J heidemij JAWEL U KUNT NOG RUSTIG MET VAKANTIE IN AUGUSTUS ENSEPTEMBER. wan draaiers (m/v) in 2 ploegendienst projectleider Ddw#i Academisch Ziekenhuis Leiden Bedienings personeel walserijen HOOGOVENS (para)medisch vr werk! Het reisbureau van de Nederlandse Spoorwegen pedagogisch medewerker m/v archiefmedewerker m/v medewerker m/v BRAAT BETONBOUW sectiechef(fin) post- en archiefzaken V 1 In eigen land bijvoorbeeld zijn er nog geheel verzorgde achtdaagse reizen met zeker vier excursies inbegrepea Naar Drenthe, naar de Veluwe, naar Zeeland, naar het Rijk van Nijmegen, naar Zuid Limburg. Al vanaf 378,-. Individuele reizen, bijvoorbeeld acht dagen half pension naarTwente, vanaf 273,-. Ook op de buitenlandse bestemmingen betaalt u niets extra voor de excursies. Kies uit Vlaanderen, Ardennen, Odenwald, Sauerland en Denemarken, acht dagen vanaf 517,-. Individuele reizen, ook naar Oostenrijk en Zwitser land, vanaf 474^ Kom snel boeken bij: NS-station, Rabo Bank, ANWB, uw reisbureau or bel 030.627844. (NB Neem ook even de nieuwe gids mee voor herfst en winter) Kindergeneeskunde vac. nr. 6I4.D.80.32.LD. De taak zal bestaan uit: - begeleiding van zieke kinderen in leeftijd variërend van 0-14 jaar: - observatie en rapportage van de gedrags uitingen en ontwikkelingsniveau van het kind; -samenwerken in teamverband in de kliniek: - deelname aan verschillende multidisciplinaire besprekingen. Opleidingseisen: K. en O. Ervaring met kinderen in een ziekenhuissituatie vereist. Salaris max. f2718 bruto per maand. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Wiepje Dijk, telefoon 071-14 72 22, toestel 2820/2816. Registratuur en Archie! Op de afdeling Registratuur en Archief komt de functie vacant van vac. nr. 111.A.07.32.LD. Tot de taak behoort: - dossiervorming; - het fotografisch inschrijven van de binnen komende en uitgaande post: - voortgangs- en afdoeningscontróle: de zorg voor het dynamische en statische archief. Vereist: diploma MAVO/MEAO: diploma SOD I. of de bereidheid deze cursus in dienst tijd te gaan volgen. Salariëring tot een max. van f2116 bruto per maand. Promotiemogelijkheden in de toekomst niet uitgesloten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Hoofd van de afdeling Registratuur en Archief, de heer L. Goedhart, telefoon 071 - 147222. toestel 2727. Dienst Medische Registratie Voor de afdeling Oncologische Documentatie, die belast is met het verzamelen, bewerken, beheren, bewaken en toegankelijk maken van medische gegevens over patiënten met kwaadaardige aandoeningen, wordt gevraagd een vac.nr. 907.A.072.32.LD. Taak: het in teamverband verrichten van o.a. de volgende werkzaamheden: -het verzamelen, bewerken en coderen van medische gegevens; - het invoeren van gecodeerde gegevens met behulp van computer-eindstations, alsmede het opvragen van selectieve patiënt-gegevens uit het computerbestand. Verlangd: diploma VWO of HAVO met B-pakket en typevaardigheid. Voorts nauw keurigheid. Kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Aanstelling: geschiedt voorlopig voor één jaar. Eventuele verlenging van het dienstverband is t.z.t. niet uitgesloten. Salariëring tot max. f2249 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen over deze functie kunnen worden verkregen bij de heer J. Molenaar, tijdens werk uren bereikbaar via 071 -148333. toestel 7007. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden.dat met de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8"". U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst perso neelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden! Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. R.K. SCHOLENGEMEENSCHAP 'DE NOORDERWIEK' TER HAARKADE 6A 2321 AS LEIDEN TELEFOON: (071 (-310547 INSCHRIJVING AVONDCURSUSSEN DAMES HEREN SEPTEMBER 1979 KOKEN: maandagavond maandagavond woensdagavond Dagelijkse keuken t-ijne keuken met buitenlandse gerechten Fijne keuken NAAIEN: Beginners en gevorderden maandag- of woensdagavond. De eerste lesavonden zijn: woensdagavond 29 augustus maandagavond 3 september INSCHRIJVING: Dagelijks aan de school, of telefonisch: tussen 9.00-12.00 uur. Plaatsing geschiedt na binnenkomst van de getekende inschrijvingsformulieren. De cursusgelden dienen bij de eerste les contant, per girokaart of betaalcheque te worden voldaan. Er is parkeergelegenheid op eigen terrein. De directrice: Mevrouw Th. W. Noordman-v. Mechelen. 1MB I BET0NGARAGES 4.80 m bij 3.20 m 1875,- 6.30 m bij 3.20 m 2025,- BETON TUINSCHUREN 3.20 m bij 2.00 m975,- 4.00 m bij 2.00 m1175,- BETONSCHUTTINGEN 2 meter hoog en geplaatst per strekkende meter 56,- Beneden 10 m en 15% extra. Alle prijzen excl. 18% BTW. Ook leveren wij grotere en kleinere gebouwen, lagere of hogere schuttingen. Zorgen voor gratis tekeningen en helpen u waar mogelijk. Vraagt u vrijblijvend inlichtingen. Kruisstraat 163, Eindhoven - Tel. 040-442493 (Tel. ook na 18.00 uur 040-442493). Telex 59286. >i Landinrichtingsdienst Ministerie van Landbouw en Visserij Op het bureau van de Hoofdingenieur- Directeur voor Landinrichting, Grond- en Bosbeheer in de provincie Zuid-Holland te 's-Gravenhage is plaats voor een: Taken: - het geven van dagelijkse leiding aan medewerkers belast met de behande ling van post- en archiefzaken; - het regelen van post- en archiefzaken; - het onderhouden van contacten en het opstellen van correspondentie. Opleiding: Mulo/Mavo-4 diploma; Archiefverzor ging (S.O.D. I). Bij voorkeur enige ervaring op dit ge bied. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing maximaal ƒ2.451,- bruto per maand. Vakantietoeslag 8%. Voorts zijn de gebruikelijke rechtsposi tionele regelingen van toepassing. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollici tatie - binnen 10 dagen na verschijning van dit blad - te richten aan de Hoofdingenieur-Directeur voor Landin richting, Grond- en Bosbeheer, Van Speykstraat 13, 2518 EV 's-Gravenhage. Op de enveloppe vermelden: „Sollicitatie no. 120". Vicon fabriceert landbouwwerk tuigen, polyester en nodulair gietijzer. De produktiebedrijven zijn gevestigd in Nederland (Nieuw Vennep), Spanje en India. Verkoopmaatschappijen bevinden zich in 6 Europese landen, de U.S.A., India, Japan en Brazilië. Het hoofdkantoor van de Vicon groep is ge vestigd in Nieuw Vennep. Vicon zoekt voor de draaierijen van haar nog steeds groeiend bedrijf in Nieuw Vennep Het werk bestaat uit het bedienen van moderne metaalbewerkings machines, zoals speciaalmachines, numeriek bestuurde en gewone draaibanken, die onderdelen voor onze landbouwmachines bewerken. De draaierij is opgedeeld in kleinere werkeenheden, waarin zoveel mogelijk wordt gerouleerd. Onze voorkeur gaat uit naar mensen die in staat zijn, na een inwerk- periode, de verschillende machines zelfstandig te bedienen. Dit vereist ofwel een ruime