MET SPOED GEVRAAGD: PERSONEEEm^^ personeel teidttii Academisch Ziekenhuis Leiden Typistes Telexistes administrateur soneel Pï ersi personi lEEL DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: administratief medewerker (m/v) Teeuwen assurantiën BV een accurate TYPISTE administratief medewerkster medewerkster marketing services redactie-assistente ft administratief medewerkster ,PERSONEg. .PERSOI\IEELPERSONEa J personeel PERSONEEL personeel Afdeling D.S.W.O. van de Faculteit der Sociale Wetenschappen vak.nr. 9-266/1158 Taak: het verrichten van alle dagelijks voorkomende werkzaamheden aangaande lopende onder zoeken: het invoeren van gegevens op een beeld scherm terminal: het onderhouden van kontakten met de deel nemers aan de onderzoeken; lichte administratieve werkzaamheden; beheer van het systeem; het adviseren en assisteren van externe gebruikers van het systeem. Vereist: een opleiding op MEAO/HAVO-niveau; akkuratesse; typevaardigheid; enige kennis van geautomatiseerde gegevens verwerking d.m.v. een geautomatiseerd systeem strekt tot aanbeveling. De aanstelling geschiedt o£ subsidiebasis voor lopig tot 1 januari 1980. Verdere verlenging is niet uitgesloten. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal ƒ2.451,bruto per maand. Informatie bij: Drs. A. J. Blommers en A. Gast, telefoon: 071-148333, toestel 6351. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. vraagt per 1 augustus voor hele dagen. Sollicitaties tel. 071-122316 oi 149514 of schriftelijk Lorentzkade 30, Leiden. Afdeling Oogheelkunde (halve dagtaak, bij voorkeur de middag uren) vac.nr. 670.K.07.28.LD Taak: - het verrichten van typewerkzaamheden in Nederlandse en Engelse taal, zowel van band als van concept; - het opstellen van eenvoudige brieven; - het verlenen van medewerking bij het bij houden van het archief; - het verrichten van diverse werkzaamhe den ten behoeve van het algemeen secre tariaat en hel onderwijs: - tevens zal zij worden ingewerkt in de overige secretariële werkzaamheden, ten einde allround inzetbaar te zijn in de kli niek. Vereist: opleiding op MAVO-niveau en een typcdiploma. Salaris max. 1124,50 bruto per maand. Nadere informatie omtrent deze functie wordt desgewenst verstrekt door de heer A A. Ramaker of mw. C. Mosterd, tel. 071 - 14 72 22, toestel 2382 of 2374. U komt tc werken in het Academisch Zieken huis Leiden, dal met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in hel Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te /enden aan het hoofd van de dicnsi personeelszaken A/.l Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Samsom Automatisering bv is ac tief op het terrein van de geauto matiseerde informatieverwerking voor een veelheid van organisaties (zowel overheid, bedrijven als in stellingen). Naast administratieve computerserviceverwerking in ons rekencentrum leggen wij ons ook toe op de verkoop van software pakketten en mini- en micro computers. Door de snelle uitbouw van de activiteiten is uitbreiding van de afdeling marketing services met een commercieel medewerkster zeer gewenst. De functie Onze nieuwe collega is mede ver antwoordelijk voor de realisatie van Interesse? ondersteunende algemene activi teiten t.b.v. de bestaande marke tinggroepen. Wat nader gespecifi ceerd komt dit neer op o.a. - de behandeling en bewaking van aanvragen, offertes en orders; - waar nodig en mogelijk het as sisteren van de buitendienst medewerkers; - telefonisch en schriftelijk contact onderhouden met interne en ex terne relaties; - het doen van voorstellen en het geven van adviezen bij commer ciële acties. De eisen Voor een goed vervullen van deze functie achten wij een opleiding op HAVO- of MEAO-niveau nood zakelijk. Daarnaast is typevaardig heid en ervaring in een soortgelijke functie gewenst. Voor de juiste vrouw ligt hier de basis voor een aantrekkelijke car rière bij een modern bedrijf waar momenteel flink de groei in zit. Voelt u zich hierdoor aangesproken en getuigt u van goede contactuele eigenschappen, commerciële feel ing. een grote mate van zelfstandig heid en initiatief, dan maakt u alle kans. Bel voor nadere informatie of voor een afspraak met het Hoofd Perso neelszaken, mevrouw M. Loopstra- Volders, tel. (01720) 6 21 69 (over dag) of (01829) 34 86 ('s avonds). U kunt ook schriftelijk reageren. Ons adres: Samsom Automatise ring bv. afdeling PZ, Wilhelmina- laan 1, 2405 EB Alphen aan den Rijn. ICLT Samsom Automatisering is een werkmaatschappij van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie, waarin o.a. opgenomen de activi teiten van voorheen N. Samsom nv, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaat schappij nv en Wolters-Noordhoff de koning b.v. Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071 -13 1710 I Voor hooggekwalificeerd uitzendpersoneel I Samsom Uitgeverij bv te Alphen aan den Rijn zoekt voor haar Bureau voor Bestuurlijke Publicaties, waar teksten worden verzameld en be werkt voor documentaire uitgaven op bestuurlijk terrein, op korte ter mijn een redactie-assistente De functie Deze medewerkster zal als hoofd taken krijgen: het assisteren bij het zoeken naar gegevens (in naslag werken en telefonisch), het ver werken en uittypen van kopij teksten en het bijhouden van bureaudocumentatie Functie-eisen De jonge vrouw die wij voor ogen hebben heeft een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met goe de typevaardigheid. Het spreekt vanzelf, dat zij de Nederlandse taal tot in de puntjes beheerst. Leeftijd ca. 18 - 20 jaar. Sollicitatie Hebt u belangstelling voor deze functie aarzel dan niet en stuur uw schriftelijke sollicitatie naar onze afdeling Personeelszaken, Stadhoudersplein 1, 2400 MA Alphen aan den Rijn. Samsom Uitgeverij is een onder deel van de nv ICU, Informatie en Communicatie Unie. Samsom Uit geverij houdt zich bezig met de ontwikkeling en verkoop van boe ken. losbladige uitgaven en tijd schriften op sociaal-wetenschap pelijk, bedrijfskundig, informatica, juridisch en medisch terrein. Dit doen wij onder de uitgevers namen Samsom, A.W. Sijthoff's Uitgeversmaatschappij, Stafleu's Wetenschappelijke Uitgeversmaat schappij, Sijthoff Noordhoff International Publishers en H.D. Tjeenk Willink. Samsom Uitgeverij bv ITASCA MOTORHOMES (BENELUX), importeur van Amerikaanse kampeerauto's, zoekt op korte termijn een die in staat is geheel zelfstandig de administratie van ons snelgroeiende bedrijf op ^ich te nemen. Wij denken hierbij aan: magazijn-, werkplaats- en verkoopadministratie alsmede fakturering en cal culatie. Een representatieve MEAO-er met opleiding "vrije richting" en enige ervaring zou hiervoor het meest in aanmerking komen. Indien u zich denkt thuis te voelen in een klein, enthousiast werkend team, zullen wij graag een afspraak met u maken voor een informatief ge sprek. U kunt hiervoor kontakt opnemen met de heer J. W. M. de Looze, telefoonnummer 01714-4200. Itasca Motorhomes (Benelux) Hondsdljk 1F, Koudekerk aan den Rijn Wij zoeken op korte termijn een BELASTINGCONSULENT/ ACCOUNTANT- ADMINISTRATIE CONSULENT De honorering en verdere arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de functie. Na gebleken geschiktheid behoort opname in een maat schap of B.V. tot de reële mogelijkheden. Ook zij, van wie de studie in een vergevorderd stadium verkeert, kunnen reflecteren. Schriftelijke sollicitaties: Postbus 255, 2300 AG Leiden. ACCOUNTANTSKANTOOR VAN ITERSON A.F.A.T. van Iterson A.A. Op de afdeling Keel-, Neus-en Oorheel kunde van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp zal wegens vertrek van de huidige medewerkster een vacature ontstaan voor een part-time AKOUPEDIST(E) (4/10) De taak zal bestaan uit het verrichten van audiometrisch en vestibulair onder zoek, gehoor-analyse en aanpassen van boortoestellen bij slechthorenden, een en ander in nauwe samenwerking en overleg met drie keel-, neus- en oor artsen. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris op full-time-basis liggen tus sen f 2017,23 en f 2952,28 bruto per maand. Inlichtingen over de functie worden u gaarne verstrekt door mevrouw C. Stel ler, tel. 071 - 899250 toestel 210. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V. Voor ons districtskantoor te Leiden vragen wij een Zij dient in het bezit te zijn van het MAVO-diploma en te beschikken over goede Tekenvaardigheid. Leeftijd 17-23 jaar. De NZH kent een goede salariëring en uitstekende sociale voorzieningen. Daarnaast geldt voor alle medewerkers vrij vervoer op het gehele lijnennet. Hebt u interesse in deze functie? Dan kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling Personeelzaken van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., Postbus 514, 2003 RM Haarlem, waar u ook nadere inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 023 - 31 92 27, toestel 220.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20