Ombudsman los van omroep? f^yVa/xfeaqr.. r/Mll i toegelicht Annet Ni iwyzen: veel vallen en op staan HOORSPEL "LILITH" WIL VROUW HERWAARDEREN VRIJDAG 21 SEPTEMBER 1979 PAGINA 5 AMSTERDAM (GPD) - Annet Nieuwenhuyzen is bij testament door Caro van Eyck aangewezen als de volgende draagster van de Theo Mann Bouwmeester-ring. „Een volstrekte verrassing", al dus Annet Nieuwenhuyzen. „Ik heb vrij kort voor haar dood nog contact met haar gehad, maar toen heeft zij zelfs geen kleine hint in die richting gegeven. Ik ben er erg gelukkig mee, maar het was me dierbaarder geweest als ik hem persoonlijk van haar had kunnen krijgen". De executeurs-testamentair Ar kenbout en Palache van de vori ge week overleden actrice Caro van Eyck, hebben meegedeeld dat Annet Nieuwenhuyzen is gekozen „op grond van de zuive re benadering van haar perso nages, zowel in het klassieke als in het moderne repertoire en het feit dat Annet Nieuwenhuyzen het zich nooit makkelijk heeft gemaakt, maar zoekt naar de ziel, de kern van de mens die zij %y moet vertolken" Annet Nieuwenhuyzen heeft ja renlang met Caro van Eyck in hetzelfde gezelschap gewerkt. Ze zegt: „Ze had gelijk dat ik het me niet gemakkelijk maak. Ik repeteer nogal moeizaam, het is niet van „Kom, daar ga ik eens tegenaan". Door het vele vallen en opstaan en de gaten die ik daarbij veroorzaak, wordt het misschien wat genuanceerder. Het is een bekend feit dat ik moeilijk begin en vaak erg de pressief ben in de repetitietijd, omdat ik het niet zie zitten. Aan de andere kant ben je dan ook op de meest creatieve manier bezig van de hele periode dat je speelt". Annet Nieuwen huyzen begon in 1953 bij de Haagse Comedie, waar zij zes jaar bleef. Ze werkte daarna twee jaar bij Theater, voor ze met de directie mee verhuisde naar het toen op te richten Nieuwe Rotterdams Toneel. Na tien jaar engageerde Globe haar en de afgelopen vijf jaar werkt zij bij het Publiekstheater in Amsterdam. Voor de vrije pro- duktie „De Club", die nu in Rot terdam loopt, is zij tot december 1979 „uitgeleend" aan René Sol- leveld. Annet Nieuwenhuyzen is twee maal onderscheiden met de Theo d'Or, de jaarlijkse toneel prijs van de Vereniging van schouwburg- en concertge bouwdirecties. Dat gebeurde in het seizoen 1964-1965 voor haar rol in „Rouw past Elektra" van O'Neill, en tien jaar later voor haar vertolking van de dubbel rol van Shen Te en Shui Ta in „De goede mens van Sezuan" van Brecht. Het is opnieuw een stuk van Brecht waarmee zij komend voorjaar bij het Publiekstheater terugkeert, namelijk in „Moeder courage". Tot haar belangrijkste rollen re kent zij „Medea" en „Afltigone" en van het Nederlandse reper toire „Een bruid in de morgen" en „Op blote voeten in het park" en de musical-achtige produk- ties „Kiss me Kate" en „I do I do" en de Beggars-opera. Annet Nieuwenhuyzen kende Ca ro van Eyck al lang als goede collega, maar ze waren niet echt goed bevriend. Ze zegt: „Het is jammer dat je in dit vak zo wei nig van je collega's kunt zien. Bij toeval heb ik Caro van Eyck nog zien spelen in haar laatste schit terende rol, samen met Guus Hermus. Op toneel was ze een fantastisch indringende per soonlijkheid. Zo zag ik haar niet in de privé-sfeer. Voor mij was ze een hartelijk mens, dat altijd vol belangstelling was voor an deren, speciaal voor de jongere collega's. DEN HAAG (GPD) - Er moet een onderzoek komen naar de mogelijkheid de Stichting De Ombudsman geheel los te koppelen van de omroepwereld. Voorts moet worden nagegaan of de Stichting meer met andere maatschappelijke hulpverle ningsorganisaties kan samen werken. Deze uitspraak