Als alleen de beste keuken goed genoeg is... EIAM of Dolf Tuin 1098,- 2498,- 7598, Kies Renault.'n Goede dealer bij de prijs inbegrepen. Renault 5 Kunststof keuken 230 cm. In de kleuren koffiebruin, beige en groen. Een praktische keuken voor kleine ruimten. Kompleet met r.v.s. wafelblad (182x55 cm) en spoelbak. Nu voor Voor de snelle beslisser. enkele zeer fraaie toonzaalmodellen tegen bodemprijzen. Keukenfronten? Kunststof keuken 270 cm. In de kleuren eiken en grenen, geel en groen. Een keuken waar u iedere dag wéér plezier aan beleeft. Geheel kompleet, inclusief inbouw apparatuur. Zoals: een Philips koelkast 160L. met vries vak, een Philips r.v.s. gaskookplaat, een Roswell afzuiger, een Roswell oven. Bovendien een r.v.s. spoelbak met afzet gedeelte, een kunststof werkblad en een decorplaat. Normale prijs f. 3785,- Nu voor f. 3098.- Zonder oven slechts f. 2498,- 'Massief'eiken landhuisstij 1 keuken. Een juweel van een keuken in de maat 270x170 cm. Geheel kom pleet, inclusief de allerbeste inbouw apparatuur, te weten: AEG gas-electrocombinatie, een AEG 160 L koelkast met vries vak, een Futurum afzuiger, een ronde geemailleerde spoelbak in mokka bruin, een massieve decorplaat en een kunststot werkblad Normale prijs f. 8750,- Keuze uit meer dan 75 stuks, waarvan 24 houten fronten. Rechte-, hoek- of andere opstellingen? Dat kan, maar neemt u wel de maat mee voor een pasklare oplossing. Inbouw apparatuur9 U zegt het maar: AEG, Siemens, Roswell, Philips, Atag.. Elk merk is mogelijk. Werkbladen? Voor elk wat wils, kunststof-, r.v.s.-, hout-, tegel- en Corianbladen. Regina keukens vindt u, exclusief voor de Randstad bij: Tegels en plavuizen9 Keuze uit meer dan 70 soorten. Keuken plaatsen? Geen probleem, vraag vrijblijvend advies en offerte. Betaling? Vraag naar onze aantrekkelijke betalingsvoorwaarden. NEEM DE MAAT MEE! Neem even de juiste maten mee uit komt zoeken Voor een paskk oplossing' Zoeterwoude-Riindijk, Hoge Rijndijk 315, tel. 071-899346. Donderdagavond koopavond. Onbeperkte parkeergelegenheid. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. Elam BV, Haarlemmerweg 2-4, 2316 AA Leiden, Tel. 071-121210/143163/133141 Dolt Tuin, Mr. E.N Rahusenstraat 4, 2225 TW Katwijk aan Zee Tel 01718-15418. Die eigenzinnige vijf, die dartele doorzetter in stads en snelverkeer, is vernieuwd en uitgebreid. De nieuwe 1108 cc motor die in de TL en GTL uit voering wordt geleverd, slaat alles op het gebied van zuinig heid; met 1 op 20,4 bij 90 km/u konstant. Bovendien is hij stiller, duurzamer en sterker bij 't optrekken en inhalen Het interieur heeft een kom- plete restyling ondergaan.Ook het motorgeluid is drastisch verminderd. Het dashboard heeft een verjongingskuur ondergaan en is voorzien van een handig opbergvak bij de versnellingspook. Zowel vóór als achter kreeg de Renault 5 kompleet nieuw ontworpen stoelen. Komfortabel als een troon, hoger in de rug, en van uitge kiende vormgeving. En voor vele Renault 5 liefhebbers met kinderen en veel vrienden en kennissen volgt nu ongetwijfeld goed nieuws: Er is nu ook een Renault 5 leverbaar met 5 deuren. Voor moeiteloos instap pen-achter, zonder uitstappen- voor Kom gauw kennismaken met de Renault's 5 nieuwe stijl. Maak een vrijblijvende proefrit, en ontdek hoeveel jaren toewijding en vakman schap er ook in deze Renault zijn gelegd. RENAULT: AUTO'S MET I.Q. iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 21