Leraren vertrekken van Stedelijk „gym WEEKAANB1EDINGEN CONCERTGEBOUW Molen de Valk uitgebreid mm Fokkema: „Motivering ontbreekt nogal eens" 'lïülülill! i r i PICKWICK VROOM1® DREESMANN Bg sabgemmict tN n/*5tW LEIDEN - Molenmuseum "De Valk" zal als de rijksdienst voor de monumentenzorg daarmee akkoord gaat met een zogenaamde "roeden- loods" worden uitgebreid. De loods, de naam zegt het al, is onder meer bestemd voor het bewaren van 26 meter lange roeden. Daarmee wordt een stukje bedrijf bij het museum gehaald, zo verklaarde direc teur Wurfbain gisteren tij dens de vergadering van de „De valk". Vragen PPR over woonerf LEIDEN - Het PPR-raadslid Beij- en heeft het college schriftelijke vragen gesteld over de manier waarop wordt nagegaan of bij herbestratingsplannen de pan den die aan die straat liggen wel voldoende snel te bereiken zijn voor het alarmverkeer. Het raadslid stelt die vragen naar aanleiding van de inspraakavond over de herindeling van de Witte Rozenstraat, die maandagavond werd gehouden. De preventie medewerker van de Leidse brandweer, de heer Harteveld, verklaarde op die bijeenkomst dat de zogenaamde "woonerf-va riant" voor de brandweer onaan vaardbaar is. De uitvoering kost volgens de brandweerman te veel tijd om de woningen in geval van brand te bereiken. Beijen wil van het col lege weten welke normen er op dit punt landelijk worden gehan teerd bij de aanleg van wooner ven. Ten slotte constateert het PPR- raadslid dat in een goed ontwor pen woonerf de bereikbaarheid voor alarmverkeer niet slechter behoeft te zijn dan in de oude si tuatie, en dat het in sommige ge vallen zelfs een groot voordeel is dat het parkeren beter geregu leerd wordt. Vuil moet weg uit Jan Vossensteeg LEIDEN - Het hoog opgestapelde vuil in het pand van de Jan Vos sensteeg 26 moet zo snel mogelijk verwijderd worden. Dit heeft mevrouw Van Dee, lid van het CDA, te kennen gegeven in een brief aan het college van B en W van Leiden. Volgens Van Dee is de situatie niet langer houdbaar, onder meer vanwege de gevaren die het vuil zou kunnen opleve ren voor de volksgezondheid. "Als het pand schoongemaakt is moet de eigenaar ervoor zorgen dat verder vuil storten in het pand onmogelijk wordt door be timmering aan te brengen", vindt r Van Dee. Samen zeventig jaar onderwijs-ervaring LEIDEN - Twee leraren van het Stedelijk Gymnasium met samen zo'n 70 jaar onderwijs-ervaring hebben dezer da gen een punt achter hun loopbaan gezet. Het zijn leraar tekenen, handvaardigheid en kunstgeschiedenis L.J. Mac Lennan (65) en leraar wiskunde ir. S.A. Oosterholt (59). Mac Lennan (hij zegt beter bekend te staan als "Ome Lou") betreurt zijn vertrek zeer. Behalve in zijn lessen heeft hij zijn vakkennis ook gebruikt voor decorbouw voor het leerlingentoneel, wand schilderingen voor tentoonstel lingen en een "paar honderd" aquarel-portretten van zijn leer lingen. Mac Lennan is niet van plan