Indiër Yijayk Paul wint tennis toernooi Hillegom Borg pakt open Zweedse titel Jack Middelburg sterk in GPvan Zweden MATéW Tafeltennisjeugd op dreef bij titelstrijd TRANSFER JENSEN KAN PROBLEMEN OPLEVEREN SPORT SPORT SPORT SPORT KARLSKOGA - Nederlandse mo torcoureurs hebben ook tijdens de Grote Prijs van Zweden weer van zich doen spreken in de halve literklasse. Weliswaar won oud wereldkampioen Barry Sheene de strijd in Karlskoga, maar ach ter hem eindigden Jack Middel burg en Boet van Duimen als tweede en derde. Wil Hartog, die vier ronden de leiding had gehad, moest uitvallen. Middelburg, Van Duimen en Wil Hartog hadden een voortreffelij ke start. Hartog nam onmiddel lijk de leiding, maar moest reeds na vier ronden uitvallen. De ket tingspanner van zijn Susuki brak en de "Witte Reus" maakte een gevaarlijke buiteling, waarbij hij zich overigens nauwelijks bles seerde. Ook Philippe Coulon, die het veld vervolgens gedurende enige ronden leidde, kreeg met pech te kampen. De Engelsman Sheene profiteerde daarvan door naar de eerste plaats te schuiven. Middelburg en Van Duimen, die Nederlandse motorcoureur tweede achter Barry Sheene vrijwel de gehele wedstrijd naast elkaar reden, slaagden er niet in de op Sheene opgelopen achter stand te verkleinen. De Amerikaan Kenny Roberts, die vierde werd, heroverde de leiding in de strijd om het wereldkam pioenschap. De Italiaan Virginio Ferrari, die koploper was, moest al in de beginfase als gevolg van een vastloper opgeven. Wil Hartog is derde. Uitslag 500 cc 1. Barry Sheene (GBr), Suzuki, 126 kilometer in 55 minuten 27,7 se conden. Gem. 136.61 km/u., 2. Jack Middelburg (Ned), Suzuki 55.32,6, 3. Boet van Duimen (Ned), Suzuki 55.34,7, 4. Kenny Roberts (VSt) Yamaha 55.53,5, 5. Steve Parrish (GBr) Suzuki 55.55,3. Snelste ronde: Sheene 136,61 km/u. Stand wereldkampioenschap 1. Roberts 83 punten, 2. Ferrari (It) Suzuki 81, 3. Hartog (Suzuki) 55, 6. Boet van Duimen 39. Graziano Rossi won de 250 cc klas se. De Italiaan, die na acht races voor het wereldkampioenschap de derde plaats bezet, nam in de vierde van de 36 te rijden ronden de leiding en stond die niet meer af. Rossi reed op een Morbidelli. De Australiër Greg Hansford op Kawasaki eindigde als tweede en de op een Yamaha rijdende Fransman Patrick Fernandez werd derde. Kork Ballington (Z.Afrika), die een slechte start had en als vijfde de eindstreep passeerde, behield ruimschoots de leiding in de strijd om het we reldkampioenschap met 81 pnt voor Hansford (57) en Rossi (55). De race in de 125 cc-klasse leverde een overwinning op voor de Ita liaan Pier Paolo Bianchi, die reed met een Minarelli. Het betekende de eerste zege in dit seizoen voor de Italiaan, die in 1976 en 1977 wereldkampioen was. Tweede was de Fransman Guignabodet, derde de Fransman Noblesse. In het klassement voor het wereld kampioenschap heeft Angel Nie- to (Spa) royaal de leiding. Het Brits-Zweedse duo Jock Tay- lor/Bengt-Göran Johansson op een Yamaha zegevierde in de race voor de zijspannen. De Westduit- se combinatie Schwarzel/Huber eindigde als tweede. De Zwitsers Rolf Biland en Kurt Waltisperg kwamen als derde over de eind streep. Verrasssend vijfde werd het Nederlandse duo Egbert Streuer/Johan van der Kaap. Stand wereldkampioenschap na vijf wedstrijden: 1. Steinhausen/Kenny (WD1) 52 punten, 2/3. Biland/Waltisperg, Schauzo/Puzo (WD1) Yamaha 37, 4. Greasly/Parkins 36, 5. Taylor/ Johansson 31. De Oostenrijker Werner Nenning heeft gisteren op Yamaha de Gro te Prijs van Oostenrijk in de 750 cc-klasse, die werd