ervaring, of een opleiding op Bemetel- nivo. Naast onze gewone arbeidsvoorwaarden als: 8% vakantiegeld 22 vakantiedagen winstdeling studiekostenregeling geldt voor ploegendienst het volgende: 15% ploegentoeslag 5 extra vakantiedagen per jaar Als u interesse hebt, dan kunt u kontakt opnemen met Wil van Maris van de afdeling Personele en Sociale Zaken. U kunt ook langs komen tussen 08.00 en 16.45 uur, of bellen voor een afspraak. Hoofdweg 1278, 21 lel: 02526-2841. (in 3- en 4-ploegendienst) Goed betaald en interessant werk in een klein team In de walserijen van Hoogovens wordt staal op verschillende manieren bewerkt. Dit gebeurt met diverse installaties die door kleine teams van vakbekwame mensen worden bediend. Hoogovens biedt u een plaats in zo'n team. U wordt in de praktijk voor dit werk opgeleid. Zonodig aangevuld met korte cursussen van bijvoorbeeld een week. Het beginsalaris is voor 21 -jarigen en ouder minimaal in 3-ploegendienst 2.350,— en in 4-ploegendienst 2.550,— bruto per maand, inclusief de verschillende toeslagen. Daar komt in mei nog 8% vakantietoeslag en in ieder geval 2% aan het eind van het jaar bij. Doorgroeimogelijkheden Samenhangend met het aanleren van verschillende functies groeit het salaris in de volgende jaren door. Goede sociale voorzieningen Hoogovens heeft goede sociale voorzieningen, waaronder een prima pensioenregeling. Voorts beschikt Hoogovens over een eigen busnet - met gratis vervoer - over een groot deel van Noord-Holland en in Zuid-Holland tot Den Haag. Wilt u meer weten? Als u niet ouder bent dan 45 jaar en belangstelling hebt voor dit werk, kunt u de bon opsturen naar: Hoogovens, Werving Personeel, Antwoordnummer 94000,1970 WB IJmuiden (geen postzegel). Er wordt dan nader contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: 02510-94000. U kunt ook langskomen bij ons Wervingscentrum Wijckermolen 202, Beverwijk (150 meter van station Beverwijk). Op werkdagen van 9.00-16.00 uur. En elke maandagavond van 19.00-21.00 uur. Geboortedatum: Adres: Postcode/Woonplaats: Telefoon: Hoogovens behoort tot het ESTEL -C Heidemij Nederland BV, behorende tot de Hei- demij Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en wa terbouwkundige en bosbouwkundige projecten. Zij zoekt t.b.v. haar uitvoeringsorganisatie in Zuid-Holland een De werkzaamheden omvatten de uitvoering van werken op cultuurtechnisch gebied. Kenmerkend is de grote zelfstandigheid en de daaraan verbonden verantwoordelijkheid voor zo wel technische als financiële resultaten. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding op middelbaar technisch niveau (bij voorkeur MBCS-cultuurtechniek) en enige jaren ervaring. Als u geïnteresseerd bent in een veelzijdige, af wisselende baan, met goede toekomstperspectie ven, kunt u schrijven naar Heidemij Nederland BV, Ceylonpoort 21 - 23, 2037 AA Haarlem, t.a.v. de heer P.H. de Wit. Telefonisch kunt u voor nadere inlichtingen te recht bij ing. W. Roest, tel.: 01720 - 91141 over dag of 01723 - 8320 's - avonds. 6821 HX Arnhem tel: 085-77 8911 telex: 45623 Turfmarkt 11 2312 CE LEIDEN tel. 071-149745 (Administratief en (Para/medisch) Voorstraat 70 2225 ES KATWIJK tel. 01718-74044 Luba heeft ook vestigingen in: Alphen a/d Rijn, Gouda, Zoetermeer, Leidschendam, Lisse, Woerden, Uithoorn. Vakaturelijn voor banen tel. 071-130636 Luba-n Uitzend Buro-J

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8