om helemaal weg te blijven uit het "gym". Bij zijn afscheid heeft hij een opdracht gekregen voor een schilderij in de school. Tot Mac Lennans bijzondere be zigheden op school mag het repa reren van de tientallen gipsen borstbeelden van klassieke figu ren, waarvan er in het gymna sium nogal wat staan opgesteld, worden gerekend. "De leerlingen zijn nogal ruw met die dingen, er zijn bijna geen armen meer die nog origineel zijn". Een knusse school, dat gymna sium? Mac Lennan: "Gezelliger en intiemer dan een grote scho lengemeenschap. Je kunt meer aandacht aan de leerlingen be steden. Op een grote school lopen ze naar elkaar te zoeken. De ou ders vinden het een voordeel dat op een gymnasium de leerlingen veel langer gehandhaafd worden dan op een scholengemeen schap". Middenschool Mac Lennan is dan ook, net als zijn collega Oosterholt, een tegen stander van de Middenschool, waarbinnen geen apart gymna sium meer zou bestaan. Mac Lennan noemt zich zelfs "fel" te genstanden "Dan zal het onder wijs achteruit gaan. In de brugklas heb je dan leerlingen van diverse intelligentie bij el kaar, waardoor de meest intelli gente kinderen geremd worden. Een voordeel is dat er op de Mid denschool meer expressievak ken gegeven worden. In Amerika is aangetoond dat er ook meer misdadige elementen op de Mid denschool worden overge bracht". Met het laatste blijkt Mac Lennan onder meer heroïne gebruik te bedoelen. De scheidene leraar expressievak ken gelooft voor enkele leerlin gen tydens zijn loopbaan toch wel een vertrouwensfiguur te zijn geweest. Behalve het gymnasium aan de Fruinlaan heeft hij ook Rome aardig leren kennen. Hij is er welgeteld 15 keer geweest, tij dens schoolreisjes. "Ik heb heel wat tradities ingevoerd, voor mijn opvolgster zal het moeilijk worden. Want daar moet je wel belangstelling voor en zin in heb ben". De heer Oosterholt gaf al een paar jaar nog maar een paar uren les op het gymnasium. In 1976 werd hij geopereerd aan een keelaandoe ning. Na een loopbaan op de Technische Hogeschool in Delft begon hij in 1949 op het gymna sium. Hij maakte een aantal jaren als rector en conrector deel uit van de schoolleiding, maar werd toen weer uitsluitend leraar "Ik had teveel activiteiten, en ik wil de een beetje eenvoudiger leven. Ik had geen tijd voor mijn studie, en organisatie interesseert mij niet". Muziek was een van Oosterholts voornaamste bezigheden, naast zijn leraarschap. Met leerlingen vormde hij orkestje en koren. Ook in zijn vrije tijd is hij als pia nist actief als begeleider van een kring zangers, bovendien is hij de vaste begeleider van een fluitist. De activiteiten op dit gebied wil hij voortzetten. Binnenkort rolt ook zijn eerste boek van de persen, een verhandeling over de door hem zeer bewonderde Hollandse realist Rudolf Bremmer, com pleet met vele reprodukties. Er zullen, als het aan Oosterholt ligt, nog meer boeken over diver se schilders