deed de Tweede Kamer donderdag met algemene stemmen in het debat over het besluit van staatssecretaris Wal lis de Vries (CRM) om de subsidie aan de-Stichting stop te zetten. De Kamer vond dat hij onvol doende redenen heeft weten aan te dragen om nu al de subsidie stop te zetten. Alle fracties vinden dat de Om budsman moet proberen finan cieel zelfstandiger te worden. Wel waren er meningsverschillen over de wijze waarop dat moet gebeuren. De kamerleden Hans de Boer (CDA) en Ed Nijpels (VVD) vonden dat de Ombuds man geheel van de omroep moet worden losgekoppeld. Nu krijgt Amsterdam 1(1) Quierme Mucho. Julio Iglesias 2 3) I don't like mondays, Boomtown Rats 3 4) Gotta go home, Boney M 4 (2) I was made for loving you, Kiss 5 6) We don't talk anymore, Cliff Richard 6 (10) Willem, Willem Duyn 7(7) Eeny meeny miney moe, Luv 8 8) Surf city, Jan and Dean 9 5) Don't bring me down, Elo 10 9) Give up your guns. The Buoys London 1 2) Cars, Gary Numan 2 1) We don't talk anymore, Cliff Richard 3 3) Street life, Crusaders 4 9) Don't bring me down, Elo 5 (12) Love's gotta hold on me, Dollar 6 (10) If I said you have a beautiful body would you hold it against me, Bellamy Brothers 7 4) Bang bang, B.A. Ro bertson 8 6) Angel Eyes, Roxy Mu- 9 7) Gangsters, Specials 10 8) Just when I needed you most, Randy Vanwar- Bonn 1(1) Born to be alive, Pa trick Bernandez 2 2) Bright Eyes, Art Gar- funkel 3 4) Does your mother know. Abba 4 3) Some girls, Racey 5 5) Pop muzik, M 6 7) I was made for lovin' you, Kiss 7 6) Do to me, Smokie 8 9) Head over heels in love, Kegin Keegan 9 8) Ring my bel, Anita Ward 10 (10) Hot stuff, Donna Summer New York 1(1) Sad eyes, Robert John 2 2) My Sharona, The Knack 3 3) Don't bring me down Elo 4(6) Lonesome loser, Little River Band 5(5) The devil went down to Georgia, Charlie Da niels 6 4) Lead me on, Maxine Nightingale 7 9) I'll never love this way again, Dionne Warwick 8 (11) Sail on, Commodores 9 8) Good times, Chic 10 (12) Bad case of loving you, Robert Palmer de Stichting een deel van haar in komsten van de VARA, waarvoor zij ook uitzendingen verzorgt. De Boer zei het onjuist te vinden dat een omroepprogramma op deze 'manier ook via andere dan de omroepgelden wordt gefinan cierd. Ook Nijpels vond een onafhanke lijke financiering dringend ge wenst. Hij was het overigens eens met de argumenten van staatsse cretaris Wallis de Vries dat de door de overheid te betalen sub sidie 343.000 per jaar) beter be steed kan worden aan andere, di rectere vormen van maatschap pelijk werk. De bewindsman werd daarentegen fel bestreden door de PvdA'er Wim Meijer, zelf ex-staatssecre taris van CRM, die vond dat het vele goede werk dat de Stichting de Ombudsman verricht - jaar lijks kloppen 40.000 mensen bij de Stichting om hulp aan - met op deze manier „om zeep geholpen mag worden" Dat de Stichting regelmatig de overheid op de korrel neemt, mag volgens Meijer geen argument zijn. Ook Meijer toonde zich voorstan der van een verbreding van de fi nanciële basis van de Stichting en een ruimere samenwerking met andere instellingen in het maatschappelijk werk. Maar in tegenstelling tot de CDA- en VVD-woordvoerders wilde Meij er de mede-verantwoordelijk heid voor de Stichting juist spreiden over mèèr omroepen dan alleen de VARA. Dit voorstel werd met alleen de stemmen van de linkse partijen voor verworpen. Daarna gingen de socialisten wel akkoord met het CDA-VVD- voorstel om een or. ',;rzoek in te stellen naar een verzelfstandi ging van de Stichting, eventueel ook los van de omroepwereld. Ook in afwachting van dit onder zoek blijft de subsidie