Familie Pronk Mest de Nutsspaarbank voor vreemd geld. Sportieve flair M I I I j§ Dat doen ze volgend Jaar ook weer! """"'249,- ""'185,- LEIDSE SPAARBANK NUTSSPAARBANK VROOMS DREESMANN smnfiïawfc: Hoe zit dat nou eigenlijk? Als je vreemd geld wilt, loop je toch zomaar 'n bank binnen en vraag je 't? Precies! En er is altijd wel 'n bank in de buurt. Zéker een Nutsspaarbank. Want daar zijn er 80 van in uw omgeving. Voor grotere bedragen en héél vreemde valuta moeten vakantie gangers en zakenreizigers de Nutsspaarbank even van te voren inlichten. Maar dan is 't er ook! Ponden, drachmen, escudos, kronen, lires of peseta's. Kan niet schelen wat. Want de Nutsspaarbank is een bank en heeft dus een professionele „change". Dat heeft de Familie Pronk goed gezien. Ze krijgen hun vreemde valuta mee in een vochtafstotende envelop. Niet dat dat zo belangrijk is; de service, de vriendelijkheid en 't persoonlijke is belangrijk. De Nutsspaarbank is weliswaar onderdeel van een groter geheel, maar daar merkt niemand wat van. Alle 80 kantoren hebben dat persoonlijke. Maar ook dat moderne, flexibele. Ze zijn wat langer open en ook om half vijf zijn de mensen nog vriendelijk. Ze adviseren en helpen. Maar de Nutsspaarbank heeft nog meer noten op z'n zang dan vreemde valuta. Een kompleet pakket diensten in alle sektoren van het geldverkeer. We noemen salarisrekening, hypotheek, Persoonlijke Lening, verzekeringen, speciale rekeningen voor jongeren en ook nog 'n aantal verschillende manieren van sparen en beleggen. En als de Familie Pronk de Nutsspaarbank heeft leren kennen als 'n fijne bank, dan gaan ze 'r wellicht óók naar toe voor verzekeringen. Of heel andere diensten. In elk geval volgend jaar weer voor vreemde valuta. Prettige vakantie! Inlichtingen: Douzastraat 35-37 2311 HA Leiden Tel. 071-141846 UIT ONZE MODAMIE-KOLLEKTIE Laat je niet van de wi|S brengen. Hou je van sportief? Dan is dit je stof: soepele corduroy, afgezet met zachte teddy langs kraag en mouwen. Ben je gek op warme kleuren? Hier zijn ze violet, petrol, oker en groen En let je op modieuze details? De nieuwe lijn is recht met brede schouders De jas die je aantrekt is lang of kort. In de maten 36 t/m 44 IJl dames-heren&Kjndermode vijf-meiplein - lelden

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28