verschijnen. "Ik neem niet met weemoed afscheid van het gymnasium, ik kijk nu naar de toekomst. De overgang is voor mij zeer geleidelijk". Strikvragen Als een kenmerk van het werken op een gymnasium noemt Ooster holt het "hoge peil van de colle ga's", en het feit dat je leerlingen op een zeer hoog niveau kunt aanspreken. "Na 25 jaar lesgeven moetje nog oppassen voor strik vragen. Er zijn razend slimme leerlingen bij". De Leidse basisscholen geven momenteel rekenen op een ma nier waar het vervolgonderwijs goed op kan "inhaken", vindt Oosterholt. Hij gelooft wel dat er een groot verschil is tussen de leerling die nu in de brugklas van het "gym" zit en de leerlingen die vroeger de eerste klassen bevolk ten: "Ze zijn lang niet zo nauw keurig en intensief De geslotenheid van het gymna sium hoeft ook van Oosterholt niet doorbroken te worden. "In gemengde brugklassen moet jeje onderwijs op een gemiddeld ni veau richten. Je moet taal ge bruiken die voor de gemiddelde 'leerling begrijpelijk is". En op een gymnasium bgt dat nu een maal een beetje anders. Oosterholt: "Als je op het gymna sium niet hoog genoeg mikt krijg je de kous op je kop. Dat zijn ideale omstandigheden". Eerste steen voor Stads- poldermolen LEIDEN - Wethouder Waal (Stads ontwikkeling) zal vrijdag de eer ste steen leggen voor de weder opbouw van de Stadspoldermo- len aan de Slaaghsloot nabij de Gooimeerlaan. Op 10 november 1977 besloot de Leidse raad om de molen te restaureren. Vorig jaar werd met de voorbereidin gen begonnen. Bij de uitvoering van deze werkzaamheden bleek dat het metselwerk van de mo lenromp door weersinvloeden in drie delen te zijn gespleten. Het was onmogelijk dit gebrek eer der te constateren. De enige op lossing bleek het gehele metsel werk van de molen vanaf de kap tot aan de bovenkant van de fun dering te slopen en opnieuw op te trekken. Begin dit jaar besloot de Leidse raad een aanvullend kre diet beschikbaar te stellen. De to tale restauratiekosten komen daarmee op vier ton. De afgelopen maanden zijn de sloopwerkzaamheden uitge voerd en kan overmorgen met de wederopbouw worden begon- LEIDEN - "Toen wij begonnen, 22 jaar geleden, kregen we een hele boel leerlingen die al van school af waren. Die waren gemotiveerd, ze kregen de kans om toch nog een vak te leren. En nu, met de verlenging van de leerplicht, zit ten we met het probleem dat een groot deel van de leerlingen veel aandacht van de docenten vraagt. Aandacht, die ontnomen wordt aan de goedwillende leerlingen". Ongemotiveerdheid, ongeïnteres seerdheid, dat valt volgens de di recteur van de Bedrijfs Techni sche School, J. G. Fokkema (62) bij een deel van zijn leerlingen te constateren. Hij schuift dat voor een deel op de verlenging van de leerplicht, waardoor leerlingen die 16 jaar oud zijn en soms niet meer geïnteresseerd in verder onderwijs, toch nog naar school moeten. De langere leerplicht is "op