gehand haafd. Aangezien de subsidie formeel per 1 januari 1981 af loopt, willen De Boer en Nijpels dat het onderzoek voor 1 juni 1980 afgerond is. De staatssecre taris zei daartoe zijn best te willen doen. De drie schrijfsters van "Lilith" Ina Bouman, Ingrid van Delft en Willy Brill en kind zoogt, is een katholieke mijn studie heb HILVERSUM (GPD) - „Het gepeupel zij zijn dom", zei Confusius. „Vrouwen hebben geen zaad, omdat ze geen ziel hebben", zei Aristoteles. „De vrouw die zich beklaagt omdat z idioot, en kent zichzelve niet", kerkvader. „Als uitgangspunt v< ik genomen, het gegeven dat de a schrijft een professor in de psychologie met na druk. Deze, en nog een hele serie weinig complimenteuze opmerkingen voor vrouwen worden in een hoog tempo opgesomd in het hoorspel Lilith. Dit hoorspel wordt in twee delen uitgezonden, vanavond en vol gende week vrijdag om elf uur. Het eerste deel heet „Lilith, ik ben, wie ben ik?" en het tweede „De eeu wige dissonant" (wanklank). Eigenlijk is het geen gewoon hoorspel, maar een spek takelstuk: een aaneenschakeling van gesprekken, liedjes, uitspraken, enzovoort. Aan de voet van de ontstaansgeschiedenis ligt de ergernis van radioac trice (vooral als hoorspelspeelster) Willy Brill over de rollen die in hoorspelen aan vrouwen worden toebe deeld. Journaliste Ina Bouman en tekstschrijfster (onder meer voor Natasja Emanuels) Ingrid van Delft voelden met haar kritiek mee, en zo was het schrijf sterscollectief geboren. Ze waren het erover eens dat in negen van de tien radiohoorspelen vrouwen als dom, koket, grillig, ja loers of bezitterig worden afgeschilderd. Mannen daarentegen krijgen meestal de ondernemende, avontuurlijke en onafhankelijke rol toebedeeld. De drie schrijfsters, Ingrid, Willy en Ina, vonden dat er dringend behoefte was aan een herwaardering van de vrouwenrollen. Ze gingen daartoe terug in de ge schiedenis en kwamen uit bij de joods-mythologi sche fieuur Lilith. Volgens deze mythologie (maar ook volgens overleve ringen uit andere oude culturen) was Lilith de eerste vrouw van Adam, voordat Eva geschapen werd. Zij werd gelijk met Adam uit dezelfde stof geschapen, maar al spoedig bleek dat haar de onderliggende po sitie werd opgedrongen - hoewel ze gelijkwaardig aan Adam was. Ze accepteerde dit niet en werd voor deze ongehoor zaamheid het paradijs uitgewezen. Ze vertrok boos naar de Rode Zee, waar ze zich, zo vermeldt het ver haal, aansloot bij een groep demonen van slechte reputatie. Hierna werd voor Adam de inschikkelijker vrouw Eva geschapen. De drie schrijfsters kozen Lilith als centrale figuur voor hun radiospel, omdat Lilith voor hen het sym bool van de vrouwelijke onafhankelijkheid is. Zij geloven niet dat de onafhankelijkheid van vrouwen met deze Lilith is verdreven; steeds weer in de ge schiedenis zie je Liliths onafhankelijke geest opdui ken: in Xantippe en Cleopatra, in George Sand en Marie Curie, in Virginia Woolf en Aletta Jacobs. Ook in dit programma duikt de geest van Lilith in allerlei vrouwen op. Het radiospel plaatst de onafhankelijke Lilith tegen over de bescherming en hulp zoekende Eva. Toch hebben de vrouwen zich niet tegen bijbel en chris tendom willen afzetten, maar wel tegen de eenzijdig mannelijke uitleg en beleving ervan. Ina Bouman: „De rol die in onze christelijke traditie aan vrouwen wordt toegeschreven en opgelegd, is vast niet de be doeling geweest van het christendom in zijn oor spronkelijke vorm. Dat kun je al aan heel kleine din getjes zien: in de oude Hebreeuwse teksten stond dat God een mens was; later is daar van gemaakt dat God Onder het