gehouden op het circuit van Zeltweg, gewon SPORT nen. Nenning zegevierde zowel de eerste als in de tweede race. I wedstrijden telden mee voor h wereldkampioenschap, wa voor de Venezolaan Johnny Ce cotto de leiding behield met 79 punten. De Zwitsers Robert Grogg en An dreas Hüsser zijn afgelopen weekeinde in Wighshead bij Bel fast een forse stap dichter bij de Europese titel motorcross voor zijspannen gekomen. Op hun Norton Wasp wonnen zij beide manches en leiden nu in de strijd om het EK met een voorsprong van 20 punten op hun landgeno ten de gebroeders Bollhalder. Ereplaatsen waren er ook voor de, Nederlanders Cor den Biggelaar en Cor van der Bijl, die in de al gemene rangschikking derde staan. Wil van der Laan en Jaap van Vliet eindigden in Ierland als vijfde en bezetten na zes races voor het Europese kampioen schap de vijfde plaats met 67 pun ten. en volley toen het erop aan kwam, en Har meijer en Bram Madera misten in het laatste spel tweemaal een opgelegde smash kans, 7-5 voor Van der Capellen/ Verdegaal. Edith Lembeck pakte in het ge mengd dubbel B haar tweede ti tel tegen Ellen Reeuwijk/Cornel Schrama met als partner Erik Wetra, 5-7, 7-5, 6-3 en scoorde tenslotte een hattrick door ook het damesdubbel te winnen. Met Jannie Hoogenkamp won zij van Köhne van Jaski/Ellen Reeu wijk, 7-6, 6-2. ADVERTENTIE HILLEGOM - Wie een week geleden de finale in het here nenkelspel B van het toernooi in Lisse heeft gezien tussen de Indiër Vijayk Paul en Ronald Groen (door laatstge noemde met 6-3, 6-3 geflatteerd gewonnen) zal waar schijnlijk hebben gedacht dat de Indiër meer in zijn mars moest hebben. Gisteren is dat er in het toernooi in Hille gom ook wel uitgekomen. Vijayk Paul won het herenen kelspel B onbedreigd van de verrassende finalist Erik Jan Schreuder, 6-4, 6-1. In de halve finale had Schreuder de no. 1 geplaatste Alfred Gelevert met 6-4, 7-6 geklopt en had Vij ayk Paul de Duitser Stapelbrock kansloos gelaten, 6-0, 6-4. Het recept voor de finalepartij van Vijayk Paul was simpel, de bal goed diep achterin houden en dan maar wachten op de moge lijkheden die Schreuder op dat zo moeilijke spelletje bood. In de eerste set waren de mogelijkhe den beperkt en dat bleek dan ook uit de minimale marge waarmee Vijayk Paul die set afsloot, 6-4, maar in de tweede set kon Schreuder het geduld van de eer ste set niet meer opbrengen. Bo vendien werd hij naarmate de partij vorderde nerveuzer. Er kwamen dubbele fouten van zijn racket terwijl zijn gebruinde te genstander steeds meer op zijn gemak raakte. Dat er in die twee de set een royale winst voor Vij ayk Paul uitkwam verbaasde niemand, 6-1 voor de Indiër. Eep zege waar niets op viel af te din gen. Het damesenkelspel B bracht de zege bij de grote favoriete, Edith Lembeck. Ook zij kreeg een an dere speelster tegenover zich in de finale dan men algemeen had verwacht, namelijk Annette van Eederen. In de halve finale had deze Monique Lembeck met 6-4, 3-6, 6-3 teruggewezen. Edith Lembeck bleek echter in de fi nale veel te sterk, 6-1, 6-3. In het herendubbelspel B was het al een verrassing dat de finale niet ging tussen de no.l en no. 2 ge plaatste combinaties Gelevert/ Asselbergs en Blommendaal/ Pasma. De koppels die elkaar in de laatste ronde ontmoetten wa ren Har Meijer/Bram Madera en Herman van der Capellen/Harry Verdegaal. Het leek voor het laatstgenoemde duo een uitge maakte zaak. Tot 6-4. 