Exklusief Leidato voordeel! F. van Duuren B.V. U laat toch zeker alleen een vakman over de vloer? Oud'Hollandse gravure kado! Grote keus ut gordijnen en wandbeMeding. Wat heeft het Academisch Ziekenhuis met uw huiskamer te maken? in 4 zachte tinten. Leidatoprijsl79,-p.m. „Eén of twee klontjes"? HOOIGRACHT 18/MIDDELWEG11 LEIDEN TEL:071-131493 WAND-EN VLOERENBEDRIJF De langzaamste tapijtlegger van de Leidato Standnummer: vanaf 323 t/m 328. Naam: - Adres: - Plaats: - F. van Duuren B.V Van Duuren is en blijft de langzaamste tapijtlegger van Leiden. Wat, u vindt dat niet bepaald een voordeel? Bekijk het dan eens zó: Als u een tapijt koopt dan wilt u er toch zo lang mogelijk plezier van hebben. Nou, juist die extra aandacht, die de tapijtleggers van Van Duuren aan 'n klus besteden, zorgt ervoor, dat u nooit tegen een flodderig F er van Duuren:"Tot ziens op de Leidato". tapijt aan hoeft te kijken. Want maar al te vaak is tapijt- leggen een kwestie van uitrol len, rits-rats mes langs de plintklaar. Misschien weet u zelfs niet beter of het hoort zo! De tapijtleggers van Van Duuren helpen u graag uit die droom. Ze spannen elk tapijt strak. Ze lijmen het rondom. Zelfs het goedkoopste cou ponnetje. En ze garanderen u dat er nooit bobbels in komen. Dat 't niet opkrult in de hoeken. En dat er geen onnodige slijtage optreedt door slordig leggen. Kost zeker meer? Niks hoor! Van Duuren komt elk tapijt vanaf 50,- p/m gratis leggen! Op 't eerste gezicht niets. Maar laat uw huiskamer nou eens door Van Duuren stof feren. Dan krijgt u dezelfde vakmensen over de vloer, die in het Academisch Zieken huis elke meter vloerbedek king leggen. En u krijgt pre cies dezelfde service en garan tie. Want juist omdat Van Duuren een naam heeft opge bouwd als dé vakman van Leiden, kloppen er nogal wat grote en veeleisende op drachtgevers bij hem aan. Zoals het Academisch Zie- jdsJS drinkt gezellig een kopje koffie mee. En ondertussen vraagt u maar alles wat u weten wilt. Want de mensen Iedere bezoeker krijgt tegen inlevering van deze bon een prachtige 18e-eeuwse gravure kado. Deze gravure is gedrukt op geschept papier en meet 40 bij 50 cm. Dus: knip de bon uit en neem 'm mee als u naar de Leidato gaat. Berbertapijt Comfort. Exklusief voor Leiden. Schitterende kwaliteit, Na de Leidato kost dit tapijt 200,- p.m. Hoogpolig Amerikaans Sonnesta tapijt. Normaal 168,- p.m. Leidatoprijs 125,-p.m. Witte Berber zuiver Scheerwol. Normaal 199,- p.m. Leidatoprijs 159,- p.m. Axminsters. Normaal 225,- p.m. Leidatoprijs 169,-p.m. Velours tapijt Pasadena. in 7 kleuren. Normaal 120,- p.m. Leidatoprijs 99,-p.m. Schitterende kwaliteit Nylon. In groen en beige. Leidatoprijs 89,-p.m. Alleen bij Van Duuren 10 jaar schriftelijke garantie! Sarah Kay behang. Zeer exklusief behang met fijn bloemetjesdessin. Op de Leidato krijgt u bij een rol een leuk Sarah Kay popje kado. Wandtextiel naturel. 70 cm breed. Voor een ongelofelijke prijs. Leidatoprijs 3,95 p.m. Wandtextiel Rusty Lichte kleur. 90 cm breed. Leidatoprijs 5,95 p.m. Lovaly gordijnen. Leidatoprijs 10,95 p.m. Bij 10 meter een sierkussen, winkelwaarde 8,95 kado! Kamerhoge gordijnen vanaf 26,- p.m. gratis gemaakt. Laten we temidden van al dat tapijt de andere spécialité's van Van Duuren niet ver geten. Op de Leidato hangt een prachtige kollektie gor dijnen, kamerhoog en laagge prijsd, op u te wachten. Met een paar heel interessante Leidatovoordeeltjes ertussen. En ook in z'n wandbekleding laat Van Duuren zich kennen als een echte vakman. Met een veelzijdig assortiment en een weloverwogen advies. Het Haagse winkelcentrum Babylon: wandbekleding van Van Duuren. Deze aanbiedingen gelden alleen tijde: kenhuis. Maar ook het chique Haagse winkelcentrum Baby- Ion en De Rosmolen in Leiden. Klopt u dus ook gerust eens bij Van Duuren aan. U bent in goed gezel schap. is de Leidato. van Van Duuren hebben de tijd voor u. Ook bij het kiezen en kopen zal de langzaamste tapijtlegger van Leiden u echt niet haasten. 'n Dagje of'n avondje 'Leidato doen', dat gaat je wél in je benen zitten. Daarom is een bezoekje aan de stand van Van Duuren een verademing. Want al komt u alleen maar om eens even rond te kijken, u De tapijtleggers van Van Duuren. U heeft ze wél iets langer over de vloer

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8