melkwoud: bewondering LEIDEN - Mag een staand ovatio neel applaus, waarbij de solo-ac teur tot vier maal toe door een he vig geengageerd reagerend publiek wordt teruggeroepen, als maatstaf dienen voor de kritische interpretatie van een toneelstuk? Ik meen van niet, omdat men enerzijds de acteerprestatie altijd strikt gescheiden dient te zien van de verbale draagwijdte van het dramatisch gegeven en an derzijds het publieksoordeel moet scheiden van de argumen ten, die de recensent aandraagt om zijn, strikt persoonlijk ge bonden, oordeel te onderbou- U heeft dan inmiddels begrepen, dat 'Onder het Melkwoud' van Dylan Thomas (in een sfeervolle vertaling zoals die alleen door Hugo Claus meegegeven kan worden) bij het publiek gister avond in een zeer redelijk bezette Leidse Schouwburg zeer goed werd ontvangen. De stoel bezet ting is, meen ik, in het begin van het theaterseizoen nauwelijks een doorslaggevend argument om de belangstelling van het publiek aan te geven, omdat het verschijnsel, dat gewoontege trouw voor de eerste stellingen in onevenredig veel belangstelling bestaat, algemeen bekend mag worden geacht. Natuurlijk kunnen we niet heen om het feit, dat Carol Linssen met 'Onder het Melkwoud' ven Dylan Thomas een acteerprestatie van formaat heeft geleverd dat zich 'in z'n soort' uitsluitend ,'aat ver gelijken met solotoneil van bij voorbeeld Jacques Comman deur, Henk van Ulsen of de veel te vroeg overleden actrice Caro van Eyck. Werkelijk, wat Linssen acteertechnisch doet dwingt on ontkoombaar ieders bewonde ring af. Zo'n lap tekst met zoveel verschillende gemoedsstemmin gen, intonaties en tempowisse lingen zo feilloos op de planken zetten is iets, waar de toeschou wer, gerieflijk in zijn fauteuil ge zeten, niet te makkelijk over mag denken. Maar overeind blijft staan de ver warring, de verbrokkeling, het ontbreken van een causale rela tie. Dylan Thomas heeft een aan tal zeer originele woordgrapjes verzonnen en door het tekstge deelte gevlochten, maar is daarbij volledig voorbijgegaan aan het feit. dat hierdoor een haast ab surdistisch, op Eugène Ionesco gelijkend taalgebruik ontstond. Kunstige woordspelingen en zinswendingen met het enige doel de verwarring te vergroten, dienen werkelijk tot niets. Der halve resumerend: een prachtig gespeeld epos van Dylan Thomas op een uiterst zwakke, sterk on derkoelde tekst. BERT KOEKEBAKKER Caecilia Consort": sfeervol LEIDEN - Het gebeurt Wel een enkele keer dat een bijzondere muzikale gebeurtenis bijna on opgemerkt voorbij gaat. Er wa ren gisteravond welgeteld 23 mensen in de Stadsgehoorzaal om te luisteren naar het concert door het "Caecilia Consort". Dit gezelschap heeft de naam "Consort" niet verbonden aan specifieke uitvoeringspraktij ken van barok-muziek. Het koos deze naam in een ruimer verband, waarin ook plaats was, zoals bleek, voor de romantiek. Wat is het bijzondere aan dit strijk-ensemble? Zijn afwer king? Zijn toongeving? Bezie ling? Het was allemaal in per fecte vorm aanwezig. Maar er is iets dat verder gaat en dat niet exact met woorden is te vangen. Misschien is het de muzikaliteit van een groep mensen die op "dezelfde golflengte werkt" of die hetzelfde trillingsgetal heeft". Hoe dan ook, het merk waardige was dat er gister avond in de nu mooi klinkende stadzaal iets tot leven kwam, en dat een sfeer werd geschapen, waarin het handjevol toehoor ders tot ademloos luisteren werd gedwongen. De muzikale leider, Maurits Bosman is in emotionele zin, ongetwijfeld de meest gedreve ne, doch hij heeft een onmid dellijk respons in de groep. Ook dit is een kenmerkende bijzon