f 1 J □mum PERI WEEL personeel enso «samsam Samsom Automatisering bv Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PERSONEEUMÉPS'I ^PERSOI\IEELPERSONEEL computer i/o operator systeem IBM 370/148 VERTEGENWOORDIGER L4 2e assistentie) hoofd verpleegkundige dienst verpleegkundigen verpleegkundige ADVISEUR/ VERTEGENWOORDIGER gemeente voorschoten nolet ziekenhuis Schiedam P£fiSONEElPersoneel J personeel personeel personeel persone 1EEL Zowel voor het bejaardenoord Mariënweide met 68 plaatsen als voor het bejaardenoord Mariëngaarde met 75 plaatsen - vragen wij op korte termijn een bejaardenverzorgende en een bejaardenhelpende CAO-Bejaardentehuizen van toepassing voor beide funkties voor nadere inlichtingen kunt u bellen (01711) 1.92.01, oproeper 639. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA WARMOND. Samsom Automatisering bv (computer-dienstverlening, ont wikkeling en levering van pro grammatuur, adviezen voor ad ministratieve automatisering) vraagt een computer i/o operator. Werkzaamheden De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de randappa ratuur van het computersysteem IBM 370/148. Er wordt in kleine teams gewerkt. Functie-eisen Vereiste vooropleiding: HAVO. Leeftijd: ca. 20 jaar. Wij verwachten dat u bereid bent de nodige cursussen te volgen en in een drie-ploegensysteem te werken. Hiervoor wordt een extra vergoeding gegeven. Dit drie- ploegensysteem maakt het wel gewenst dat u in Alphen aan den Rijn of omgeving woont of komt wonen. Sollicitatie Voelt u ervoor ons team mede werkers te komen versterken, belt of schrijft u dan naar onze afde ling Personeelszaken t.a.v. mevr. M. Loopstra, Wilhelminalaan 1, Alphen aan den Rijn, tel. (01720) 6 21 69. ICCJ Samsom Automatisering is een werkmaatschappij vandenv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nven Wolters-Noordhoff ifiiii'. KLUWER GROEP RECHTSWETENSCHAPPEN BV, DEVENTER uitgeverij van informatiesystemen op fiscaal en juridisch gebied zoekt voor de bewerking van het rayon Noord-Holland een Deze buitendienst-medewerker zal met een grote mate van zelf standigheid het direkte kontakt met onze afnemers onderhouden. Als taken zien wij: de intrpduktie van bestaande en nieuwe informatiesystemen bij de markt het verstrekken van informatie en adviezen aan onze afnemers het winnen van informatie vanuit de markt t.b.v. marketing-stra- tegie de serviceverlening aan onze afnemers het verzorgen van kleine exposities. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een afgeronde middelbare schoolopleiding (tenminste HAVO) een commerciële inslag die door studie en praktijk reeds is gevormd uitstekende kontaktuele eigenschappen en een grote dosis en thousiasme rijbewijs B-E leeftijd tot 35 jaar. Enige ervaring binnen de uitgeverij- en/of boekhandelbranche is gewenst, doch geen vereiste. Kluwer Groep rechtswetenschappen bv is een onderdeel van het Kluwerconcern. Binnen deze groep opereren een vijftal zelfstandi ge uitgeverijen, die zich hebben gespecialiseerd op fiscale en juridische informatiesystemen, zoals losbladige uitgaven, docu mentaire tijdschriften, vak- en studieboeken. De markt voor deze produkten bestaat o.a. uit de advocatuur, het notariaat, de fiscale adviespraktijk, accountancy, de overheid en het bedrijfsleven. Indien u belangstelling heeft voor deze boeiende en goed geho noreerde funktie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan onze afdeling Personeelszaken van KLUWER Groep rechtswetenschappen bv Staverenstraat 13 7418 CJ Deventer tel. 05700-91215 In ons ziekenhuis is thans plaats voor een Ter ondersteuning van de leiding worden beide assistenten belast met een aantal deeltaken in de sfeer van organisatie en organisatieontwikkeling, waarbij in teamverband wordt gewerkt. Wij denken hierbij aan een verpleegkundige met ervaring in leidinggevende funkties, danwel met een voltooide Hogere Opleiding. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige A. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. J.H. Slegt-Koyck, hoofd verpleegkundige dienst, tst. 120. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeel organisatie van het ziekenhuis, o.v.v. kode flDfq Neonatologie Vrouwenkliniek Verloskunde Op de onlangs geheel gerenoveerde verpleeg- afdeling Verloskunde van de Vrouwenkliniek is binnenkort plaatsingsmogelijkheid voor een vac.nr. 644.L.53.35.LD geplaatst worden. De afdeling is binnen de Vrouwenkliniek gele gen en bestaat uit een eenheid intensive care couveuse verpleging en een eenheid voor wie- genverpleging. Begeleiding bij deze gespecialiseerde vorm van verpleging geschiedt op de afdeling door mid del van klinische lessen terwijl in de toekomst de mogelijkheid aanwezig kan zijn tot het vol gen van de cursus Neonatologie welke thans voorbereid wordt. Een ruime inwerkperiode gaat vooraf aan het zelfstandig in teamverband functioneren. Verlangd: diploma A-verpleegkundige. De aan tekening kinderverpleging en/of ervaring op een intensive care eenheid voor pasgeborenen is wenselijk. De afdeling omvat 40 bedden en 28 wiegen en er wordt in teamverband verpleegd (3 teams). Opleiding: - diploma A-verpleegkundige - de specialistische opleiding obstetrie/gynae- cologie is welkom, maar niet noodzakelijk. Klinische lessen zorgen vooreen eventuele aan vulling op uw kennis. Salariëring voor beide functies max. f 2487 bruto per maand. Promotiemogelijkheid tot de rang van verpleegkundige A is aanwezig (max. salaris f 2622). Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door mw. N.A. Holtzappel, coördinerend hoofdver pleegkundige. tel. 071 - 147222, toestel 2860 of dhr. J.C. van Riel, personeelsconsulent, toestel 2720. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst perso neelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Otarès B.V. is binnen de Akzogroep een groeiende onderneming, die zich specialiseert in de ontwikkeling en levering van reinigings- en desinfectiesystemen voor industriële en institutionele afnemers. Voor het gebied Haarlem/Leiden vragen wij thans een (MNL./VRL.) Taken: Tot de belangrijkste taken behoren: de advisering van relaties en prospects bij voorkomende problemen op schoonmaak- technisch gebied de verkoop van middelen, machines en hulpmaterialen als basis voor efficiënte methoden van schoonmaakonderhoud bij instellingen en bedrijven. Wij vragen: een enthousiaste medewerker, met ervaring in de verkoop-buitendienst, met een opleiding op middelbaar niveau en met een leeftijd tussen 25-30 jaar. Wij bieden: een boeiende en afwisselende funktie, waarin de persoonlijke inbreng van de man van groot belang is; deskundige ondersteuning vanuit het bedrijf, in een prettige samenwerking tussen buiten- en binnendienst. een goed op de funktie afgestemd salaris, met secundaire arbeids voorwaarden volgens de geldende Akzo-regeling, Heeft u interesse? Schrijft u dan binnen 1 week naar onderstaand adres onder de letters AVL Informatie vooraf kunt u desgewenst inwinnen bij onze verkoopleider, de heer F. Bosman, tel. 03494-25 95, op werkdagen 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur. Otarès B V. Rembrandtlaan 414, Postbus 50. 7500 AB Enschede Tel. 053-31 25 55 i 1C11 L LEIDEN B. D. Arentshorstschool (Prot. Chr. L.O.M.) Voor een (kleine) middengroep vragen wij een ONDERWIJZER liefst met ervaring in het Bu.O. Graag pos. chr. levensovertuiging. Prettig team. Nieuwe school. Inl. en soil.: B. Simmelink (schoolhoofd), Junostraat 29, Alphen a/d Rijn. Tel.: 01720-30.7.16. Voor het in het eerste halfjaar 1980 in gebruik te ne men recreatiebad "Het Wedde" wordt gevraagd een BEDRIJFSLEIDER ZWEMBAD Het project omvat: een overdekt zwembad met twee bassins, resp. 280 m2 (ondiep/halfdiep) en 375 m2 (diep), een peuterbad en een verwarmd bassin aan de buiten gevel van 25 m2 (gehele jaar geopend), een openluchtrecreatieterrein, waarop o.m. ver warmde buitenbassins resp. 350 m2 (ondiep/half diep) en 50 m2 (peuterbad) Op het terrein tevens een midgetgolfbaan. Het horeca-gedeelte en de midgetgolfbaan zullen worden verpacht. Functie-eisen: ervaring als (ass.-) bedrijfsleider, chef zwemzaal of een soortgelijke functie. opleiding bedrijfsleider van de NVZ. tot aanbeveling kan strekken ClOS-opleiding met differentiatie recreatie-sportleider, leidinggevende capaciteiten, uitstekende contactuele eigenschappen, gevoel voor public relations en acquisitie, vermogen om een modern recreatief bedrijf te leiden, waarbij creativiteit en inventiviteit onmis baar zijn. Salaris-indicatie: maximaal ca. 3.500, per maand bruto: de bij de gemeente gebruikelijke rechtspositievoorschriften en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn van toe passing. Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal zoveel mogelijk medewerking worden verleend. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de heer C. Kortleever, chef sportza ken, tel. 01717 - 2141, toestel 65. Sollicitaties in te dienen bij burgemeester en wet houders van Voorschoten binnen 14 dagen na ver schijnen van dit blad. Boven de brief s v p. vermelden: vacature nr. 7927 C psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Genoemd ziekenhuis is een gemeenteziekenhuis van Leiden met ongeveer 430 bedden. Het is gele gen in de gemeente Oegstgeest. In verband met de uitbreiding van ons team van maatschappelijk werkenden hebben wij plaatsings mogelijkheid voor een maatschappelijk werkende met een opleiding op H.B.O.-nivo. Informatie: De funktie die nog geheel moet worden opgebouwd zal gericht zijn op de verblijfsafdeling. waar bewo ners worden verpleegd, waarvoor langdurige bege leiding noodzakelijk wordt geacht. Voor een 72-tal bewoners zullen binnen enkele maanden nieuwe wooneenheden gereedkomen, waardoor de moge lijkheid zal ontstaan om met kleine groepen te gaan werken. Er zal gewerkt worden in een multi-discipli- nair team. Funktie-inhoud: Als belangrijkste taken zien wij: - het leveren van een bijdrage aan onderzoek en behandeling, welke gericht zal zijn op een zo op timaal mogelijk functioneren van de bewoners: - de begeleiding en het behulpzaam zijn van de be woners bij het onderhouden c.q. verbeteren van de "externe kontakten". Arbeidsvoorwaarden: - salariëring en rechtspositie volgens gemeentelij ke regelingen; - ziektekostenverzekering I.Z.A.; - pensioenverzekering Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Bij de selectie zullen verschillende disciplines wor den betrokken. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de maatschappelijk werker Frans Kramer, telt. 071-151840. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* R.K. Vereniging voor Ziekenverpleging. Stadhouderslaan 98. Tel. 010-260080

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 26