3-6 en 4-1 tenminste. Toen begon de com binatie van lob en drive bij Meyer/van der Capellen te wer ken. Het werd 4-4 en Har Meijer moet toen ernstig hebben ge dacht aan het winnen van zijn eerste dubbelspeltitel in B in een groot toernooi, waar voldoende gerenommeerde dubbelspel combinaties acte de présence ga ven. Maar Herman van der Ca pellen vond, gestimuleerd door het goede werk van zijn partner Verdegaal, zijn touch op j MATCH is een uniek blauw winkeltje in 't hart van Leiden, 's Winters is het voor vele sportmensen het startpunt van hun skiplezier. Nu is alles ingesteld op de hoogste eisen van de tennisenthousiast. Het MATCH-tenniscircuit wordt deze week gespeeld op: L.T.C. NOORDWIJK, bij het Casino in Noordwijk. ROME - Het vergaat de Nederlanse jeugdploeg op de Europese kam pioenschappen tot nu toe lang niet slecht. De jongens-junioren en -kadetten plaatsten zich, in te genstelling tot andere jaren, voor de winnaarspoule. Beide ploegen weliswaar met een keer verlies. De meisjes-junioren kwalificeer den zich door Wales en Ierland met 3-0 aan de kant te zetten. Dat kan omdat naast Bettine Vrie- sekoop de 16-jarige verdedigster Stephine van Gennep internatio naal steeds meer presteert. On langs reikte ze in Wenen met de gehele Europese top aanwezig tot de laatste vier. Ook nu maakt haar spel een gedegen indruk. En omdat Vriesekoop sowieso haar mannetje staat, kan dit team nog erg ver komen. De jongens-junioren verloren één duel en wel van Oostenrijk. Hier bij hoeft Patric Swier, die twee zeges boekte, zich niets aan te re kenen. De kadetten verloren var Wouter Kuyk vocht in de heren C- finale een verbeten strijd uit met Leon Damen en won met de veel zeggende score, 4-6, 6-4, 7-5. Bij de dames won conform de ver wachting Petra wessels, in B snel uitgeschakeld, van Annette van Eederen, 6-0, 6-2. Het HDC was voor Eytel Homan/Dick van der Meer, die Lembeck en v. d. Toorn met 6-1, 6-2 gemakkelijk de baas bleven. Crane en Staphorst pak ten de winst in het DDC tegen H. Schoone/D. Bosma, 6-2, 6-3. An nette van Eederen kon ook haar derde finale niet in een zege om zetten. Met Leon Damen verloor zij van Annette Karl/Jan Homan, 2-6, 3-6. Het damesenkelspel D was niet voor Alette Stoutenbeek, maar voor Birgitte Christiaansen, die haar met 7-5, 6-2 klopte. Bij de heren in D won Ron Mooyman van Mikael Barnhoorn, 5-7, 7-6, 6-1. Katwijk Mark Reinhard, de openbaring van het toernooi, speelde in Katwijk zowel in het herenenkelspel B als in C in de finale. In B was Gerard Iwema te sterk met zijn sluitende spel waarin drive, service en vol ley goed verzorgde onderdelen bleken. Het pleit voor de 16-jarige Reinhard dat hij de tweede set op "Vl ^1- Petra Wessels in Hillegom in actie. Zij won het damesenkelspel C. eigen verdienste (Iwema speelde in die fase beslist niet minder) won, 6-0,6-7,6-1 voor de man uit Haren. In C was Reinhard op permachtig. Wie Hans Tönjann in een finale met 6-0, 6-0 verslaat is een goede tennisser. Marijke Guyt eiste de titel in het DEC voor zich op door Thea de Groot met 6-0, 6-3 terug te'wijzen. De HDB en C werden door de zater dag neerplenzende regen niet ge speeld. In B zouden zijn aange treden Visbeen/Brooshooft tegen Naundorf/Dröge en in C Tim- merman/Reinhard tegen Roo- denburg/Giberius. Het toernooi in Alkemade is in het HEC gewonnen door de als no. 1 geplaatste Karei Huizinga, die in de halve finale de Alkemadese vasthouder Jan van der Veen klopte, 6—2,7-5 en in de finale Ha rold van Offeren uit Zoetérwoude met 6-4, 6-4 aftroefde. Ondanks het lage tempo was de partij door de variatie, met name de dropshot werd veel gehan teerd, het aanzien van begin tot eind volledig waard. Oud-tafel tenniscrack