derheid van dit ensemble. De voortreffelijke opbouw het programma droeg e bij tot dit zo geslaagd geheel, waarin ieder iets kon vinden van een persoonlijk raakvlak. Voor mij was dit het Rondo in A, D 438 van Schubert met Maurits Bosman als solist. Het is bekend dat Schubert een gro te affiniteit had met Mozart (-ook met Beethoven-), waarvan dit prachtige werk getuigde. Bosman ontwikkelde een fraaie toon en gaf met zijn spranke lende vertolking de vroeg-klas- sieke sfeer juist aan. Het is nog een ongewoon ver schijnsel dat een bedrijf op treedt als sponsor voor cultu rele doeleinden. C. en A. heeft deze weg geopend. In oktober en in november zullen hier on der auspiciën van dit bedrijf, nog twee concerten worden ge geven. BEP RIJNDERS NEDERLAND 1 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.30 - Sesamstraat (NOS) 18.45 - Paspoort (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Kijk smakelijk (NCRV) 19.30 - Lucy en Mr. Moonev (NCRV) 19.55 - He, kijk mij nou (NCRV) 20.40 - Opus 1 plus 3 (NCRV) 21.37 - Journaal (NOS) 21.55 - De zaak Van der Lubbe (NCRV) 22.25 - Jan Steen, mens onder de mensen (NCRV) 22.55 - Tot Besluit (NCRV) 23.00 - Niet ter inzage aan de betrokkenen (IKON) 23.43 - Journaal (NOS) NEDERLAND 2 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Cijfers en letters (KRO) 19.25 - De Barry Hughes Kwis (KRO) 20.00 - Journaal (NOS) 20.27 - Zoutwater dokter (KRO) 22.00 - Brandpunt (KRO) 22.35 - Jozef Stalin, de Rode Tsaar (KRO) 23.25 - Journaal (NOS) DUITSE TV DUITSLAND I 18.05 Jeugdprogr. Aansluitend Jeugdprogr. 18.50 Journaal. (Regio naal progr. NDR: 19.00 Sportoverz. 19.30 Actualiteiten. 19.45 Kleuter- progr. 19.55 Burger, tv-seric. 20.25 Regionaal magazine. 20.59 Pro gramma-overzicht. WDR: 19.00 Die Onedin-Linie. 19.30 Informatieve serie. 19.40 Die Onedin-Linie, ver volg. 20.15 Actualiteiten). 21.00 Journaal. 21.15 Was diese Frau so alles treibt. 23.00 Economisch maga zine. 23.30 Actualiteiten 24.00 Sportoverzicht. 0.25 Sonderdezer- nat KI: Ganoven-Rallye. misdaad film. 1.25 Journaal. DUITSLAND II 18.40 Aktualiteiten en muz. 19.20 Slapstick. 19.40 Slapstickserie. 20 00 Journaal. 20.30 Reportages. 21.15 Maigret, misdaadserie. 22.52 Slap stickserie. 23.00 Actualiteiten. 23.20 Cultureel magazine. 0.05 Fur Gesetz und Ordnung, speelfilm. 2.25 Jour- DUITSLAND III WDR 18.00-18.45 Schooltelelvisie. 19.UU Kleuterprogr. 19 30 Cursus sociolo gie. 20 00 Vnjetydsmagazine 20.45 Journal 3. 21 00 Journaal 21.15 In formatief progr. 22 00 Momente 22.15 Filmportret. 23 00 Zo grun wai mem Tal. tv-sene. 23.50 Doe. serie. 0.35 Journaal. BELGISCHE TV BELGIË VLAAMS 18.00 Project Z, tv-sene 18.15 Kleu terprogr 18.30 Open School. 19 00 Regionaal magazine. 19.35 Medede lingen en Morgen. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbencht 20.15 Wy. zwar ten 2, tv-sene. 21.50 Religieuze uit zending. 22.20 Journaal. TV BELGIE NEDERLANDS NET 2 18.00 Project Z. tv-sene 18.15 Kleu terprogr 18.30 Open Scho-.l, lyoo Regionaal magazine 19.35 Medede lingen en Morgen. 19.45 Journaal. 20.10 Weerbericht. 20 15 Gevarieerd muziekprogr. 