DDR-ROEIERS SLAAN TOE „Hoofdstuk Van Eysinga wordt nu afgesloten... Scheckter: titel bij Formule I-coureurs Geslaagde spelendag Den Boet sterk in Assen Wereldsnelheidsrecord Nieuwe burgemeester van Oegstgeest S. Scheenstra: MAANDAG 10 SEPTEMBER 1979 PAGINA 21 SPORT SPORT SPORT BLED (ANP) - Oost-Duits- land heeft tijdens de fina les van de wereldkam pioenschappen roeien in Bied vernietigend toege slagen. Zes maal werd gisteren een gouden me daille gewonnen, twee maal het brons. De DDR evenaarde daarmee zijn record van de wereld kampioenschappen uit 1974. Toen completeerde in Luzern slechts één zilveren medaille bij de ge stuurde tweeën de Oostduitse oogst. Bovendien werd nu het hoofdnummer van de achten op geëist. Vijf jaar geleden viel de ploeg uit Oost-Duitsland in dit prestigeduel op de Rotsee buiten de prijzen. Voorts heroverde de Briefzke-vier zonder stuurman de titel. Vorig jaar op het Karapiromeer in Nieu w-Zeeland moesten de Oostduitsers de zege aan de Rus sen laten. De hegemonie van de DDR, die sedert 1970 heerste op dit nummer, werd toen doorbro ken. Bij de skiffeurs en de dubbelt- weeën werd het goud gemist. Ge renommeerde namen zorgden daarvoor. De Norep Hans en Alf Hansen, wereldkampioenen in 1975 en 1978 en winnaars van het Olympisch goud in Montreal, vormen immers een klasse apart. Datzelfde geldt voor de Finse Olympische kampioen Pertti Karppinen. Hij en de regerende wereldkampioen uit West- Duitsland Peter Michael Kolbe maakten dat de Oostduitser Ru- diger Reiche, in Amsterdam winnaar van de Holland-beker, slechts het brons mee naar huis mocht nemen. De tijd dat Nederlandse roeiers zorgden voor overvloedig ereme taal bij FISA-kampioenschap- pen, is allang voorbij. De laatste medaille dateert van 1975. In Not tingham werden Jan van der Horst en Willem Boegschoten toen derde in de twee zonder stuurman. Ook nu bleef succes uit. Misten Ted Bosman en Vin cent Horstink vorig jaar de bron zen medaille door 0,01 seconde langzamer te zijn dan de Fransen, op het meer van Bied hebben ze samen met Atsma en Vos in de vier zonder stuurman geen uit zicht op een hoge klassering ge had. De Aegir/Phocas-combina- tie was de enige van de vier Ne derlandse boten, die zich plaatste voor de eindstrijd. De halve fina les hadden zaterdag al uitgewe zen dat de Nederlanders het ui terst moeilijk zouden krijgen. De derde plaats, juist voldoende om in de finale te komen, bleek maar net haalbaar. Uitermate sterk was op de slotdag de wereldkampioen Rusland, Oost-Duitsland, dat in Nieuw- Zeeland tweede werd, de Britten die vorig jaar de derde plaats op eisten en de Tsjechen, die toen vijfde werden, maakten deel uit van het veld. In het geweld dat dit viert&l ontwikkelde, ging de Oranje-ploeg volkomen ten on der. De gehele race heeft de Ae- gir/Phocas-vier op de vijfde plaats gelegen zonder ook maar enig uitzicht op een betere positie te hebben. Het viertal slaagde er slechts in de Zwitsers achter zich te houden. De Nautilus-De Hoop dubbel vier was zaterdag kansloos in de halve finales. De combinatie had in de titelstrijd in Bied nog niet opti maal gevaren. Vrijdagnacht kreeg Victor Scheffers ernstig last van darmstoornissen. Daar door was het lot van de Neder landse boot in feite al bezegeld. De volle tweeduizend meter lagen de Nederlanders in zesde en laat ste positie. Na een kwart van de race bedroeg de achterstand op Joegoslavië, die de derde plaats bezette die goed was voor een plaats in de eindstrijd, al vijf se- conderj, Die marge was na een De ziekte van Scheffers was er de oorzaak van dat de Nederlandse dubbel vier niet startte in de klei ne finale. Ook in de eindfase van het toernooi bleven de Nederlandse reserves Egbert Boeve en Karei Oosterloo in het nieuws. Een