\bel je ervoor HpyEEiSS <ïsf> PERSONEEL PÉÏttON£EI.Pe,soneBl mms soneel PI ra een PEUTERLEID(ST)ER Arbouw kalkulator- werkvoor- bereider Arbouw docenten LOGOPEDIST(E) lay-out medewerker/ster medewerker cursistenbegeleiding ■PERSONEElEff IPERSOffEj. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest Genoemd ziekenhuis is een gemeenteziekenhuis met 430 bezette bedden, gelegen in Oegstgeest. Ten behoeve van de versterking van ons verpleeg kundig team kunnen voor een aantal verblijfspavil- joenen. waar bewoners worden verpleegd, waar voor langdurige verzorging en verpleging noodza kelijk wordt geacht, nog worden geplaatst enkele B-verpleegkundigen en M.B.Ó.V-ers Voor 72 van de bewoners zullen eind 1979 nieuwe wooneenheden gereed komen. Hierdoor zal de mo gelijkheid ontstaan om met kleine groepen te wer ken. Arbeidsvoorwaarden: volgens regeling der ge meente Leiden Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds I Z A Pensioenregeling Ziektekostenregeling Informatie en sollicitatie: Nadere informatie wordt u desgewenst gaarne ver strekt door de adjunctdirectrice, zr. A. Notenboom. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* mmm buurthuis het Mierennest Het huisbestuur van buurthuis het Mierennest (on derdeel van de Stichting Klub- en Buurthuizen De Jeugdhaven) zoekt voor 30 uur per week. opleiding kleuterleid(st)er B of kultureel werk ervaring of interesse in het klub- en buurthuiswerk ervaring in het omgaan met kleine kinderen minimum leeftijd 21 jaar salaris volgens CAO Welzijnswerk indiensttreding zo snel mogelijk. We verwachten van je, dat je niet alleen enthousiast met de peuters werkt, maar ook dat je de ouderaktiviteiten voortzet. Het peuterwerk is een onderdeel van het totale klub- en buurthuis werk. Dit omvat peuter-, kinder-, tiener-, volwassenen-, bejaar den- en buurtwerk Van de peuterleid(st)er wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage levert in het totale funktioneren van de verschillende werksoorten. Bij de sollicitatieprocedure zullen ook ouders betrokken zijn. Sollicitatiebrieven vóór 28 aug. 1979 richten aan: Sollicitatiekom missie Mierennest, Breestraat 19, Leiden. Voor inlichtingen kun je bellen: Marjo Blok, 071-760580. AANNEMINGSBEDRIJF LEIDEN vraagt voor direkt: prakt.ervaring gewenst. Sollicitaties aan: Uiterstegracht 123 Leiden. Telefoon 071 -126375 - 126777. DE STICHTING GEMIVA. die zich bezighoudt met de zorg voor geestelijk gehan dicapten en daartoe een aantal voorzieningen be heert, zoekt voor haar in ternaat "DE WEIPOORT", Vrouwenweg 1 te Leiden een Z-gediplomeerde Voor inlichtingen omtrent de funktie kunt U zich wenden tot mevr. A. Burgmeijer, hoofd verple gingsdienst, tel. 01715-9300. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Gemiva, Van Limburg Stirum- straat 10, 2805 BD Gouda. Chr. Scholengemeenschap "DE VLIETSCHANS" (vwo - havo - mavo) GEVRAAGD: voor WISKUNDE, 10 uur, 1e graads NATUURKUNDE, 17 uur, 2e en 3e graads. Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze zich uit persoonlijke overtuiging willen in zetten bij het mede vorm geven aan het christelijk onderwijs. Sollicitaties richten aan de rector, drs. F. Th. van der Linde, Apollolaan 262, 2324 BZ Leiden, tel. 071 - 769243 (school), 071 - 890484 (privé). om als Leerling-Ziekenverzorgende te gaan studeren voor het staatsdiploma ziekenverzorgende??? Ja. dan heb je nu de kans om mee te doen aan de opleiding die in november 1979 en februari 1980 start met een theoretische voorbereiding op de praktijk (7 weken), de zogenaamde 'pré- klinische periode', welke met een toets wordt afgesloten. Daarna wordt de opleiding in werk tijd gegeven en omvat zowel theoretisch als praktisch onderwijs. Vanaf dit moment ga je een aardig salaris verdienen. De opleiding duurt in totaal twee jaar. De theoretische opleiding wordt door de 'Stichting Opleiding Verzorgende en Verplegende Beroepen' Klavertje Vier te 's-Gravenhage verzorgd, waar je les krijgt in o.a. de volgende vakken: verpleegkunde, ziekteleer, hygiëne, psychologie, maatschappijleer, nederlandse taal en rekenen. De praktische opleiding, die het verplegen en verzorgen van overwegend oudere patiënten inhoudt, wordt in drie van de tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen gegeven. Voor toelating tot de opleiding moet je 1 7 jaar of ouder zijn en minimaal in het bezit zijn van hijvoorbeeld één van de volgende diploma's: Lr a n I minimaal 2 vakken op C-niveau, waarvan I theorievak en LTS j 4 vakken op B-niveau -MAVO -B.V.B.I Als je meer wilt weten, neem dan telefonisch kontakt op met één van de drie gemeente lijke verpleeg- en verzorgings huizen te weten: Kranenburg. Morsestraat 9 te 's-Gravenhage. tel. 070-637900 (alleen voorde kursus in febru ari 1980) en vraag naar mevr. M.A.P. Lapidaire. Het Strangeduin, Gevers Dey- nootweg 59. 