21.45 Cultureel maga- Brandpunt besteedt vanavond (22 00 uur, Ned. 2) aandacht aan de havenstaking in Rotterdam en geeft verder een impressie van de vakantie in ons land van een groep Noordierse kinderen, ■k De NCRV zendt vanavond een half uur durende documentaire uit, getiteld ,JDe zaak-Van der Lubbe" (Nederland 1.21.55 uurDe hoofdpersoonde Leidse metselaar Mar mus van der Lubbe, werd in 1933 schuldig bevonden aan brandstichting in het gebouw ran de Rijksdag te Berlijn. In 1934 werd hij door de nazi's onthoofd De samensteller van dit NCRV-programmaJules Huf.zet nog eens de twijfels rond het proces op een rijtje en laat zien van welke grote historische betekenis de zaak-Van der Lubbe is geweest de Rijks dagbrand zou door de nazi's zelf op touw zijn gezet, vervolgens kregen „de communisten" de schuld en zo creeerde Hitier een reden om de absolute macht te grijpen Inmiddels heeft dr. Kemper, in 1946 aanklager bij de Neurenberger processen, aangekondigd de zaak van Van der Lubbe te zullen heropenen. Kemper draagt belangrijke getuigen en bewijzen aan en hij zou pleiten voor posthume vrijspraak voor Marinus van der Lubbe. k Aan de hand van de werkelijkheid heeft Erik Oosthoek voor de IKON-televisie het tweedelige spel .NIiet ter inzage aan betrokke nen" geschreven en opgenomen.Een televisiespel overeen vrouw die door haar man mishandeld wordt en van de ambtelijke instanties - iti dit geval politie, justitie en de Raad voorde Kinderbescherming - alleen maar ongeloof en wantrouwen terugkrijgt op verzoeken om hulp. Het dossierdat Oosthoek samenstelde strekt zich uit over ruim twee jaar en is te zien vanavond en 28 september Nederland 1 23.00 uur). ,X>e situaties waarmee hoofdpersoon Jenny zich geconfronteerd ziet, zijn authenthiek, wat niet impliceert dat haar zaak zich in werkelijkheid ook aan één persoon heeft voltrokken is een zinnetje uit de toelichting op het programma. Het geeft gelijk al aan waarde zwakke plekken te vinden zijn. Over het hoofd van Jenny (gespeeld door Jolanda Bertsch) wordt een afschuwelijke aaneenschakeling van ellende uitgestortDe ge kozen situatietekening is bovendien nogal stereotiepDe mishan delende echtgenoot accepteert niet dat hij impotent is als hij veel gedronken heeft, wat weer tot meer drinken en afranselingen leidt. Het is allemaal denkbaar en zal m werkelijkheid ook best voorko men,of voorgekomen zijn. Als televisiespel is het echter wat te veel. Nooit eens een beetje licht tussen de wolken, een wit randje om de boosdoeners heen, of een zwart vlekje op de heldinnen van het ter- haal VRIJDAG 21 SEPTEMBER HILVERSUM I Zeer tot Zeer Oud 21 02 (S) Nine o'clock jazz. 22 02 (S) Goal. NOS 23.02 (2) Met het oog op morgen. TROS 0.02 (S) De Nachtwacht HILVERSUM II 18 40 De Nederlandse Antill. n P 1' 18.50 Uitzending van DS (a VOO: 19 00 Veronica sport. NOS 20.00 (S) Europees Concertpodium Macbeth, opera van Verdi. 22.30 Nws. 22.40 HILVERSUM II gymn. 7.20 (S) TROS binnenkort 7 30 Nws 7.36 Aktua. <8.00 Nws i 8.30 Nws 8 36 S Kii lu irifl 9 00Gymn. voor de vrouw 9 10 Waterstanden 9 15 (S) Kom er maar eens by 10.30 (S) Coulissen. 11 30 (S) Aktua sport. 1226 Meded voor land- en tuin- bouw 12 30 Nws 12 36 <S) Aktua. 13.00 Nws 13.11 (S) Onder de men sen. 14.00(S)Spurt na spurt 14 30(S) Kernpunt. 15.30 (S) Kinderbalie HILVERSUM III HILVERSUM III en Roll Methode VPRO 20 02 (S) Oorkussen 21 30 (S) Black Star Liner 22.30 (S) Suite. ZATERDAG 22 SEPTEMBER HILVERSUM 1 Ieder heel uur nieuws. VARA 7.03 (S) Hallo hier Hilversum! (8 03 Din gen van de dag). 9.30 (S) ZI a la cre- me. 11 02 (S) De VARA feliciteert 12.03 (S) Tussen starten finish. 13 03 (S) In de Rooie Haan 15.02 (S) Mu ziek uit Studio I 16.02 <2z De Speel Ieder heel (S) Popfl Sound 10.03 (S)Popsi Pop non stop 12 03 14.03 (S) Op stap 15" 03 16 03 NCRV-Zaterdai vroegte 8 00 (Si Klassiek line. 9.00 Nws 9 02(S)Cor tinale 10 25 (S) Licht kla ziek 11.00 (S) Familiepla sieke verzoeken Platen Publiek- 1202 (Si A kle band. 13.00 (S) (S) AVRO s 12 00 Nws de lopende AVRO's PI. erh.). 14.17 (Sl ting 15 50

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 5