van het aantal installaties vragen wij een Vereisten: MTS of ervaren LTS-er op het gebied van installatietechniek en tevens bekend in de agrarische sector. Bezit van rijbewijs BE en woonachtig in de regio Leiden. Leiderdorp of Oude Wetering e.o. Geboden: zelfstandige en verantwoordelijke funktie met goede toekomstmogelijkheden en secundaire ar beidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk richten tot de direktie van SENIOR MELKMACHINES B.V. Postbus 422 7400 AK Deventer, afd. TD. te Alphen a/d Rijn Gespecialiseerd in de levering en montage van kunststof daglicht- konstrukties, metalen daken en gevels vraagt met SPOED of iemand, die daarvoor opgeleid wil worden. Min. opleiding L.T.S.-niveau. Leeftijd vanaf 19 jaar. Voor inlichtingen en/of sollicitaties vragen naar de heer A. H. v. d. Heuvel, toestel 31 ('s avonds privé nr. 01720-75538) BRAAT BOUWSTOFFEN N.V. Eikenlaan 22 te Alphen a/d Rijn. Tel. 01720-73641 Stichting Dienstencentrum voor Gecoördineerd Bejaardenwerk Leiden n/-,» Hooglandse Kerkgracht 32 (stedelijk buro), Llbt» tel. 140483, Leiden vraagt tbv 06 MGfBnwijk voor één dagdeel (De pedicuredienst geschiedt Inlichtingen te verkrijgen bij in samenwerking met de Mevr. L. Brakxhoofden, tel. 140483 Stichting Interkruis Leiden) ('s morgens). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het stedelijk buro. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In genoemd gemeenteziekenhuis, gelegen in Oegstgeest kan worden geplaatst een DIËTIST(E) Dagelijks worden in het ziekenhuis ongeveer 650 maaltijden verzorgd, waarvan ca. 180 dieetmaaltij- den Funktie-informatie: A op de afdeling - controle op verstrekkingen uit de keuken en dis tributie van de maaltijden aan de patiënten samenstelling van diëten; - begeleiding van de dieet-patiënten. B. in de keuken: - adviezen inzake samenstelling en bereiding dieet-voeding; - algemene voedingsadviezen. Funktie-eis: opleiding diëtetiek Arbeidsvoorwaarden: - salariëring volgens landelijke regeling; -pensioenregeling Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds - ziektekostenregeling: I.Z.A. Informatie: Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de internist, mevr. dr. M C. van der Plas. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Noordwijkerhout vragen wij op zeer korte termijn ten behoeve van de vervolg-afdeling psychogeriatrie. Op "Sprokienburg" wonen 18 man nelijke en vrouwelijke bejaarden met een hoge mate van zelfstandigheid en zelfredzaamheid. Voor sommige bewoners vorrrr. "Sprokienburg" een blijvende leefsituatie. Voor de anderen is het verblijf tijdelijk. Zij werken, met ons, naar een plaatsing buiten ons Cen trum. Van de toekomstige collega ver wachten wij dat hij/zij o.a - enkele bewoners individueel bege leidt - bewoners stimuleert in zelfstandig handelen - zorg draagt voor'het behoud of het weer aanleren van levens- funkties van de bewoners - kan werken in teamverband - de afdeling verder mee helpt ont wikkelen - kritisch is t.o.v. werk, collega's en zichzelf. Nadere informaties worden gegeven door de beleidsman van de sektor Geriatrie de heer J. van Lokven, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties kunt u stu ren naar de afdeling Personeels zaken. met vermelding van vakature- r79.36.108. SLOTBOOM PLAATWERK Voor de funktie van Slotboom Plaatwerk is een middelgroot toeleveringsbedrijf in de dunne plaat sektor. Naast de produktie van brand stoftanks voor de meeste merken vracht auto's. voeren wij opdrachten uit voor landbouwmachinefabrieken en vele an dere industrieën. ONDERHOUDSMONTEUR zoeken wij een aktieve medewerker. Onder direkte verantwoording van de chef van onze Technische dienst, zorgt hij vooi het onderhoud van- en zonodig voor de reparatie van ons machine park. Voor een goede vervulling van deze funktie dient hij ervaring te hebben op het gebied van, de besturingstechnieken bij elektrisch bediende machines. Op het gebied van hydraulisch en pneumatisch bediende machines ver wachten wij een theoretische opleiding of enige ervaring U kunt rekenen op een goede beloning en daarbij passende secundaire arbeidsvoorwaarden. i Geelen bellen welke bereikbaar is onder een dochteronderneming van Vandervliet Wernink Beheer N.V. fabriceert bedrijfsvloeren en is werkzaam op het gebied van de rekreatie (tennisvelden, sport velden, inrichtings- en onder- houdsmateriaal). Zij vraagt voor de administratie van Wernink Rekreatie een in het bezit van MAVO en praktijkdiploma boekhouden Tot de werkzaamheden behoren krediteuren- en debiteuren administratie, kas, bank, giro en inkoopverwerking via computer input en kontrole op de output. Sollicitaiies te richten aan Wernink Industrie en Handels onderneming, Morsweg 340. Postbus 1. 