Morgenavond in het GAB gebouw: alles wat u horen moet en weten wilt over het werk van bedieningsman of heftruckchauffeur bij Heineken. Kom even meeluisteren. nnso- Peugeot introduceert houdebekende. HEINEKEN NÜ6VOOR Krematie? Begrafenis? U behoeft nu toch niet te beslissen. DELA Iets meer over de bedieningsman. Iets meer over de heftruckchauffeur. De verdiensten. En nog veel meer voordelen. GELDIG T/M 18 SEPTEMBER. Peugeot 504. De onverwoestbare Fransman. Auto Foreholte B.V. Morgenavond zitten een paar mensen van Heineken Zoeterwoude ln het Gebouw van het Gewestelijk Arbeidsbureau, Oosterkerkstraat 1 in Leiden. Ze zijn daar van half zeven tot half acht om u vrijblijvend alles te vertellen over het zekere, goedbetaalde werk van bedieningsman of heftruckchauffeur. Best interessant natuurlijk om daarbij te zija Om te luisteren en om vragen te stellen als u dat wilt. In een half uurtje weet u voldoende. Wat natuurlijk niet zeggen wil dat u meteen beslissen moet. Dat kan, maar hoeft niet. U kunt ook eerst een kijkje in de fabriek komen nemen. Hij werkt met moderne apparatuur in een schone omgeving. Heineken heeft als bedieningsmensen liefst mannen met een paar jaar voortgezet onderwijs, maar noodzaak is dat niet. Ook met lagere school zijn er mogelijk heden, omdat Heineken zelf aan opleiding doet. De bedieningsman bij Heineken werkt in goedgeregelde ploegendiensten en hij heeft alle weekends vrij. Nachtdienst: 23.00 tot 07.00 uur. De eerste dienst begint zondagavond om 23.00 uur. De laatste eindigt vrijdagochtend om 07.00 uur. Late dienst: 15.00 uur tot 23.00 uur. De eerste dienst begint maandagmiddag, de laatste eindigt vrijdagavond. Vroege dienst: 07.00 uur tot 15.00 uur. De eerste dienst begint maandagochtend, de laatste eindigt vrijdagmiddag. Als heftruckchauffeur bij Heineken heeft u een bezige en boeiende baan. Het zou fijn zijn als u al in het bezit bent van het E V.O.-Diploma Heftruck, maar echt nodig is dat met. Mensen zonder ervaring worden door ons zelf opgeleid. Na de opleiding wordt uw salaris verhoogd. De heftruckchauffeurs werken ook in 3-ploegendienst. U wordt betaald volgens de Heineken CAO. Hier ziet u waarmee u netto al begint in 3-ploegendienst. Ongehuwd: 18 jaar 19 jaar 20 jaar 21 jaar 22 jaar 23 jaar en ouder 35 jaar en ouder Gehuwd: 1.053,- netto per maand 1.154,- netto per maand 1.286,- netto per maand 1.413,- netto per maand 1.503,- netto per maand 1.533,- netto per maand 1.586,- netto per maand 1.641,- netto per maand Het is echt niet gek om bij Heineken te werken. De verdiensten zijn goed, maar daar komt nog een heleboel bovenop. Allereerst natuurlijk de voordelen van een vaste baan bij een bedrijf waarmee het goed gaat, maar ook: 8% vakantiegeld, 21 vakantiedagen, gratis beroepskleding en een uitkering in de winst. En zo valt er nog veel meer te vertellen, maar dat kunt u het beste zelf komen beluisteren. Morgenavond dus. U bent van harte welkom. Heineken Brouwerijen B.V. - Burgemeester Smeetsweg 1 - Zoeterwoude. Tel.: 071 - 8142 65 Wat eist u van een gloeilamp? 1. Hoge lichtopbrengst, 2. lange levens duur, 3. laag stroomverbruik. Hema lampen hebben de meest ideale kombinatie; zij voldoen aan de kwaliteitseisen van de I.E.C.64 (International Electrical Commission). Er bestaan geen betere lampen danHema-lampen.Wel slechtere, die niet aan de I.E.C. norm voldoen. Bovendien hebt u de kwaliteits zekerheid dat de Hema zélf z'n lampen extra test op levensduur en lichtop brengst. En óók voor lampen geldt: „Niet tevreden? Geld terug!" Daarin is de Hema uniek! Dus, de beste lampen hoeft u niet meteen lantaarntje te zoeken. U vindt ze in de Hema. Nü zelfs extra goedkoop! Gloeilampen van 40,60,75 en 100 Wattnormaal 3 voor 2,50. Iy Als U nog geen 70 jaar bent kunt U wel lid worden van DELA. Voor ouderen zijn er oplossingen tegen betaling van een koop som DELA regelt en verzorgt (zonder winstdoel) de hele uitvaart. Hulpverlening, ook in het buitenlandzonder vooraf te moeten onderhandelen Rekening houdend met individuele wensen Geen zorg om uitvoering en prijzen - zelfs in een tijd van inflatie. voor begrafenissen en krematies de grootste in Nederland met 1.300.000 deelnemers. Irtformatie-brochure U ontvangt alle details over rechten en voordelen van een lidmaatschap als U deze coupon in gesloten enveloppe, zonder postzegel, zendt aan: DELA, Antwoordnummer 622,5600 VB Eindhoven. naam straat: plaats LD 37 Oude Stadsgracht 1, 5611 DD Eindhoven. Tel. 040-444255 Sommige dingen gaan nooit verloren: Songs van Lennon McCartney. De naaldhak. De veilig heidsspeld. De Peugeot 504. Maar! Ook al raakt hij niet uit de mode. Ook al rijden er nog zoveel doktoren, advocaten en notarissen in We kunnen 't niet nalaten er jaarlijks wat aan te veranderen. Najaar 1979 introduceert Peugeot de nieuwe 504! In de economische GR uitvoering (vanaf f 19.995,-). En de extra luxe SR versie (met o.a. electrisch bediende voorportier- ruiten en dito schuifdak vanaf f 21.995,-). Bovendien hebt u de keuze tussen onze uiterst beproefde carburatiemotor en de bekende, zuinige Peugeot diesel. Zijn comfort is legendarisch. Zijn levensduur ellenlang. Uw Peugeot dealer geduldig. Directie C.J. Bierman Jac. v. Beierenweg 31, Voorhout Tel. 02522-11341

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20