afwisselende baan vooreen jonge vrouw \bel je ervoor PERSONEEL S?ifl)«ELP*rson#rt personeel DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: loidttii Academisch Ziekenhuis Leiden V soneel PERSONEEL! ■PERSONFFIpe] PERS01\EELPERSONEEL st persom ■EEL secretaresse avondconciërge medewerkerstempel- en signatuurafdeling adjunct-laborant (e) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout docent(e) viool secretaresse voor de hoogleraar Welkombij HEINEKEN PERSXEiP""- 1 personeel persCNER personeel De vakgroep Arabisch, Perzisch, Turks en Zuid-semitisch van de FACULTEIT DER LETTEREN een met halve dagtaak (middaguren) vacaturenummer 9-23511158 Zij zal in samenwerking met de reeds aanwezige secretaresse die de ochtenduren voor haar rekening neemt de volgende taken dienen te verrichten: het typen van studiemateriaal, brieven, ver slagen, wetenschappelijke artikelen (veelal in het Engels), collegeroosters etc. het bijhouden van een studentenadministratie het organiseren van vergaderingen en bijeen komsten. bestellen van kantoormaterialen, alsmede de administratieve afwikkeling hiervan. Vereisten: goede kennis van de moderne talen, enige kantoorervaring alsmede een secretaresse opleiding. Kandidaten met interesse voor het Arabisch en/of Perzisch en/of Turks genieten de voorkeur. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 1.243,per'maand. Aan kandidaten die voor een gesprek zullen worden uitgenodigd zal vooraf een functie beschrijving worden toegezonden. vacaturenummer 9-249/1158 Hij zal op minimaal twee avonden werkzaam zijn als congiërge van het Talenlaboratorium dat is gehuisvest in het pand Breestraat 85. Betrokkene zal incidenteel de reeds in dienst zijnde avond-congiërge dienen te vervangen. De functie wordt alleen vervuld gedurende de collegeperiodes en incidenteel in de collegevrije- periodes. Telefonische inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij: dr. B. C. Damsteegt, tel. 141161. Universiteitsbibliotheek vacaturenummer 9-31811158 Taak: het verlenen van medewerking aan het gereedmaken van de nieuwe aanwinsten van de bibliotheek in de laatste fase vóór plaatsing in magazijn, op studiezaal of instituut. Vereist: nauwkeurigheid en een ordelijke werk wijze. Ervaring met vergelijkbaar werk strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.148,bruto per maand. Informatie bij: dr. M. O. Woelders, tel. 071-148333, tst. 7531. Afdeling Allergologie part-time voor maximaal 28 uur per week vacaturenummer 9-384/1158 Taak: het verrichten van diverse medische, medisch-chemisch en biologische werkzaam heden. Opleiding: diploma doktersassistente of gelijk waardige opleiding, alsmede laboratorium ervaring. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 2.148,bruto per maand, op basis van een werktijd van 40 uur. Aanstelling: ten laste van een subsidie voor maximaal één jaar. Inlichtingen bij: Mw. T. van Krieken of Mw. B. Nikkels, tel. 071-147222 tst. 2468. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. om als Leerling-Ziekenverzorgende te gaan studeren voor het staatsdiploma ziekenverzorgende??? Ja, dan heb je nu de kans om mee te doen aan de opleiding die in november 1979 en februari 1980 start met een theoretische voorbereiding op de praktijk (7 wekenj.de zogenaamde 'pré- klinische periode', welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werk tijd gegeven en omvat zowel theoretisch als praktisch onderwijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De opleiding duurt in totaal twee jaar. De theoretische opleiding wordt door de 'Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen' Klavertje Vier te 's-Gravenhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psychologie, maatschappijleer, nederlandse taal en rekenen. De praktische opleiding, die het verplegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moetje 17 jaar of ^uder zijn en minimaal in het bezit zijn van bijvoorbeeld één van de volgende diploma's: minimaal 2 vakken op C-niveau, waarvan theorievak en 4 vakken op B-niveau van bijvoorbe - L H.N O. j - L.E.A.O. - L.T.S. - M.A.V.O. - B.V.B.l Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch kontakt op met één van de drie gemeente lijke verpleeg- en verzorgings huizen te weten: Kranenburg, Morsestraat 9 te 's-Gravenhage, tel. 070-637900 (alleen voor de kursus in febru ari 1980) en vraag naar mevr. M.A.P. Lapidaire. Het Strangeduin, Gevers Dey- nootweg 59, 's-Gravenhage, tel. 070-558172 en vraag naar mevr. B. van Dijk. Vrederust-West, Melis Stokelaan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070- 665750 en vraag naar mevr. E. van der Lee-Lucardie. Ze willen je graag het één en ander vertellen over de oplei