derde plaats in de voorwedstrijd en een zelfde klassering in de herkansing brachten de twee zonder stuur man van Skadi in de halve fina les. Daarin moest, menselijker wijs gesproken, een eind komen aan de verrassingen waarvoor het Rotterdamse duo zorgde. Dat ge beurde ook. Maar een finishfoto was nodig om uit te wijzen dat ze de zo begeerde derde plaats in de halve finales juist aan de Britten Charles Wiggin en Malcolm Car- michael moesten laten. Door een furieuze eindsprint bedroeg het verschil amper drietiende secon de. Daags daarop werd het En gelse tweetje vierde in de eind strijd. In de kleine finale voor de bezetting van de zevende tot en met de twaalfde plaats, deden de Ne derlanders het opnieuw voortref felijk. Een tempo van rond de 37. 38 slagen per minuut maakte dat Boeve en Oosterloo halverwege de race tot het leidende trio be hoorden. Enkele tussensprints hadden tot gevolg dat de Zweden hun tweede plaats aan de Neder landers moesten afstaan. Ander halve lengte na de winnaar Cana da ging de Skadi-Aegircombina- tie als tweede door de finish. Een zelfde marge scheidde het duo van de Zweden. ""Je vraagt je wel af', verzuchtte chef d'equipe Paul Dekker la chend, "waarom zijn die twee la ter als reserves aan de Neder landse afvaardiging toegevoetd, en waarom zijn ze niet direct na de Nederlandse kampioenen als twee zonder stuurman aangewe zen voor Bied". MONZA (ANP) - De we reldkampioen der formule 1-coureurs 1979 heet Jody Scheckter. De 29-jarige Zuidafrikaan won gisteren voor 200.000 toeschouwers de vijftigste Grote Prijs van Italië, die werd ge houden op het circuit van Monza. Scheckters stalge- noot Gilles Villeneuve uit Canada eindigde als twee de en de Zwitser Clay Re- gazzoni bezette met een Williams de derde plaats Scheckter kwam door de zege op een totaal van 51 punten. Volgens de nieuwe reglementen is het voor Villeneuve (38) en Laffite (36) niet meer mogelijk Scheckter in de resterende Grote Prijzen van Canada en de Verenigde Sta ten van de titel af te houden. Laf fite verspeelde in Monza zijn laat ste kans toen hij in de 42ste ronde uitviel met een motordefect. Op het traditierijke circuit van Monza, waar dikwijls triomf en tragiek arm in arm gingen, liepen de zaken voor de Ferrari's uiter mate gunstig op het moment dat de Fransman Jacques Laffite wegens een motordefect in de 42ste ronde naar de pits moest Het was de laatste 'echte' concur rent die de strijd moest staken. Even daarvoor waren de beide Renault-coureurs Arnoux en Ja bouille en de Australiër Alan Jo nes of uitgevallen of dermate ver teruggevallen, dat zij geen rol van betekenis meer konden spelen. Na de finish van de beide Ferrari's heerste er in Monza een totale chaos. Tienduizenden toeschou wers klommen over de afraste ringen en overspoelden de baan Jody Scheckter en Gilles Ville neuve konden zich slecht met hulp van een aantal politie-agen- ten in veiligheid brengen. De bo liden konden slechts ternauwer nood worden gered. Voor de enige Nederlandse coureur in het formule 1-gebeuren, Jan Lammers, was de vijftigste afle- vering van 'Monza' een trieste gebeurtenis. Volgens het officiële communique van de wedstrijd organisatie had Lammers de 24ste trainingstijd gerealiseerd Die klassering gaf recht op deel neming aan de Grote Prijs. Enige tijd later echter bleek er een nieuwe lijst te zijn gemaakt Lammers stond daarin op de 25ste plaats, hetgeen betekende dat hij zich niet had geplaatst Opmerkelijk was dat zijn stalge- noot, de Italiaan Elio de Angelis met hem had gewisseld van plaats. De tijden scheelden enige tienden van seconden. Het experiment Procarrace heeft Toine Hezemans de vijfde plaats opgeleverd. Hezemans, die zich met de Oostenrijker Hottinger als enige wist te