Mary Thuis-van Rui ten "prikte" de favoriete Astrid de Keulenaar in twee sets naar de nederlaag in het DEC, 7-6, 6-1. Het HDC was voor Harry Knol/ Peter Schrassenbert die de broers H en J van Veen met 6-3, 6-2 klopten en in het GDC won Peter Schrasserbert zijn tweede titel met Ciska Gomperts via een moeilijke drie sets zege op de combinatie Astrid de Keulenaar/ Huizinga, 2-6, 6-4, 6-4. Egbert Vonk won het HED van Louise Uljee, 6-4, 3-6, 6-4 en Joke Brugman het DED van de 11-ja- rige Josette Grimbergen, 6-1,6-1. Toernooi in Noordwijk sterk bezet NOORDWIJK - Het badgasten tennistoernooi in Noordwijk is weer sterk bezet en dat ondanks het gegeven dat de geldprijzen voor de winnaars (in A uiteraard) weer minder zijn geworden. Ge plaatst zijn in het hoofdtoernooi als no 1 t/m 8 respectievelijk de Zwitser Max Hürliman, de Israë liër Gluckstein, de Amerikaan Hambstone, de Australiërs John stone en Hightower, Suresh uit Ceylon en Michiel Schapers. De lijst van direct tot het hoofdtoer nooi toegelaten spelers telt 32 namen. Bij die uitverkoren 32 komen nog 8 kandidaten voor de hoofdprijs (680 dollar voor de winnaar en 420 voor de verlie zende finalist) uit het kwalifica tie-toernooi, waarvoor zich 64 deelnemers hebben gemeld. De kwalificatie-ronden beginnen vandaag. Bij de dames hoeft dat allemaal niet. Daar doen in A mee: Mickey Albers, Yvette den s Bieman, Inge Korsten, Anneloes 1 Schothorst, Els Veentjer, Tine Zwaan en Marijke Schaar, omge- ven door speelsters van lager ni- 1 veau. Bij de dames krijgt de win- nares eveneens 680 dollar (onge- 1 veer 1360 gulden) en de finaliste 1 420 dollar (ongeveer 840 gulden). 1 De stand in het Match-Tennistoer- J nooi is: Henny Koemans, 75 pnt, Arnold van der Capellen 72 pnt, Jon Visbeen 66 pnt, Herman van der Capellen 65 pnt., Har Meijer 60 pnt., Marinus Brooshooft en Ronald Blommendaal iede? 58 pnt., Bram Madera 53 pnt., Jan Willem Bruin 40 pnt en Gerard j)j Pasma 36 pnt. Bij de dames is de stand: Ineke Kallenberg 11 pnt, j Maureen Mijer 8 pnt, Rosemarie Verdegaal en Petra Wessels, ieder 6 pnt en Milou Bron 5 pnt. Wimbledon kampioen weigert 's avonds te spelen in Amerika Zweden met 3-0. De 18-21 in de derde game van Sjoerd Meijer was echter beslist niet slecht. De meisjes-kadetten moeten hun heil maar zoeken in het opdoen van ervaring, want tot nu toe werd alleen met ruim verschil verloren. Van West Duitsland (0-3), Finland (1-3) en Joegosla vië (0-3). De „aanloopdag" verliep dus niet ongunstig. Morgen, wanneer toplanden wachten, kan echter beter bezien worden hoe Hol lands pingponghoop er voor staat. Waarbij in de ochtenduren Bettine Vriesekoop tegen Rus land met aartsrivale Bakshitova in de gelederen zeker haar vorm kan testen. Want ook in het indi viduele toernooi zal de Hazers- woudse bij haar streven de Euro pese jeugd titel te heroveren, stui ten op deze Russische „afweerli- THEO BAKKER HILVERSUM (ANP) - Nederland is met vier deelnemers vertegen woordigd in het toernooi om de open Nederlandse tenniskam pioenschappen dat vandaag op de banen van het Melkhuisje in Hilversum begint. Behalve Tom Okker, Louk Sanders en Theo Gorter, lukte het de Hagenaar Huub van Boeckel om zich te kwalificeren voor het hoofdtoer- Elly Vessies is afgelopen weekein de in de halve finales damesen kelspel om de open Zweedse ti tels in Baastad uitgeschakeld. Ze verloor in drie sets van de Zweedse Lena Sandin: 7-6, 3-6, 3-6. Samen met de Zweedse He- lene Anliot heeft Elly Vessies in de open Zweedse kampioen schappen wel het dubbelspel gewonnen. De