z'n zachtst gezegd" erg snel tot stand gekomen, vindt Fokkema. Hij kan de periode van 22 jaar geheel overzien, omdat hij aan de "wieg" van de Gemeentelijke Bedrijfs- technische School heeft gestaan. Onlangs was hij zelfs 40 jaar in het onderwijs werkzaam, reden voor een uitgebreide huldiging. Hij ontving ook de Gouden Speld van de gemeente Leiden. De BTS is een technische school voor leerlingen die theoretisch wat moeilijker "meekunnen", het onderwijs is sterk geïndividuali seerd. Er zijn wel eens misver standen over dit type onderwijs, vindt Fokkema, men kijk* er pog wel eens tegenaan alsof het op blo-niveau ligt. Die opmerking van Fokkema ging in het begin van de opleiding ook op voor het bedrijfsleven. "Het BTS-directeur J. G. Fokkema begin was aarzelend, maar nu wordt er nooit meer naar de ken nis van onze leerlingen geïnfor meerd. Men vraagt eenvoudig een metselaar of een tekenaar. Wij sluiten hier aan op het posi tieve. We beginnen nooit te zeg gen van: kun je dit niet, kun je dat niet. En dan bereik je dingen met leerlingen die je niet verwacht". Aan de mavo in Hoofddorp zijn ge slaagd: mavo 4: D. van der Geest, p. Ha- geman, I. Schansman, N. Barends. havo: WM. Baardse, C. Boverhoff, N. de Graaf, K. Kuhlman, M. Noort, H. Pleij- ster, Y. Posdijk, Y. Vloeijberghs, I. van Adrichem, T. Gorree, E. Koks, H. de Groot, Y. Roose, J. Wijnbelt. VWO: J. Eenkhoorn, A. van Esch, A. Guda, E. Wubbe. LEIDEN - Aan de Middelbare Techni sche School van het Koninklijk Genoot schap MATHESIS SCIENTLARUM GENITRIX, Leiden slaagden: Dag-MTS Afdeling Bouwkunde: R. Balkende, Lis- se, H.A.C. van Dijk, Sassenheim, N. En gel, Roelofarendsveen, F. Hoogeveen, Alphen/Rijn, W.P. van Klaveren, Voor schoten, J.F. Klok, Katwijk/Zee, B.P.J. Kraan, Voorschoten, J.C.I. van Leeu wen, Voorhout, J.P.A.J. Noordermeer, Leiden, S.J.A. Rietbroek, (met lof) Roe lofarendsveen, P.J. van Werkhoven, Voorhout, K. van der Wiel,.Noordwijk, A.F. Wijnen, Noordwijk, W. Anholts, Oegstgeest, W.M. van der Bosch, Stompwijk, A.M.M. Boes, Hillegom, C.A. Dol, Lisse, R.J. Duivenvoorden, Lisse, S. Erades, Leiden, A. Hoek, Lei den, L.P.J. Hoogenboom, Nieuwe Wete ring, W.G.M. Hoogeveen, Stompwijk, F.A.G. Jongenelen, Oegstgeest, E.W. Koree, Leiden, H. Laman, (met lof) Lei den, A.E. Latuny, Leiden, J. van Muiden, Nieuw Vennep, J. van Nieuwkoop, Sas senheim, W.P. Ouwehand. Katwijk, H. Serné, Leiderdorp, L.J. Verbij, Hoog- made, L.J.M. Zoet Oude Wetering, J. Zuyderduyn, Katwijk/Zee. Afdeling Elektrotechniek (Energietech niek): M.G. van de Berk, Lisse, P.J. Beuk, Leimuiden, P.A.M. van der Boog, Rijpwetering, J.P.P. Duyn, Rijnsburg, F.P.A. Flaman, Alphen/Rijn, R.N.M. Goddijn, Leiden, Th.J. van Kampen, Leiden, C.A.M. Koeleman, Ter Aar, F. Ladan, Leiden, J.A. Langemaire, War mond, J.C.M. van der Meer, (met lof) Hoogmade, J.Th.M. van der Meer, Roe lofarendsveen, G.J. Miedema, Oude We