IS maanden WON^N mm r!40r GEMEENTE NOORDWIIK Op naar de specialist. Kom maar, zonder afspraak. Klaar terwijl u wacht. Gratis montage. Voor elk merk een uitlaat. 1 Jaar onbeperkte garantie. UITLAATCENTERS het blad waarin u zich thuisvoelt. hoofdleidster EB UITLAAT KAPOT! Carex is dé specialist in uitlaten. Goed geschoolde vakmensen staan klaar om u te helpen in een groot aantal speciaal ingerichte centra. Lunchtijd of zaterdagmorgen, het maakt ons niet uit. Snel en efficiënt wordt uw uitlaat gekontroleerd, gerepareerd of zonodig vervangen. In 'n wip rijdt u weer weg met een nieuwe, uiterst vakkundig gemonteerde uitlaat onder uw auto. Alleen Carex levert perfekte uitlaten voor zeer lage prijzenen montage- kosten worden niet berekend! Of u nu een Eend, Rover, Kadett of Mercedes rijdt, Carex heeft de passende uitlaat in voorraad. Daarmee bewijst Carex zijn kwaliteit en duurzaamheid. Zowel op onderdelen als montage - zonder enige kilometer-beperking. Carex Leiden: Morsweg 66, tel. 071-769964. Carex is tevens gevestigd in Den Haag, Voorburg, Scheveningen, Rotterdam, Vlaardingen en Haarlem. IDEAAL -kT J>rjr U leest het goed! Ideaal Wonen 15 maanden voor maar f 40, Laat deze kans NIET LOPEN. Immers, wanneer u nu een abonnement neemt, verdient u die f 40,— zeer snel terug. De losse nummer-prijs is 4,10 en de normale abonnementsprijs bedraagt /45, per twaalf maanden. Wanneer u nu bijgaande bon invult en opstuurt (een postzegel hoeft er niet op), dan bent u abonnee en betaalt u tot 1 januari 1981 slechts vier tientjes. Een greep uit het september-nummer Wonen in de breedte Stopcontacten en schakelaars Intercontinentaal verhuizen Culinaire vakantieherinneringen Er zijn kranen en kranen Waar moet u op letten bij het kopen van sanitair? Wat is het KIWA-keurmerk? Hoeveel mag een goede kraan kosten? De antwoorden op deze vragen en nog veel meer in een uitvoerige reportage. Ja, ik word abonnee van Ideaal Wonen en betaal voor de nummers tot 1 januari 1981 slechts 40, Ik wacht met betalen op uw acceptgirokaart. Uitknippen en in een open envelop zonder postzegel zenden aan: Ideaal Wonen, Antwoordnummer 627, 1000 PA AMSTERDAM. N.B. Indien u recentelijk op een andere wijze op deze f 40,— aanbieding bent ingegaan,gaarne niets opsturen. Uontvangt binnenkort uw eerste nummer. t f ;rr> Spil- De vensterbank is de etalage van uw woning Een vensterbank is tegenwoordig veel meer dan zomaar een plank onder het raam. Ideaal Wonen verzamelde een aantal verrassend originele ideeën om uw vensterbank en het raam erboven er echt uit te laten springen. Voor de 2-klassige openbare kleuterschool 't Klavertje" in Boerenburg wordt per 1 januari 1980 gevraagd een De vakature ontstaat door het verlenen van zwangerschaps verlof aan de huidige wnd. hoofdleidster. In verband met dit verlof zal benoeming eerst in tijdelijke dienst plaatsvinden als wnd. hoofdleidster. Funktie-eisen: - akten A en B - minimum leeftijd 23 jaar - tenminste 3 jaar ervaring - belangstelling voor de integratie van het kleuter- en lager onderwijs. Met de bouw van een nieuwe openbare school voor kleuter en lager onderwijs in Boerenburg zal binnenkort worden ge start. Bij de inrichting zal de benoemde nauw worden betrok ken. Inlichtingen over de funktie worden desgevraagd verstrekt door de wnd. hoofdleidster mevr. M. van Dijk-Balkenende, tel. 01719 - 10089 (school) en 01719 - 16092 (privé). Sollicitaties met opgave van referenties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Noordwijk. N

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 25