sfeervolle troeven! i ervaren ltsér elektrotechniek HUIL UW OUDE BREIGOED IN EN PINGOUIN GEEFT U HOMING OP ABIE NIEUWE BREIGARENS. buitendienst- boekenadviseur in textiel! HEINEKEN OEilMIXDEIAH Welkom bij Wie komen in aanmerking? spectrum boekhandel bv |20flXAW>*) Uit onze tapijt en gordijnenshop: Fraai gestreepte gordijnstof in een uitstekende acryl kwaliteit Hangt perfekt en voelt wolachtig aan. Tweezijdig mooi! Kies nü uit de kleurstellingen bruin, groen en rood. Kleurecht en krimpvrij. i Breed 120 cm., per meter 23,90 ADMIRAAL Een vorstelijk tapijt 100% zuiver scheerwol, j Mooi grof genopt en bijkans onverslijtbaar.} Kompleet met solide foamrug. Kies uit de kleuren beigebruin, lichtbeige en donkerbeige. Breed 400 cm. Normale prijs 229,-. Nü bij ons voor de uitzonderlijke scherpe prijs van j 189,- per strekkende meter. 200 erkende interieurverzorgers staan erachter! TISSING LISSE EUROPA MEUBEL a/d Rijn Pingouin, W.C. Ridderhof 41 Katwijk aan Zee Janny van Rhijn, Sluisweg 14 Leiden de Bij, Diefsteeg 3 Leiderdorp Pingouin, Splinterlaan 11 Oegstgeest Marjanne, Lange Voortplein 9 Oude trui, vest, broek, babykleertjes of ander breigoed in de kast? Aan de weeghaak bij Pingouin en u bespaan 20% op de prijs van nieuwe Pingouin garens, tot 't gewicht van het ingeleverde breigoed. Da's reuze kwaliteit voor een mazzclprijsje. De opbrengst van alle ingeleverde breigoed komt ten goede aan de Max Tailleur Stichting Beter met Max". De brouwerij van Heineken in Zoeter- woude is een der modernste van Europa. U vindt er dan ook heel wat toepassingen van moderne elektro techniek, zoals de elektronische besturingssystemen in de produktie- afdelingen. Voor een vakbekwame, vooruit kijkende elektrotechnicus betekent dat een interessant werkterrein. Het op sporen en verhelpen van storingen aan onze elektrische installaties en elektronische besturingssystemen vereist uiteraard de nodige ervaring hiermee, en een LTS-opleiding elektrotechniek als basis. De werkzaamheden worden in het begin in 3-ploegendienst verricht, later in volkontinudienst. U wordt daar bij Heineken goed voor beloond. Het bruto aanvangssalaris voor 24-jarigen en ouder is f 2.615, per maand inklusief de toeslag voor de 3-ploegendienst. Na gebleken geschiktheid wordt dit verhoogd tot f 2.809,— bruto per maand. Bovendien kunt u bij Heineken rekenen op een gunstige winstdelings- regeling en 8% vakantiegeld. Bent u 22-45 jaar en hebt u belang stelling voor deze interessante baan? Aarzel dan niet om snel een briefje te schrijven aan de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst Brouwerij, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook even bellen: telefoon 071-814365. Wij zoeken voor het rayon Leiden een die een aantal van onze succesvolle naslagwerken, zoals de 16-delige Dierenencyclopedie en de Spectrum Natuur Encyclopedie, rechtstreeks aan partikulieren gaat verkopen. Dat betekent: mensen thuis bezoeken, meestal in de avonduren en een be roep uitoefenen dat eigenlijk vele beroepen tegelijk is: verkoper/adviseur/ boekenkenner/mensenkènner/ondernemer. Een afwisselende baan met een grote mate van vrijheid, maar waarin wel de resultaten tellen. U kunt rekenen op een stevige ondersteuning bij uw werk van ons bedrijf en van uw distriktsmanager, op de zekerheid van een vaste baan met goede sociale voorzieningen, een goed garantiesalaris, provisie en onkostenver goeding. Uitgangspunt is een jaarinkomen van minstens f 40.000,-. Hoever u daar boven komt, hangt af van uw inzet. Een plafond is er niet. Vóór u zelfstandig op pad gaat, geven wij u een - gesalarieerde - verkoop opleiding van 3 weken. Aktieve mensen in de leeftijd van 24 - 50 jaar, met een eigen auto en er varing in de direkte verkoop aan partikulieren. Als u die ervaring niet hebt, maar wel denkt over de goede kwaliteiten te beschikken, willen wij ook graag met u praten. Wij nodigen u uit om nu te bellen: (03406) 22 36 en te vragen naar de heer D. Thesingh of mevr. A. Philips, die van 10.00 tot 22.00 uur alle informatie geven. Een afspraak voor een sollicitatie kan direkt worden ge maakt. U kunt natuurlijk ook even schrijven naar: Spectrum Boekhandel B.V., afdeling Personele Zaken, kode AL/110. Postbus 31, 3454 ZG De Meern. Spectrum Boekhandel B. V., een van de werkmaatschappijen van het VNU concern, behoort tot de grootste.boekuitgevers van Nederland. Zij produceert o.a. romans, jeugdboeken en series, werken op het gebied van geschiedenis, volkenkunde en encyclopedieën.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8