tering, J. Schoo, Warmond, J.C. Trom- pert, Lisserbroek, H.T. Turnhout, Noord wij kerhout, G. Urlus, Noordwijk/ Zee, A.P.M. Wessels, Lisserbroek, H.A. de Wit, Katwijk/Zee, M. de Wolf, Noord- wijk/Zee, P.J. Zethof, de Zilk, D. van Zuylen, Wassenaar, W. Anholts, Oegst geest, L.A. Duynisveld, Voorschoten, C.Th.M. Faas, Lisse, W.A. van der Horst. Alphen/Rijn, A.P.A. Hogervorst, Lisse, J.Th. Huigsloot, Roelofarendsveen, H.G.A. van Hulst, Leiderdorp, A.C. Imanse, Lisserbroek, M.W. de Jong, Sas senheim, W.W.C. Koek, Alphen/Rijn, J.L. Koopman. Alphen/Rijn. L.C. ter Laak, Noordwijk, E. Terlingen, Leiden, J.A. van Maasdam, Nieuw Vennep, D.W.M. van der Niet, Noord wijk/Zee, A. Parlevliet, Katwijk/Zee, L. Schagen, De Zilk, L.J.M. Staats, Leiden, J. Teeuw, Leiden, C.J.M. van Veen, Zoeterwoude, C.J. van Vliet, Hazerswoude, J.A.A. Volwater, Oude Wetering, W. van der Zwart, Leiderdorp. Afdeling Elektrotechniek (Elektronica): J.P. van den Berg, Noordwijkerhout, A.F. Bosch, Nieuwkoop, N. Ebbendorf, Noordwijk, A. Eysackters, Alphen, G. Griekspoor, Nieuw Vennep, L.J.M. de Groot, Voorhout, W.P.J. Helversteyn, Leiderdorp, A.J. van den Hevel, Oegst geest, A. Kleinhuis, Wassenaar, N.J. La gendijk, Zoetermeer, F.P.M. van der Meijden, Voorschoten. R.B Rus, Was senaar, W.C.R. Sloos, Katwijk/Rijn. H P. van Teylingen, Noordwijkerhout, H.C. de Zeeuw, Leiden. Afdeling Werktuigbouwkunde: P.A.J. Aanhane, Katwijk, P.J.N. van Ameron- gen, Hillegom, R.S.A. Ammerlaan, Zoe terwoude, P.G.M. van de Berg, Hille gom, W.P.M. Bik, Wassenaar, A. van Groen, Lisse, A. Hagen, Leiden, J.C.J. Heemskerk, Warmond, C.J. Kammenga, Leiden, Th.W.M. van der Klein, Nieuw- veen, F.J.R. Könings, Voorhout, J.F.M. Kriek, Koudekerk, J.P.H.M. Kuys, Noordwijkerhout, F.C. van Leent, (met lof) Alphen, P. Mastenbroek, Abbenes, J.A.M. van der Meer. Leiden, H.B.J. Qualm, Noordwijkerhout, J.J. Vaalburg, Nieuw Vennep, W. Waardenburg, Nieuwkoop, O. Wassenaar, Voorscho ten, W.J. Wesseling, Noord wijk/Zee, A.C.J. Weyers, Noordwijkerhout, B. Bennis, Hazerswoude, G.A. Brinkhof, Noordwijkerhout, M. Hengsdijk, Kat wijk, H.W. van Ingen Schenau, (met lof) Leiden, H.M. Kloek, Lisse, J Kool, Lei den, P. Maduro, Leiderdorp, A. Mighout, Wassenaar, H.A. van Nobelen, Noord wijkerhout, Th. W.M. Oostdam, Noord wijk, Th.W. Pet, Leiderdorp, F.L.M. van de Putten, Lisse, R.H.M, van Rossum, Noordwijk/Binnen, G.B.M. Rother, Noordwijk/Zee, J.E. Schouten, Noord wijkerhout, C.Ph.L. van Tol, Langeraar, H.C.G. van Tol, Katwijk/Rijn, E. van Veen, Nieuw Vennep. Na volbracht praktisch jaar. Bouwkun de: A.Th.M. van Beek, Lisse, S. Bos, Lei den, P.A.G. Bosman, Noordwijk, A.D. Dol, Lisse, H.J. Faas, Lisse, J.J.F. van der Geest, Oud Ade, L.A. Graper, Bent huizen. J.C.N. Kooien, Noordwijk, J.A. Mooijekind, Noordwijk, F. de Ruijter, Katwijk/Rijn, R.L.M. Schrama, Roelofa rendsveen. W.P. Sleeboom, Noordwijk, J.C. Sneijders, Katwijk/Zee, M. Verloop, Katwijk/Zee, R. Zierikzee, Leiden. Na