's-Gravenhage. tel. 070-558172 en vraag naar mevr. B. van Dijk. Vrederust-West, Melis Stokelaan 2490, 's-Gravenhage, tel. 070- 665750 en vraag naar mevr. E. van der Lee-Lucardie. Ze willen je graag het één en ander vertellen over de oplei ding. Je kunt ook binnen 14 dagen schriftelijk solliciteren. Richt dan je brief aan de Directeur van de Gemeente lijke Sociale Dienst. Neherkade I 10 te 's-Gravenhage. onder vermelding van GSD nr. 325. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei-N derdorp kan worden geplaatst op de af deling Gynaecologie/Urologie (dames) een 1e VERPLEEGKUNDIGE De afdeling telt 36 bedden Wij verlangen van deze verpleegkundi ge dat zij beschikt over het diploma Ziekenverpleging A, goede verpleeg- technische vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleeg kundige Salarisgrenzen van f 2378,87 tot f 2881,69 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr. A.J.M Vollebregt, ad junct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. "LEYTHENR0DE" Hoogmadeseweg 55 LEIDERDORP telefoon 071 -899242 I oktober a.s. een part-time Het werk zal bestaan uit: i afasie en dysarthria - eventueel voor 6 uur werken in het dagverblijf voor lichamelijk gehandicapten "De Gading" - samenwerking met de andere disciplines Het aantal uren per week bedraagt 15 plus bovenge noemde 6 is totaal 21 uur. Salariëring volgens de schaal voor fysiotherapeut uit de salarisregeling van de N.Z.R., bruto per uur tussen f 13,63 en f 18,81 afhankelijk van leeftijd en ervaring. Gevraagd voor spoedige indiensttreding 2 PART-TIME TYPISTES ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTERS te Zoeterwoude-Rijndijk. Werktijden in overleg. Op de afdeling Lessenvormgeving worden de lay-outs en illustraties van al het LOI-les- materiaal verzorgd Op korte termijn is er plaats voor een (leeftijd: 20-25 jaar) Na een inwerkperiode zal hij/zij in staat moeten zijn: zelfstandig zetaanwijzingen te geven bij tekst en illustraties; de lay-out van de lessen te verzorgen; eenvoudige Doka-werkzaamheden te ver richten De werkzaamheden zullen in een goede samenwerking met docenten en produktie- medewerkers moeten geschieden. Voor deze functie is enige grafische kennis er gevoel voor vormgeving gewenst. Zij, die een opleiding in deze richting volgen, genieten de voorkeur. Belangstellenden worden verzocht hun schrif telijke sollicitatie te richten aan afdeling Perso neelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2. Postbus 200 2350 AE Leiderdorp Telefoon (071)89 92 55* De administratieve en organisatorische bege leiding van de duizenden LOI-cursisten vindt plaats op de cursistensecretariaten Voor één van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een (leeftijd 19-21 jaar) Hij zal, binnen het secretariaat een zelfstan dige taak gaan vervullen, die onder meer be staat uit contacten met cursisten d m v. cor respondentie en telefoon, met bijbehorende administratieve werkzaamheden. De functie biedt voor een enthousiaste mede werker alle kansen om zich verder te ont plooien. Als basis daarvoor is een opleiding op HAVO- niveau gewenst. De juiste kandidaat beschikt over goede con tactuele eigenschappen en is in staat zelf standig te corresponderen. Belangstellenden wordt verzocht hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, Postbus 200 2350 AE Leiderdorp Telefoon: (071)89 92 55* LUCAS - COLLEGE SCHOLENGEMEENSCHAP HAVO/MAVO VOORSCHOTEN docent(e) Duits Herhaalde oproep docent(e) biologie 16 uren: 2 u. in brugklas, 6 u. in Mavo-3,8 u. in Mavo-4. 1 kan worden gescl- Sollicitaties aan de directeur drs. A. C. H. J. van Noort, Veurseweg 5, 2251 AA Voorschoten. Inlichtingen school tel. 01717-4223, huis 02521-14527. Schildersbedrijf H. J. Pasman b.v. Rijn- en Schiekade 124, Leiden vraagt vakbekwame onderhoudsschilders voor diverse objecten te Leiden e.o. Zich te melden op de tel.nrs.: overdag 131424 of 143174, 's avonds tussen 18.00 en 19.00 uur 211447 of 01718-15231. In het St Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp is op korte termijn plaatsings mogelijkheid voor VERPLEEGKUNDIGEN op diverse afdelingen (alle diensten) Opleiding diploma ziekenverpleging A Het salaris varieert, afhankelijk van er varing, van f 2 017,23 tot f 2 659,06 bru to per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de bepalingen van de C A O.- ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr A.J M Vollebregt. adjunct directrice/hoofd verpleegkun dige dienst, tel071 -899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28