handhaven in het veld van formule 1-coureurs, dat heeft deelgenomen aan deze wedstrijden (BMW Ml automo bielen), verzamelde 44 punten Niki Lauda, die in de laatste race als tweede eindigde, werd in de eindstand met 78 punten eerste De officiële uitslag van de Grote Prijs van Italië is: 1. Jody Scheckter (Zaf) Ferrari 295 km in 1.22.00,22 (gem. 212,125 km/u), 2. Gilles Villeneuve (Can) Ferrari 1.22.00,69, 3. Clay Regazzoni (Zwi) Williams 1.22.05,00, 4. Niki Lauda (Oos) Brabham 1.22.54,62, 5. Mario Andretti (Vst) Lotus 1.22.59,92 De stand: 1. En reeds wereldkampioen Jody Scheckter (Zaf) 51 punten, 2. Gilles Vil leneuve (Can) 38,3. Jacques Laffite (Fra) 36,4. Alan Jones (Aus) 34, 5. Clay Regaz zoni (Zwi) 27. NEW YORK (ANP) - Roscoe Tanner, die in Flushing Mea dow Björn Borg uitschakel de, heeft de eindstrijd van het toernooi om de 'open' tennis- titel van de Verenigde Staten niet gehaald. Zaterdag ver loor Tanner in de halve eind strijd, na winst in de eerste twee sets, van Vitas Gerulai- tis. De setstanden waren: 3-6, 2-6, 7-6, 6-3, 6-3. De uitschakeling van Jimmy Connors kwam minder on verwacht, al had dit wel tot gevolg dat de 27-jarige titel houder voor het eerst sinds vijf jaar de finale miste. Met briljant serveren en volleren klopte de 20-jarige John Dubbelspel- titel voor Betty Stöve McEnroe zijn zeven jaar ou dere tegenstander in drie sets: 6-3,6-3,7-5. Het was zijn derde overwinning in vijf ontmoe tingen dit jaar. Betty Stöve hield aan het Ame rikaanse toernooi slechts éën titel over. Met haar partner Wendy Turnbull eiste zy het damesdubbelspel voor zich op. In de finale van het ge mengd DUBBEL was zij met haar koppelgenoot Frew McMillan evenwel kansloos tegen het Zuidafrikaanse duo Bob Hewitt/Greer Steves. De setstanden waren 6-3, 7-5. In het damesenkelspel scha kelde de 16-jarige Tracy Aus tin Wimbledon-winnares Martina Navratilova verras send uit In de halve eind strijd toonde de Amerkaanse teener zich superieur aan de voormalige Tsjechische 7-5, 7-5. terwijl zij in de finale Chris Evert Lloyd met twee sets versloeg (6-4 en 6-3). Jody Scheckter BONNEVILLE SALT FLATS - Stan Barrett, een Amerikaanse stuntman uit Hollywood, heeft gisteren op de zoutvlakten van Utah (Verenigde Staten) het wereldsnelheidsrecord (te land, per autoverbeterd en ge bracht op 1021 kilometer per uurHet oude record stond op naam van de Amerikaan Gary Gabelich, die in 1970 1010 kilometer per uur op de klokken bracht. Het "vervoermiddel, waarmee Barrett de poging waagde, is nauwelijks een auto te noemen. De driewielige 'raket' weegt 2175 kilogram en de motor produceert maar liefst 48.000 paardekrachten. In zes seconden accelereert het verhikel van 0 tot 522 kilometer per uur. Op topsnelheid maken de aluminium wielen 9200 omwentelingen per minuut. De ge schatte druk waaronder Barrett kwam te staan is zes keer zijn lichaams gewicht 99 ASSEN (ANP) - Boet van Duimen heeft nog één keer willen schitte ren in de drie-kwartliterklasse. Het is hem gisteren op het Asser TT-circuit gelukt. De coureur uit Ammerzoden, die door afwezig heid bij een aantal van de wed strijden voor de formule-750 clas sic. geen kans meer heeft voor een hoge klassering, heeft in As sen wel getoond dat hij op de zware machine ook tot de groot sten behoort. De 35.000 in de zon om het Asser circuit hebben Van Duimen op zijn best gezien. Winnaar in de eerste heat, tweede in de tweede achter Johnny Cecotto en daar mee onbedreigd winnaar van het dag-klassement. Na hem kwa men de Italiaan Gianfranco Bo nera, de Zwitser Michel Frutschi en Johnny Cecotto vorig jaar de sterkste man in de strijd om de wereldbeker in deze klasse. Cecotto reed in de eerste wedstrijd de snelste ronde -2.55,4, gemid delde 158,4 km/uur- maar