volbracht praktisch jaar, Elektro techniek. P.J.A. Ammerlaan, Zoeter woude, R.J.M. Bakker, Voorhout, J.A. Berrevoets, Den Haag, J. Bouwman, Leiden, N.J.M. van Haastrecht, Roelofa rendsveen, B.H. ten Haken, Alphen/ Rijn, R. de Heij, Alphen/Rijn, R.G.M. van der Hoorn, Rijpwetering, A. Jansze, Lisse, F.G.M. Karremans, Voorschoten, H. van Os, Haarlem, M. J.M. Pieterse, Ter Aar, J.P.M. Plagman, Lisse, C. Radema ker, Koudekerk, F.M. Hövekamp, Lan geraar, J.G. Salman, Hillegom, J.A. Schipper, Lisse, A.J. Verstraten, Leiden, J.L.M. Witsenburg, Leiden, M. Wubbe, Lisse, J.M.W. Does. Noordwijk, F. Huisman, Hillegom, A. Jol, Lisserbroek, L.H.Th. Langelaan, Nieuw Vennep, G.M. van Leeuwen. Voorhout, J.F.X. Montanus, Leiden, L. de Bruin, Aarlan- derveen, H.M.M. Caspers, Noordwijk, N. van Donk, Ter Aar, R.E. Klink, Leiden, J.M.Th. Lek, Ter Aar, R. van der Meer, Hazerswoude, H.H. van Nobelen, Noordwijkerhout, D. van Oort, Leiden, B.E. Ouwehand, Noordwijk, L.H.J. Parlevliet, Katwijk, G.G.J. van Rijk, Nieuwveen, J.Th. Schakenbos, Lisse, C.W. Schalkwijk, Alphen, A.C.L. Schenk, Lisse, T. J. Scholten, Voorscho ten, J.J. Smit, Noordwijk, W.C.M. Smit, Sassenheim, H.P. van Straaten, Voor schoten, J.T. Subke. Wijdenes, J.A.M. Vreeburg, Katwijk, H. van der Waals. Leiden, H.W. van den Wijngaard, Lisse, Th.P. van der Zwet, Lisse. Na volbracht praktisch jaar, Werktuig bouwkunde: A.F. van Alewijk, Leiden, A.W.M. Allard. Sassenheim. P.J.M. van Beek, Voorhout, G.J.A. de Boer, Sas senheim, Th.M. Hulsbosch, Noordwij kerhout, F.L.J. Kronenburg, Leider dorp, R.A.C.M. Mank, Langeraar. C. Ra- vensbergen. Leiden, C.M. van der Reep, Lisse, G.J. Remmerswaal. Alphen, G. de Weerd, Leiderdorp, A.H.M. Wolvers, Hoogmade, Th.A.J. Zandvliet, Hille gom, Th.W.M. van den Berg, Noordwij kerhout, J.Th. De Bruin, Leimuiden, J.A.N. van de Drift, Leiden, C.J.P. Kie- bert, Sassenheim, S. Kinkel, Oude Wete ring, H.H.L. Pröpper, Leiden, B.G.L. Salman, Noordwijk, H G. Schuitema ker, Lisse, C.J.H. van Staveren, Nieuw Vennep, E. Stouten, Leiden, C.J. de Vries. Zoetermeer. L. ScheDers. Wasse naar, C.W.J. Duivenvoorden, Rijpwete ring. Avond-MTS, Afdeling Werktuigbouw kunde: P. Bakkenes, Katwijk/Zee, J. de Best, Katwijk/Zee, J.J. Bool, Hillegom, H.P. van Dam, Voorhout, P C. Datema, Voorhout, A.C. Delmeer. Leiden. P.J.M. van Eeden, Noordwijkerhout (met lof), W.P.M. van Egmond. (met lof) Leimui den, H.C.F. de Greef, Lisse, W.L. de Groot, Alphen, H.I.M. Kauffman, Nieuw Vennep, L.P. van Kessel. Ter Aar, J. Klootwijk, Nieuw Vennep, J. Korendijk, Berkel Rodenrijs, J.J. van der Meer. Hoogmade, H. de Niet (met lof) Hazers woude, J.C. Riemers, Leiderdorp. C. Roozemond (met lof) Leiden, J. Ros, Katwijk, H.S. van Rijn, Katwijk. B.J. van der Steen, Leiderdorp, S. van Steijn, Noordwijkerhout, E. Veenendaal, Nieuw Vennep, P.J. van der Voort, Leid- schendam. Vervolgcursus Besturings- en Regel techniek le