Australische- Zweedse combinatie Christine O'Neill/Mimi Wikstedt werd in twee sets verslagen: 6-4, 6-1. Bij de heren won Björn Borg zon der enige moeite van de Hongaar Balazs Taroczy. Setstanden: 6-1, 7-5. In het dubbelspel zegevierde het duo Bob Hewitt/Heinz Gün- thardt (Zaf/Zwi) over Mark Ed- mondson/John Marks uit Au stralië met tweemaal 6-2. De viervoudige Wimbledon-kam- pioen Borg heeft afgelopen weekeinde ook te kennen gege ven niet te zullen deelnemen aan de open Amerikaanse kampioen schappen in Flushing Meadow als zijn verzoek om de topwed strijden overdag te laten spelen niet wordt ingewilligd. Borg vindt dat hij in het nadeel is als de belangrijke partijen 's avonds in de schemering worden gehou den. Volgens Borg is hij dan in het nadeel. Zijn reactiesnelheid zou minder zijn dan overdag.... De Tsjechoslowaak Tomas Smid heeft gisteren het internationale toernooi van Stuttgart gewon nen. In de eindstrijd had hij geen moeite met de Westduitser Uli Pinner, die voor de open Neder landse kampioenschappen als tweede is geplaatst. De setstan den waren: 6-4, 6-0 en 6-2. In het herendubbelspel ging de overwinning naar Coün Dow- deswell en Frew McMillan. De Rhodesische/Zuidafrikaanse combinatie versloeg in de finale Wojtek Fibak uit Polen en Pavel Slozil uit Tsjechoslowakije met 6-4, 6-2, 2-6 en 6-4. De Amerikaan Stan Smith zege vierde in een toernooi in Hilton AMSTERDAM (ANP) - In de acht ste ronde van het internationale toernooi in Amsterdam heeft Hans Ree zijn partij tegen de Zweed Andersson verloren. De Tsjechoslowaken Smejkal en Hort, die na zeven ronden de lei ding in grootmeestergroep A met Ree deelden, besloten tot remise. De Hongaar Sax, die Donner ver sloeg, kon daardoor oprukken naar een gedeelde eerste plaats. Sax, Smejkal en Hort hebben al len 5V2 punt. In de grootmeestergroep B deelde Van der Wiel het punt met lijst aanvoerder Dolmatov. De Rus leidt met 6 punten. Van der Wiel bezet een gedeelde tweede plaats met 5 punten. De uitslagen van de achtste ronde REE VALT WEG UIT KOPGROEP in de grootmeestergroep A zijn: Ree (Ned)-Andersson (Zwe) 0—1; Sahovic (Jsl)-Stean (Eng) V2-V2; Sosonko (Ned)-Ligterink (Ned) V 2-V2; Byrne (VS)-Farago (Hon) 1-0; Donner (Ned)-Sax (Hon) 0-1; Smejkal (Tsjj-Hort (Tsj) V2-V2; Torre (Fil)-Lein (VS) V2-V2. Stand: 1. Hort, Smejkal en Sax 5V2 pnt.; 4. Ree en Andersson 5; 6. Byrne en Torre 4V2; 8. Sosonko en Lein 4; 10. Ligterink 3; 11. Don ner, Stean en Sahovic 2V2; 14. Fa- rago 2. Uitslagen achtste ronde groot meestergroep B: Spassov (Bul)- Shamkovich (VS) 0-1; Baljon (Ned)-V.d. Sterren (Ned) 0-1; Hernandez (Cub}-V. Wijgerden (Ned) 1-0; V. Riemsdijk (Bra>- Nemet (Jsl) 1-0; Enklaar (Ned)- Langeweg (Ned) 0-1; Van der Wiel (Ned)-Dolmatov (Su) V2-V2; Böhm (Ned>-Hölzl (Oos) 1-0. Afgebroken partij 7e ronde: V. Wij gerden (Ned}-Baljon (Ned) 1-0. Stand: 1. Dolmatov 6 punten; 2. Hernandez. Van der Sterren, Nemet en Van der Wiel 5; 6. Lan- geweg en Shamkovich 4V2; 8. Van Wijgerden 4; 9. Van Riemsdijk, Enklaar, Böhm 3V2; 12. Hölzl 3; 13. Spassov 2V2; 14. Baljon 1. Head Island in de finale van het herenenkelspel met 6-3 6-2 over zijn landgenoot Tim Gullikson. Nederland is afgelopen weekeinde in Le Touquet in het toernooi om de Annie Soisbaultbeker voor speelsters tot 21 jaar vijfde ge worden. Engeland werd winnaar door in de eindstrijd met 2-1 Tsjecho-Slowakije te verslaan. Gisteren versloegen de Oranje meisjes de Sowjet-Unie met 2-1. Zaterdag werd West-Duitsland met 2-1 verslagen. Tegen de Rus sische dames verloor Marcella Mesker haar single