kwam toch niet verder dan de zesde plaats. De strijd werd beheerst door Van Duimen die zijn vroege koppositie niet afstond. Frutschi en Bonera zagen hun gevecht on derbroken door Wil Hartog, die als een witte flits naar voren schoof en tweede werd achter Van Duimen. De beloning voor zijn indrukwekkende opmars bleef echter uit. Zijn ketting be gaf het en daardoor kwam hij net als Jack Middelburg langs de kant te staan. Bonera werd ten slotte tweede omdat hij snel pro fiteerde van een stuurfout van Frutschi. In de tweede heat werd Hartog, door zijn uitvallen, veroordeeld tot de twintigste startplaats. Middelburg kwam in de wed strijd op Van Dulmens tweede machine, maar die bleef ook niet tot het einde heel. Van Duimen was opnieuw als eerste weg, maar dit keer gaf Cecotto hem niet zo veel ruimte en na vijf omlopen had de Venezolaan Van Duimen van de kop verdrongen. Van Duimen kwam nog even terug, maar in de laatste ronden gaf Ce cotto, die de punten in de strijd met Pons en Frutschi hard nodig heeft, nog een keer alles. Hij vo- tooide een omloop in 2 minuten 54,3 seconden (159,4 km/uur) en nooit was iemand sneller op twee wielen op het Asser circuit Voor dat geweld moest zelfs Van Dui men buigen. Wil Hartog heeft nog geprobeerd zich te mengen in de strijd tussen de twee sterksten, maar zyn twintigste startplaats was een te ernstige handicap. Hij schoof plaats voor plaats naar vo ren, maar verder dan de derde plek kwam hij toch niet. Het on mogelijke kan zelfs een witte reus niet verwezenlijken. OEGSTGEEST - "Ik wilde eigenlijk al jong burgemees ter worden. Daarom ben ik met het oog op een toekom stige bestuurlijke functie ook rechten gaan studeren in plaats van theologie waarover ik lang heb getwijfeld." Dit zegt de sinds afgelopen vrijdag benoemde nieuwe burgemeester van Oegstgeest, de 45-jarige CDA-er S. Scheenstra. Geboren in Steenwijkerwold was zijn eer ste functie in het gemeentelijk bestuur na zijn studietijd in Utrecht die van hoofdcommies in Zaandam. Na vier jaar al waagde hij de sprong om de oude toe komstdroom te verwezenlijken en solliciteerde naar het burge meestersambt in Asperen en Heukelum. Twee ambtstermij nen van zes jaar heeft hy er nu als eerste burger van deze elk 2600 tellende en zo prachtig landelijk aan het riviertje de Lin- ge gelegen dorpjes opzitten. "Het werd eens tijd om ergens an ders heen te gaan want ik betrap te mezelf erop minder waakzaam en oplettend te worden dan in het begin van mijn ambtstermijn. Want je hebt het allemaal al een keer meegemaakt," bekent hy eerlijk. Familiebesluit Op deze zwoele zaterdagmiddag ontvangt hij mij in de vier jaar VERDEELDE REACTIES OP DE BENOEMING OEGSTGEEST - In een eerste reactie op de benoeming van de heer Scheenstra tot nieuwe bur gemeester van Oegstgeest, zeg gen zowel de fractieleiders van PvdA als D'66 enigszins teleurge steld te zijn. De beide partijen hadden zich namelijk samen met de PPR uitgesproken voor een nieuwe burgemeester uit de kring van D'66. Dat dit niet gebeurd is, vindt PvdA- fractieleider Kohlbeck vooral teleurstellend omdat er nog geen enkele progressieve burgemees ter in de Leidse regio is. Ook vindt hij het jammer dat er geen vrouw op de post benoemd is. D'66-fractieleider in de Oegstgees- ter raad, Wuisman, ziet de oor zaak in de benoeming van de be noeming van. Scheenstra in het doorstromingsbeleid van minis ter Wieeel. Dit beleid is erop ge richt burgemeesters van kleinere plaatsen sneller naar grotere te doen overstappen. "Maar wij moeten het nu juist hebben van de gemeenten die ten koste gaan van het CDA," aldus Wuisman. Ook hij vindt het jammer dat er weer geen vrouw is die de voor- zittersstoel van de gemeenteraad mag innemen. CDA-er Van Hazel is daarentegen