cursusjaar. A.F. van Ale wijk, Leiden, P.J.M. Arts, Capelle/IJssel, J.C. v.d. Broek, (met lof) Leimuiden, J. Bronmeijer, Leiden, A.B. Doorkorte, Den Haag, N. van Duyvenbove, Katwijk, H.L. Kiewiet, Haarlem, H.H. van Nobe len, (met lof) Noorwiikerhout, B.E. Ou wehand (met lof) Noordwijk, C. Radens- bergen. Leiden, R. Schinkel, Koude kerk. W.C.M. Smit, Sassenheim, J.T. Subke, Leiden, J.J.Th. Vlieger, Haar lem, G. de Weerd, Leiderdorp, E.M. Bra ker, Leiden, J.P. Maas, Amsterdam. Vervolgcursus Besturings- en Regel techniek 2e cursusjaar M. van Egmond (met lof) Rijnsburg. H.J. de Jong. Roelo farendsveen. W.J.M. van Beelen, Maas sluis, J.H. Smeets, Katwijk, J Smit. Noordwijk, J.H.W. IJzendoorn. Amster- LEIDEN - Aan de Rijksuniversiteit Leiden zijn geslaagd voor het doctoraalexamen: Engels: J.F. Ruitenbeek, R.J. Geerlof, J.H.R. van der Willigen, R.W.J. Ryk. mw. Z.A.Tighineanu en M.J.M. Kool. Cult, antropologie: H.A. Molenaar, mej. E.L. den Otter, mej. K.F.M. Kooijman. Notarieel: A. Rueb. Rechten: G.R.A. Apol, J.L. Dries- sen, F.A.R. van Dyk, J.W. Lan- geler, T J A. Nawijn, S.L.R. van Nuus, J.H. van Put, A. Rueb, W. Ruys, H.A. de Savornin Lohman, B.G. Eldersmans, mej. L.J. Steenmijer, mw. R.M.J. Foppe, G.J.M.A.H. Tweehuysen, R.A.F. Vershoor, P.G. de Vey Mestdagh, mw. P.G.J, v.d. Vlus, mej. M.W. Wal land, J.A. van der Wel. P de Jong, K. Wennink. J.H.L. de Eyck. R.F. Huper, mw C. Ritter, W.M.J. Caspers en P.J.C. van Kooten. Klassieke taal: J.G. Gerbranda. Geschiedenis: mej. J.P. Niekus en mej. D.A. Sy-a-Foek. Biologie: mw. A.L. Everaarts. J.P.H.M. Adema, mej. E.C.M. v.d. Voort, J.N.M. v.d. Sprong. Notarieel: P.A. Delen, G.A. van Tol, J.A.J.M v.d. Pol. Rechten: H.R. Arens, J.F.A.M. van Dijk, V.F. Thunissen, P.J.J. Maessen, G. ter heege, A. Goud- riaan, J.L. Plokker, mw. D.A.G. Peek, R.T.A. Hülen. D J Leen man. G. Nijsse, J.E.M. Polak, G.W.L. Aandewiel, A.H. van Blarkom. HJ. Sachse, mw. B.F. Fusse, C.HJ. van Leeuwen, A.A.A. Louet Feisser, R.P. Steinmetz. LEIDF.N - Aan de scholengemeenschap Bonaventura: 3-jange Mavo M. Jansen, W de Jong, P. Onderwater, J v. d. Poel. 4-jange Mavo: T de Bruijn, G Devilee P. Janssen. B. Kok, C. Nijssen, F Walter Havo: H. Buis, W. Meijer, M Onderwa ter. P. Prinsen. D. Schaminev. J Schmale, P. Schouten, A. Schrijvers, H Vendel. M. de Weerd, R. Wernars. M Wesselman, B. van Wetten. V W O G. Boggia, P. Brink. W. Cornelissen, H. Duivenvoorden, L. de Jong, T Ku Uer W Ravenschlag, M. Schils, R. Zoet. Aan de Ichthusschool, Chr school voor mavo te Alphen aan den Rijn zijn voor de herkansing de volgende kandidaten ge slaagd: Mavo-3 E. Blom. H. Voskuilen. Mavo-4: J Bakker. P Boogaard. H Co- lijn. R. Duisterhof, M. Slappende!, M. Smidt. J. v.d. Wolf. Leiden VOOR OP VAKANTIE Mac Lennan: "Gipsen borstbeelden reparerende leerlingen zijn nogal ruw met die dingen JEAN LOUIS PISUISSE p |t> ÜfjS*

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 17