ding. Je kunt ook binnen 14 dagen schriftelijk solliciteren. Richt dan je brief aan de Directeur van de Gemeente lijke Sociale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage, onder vermelding van GSD nr. -325. m Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo, is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven. De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden o.m. in de vorm van een wijkje met 36 eengezinswoningen, waarvan inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding. De sektor Beschut Wonen van de Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout, zoekt voor de afdeling St. Pietereen a of a/b verpleegkundige (m/v) De taak van deze nieuwe medewerker omvat het invoeren en bewaken van het verpleegkundig handelen, vooral wat betreft het somatische aspekt. Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij in nauwe samenwerking met de overige personeels leden komt tot een ontwikkeling, die leidt tot het optimale milieu dat deze groep behoeft. De organisatorische leiding is in handen van de koördinator. W. v. d. Berg, Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 79.07.101. van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523 - 8141 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Op de afdeling EEG en Psychofysiologie van de Psychiatrische Universiteitskliniek "Jelgersmakli- niek" bestaat een vakature voor een EEG-LABORANT (E) (Part-time) Funktie-eis: het diploma EEG-laborant(e) A of B Taakomschrijving: opnemen van routine EEG's; eventueel assistentie bij we tenschappelijk onderzoek. Salariëring: volgens ambtelijke regelingen Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door: drs P C Plooij-van Gorsel, afd EEG en Psy chofysiologie, tel. 071 148333 toestel 4190 Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* GEMEENTELIJKE MUZIEKSCHOOL KATWIJK telefoon 01718-72707 direkteur: Peter Bontje 3 uur per week Een onderwijsbevoegdheid dan wel een bijna voltooide studie is noodzakelijk. Bezoldiging vindt plaats overeenkomstig de rijksrichtlijnen. Sollicitaties kunt u richten aan Burgemeester en Wethouders van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium vac.nr. 150.C.10.35.LD Taak: - verzorging van de correspondentie (bin nen- en buitenlandse); - typen van gedicteerde brieven (ook in het Engels) en wetenschappelijke publikaties; - maken van afspraken; - bijhouden van een doelmatig archief en dokumentatiesysteem; - het onderhouden van telefonische en mondelinge contacten, ook in het Engels. Verlangd: - diploma van een middelbare school, secretaresse-opleiding en enige jaren erva ring als secretaresse bij voorkeur in de medische sector; - zelfstandig kunnen werken en goede kon- taktuele eigenschappen; - spreekvaardigheid in het Engels. Salaris max. f 2487,- bruto per maand. U komt te werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt De sala riëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8rr. U kunt solliciteren door oen brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Ciraag op de brief het vacaturenummer vermelden Afwisselende job op klein kantoor voor een secretaresse/ adm. medewerkster De taken bestaan uit o.a. afhandelen post typen correspondentie en rapporten orderverwerking dossiervorming Functie-eisen min. MAVO opleiding typevaardigheid kennis van Engels leeftijd 25-40 jaar MASTER BUILDERS NEDERLAND BRANCH Van Beethovenlaan 69b/22, Voorschoten. Gevraagd: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) met ervaring (computer) Geboden: Goed salaris. prima secundaire voorwaarden, auto van het bedrijf. Werk: in Leidse regio. Bij wie: Natuurlijk G. v.d Veenstraat 59-65, Leiden ZW Hoe: tel. afspraak 071-765500 en na 18 00 uur 01714-3165 Binnen de Personeelsadministratie van ons kantoor te Zoeterwoude bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor een medewerkster, die beschikt over een ruime kantoorervaring en in staat is zelfstandig te werken. Binnen een klein team zal zij gaan meewerken aan de verzorging van de correspondentie, de administratieve verwerking van personeelsgegevens, het opstellen van overzichten, het bij houden van persoonsdossiers, etc. Voor deze aantrekkelijke funktie zoeken wij een medewerkster in de leeftijd van ongeveer 25 jaar, die in het bezit is van een opleiding op HAVO- niveau, eerv goede type-vaardigheid en zo mogelijk een diploma Steno Nederlands. Gezien de vele interne en externe kontakten dient men tc beschikken over goede kontaktuele vaardigheden. Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan Heineken Brouwerijen B.V., t.a.v. Personeelszaken Kantoor, Burgemeester Smectsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 25