met 6-1, 0-6 en 5-7 van Svetlana Tsjerneva en won Marianne van de Torre met 7-5 en 6-3 van Joelioe Salnikova. Het dubbelspel werd door Mes ker en Schutte gewonnen. Zij versloegen met tweemaal 6-3 het duo Tsjerneva/Salnikova. De Israëliër Glickstein heeft twee overwinningen behaald op het satellietcircuit in Deventer. Zo wel het enkelspel als dubbelspel (met zijn landgenoot) Sher vielen hem ten deel. Hürlmann leidt nog steeds met 103 punten. Tweede staat Glickstein met 65 punten. Komend weekeinde wordt het laatste circuit in Noordwijk ge speeld. De zestien hoogst geklas- seerden plaatsen zich voor het Masterstoernooi dat begin augus tus in Amersfoort wordt gehou den. DEN HAAG - Hans Galjé, doelman van FC Den Haag, heeft het af gelopen weekeinde voor drie sei zoenen bijgetekend. Galjé stond in de belangstelling van Ajax, dat het door FC Den Haag verlangde transferbedrag echter veel te hoog vond voor de Haagse doel- verdediger. De transfer van Henning Jensen, de voormalige spits van Real Ma drid, naar Ajax kan eventueel moeilijkheden gaan opleveren bij het verstrekken van een werk vergunning. Joop van der Klink van de Stichting Arbeidszaken: "Ons bestuur heeft natuurlijk alle publikaties omtrent deze transfer van Jensen naar Ajax gevolgd. Dat daarbi' de namen van Inter Football en Cor Coster zijn ge vallen is wel duidelijk. We zullen deze kwestie dan ook aan artikel 36 (arbeidsbemiddeling) toetsen. Iets naders kan ik op dit moment niet zeggen". Rob Hutting van Fortuna SC is in middels bij Joop van der Klink op de transferlijst geplaatst. Hut ting heeft het hem, te laat, aange boden contract van Fortuna SC niet geaccepteerd en is er nu van overtuigd transfervrij te zijn. Rizah Meskovic, de voormalige doelverdediger van AZ'67 heeft dan uiteindelijk toch een nieuwe club. Meskovic zal in zijn geboor teland uitkomen voor Slobada in Joegoslavië. Oefenduels PSV heeft zaterdag in Arnemuiden een oefenwedstrijd tegen de za terdagtweedeklasser van die naam met 6-0 gewonnen. Vier duizend toeschouwers zagen een aardig duel, waarin Michel Valke, de nieuwe aanwinst van PSV, een van de uitblinkers was. Doelpun tenmakers waren Lubse (0-1, 0-2 en 0-4), Van der Kuylen (0-3 en ^-5), en Van Mierlo (0-6). NEC won zaterdag met 8-1 bij Juliana '31 uit de afdeling Nijme gen. De doelpunten werden ge scoord door Janssen (4), Seven, Heisper, Peter Hendriks en Strik. Voor Juliana, dat de Graafschap per Wiertz als gastspeler had, schoot Geurts raak. Er waren 1400 toeschouwers. In Utrecht won FC Utrecht met 5-2 van het Nederlands politie-elftal. De Kruijk (2), Tervoort (2) en Kruis waren de schutters voor de Stichtenaren. Voor de Herman dad scoorden Bruinestein en Bekkermutte. Het Westlands elftal ontmoette in Naaldwijk Feyenoord. De Rot terdamse formatie won met 2-4. Van Deinsen, Bouwens en Pe- tursson (2) waren de Rotterdamse Schutters, Veerman en Moerman zorgden voor de Westlandse tref fers. Er waren 4000 toeschou- met 0-8 triomfeerde. De treffers kwamen op naam van Hoekstra (2), Drost (2), Van 't Land (3) en IJzerman. Er waren 1000 toe schouwers. Dames Het Nederlandse damesteam, waarin ook de Alkmania-speel- sters Ria Desaunois, Mary van de Heiligerberg en Willeke van Rui ten zijn opgenomen, heeft in Ri mini (Italië) de eerste wedstrijd voor het officieuze Europese kampioenschap gewonnen. Te genstander Wales werd met 2-0 verslagen. Bij de rust was de stand nog 0-0. Voor Oranje scoorden Maijolein de Bakker en Bep Timmer uit een strafschop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12