2300 AA Leiden. Tel 071-769212 WERNINK UITZENDBUREAU SCHENK vraagt met spoed ONDERHOUDS MONTEURS CONSTRUCTIE BANKWERKERS ELECTR0M0NTEURS C.V. MONTEURS LOODGIETERS Sollicitaties dagelijks: Herengracht 84 - Leiden - Telefoon 071- 132655. J A. COHEN INSTITUUT INTERUNIVERSITAIR INSTITUUT VOOR RADIOPATHOLOGIE EN STRALENBESCHERMING Bij het J. A. Cohen Instituut, Interuniversitair Instituut voor Radiopathologie en Straten- bescherming is plaats voor een technisch medewerker die tot taak zal krijgen: a. het verrichten van stralingshygiënische werkzaamheden ten behoeve van het ge bruik van ioniserende straling uitzendende toestellen en stoffen in de Sylvius Labo ratoria; b. het voorbereiden en begeleiden van praktika tijdens I.R.S.-kursussen op het ge bied van de stralingsbescherming alsmede het bedrijfsklaar houden van elektroni sche meetapparatuur. Gedacht wordt aan iemand met voldoende technische vaardigheid. Zij die in het bezit zijn van het C-diploma genieten de voorkeur. Salaris volgens rijksregeling, maximaal te bereiken 2.487,- Schriftelijke sollicitaties te richten aan; de heer J. A. L. van Leeuwen, adm. direkteur J. A. Cohen Instituut, Rijnsburgerweg 86, 2333 AD Leiden onder nummer IRS/79/V/029. Bij het bureau Personeelszaken Onderwijs van de gemeentesecreta rie wordt gevraagd een De aan te stellen functionaris zal in hoofdzaak worden belast met de behartiging van de rechtspositionele belangen van het aan de scho len voor voortgezet onderwijs aangestelde onderwijzende en (ge deeltelijk het) niet-onderwijzende personeel. Bij de uitvoering van deze taak behoort het veelvuldig plegen van overleg met de leiding en de administratie van de scholen, het corres ponderen, het voorbereiden van raads- en collegebesluiten en de uit eindelijke administratieve verwerking. De volgende eisen worden aan de soliicitant gesteld: - opleiding op niveau Havo/Meao/Bestuursschool; - kennis van het Rechtspositiebesluit WVO en de Salarisregeling VO; - ruime administratieve ervaring, - goede contactuele eigenschappep Het salaris kan bij deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 3.039,— bruto per maand bedragen. Voor een zeer ervaren kracht is maximaal f 3.535, mogelijk. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer P.G.J.N. Kop, telefoon: 071-145344, toe stel: 350. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het vacaturenummer 79062 binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethou ders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. m >P De Nederlandse Spanbeton Mij b.v. maakt geprefabriceerde voorgespannen betonelementen voor de bruggen- en utiliteitsbouw. Spanbeton heeft circa 300 werknemers in dienst. Voor de hoofdafdeling Produktie zoeken wij op korte De afdeling De hoofdafdeling Produktie zorgt voor de vervaardiging van gewapende en voorgespannen betonelementen. De produktie vindt plaats in zes verschillende bedrijfshallen. De halbaas heeft de leiding van de bedrijfshal- Bij de halbaas werken één of twee onderbazen De funktie De onderbaas geeft leiding aan een tiental produktiemede- werkers. Hij instrueert en kontroleert bij het aanbrengen van wapening en voorspanning. Ziet toe op het goed aan brengen van voorzieningen van in te storten onderdelen, zoals schroefhulzen en hulp stukken voor sparingen en dergelijke. Daarnaast werkt hij zelf mee aan genoemde werkzaamheden. Andere belangrijke onderdelen van deze veelzijdige funktie zijn het in samenwerking met het fabriekslaboratorium beoordelen van de kwaliteit van het betonmengsel, naleving van de veiligheidsvoorschriften toezicht op storten en verdichten van het beton, toezicht op het schoonmaken van de modellen op de afwerking van de elementen Funkfie-eisen Onze gedachten gaan uit naar een werknemer die de turkse en de nederlandse taal in woord en geschrift redelijk beheerst. Waar nodig zal hij ook worden ingeschakeld voor tolkwerkzaamheden. Bij voor keur dient hij enige ervaring te hebben opgedaan in een betonfabriek. Het lezen van tekeningen mag voor hem geen probleem opleveren. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Wij bieden Een afwisselende baan met goede vooruitzichten. Een goed basissalaris met een extra beoordelingstoeslag, die kan oplopen tot 6% over het basis salaris. Schoenen, werkkleding en dergelijke worden beschik baar gesteld. Bij het verkrijgen van een woning kan door ons worden bemiddeld. Sollicitatie Als u in aanmerking denkt te komen voor deze funktie of ervoor opgeleid zou willen worden, kunt u zich wenden tot het hoofd van onze afdeling Personeelszaken, mevrouw J A. Verkerk-Jonker. Tot 12.00 uur is zij telefonisch bereikbaar op 01714-9115, na 14.00 uur op 03480-13552. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Nederlandse Spanbeton Mij b.v.. Postbus 5, 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn, tav mevr. J A Verkerk-Jonker Nederlandse Spanbeton Maatschappij b.v. 1 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn Postbus 5 Telefoon01714-9115

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20