zeer verheugd met de benoeming van zijn partijgenoot Scheenstra. "Ik zie daarin een voortzetting van het beleid in Oegstgeest, om dat Scheenstra evenals schei dend burgemeester Van Eysinga, uit CDA-kring afkomstig is." Te vens meent Van Hazel dat Scheenstra geheel voldoet aan het profiel dat de raad voor een nieuwe burgemeester opstelde en vindt hij de snelle benoeming zeer plezierig. Ook Beckers (PPR) is blij met de snelle opvolging van Van Eysin ga, want "Er is veel te doen en ik hoop alleen maar dat hij een goed bestuurder is." Van WD-zijde uit mevrouw Blom eveneens haar teleurstelling geen partijgenoot benoemd te zien worden in Oegstgeest. "Maar na de eerste ontmoeting leek hij mij een erg aardig mens en ik geloof wel dat hij in Oegstgeest op zijn plaats is. Voorzover je dat nu al kan zeggen natuurlijk..." geleden gebouwde villa van de familie Scheenstra in een woon erf temidden van gelijksoortige onderkomens in de gemeente Asperen. De rest van het plaatsje lijkt uitgestorven, af en toe een passerende auto, maar voor het overige vlinders en stilte "De regio Leiden kwam eerst wel wat beklemmend over toen we een paar maanden geleden eens in Oegstgeest een kijkje namen," geeft hij toe. "Maar eenmaal weer thuis hebben we met het hele ge zin, een jongen en meisje in de middelbare schoolleeftijd en een jongetje nog op de kleuterschool, de dingen op een rijtje gezet. Een aanstelling in Oegstgeest bete kende voor mij natuurlijk een promotie maar mijn vrouw en de kinderen zagen een verhuizing naar de randstad ook wel zitten." Vooral heeft daarbij de gróte af stand meegespeeld die de oudste twee kinderen nu dagelijks naar hun school in Culemborg moeten afleggen. "In Oegstgeest staan de lycea praktisch naast de deur en zijn voor het uitzoeken," aldus de opvolger van Van Eysinga. Fris beginnen Over zijn illustere voorganger wil Scheenstra liever niet praten en hij lacht dan ook hartelijk als hij wordt geconfronteerd met diens mening inspraak onzin te vinden. "Het hoofdstuk Van Eysinga is voor Oegstgeest afgesloten," zegt hy, en: "ik zal hem de eerste tijd nog genoeg, figuurlijk gesproken dan, in Oegstgeest tegenkomen." Scheenstra is dan ook blij dat de voormalige eerste burger van Oegstgeest naar het noorden van het land verhuist. "Ik sta volko men fris tegenover mijn nieuwe gemeente, lijk helemaal niet op Van Eysinga en wil aan het hoofdstuk Scheenstra begin nen," zegt hij heftig. Maar hoewel hij lacht om Van Ey- singa's mening over inspraak houdt hij zelf bijvoorbeeld spreekrecht voor burgers tijdens raadsvergaderingen ook niet voor zinvol. "Misschien wel vóór de vergadering maar tijdens de besluitvorming niet," vindt hy. Overigens meent hij ook dat raadsleden wat meer bestuurders moeten zijn dan nu vaak het geval is. "De vergadering schorsen om even de achterban te polsen vind ik slap. Tenslotte hebben raads leden door hun verkiezing het vertrouwen en de verantwoorde lijkheid van hun kiezers gekre gen en zyn ze niet door de kies vereniging gemandateerd," aldus Scheenstra. Politiek actief Buiten zijn werk als burgemeester is Scheenstra politiek actief als landelijk voorzitter van de ver eniging van CDA gemeentelijke en provinciale bestuurders. Deze functie vervult hij nu sedert één jaar, is een voortzetting van zijn activiteiten in het jongerenwerk in de CHU en ook als burgemees ter van Oegstgeest wil hij hierin blijven functioneren. Regionale samenwerking ziet Scheenstra in deze tijd als een noodzaak, omdat stijgende kos ten van bijvoorbeeld vuilverwer king, brandweer en schooltand- verzorging door kleine gemeen ten niet meer zijn op te brengen. "Maar je moet er wel goed oog op houden dat de grotere gemeenten de kleinere in die intergemeente lijke regelingen