Automatisering in de gezondheidszorg. docent- PERSONEEL Academisch Ziekenhuis Leiden Weike sekretaresse wit werken voer een "dorp" met 600 inwoners hooge burch hooge burch soneel PI ■PERSOKEEU lpeG§gOëëL"^.rereogaj^^ leerling operator HTS-er bedrijfskunde of werktuigbouv SERVEERSTER VAN DEN BERGH-STICHTING uitzendbureau chef technische publikaties verpleegkundigen PERffltfElP*rso«i««» PERSONEEL personeel personeel pocokei In samenwerking met de Academische Ziekenhuizen te Rotterdam, Utrecht en Groningen en de Centrale Ontwikkel- en Ondersteuningsgroep Ziekenhuis Informa tiesysteem (BAZIS) wordt in het Acade misch Ziekenhuis Leiden gewerkt aan een geïntegreerd Ziekenhuis Informatiesysteem. De apparatuur die hiervoor gebruikt wordt, bestaat uit een tweetal PDP 11/70-computers, uitgerust met kaartlezers, ponsbandappa- ratuur, externe schijvengeheugens, magneet bandgeheugens en regeldrukkers. Wie zoeken we? Vac.nr. 072.C.41.28.LD die de computer gaat bedienen en de programmeurs assisteert bij het testen en het bewaken van het realtime systeem. Gedurende de werkdagen wordt momenteel nog in twee shifts gewerkt. Hiervoor geldt een compensatieregeling. Verlangd: Opleiding op MAVO-niveau. Ervaring is niet noodzakelijk; leeftijd 20 tot 30 jaar. Men zal na een inwerkperiode woonachtig dienen te zijn in Leiden of zeer directe omgeving. Wat u verder nog moet weten: De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds. De vakantie toelage is 8%. Hoe solliciteert u? Even een brief met uitvoerige inlichtingen over uzelf schrijven aan, het hoofd van de dienst Personeelszaken AZL, Rijnsburger- weg 10,2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. PIZZERIA GIOVANNI/BISTRO LE CORNET Zuidboulevard 145, Katwijk aan Zee tel. 01718-74860 vraagt MEDEWERKER voor de bediening (leeftijd tot 30 jaar). RESTAURANT KOK tenminste 3e jaars. Soil, na tel. afspraak met de heer K. C. van Herp. Welk dorp is dat? Hooge Burch. gelegen tussen Bodegraven en Alphen aan den Rijn. Een christelijke inrichting voor zwakzinnigenzorg, waar met gebruikmaking van aan heden daagse inzichten getoetste wijzen van behandeling en verzorging, aangepaste woon- en leefruimte wordt geboden aan 600 geestelijk gehandicapte medemensen. Er werken ongeveer 550 perso neelsleden. Het centrum wordt geleid door een direktie bestaande uit een algemeen direkteur en 3 adjunkt-direkteuren. De alge meen direkteur draagt de eind verantwoordelijkheid. De adjunkt- direkteuren geven mede vorm aan het totale beleid en brengen specifieke deskundigheid in op de terreinen van verpleging, behande ling en ekonomisch/administratief beheer. Om welke funktie gaat het? Om de funktie van sekretaresse ten behoeve van het direktieteam Haar werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het voorbereiden en notuleren van vergaderingen, het bijhouden van agenda's, het verzorgen van korrespondentie en overige typewerkzaamheden en telefoonbehandeling. Van belangstellenden verwachten wij dat zij een middelbare school opleiding, kennis van steno Nederlands en typevaardigheid hebben. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Minimum leeftijd 21 jaar. Voor informatie kunt u zich wen den tot mevrouw M. Heemskerk, hoofd sekretariaat, telefoon (01726) 1 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie wordt gaarne tegemoet gezien door de Personeelsdienst, Spoorlaan 19, Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting iedereen leest de krant altijd en overal. [ILVE Wat biedt Sikkens lijk h Behalve de mogelijkheid om bij Sikkens eeijjugh goede positie te verwerven, kunnen ken a kandidaten o.a. rekenen op een uitstekend gegev salaris, 13e maand, tegemoetkoming in de j i: reiskosten en een gunstige pensioenregeling^^^ Sollicitatie *°el?q Jndien u geïnteresseerd bent verzoeken wi|in uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan comp haald Sikkens bv, de tai R ij ksstraatweg 31vrete 2171 AJ Sassenheim, ven t.a.v. de heer F. J. M. Bus. zekei van sche> van eerd der stral De technische dienst van Sikkens bv te Sassenheim is belast met het onderhoud van gebouwen en apparatuur en de uitvoering van nieuwbouw- en wijzigingsprojecten. Voor deze dienst zoeken wij een HTS-er Bedrijfskunde of Werktuigbouw. De nieuwe medewerker zal voornamelijk belast worden met de technisch economische en administratieve aspekten van deze dienst, zoals: planning/koördinatie van onderhouds- en investeringsprojekten, opbouw van het technisch archief en van informatiesystemen, interpreteren van voor- en nacalculaties voor projekten. Tevens zal hij funktionele ondersteuning geven aan een 3-tal medewerkers. L. In het centraal belastinggebouw te Leiden kan worden geplaatst een Leeftijd 18 a 19 jaar Salaris volgens rijksregeling. Mondelinge of schriftelijke sollicitaties bij de secretaris van de commissie van beheer. Tel. 145444. Stationsplein 7, Leiden. Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJK <ZH) Telefoon (01719) 19320 In verband met langdurige ziekte van één onzer pastores zoeken wij op zo kort mogelijke termijn een functionaris die werkzaam kan zijn als "Algemene- en Persoonlijkheidsvorming" in de opleiding voor het verplegend personeel (met name voor de onderdelen "levensbeschouwelijke stromingen" en "maatschappijleer"). Wij denken bij voorkeur aan iemand met een theologische opleiding of een pedagoog met theologische gerichtheid. Het betreft hier een part-time functie, die desgewenst met pastorale werkzaam heden kan worden aangevuld tot een volledige betrekking. Te zijner tijd kan de mogelijkheid worden overwogen de tijdelijke benoeming om te zetten in een vaste aanstelling. U kunt uw sollicitatie richten aan het hoofd Personeelszaken. ASB-Uitzendbureau, gestart in 1949 en hiermede tevens de langstbestaande uitzendorganisatie, viert in 1979 zijn 30-jarig bestaan. Deze 30.-jarige ervaring en het nasireven van kwaliteit in onze dienstverlening stelt ons in staat alert te reageren op vraag en aanbod Om dit ook in 1979 te realiseren, zullen bestaande kantoren worden uitgebreid en nieuwe kantoren worden geopend. Wij zoeken daarom jonge mensen voor de funktie van KOMMERCIEEL MEDEWERKER (M/V) Funktie: De kommercieel medewerker/ster krijgt een inter ne opleiding en zal zich daarna in de praktijk zo snel mogelijk alle ins en outs van de uitzendfor- mule eigen moeten maken. Telefonisch zoekt hij/zij nieuwe en onderhoudt hij/ zij kontakt met bestaande relaties. Hij/zij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voor tijdelijk personeel. Daartoe inter viewt, selekteert en begeleidt hij/zij de uitzend krachten. Opleiding: Minimaal H.A.V.O.-opleiding. Funktievereisten: Minstens één jaar ervaring in een kommercieel/ administratieve funktie. Leeftijd: 21 tot 25 jaar. Vestigingsplaatsen: Den Haag, Delft, Gouda, Leiden. Sollicitatieprocedure: Hebt u belangstelling voor de vakature? Schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de afdeling Per soneelszaken van ASB Uitzendbureau, Postbus 151, 2700 AD Zoetermeer. U kunt voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer J. F. Gerlof, Hoofd Personeelszaken, telefoon 079-219340 Na ontvangst van uw brief krijgt u binnen tien dagen bericht omtrent het verdere verloop van uw sollicitatie. De gehele selektieprocedure zal niet langer dan 6 weken in beslag nemen. Bij de afdeling Technische Voorlichting wordt door vier secties mondeling en schriftelijk voorlichting gegeven op het gebied van auto's, caravans en kampeeruitrusting, ple ziervaartuigen en wintersportuitrusting Hieraan is een afdeling Publikaties toegevoegd, welke de door de secties aangedragen informatie verwerkt tot tech nische publikaties. Voor deze laatste twee-mans afdeling zoeken wij een Werkzaamheden: - het leiding geven aan de sectie Publikaties, - het schrijven van artikelen en inlichtingenbladen, - het bepalen van de meest doelmatige vorm van publika ties, - het assisteren bij de samenstelling van o.a. inlichtingen bladen en testrapporten, - het nemen van initiatief om bij de vaksecties aanwezige informatie in publikaties om te zetten. Hij zal zijn werkzaamheden verrichten in en met een groep van overwegend technische mensen. Tevens zal hij zorg moeten dragen voor een goede relatie met redacties van bondsbladen, persdienst en vaksecties. Voor deze taken zoeken wij kandidaten, die: - 30-35 jaar oud zijn, - HAVO/VWO opleiding hebben of gelijkwaardig niveau, - redactionele vaardigheden en ervaring hebben, - gemakkelijk zijn in de omgang met mensen, - belangstelling hebben voor het vakgebied van de afde ling Technische Voorlichting. Het aanvangssalaris ligt tussen f 2.126.42 en f 2.875,71 per maand. Het maximum maandsalaris is f 3.444,21 Vacaturenummer: 9-535/31 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de ANWB, afde ling Personeelszaken, Wassenaarseweg 220, 2596 EC Den Haag. onder vermelding op de envelop van het betref fende vacaturenummer. Het Psychiatrisch Ziekenhuis "Sancta Maria" te Noordwijk, post Noordwijkerhout, zoekt voor de ziekenafdeling met 19 plaatsen met diploma's A en B of alléén A met belangstelling voor de psychiatrie. De medische behandeling van de patiënten op genoemde afdeling gebeurt door een full-time aan het ziekenhuis verbonden Internist en/of algemeen arts. Part-time Zij die part-time willen werken gelieven ook te reageren; men dient echter wel bereid te zijn alle diensten mee te draaien. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de Verplegingsdienst, dhr. J. van Elten, toestel 136- zoemer 6-68. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Sollicitaties kunt U richten aan dhr. D Luyendijk, Hoofd Personeelsdienst psychiatrisch ziekenhu sancta marif langevelderiaan 1, 2204 BA Noordwn post Noordwijkerhout. 02523-38J

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18