personeel f r SBy enso Huize Kranenburg enthousiaste medewerkers PERSONEEL,n 'SllPLlIg! "hoofd afdeling portiers" funktionaris veiligheid en milieu ACCURATE TYPISTE ■üCD ^£M VAN DEN BERGH-STICHTING Q twee part-time of één fulltime administratief medewerkster(s) De Leidse school voor m.e.a.o. Ursula Kliniek Wassenaar PERSONEEL Phoned P personeel PERSONEEL peisoneel I persone EEL Het verpleeghuis Kranenburg is één van de tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen die ressorteren onder de Gemeentelijke Sociale Dienst te 's-Gravenhage. Per 1 januari 1980 zullen deze tien gemeentelijke verpleeg- en verzorgingshuizen een zelfstandige Gemeentelijke Dienst Verpleging en Verzorging vormen. Kranenburg is een verpleeg- en verzorgingshuis, waar 100 somatisch geriatrische patiënten worden verpleegd en 35 bewoners worden verzorgd. De patiënten/bewoners worden benaderd door een teambestaande uit verplegend/verzorgend personeel, arts, fysiotherapeuten, medisch maatschappelijk werkster, bezigheidstherapeuten en personeel uit de civiele diensten. Om aan deze benadering gestalte te geven zijn verschillende overlegsituaties aanwezig. Wij zoeken op korte termijn voor de verpleegdienst (100 patiënten) enkele ziekenverzorgenden (m/v) Functie-inhoud: - levering van een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van de zorg van somatisch geria trische patiënten in het verleeghuis; -het begeleiden van leerling-ziekenverzorgenden. Funktie-eisen. -diploma ziekenverzorging; -belangstelling voor de zorg aan de somatisch geriatrische patiënt; - het in teamverband kunnen werken; - leeftijdsgrens tot 45 jaar. Voor de functie geldt: -salarisafhankelijk van leeftijd en ervaring maximum bruto f2249,-; -vakantietoelage 8 pet. van het jaarsalaris; - gunstige regelingen met betrek king tot studie-, ziekte- en verplaatsingskosten, alsmede woon- en werkverkeer; - welvaartsvaste pensioenvoorzie ning A.B.P. Sollicitatieprocedure Voor nadere informatie over de functie kunt u zich richten tot mevrouw F.A. Kleinleugemors, adjunct-directeur van het ver pleeg- en verzorgingshuis Kranen burg, Morssestraat 9 te 's-Graven- hage, tel. 070-637900. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen onder vermelding van het nummer GSD 317, te rich ten aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110 te 's-Gravenhage. I— "SANCTA MARIA" te Noordwijk is een psychiatrisch ziekenhuis met talrijke paviljoenen en bijgebouwen op een terrein van 74 ha, waar plaats is voor ongeveer 635 patiënten. Het personeelsbestand is thans 670 medewerkers. Ten behoeve van het ziekenhuis funktioneert een afdeling portiers van 9 medewerkers. Voor deze afdeling wordt gevraagd een Van deze funktionaris werdt verwacht dat hij in staat is deze dienst zodanig te leiden, dat deze de haar opgedragen taak op adequate wijze kan verrichten: Te denken valt daarbij aan: portierswerkzaamheden (continudienst) verzorgen interne post chauffeursdienst bedienen telefooncentrale terreinsurveillance. Grote waarde hechten wij aan: - leidinggevende capaciteiten - hoge mate van dienstbaarheid - bij voorkeur ruime ervaring in een leidinggevende funktie op het gebied van portierswerk zaamheden. - representatief - goede algemene ontwikkeling Kandidaten dienen bereid te zijn onregelmatige diensten te verrichten. Leeftijd: liefst tussen 35 en 45 jaar. van f 2.293,08 tot maximaal f 3.102,15 Overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen Nadere inlichtingen: worden gaarne verstrekt door de heer W. Otten, tel. 250, zoemer 6-25. Sollicitaties: uitsluitend schriftelijk met volledige inlichtingen aan het Hoofd van de Personeelsdienst. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1, 2204 BA Noordwijk post Noordwijkerhout, 02523-3841 Sikkens is een van de grootste verf- fabrikanten van Europa. Voor de lokatie Sassenheim (ca. 1.300 medewerkers) zoeken wij een veiligheids- en milieufunktionaris. De funktie Hij zal worden belast met het stimuleren, adviseren, koördineren en kontroleren van de aktiviteiten op het gebied van veiligheid en milieu op de gehele lokatie, bestaande uit een viertal sektoren, nl.: laboratoriumsektor, produktiesektor, verkoop Nederland-sektor, kantorensektor. De juiste man Gedacht wordt aan een man van circa 25- 35 jaar met bij voorkeur enige ervaring binnen de chemische industrie. Gevraagd wordt een opleiding op HBO- niveau Chemische Techniek of Chemische Technologie en een kursus Veiligheidskunde. De voorzieningen De voorzieningen die Sikkèns biedt gaan verder dan een uitstekend salaris en een plezierig werkklimaat. Er zijn gunstige secundaire arbeidsvoor waarden, zoals: pensioenregeling, tegemoetkoming in de reiskosten, O een 13e maand, studie-faciliteiten. Voor nadere inlichtingen over de geboden funktie kunt u zich wenden tot de heer N. Ziegelaar, hoofd Technische Dienst/ Veiligheid, telefoon (017118 27 48. Sollicitatie Indien u geïnteresseerd bent verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan Sikkens bv. Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim, t.a.v. de heer F. J. M. Bus. fOMD makelaardij j.van iterson o.g. wij zoeken op korte termijn een ASSISTENT - MAKELAAR vereisten: - middelbare opleiding - goede redaktionele en kontak- tuele eigenschappen. - in staat zelfstandig te werken - bezit van NFM diploma geboden: een zelfstandige funktie met voor de juiste kandidaat de mogelijk heid in de toekomst toe te treden tot de directie. Zij die denken deze funktie aan te kunnen, gelieven hun schriftelijke sollicitatie voorzien van recente pasfoto te richten aan ons kantoor. oude singel 188 leiden 071-146441* De STICHTING VOOR ONDERZOEK VAN HET ONDERWIJS (S.V.O.) opgericht door de Staat der Nederlanden, met het doel onderzoek op het ter rein van het onderwijs te bevorderen, te stimuleren en te subsidiëren, heeft een vacature voor een voor 20 uur per week (halve dagen of halve weken naar keuze) bij het secretariaat van de afdeling Voorlichting van het bureau der Stichting. MAVO, goede typevaardigheid, goede beheersing van de Nederlandse taal. Salariëring: Volgens Rijksregeling. De aanstelling geschiedt eerst in tijdelijke dienst, waarna een vast dienst verband tot de mogelijkheden behoort. Sollicitatie: te richten aan de directeur van de S.V.O., Pletterij- kade 50, 2515 SH 's-Gravenhage. Voor het inwinnen van informatie kan contact wor den opgenomen met de heer H. H. Vrijenhoef, tel. (070) 824321, toestel 25, of mevrouw M. Lind- green, toestel 17. Bij het Laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen voor de Krijgsmacht TNO te Oegstgeest wordt gevraagd een BOEKHOUDER - het verwerken van financiële gegevens - periodieke analyse en verslaggeving - zelfstandig voeren van deeladministratie. Opleiding: HAVO-niveau, diploma MBA of studerend hiervoor. Er varing vereist; liefst met kennis van geautomatiseerde administratie. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij genoemd laborato rium, Haarlemmerstraatweg 7, Postbus 1260, 2340 BG t (tel. 01711-19210, toestel 444). CC Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 In verband met het vertrek van één van onze huidige administratieve mede werksters en uitbreiding van werkzaamheden vragen wij t.b.v. de verpleegdienst en het directiesecretariaat. De werkzaamheden omvatten o.m.: registratie van diensten —het bijhouden van een planbord met overplaatsings- en opleidingsgegevens het uittypen van notulen —het verzorgen van de uitnodigingen voor ouderdagen. Wij verwachten van de kandidaten dat zij consciëntieus zijn en ervaring hebben op administratief gebied. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. de Dreu, hoofd Verpleegdienst, toestel 423. Sollicitatie, alleen schriftelijk, binnen één week na verschijning van dit blad te richten aan het hoofd Personeelszaken. De Leidse school voor m.e.a.o. roept sollicitanten op voor een vacature recht I en II voor de cursus 1979/ 1980. Het aantal uren bedraagt 9. Door omstandigheden zijn wij genoodzaakt een twee de oproep te plaatsen. Vroeger gedane sollicitaties ko men evenwel niet in aanmerking. Onze gedachten gaan uit naar een jong jurist(e) die er varing in het onderwijs wil opdoen. Ook zij die binnen kort afstuderen kunnen solliciteren. Sollicitatie te richten aan: Leidse school voor m.e.a.o. Lammenschanspark 4, Leiden. tel. na 13 augustus 1979. Brieven binnen vóór 15 au gustus 1979. Ursula Kliniek "Centrum voor Psychia trie "met klinische en poliklinische voorzieningen voor Adolescenten, Volwassenen en Psycho-geriatrische observatie patiënten. CS Wij hebben vakatures voor op de volgende afdelingen: Gesloten Opname-afdeling Deze unit biedt plaats aan 15 personen. Het doel van deze afdeling is: eerste opvang, inventarisatie van problematiek, behande ling en eventueel doorverwijzing, crisisinterventie voor de overige afdelingen van de kliniek. Belangstellenden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A/B of B-Ziekenverpleging. Open Opname-afdeling Deze unit biedt plaats aan 15 personen. Op deze afdeling wordt kortdurend en A-selektief opgenomen. Doel van deze afdeling is: opvang, inventarisatie van problematiek, behandeling en eventuele doorverwijzing, voortzetten van de behandeling na eventuele opname op gesloten units. Belangstellenden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A/B of B-ziekenverpleging of H.B.O.-I.W. afdeling Langdurig Verblijf Deze afdeling biedt plaats aan maximaal 30 bewoners, die langdurig resocialisatie behoeven. Doel van de afdeling is: stimuleren en begeleiden van de bewoners (dames en heren) naar een optimale zelfstandigheid. Er wordt in een team gewerkt waarbij de houding non-direktief is en een horizontale wijze van samenwerking wordt nagestreefd. Belangstellenden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma B-Ziekenverpleging. afdeling Fsycho-geriatrie Deze afdeling biedt plaats aan 30 personen. Doel van de afdeling is: verpleging en screening, alvorens plaatsing in een verpleeg- of verzorgingshuis geschiedt. Degenen die interesse hebben voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van één der volgende diploma's: B- en/of A-zieken- verpleging of ziekenverzorging. Gegadigden voor bovengenoemde vakatures moeten bereid zijn alle diensten te vervullen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van de Verplegingsdienst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken. Eikenlaan 3-5, Wassenaar. Telefoon (01751) 7 94 41.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22