niet overvleuge len," waarschuwt hy. Op cultureel gebied is Scheenstra werkzaam geweest als voorzitter van een muziekschool en van de Christelijke Pedagogische Aca demie in Gorcum. Niet zonder voldoening vertelt hij in de laat ste functie een samenwerking van zijn school met de Chr. Ped. Academie van Dordrecht te heb ben bereikt. In zijn vrije tijd, meestal zaterdag middag, oefent Scheenstra op het orgel van de Hervormde Kerk en speelt zelfs wel eens in de ere dienst. Maar bescheiden: "Alleen maar als de eerste organist of an deren niet kunnen, hoor, want ik ben zo'n beetje derde reserve." Scheenstra zal morgen al kennis maken met de Oegstgeester amb tenaren en raadsleden en op vyf oktober als burgemeester wor den geinstalleerd. HANS SONDERS LEIDEN- De landelijke spelendag, die zaterdag in het kader van het internationaal jaar van het kind door de landelijke Unie van Speeltuinorganisaties georgani seerd werd, is in één van de 220 gemeenten waar hij werd gehou den, in Leiden, in elk geval een geslaagde dag geworden. "Om dat het ons als speeltuinvereni gingen is gelukt eens als een een heid op te treden en omdat het een dag gewoon gezellig spelen is ge worden", zei voorzitter Wilsira van de Leidse Bond van Speel tuinverenigingen zaterdag toen er in het Jeugddorp nog volop ge speeld werd. Met dat "gewoon gezellig spelen" bedoelde hij dat er geen grote ac tiviteiten op touw iva ren gezetDe dag begon om half elf, toen bijna vierhonderd Leidse kinderen hun ballon toevoegden aan de dui zenden ballonnen die op dat mo ment overal in het land werden opgelaten. Inde hoop dat wie zo'n ballon vindt, er zit een kaartje aan waarop de naam en adres van het kind staan, hem terug zal sturen. Na de broodmaaltijd en het optre den van majorettes uerd begon nen met de spelen die door de lan delijke Unie waren aangeboden Voor de kleinsten was er poppe- kast door Ben van Kempen. Bo vendien werd er gevoetbald door teams die waren samengesteld uit de aanivezige speeltuinen. Dat waren er acht, van de overige speeltuinverenigingen u»as wel het bestuur aanwezig, maar om dat het niet zo goed gaat met die speeltuinen (Vogelenwijk en Zui derkwartier bijvoorbeeld) geen kinderen. De voetbalwedstrijd werd beëindigd met een gelijkspel (1-1) van de finalisten Noorder kwartier en Westerkwartier. Het bestuur van de Bond van Speel tuinverenigingen, dat deze dag in een maand tijd m de vrije uur tjes heeft voorbereid, vond de be langstelling van de ouders wat tegenvallen, en heeft het ook als teleurstellend ervaren dat nie mand van het gemeentebestuur eren is komen kijken. Maar toch mocht dat de pret zaterdag niet drukken. Met bromfiets tegen boom LEIDEN - Een zestienjarig meisje heeft zaterdagavond haar been gebroken toen de één jaar oudere jongen bij wie ze achter op de bromfiets zat daarmee tegen een boom op de Witte Singel reed. Het ongeluk ontstond doordat de jongen achterom keek om te zien of zijn achterlicht wel brandde. De jongen bleef zelf ongedeerd, het meisje is naar het Acade misch Ziekenhuis gebracht Auto's geramd en tegen pui tot stilstand LEIDEN - Een dronken auto mobilist (21) is gisteravond om kwart over zeven met ho ge snelheid uit de bocht gevlogen toen hij vanaf de Zylpoortsbrug de Herensin gel wilde inslaan. Hij raakte eerst een geparkeer de auto en kwam daarna te gen de gevel van een huis aan de Herensingel tot stilstand, waarbij nog een tweede ge parkeerde auto geraakt werd. De gevel werd vrij ernstig ont zet en binnenshuis sneuvel den de nodige vazen. De twee eerste auto's werden zwaar U m hadigd. de derde licht De automobilist is door de poli tie aangehouden en verhoord, waarna hij zonder auto weer naar huis mocht

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 21