Snuffelde prijsbijter slaat weer toe! WET EEN ADVERTENTIE IM DE KRANT BEREIKT U MKP MEIKEH. CHAUFFEUR/CORVEEËR Grote fruitverkoop Rechts: r wu pat /k tue&hcrwdjes zjas... paa) k0hj /k samba) saïutf£l£aj... W1B Z£! DAT OZTK Hf WBBK....?- VARIA Leidsch Dagblad b.v., uitgeefster van Leidsch Dagblad, Alphens Dagblad, Alleman, Wijknieuws Ridderveld en Recreatiekrant voor Duin- en Bollen streek vraagt voor haar afdeling expeditie en huishoudelijke dienst een De werktijden voor deze functie liggen tussen 4.30 en 17.30 uur volgens een 3-wekelijks roulatieschema, waarvan een keer per 2 weken op zaterdag. Binnen deze afdeling zal hij deel uitmaken van een team van medewerkers dat belast is met: de expeditie van de krant naar onze bijkantoren in Alphen en Katwijk en onze agenten in de regio Leiden, Alphen en de Duin- en Bollenstreek. Tevens zal hij met zijn collega's zorgdragen voor het schoonhouden van de bedrijfsruimten en de terreinen. Vereisten: - rijbewijs BE, CE en DE. (Heftruck-ervaring strekt tot aanbeveling). - leeftijd tot 35 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan de personeelscoördinator de heer R. Metman van Leidsch Dagblad b. v Witte Singel 1, 2311 BG Leiden. Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maag of diarree. Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewanden en brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt snel. Lees eerst de gebruiksvoorschriften. MAGERE HAMLAPPEN kiio 10,98 nu 8,98 MAGERE SPEKLAPPEN kiio 6.98 nu 4,98 DIKKE VLEESKRABJES kiio 3.50 nu 2,50 MAGERE HAM OF BACON 200 gram 2,50 nu 1,96 SLAGERIJ BOLLE Hogewoerd 37 - Leiden - Tel. 122412 In de Groenoordhallen te Leiden dinsdagmorgen 3 juli tijdens de veemarkt van 8 tot 1 uur. Appelen Granny Smith 5 kilo 9,50 en p. doos 20 kilo inhoud voor 37,50 Appelen Hollandse Winston 5 kilo 6,00 Appelen Hollandse Golden Delicious 5 kilo voor 5,50 Navel sinaasappelen 20 stuks voor 5,00 Grape fruit 10 stuks 4,75 en per doos 64 stuks inhoud voor 25,00 I GROTE AANVOER VAN AARDBEIEN EN KERSEN W. J. Sira, privé adres, Lage Rijndijk 68b, Leiden, tel. 132608. Ook bestellingen per telefoon 's avonds na 7 uur. LEIDEN - Aan de Avondscholenge meenschap 'Boerhaave', Kagerstr. 7 Leiden slaagden; afdeling M.E.A.O. (avondopleiding voor volwassenen) Abdoel Karien, E.J., Elsgeest, L.A.M., Graaff, M.H. de, Hellendoorn, D., Jong, A. de, Stralen, A.M. van, Steenvoorde- van den Haak, L.M.D., Woerd, H.J. van der -. Afdeling V.W.O. (dag- en avondoplei ding voor volwassenen) Beerens-Giesen, C.L.H.L., Bemelman, M.Th.E., Berge Henegouwen, J. van -, Bowles, K., Bruntink, R.J., Burger, F.E., Bijl, J.E. van der-, Demoet, M.A., Ding jan Ch.P.M., Dijk, I.M.A. van -, Dijk- Nieuwkoop, M.A.B. van -, Emmerik, Th.L.J. van -, Engel-Hart, P.M., Haan, A.M.N.J.Th. de-, Hoogendoorn. W.E.M., Huisman, A.J.., Huisman J., Janssen, Th.J., Jeu, G.J. de -, Jharap, R., Jong. P.A. de -, Kager. E.M., Kagie, M.J., Kloos, J.P., Kooi, W.M., Kras, J.S.. Lam- boo-Malkus, H., Lefeber, A.R.R., Lind, S.J., Loogman-Verhoog, S.G., Los, G.J., Marrewijk, J.M. van, Meijers, H.G.M., Oltheten, H.M.M., Oudshoorn, M., Pari don, A.J.M. van -, Polanen, P. van -, Saarloos, G. van -, Salm, W.M.M. van der -, Straaten, P. van -, Veen, A.J. van -, Weber, F.J., Magnin, E., d'Abo-Broek- hoff, E.M.A. Afdeling H.A.V.O. (dag- en avondoplei ding voor volwassenen) Aken, P.C.J. van -, Bakker, F.A., Balke nende, G.J., Bent, T.M.W. van der -, Blansjaar, M.C., Bloot-Zandbergen, A.M., Braakman-van Wijk, J.M., Broeze- Meijerink, E.M., Brugman-Bouwmees ter, H.M., Buis, A.M., Bunning-Bergers, C.P.T., Cock, G.B. de -, Dunker, F.R., Dijkstra, R.G., Froger-van den Berg, H.C.W., Goeij-Luiten, J.W. de -, Haas- Hoogervorst, H.M. de -, Haaster, B.J.M. van -, Hoogervorst-Brama, C.H., Jager, R.J.A. de -, Jonker, S., Koenen-Tomes, M.J., Laar, G. van de -, Leeuwen, H.D. van -, Lepelaar, S., Meer, G-A.M.G. van der-, Meer, L.C.M. van der-, Nat, E. van der -, Olijerbroek-Bouwmeester, M.H., Poldervaart-de Kier, A.J.M., Rombouts, L.B.C., Ruiter-Vreeburg, C.C. de-, San- ches, M.M., Smits, A.M., Smits. J.L., Snatersen, J., Steenvoorden-van den Berg, J.W.P.M., Steyn-Vreeburg, M.M.M. van -, Teijlingen-Dolmans, M.J.L. van -, Tysma-Arends, A.M., Ver- kade, C.C., Visser, J.C.G.. Afdeling M.A.V.O. (dag- en avondoplei dingen voor volwassenen) Aandewiel, A.E., Amsterdam, W.H.M. van -, Baldewsingh. H.K., Barends, P.N., Batelaan-Bijman, W.H., Baijer, J.H.M.., Beelen, W. van -, Berg, J.A.P. van den -, Bergsma-Sielias, G. J., Boogert. J.. Bors- sum Waalkes-Zaadnoordijk. P.G. van -, Brand-van der Zijden, M.C.G., Broek man, R.G.M., Bruijn, A. de -, Buuren, L.T. van-, Buyze-van den Beukei, P.C.., Caspers, G.J., Colijn, W.A.Th., Compas, M., Cremers, G.J., Dekkers-Aanraad, M.J.W.., Deursen, C.A.M. van -, Devilee, E.M., Dickhoff, J.P., Dongelmans-van Dissel, M., Dreef-Vroomen, T.H., Dries- sen, G.J.M., Dubbeldam-vander Burg, A.E., Duijn, J. van-, Elbonnen, B., Eisen, J.A.M. van -, Emmerik, J.J.M. van -, Er adus, J.J., Fles, J.C. uit den -, George- Bouman, J.M., Geevers-van de Burg, A., Glasbergen-Goossens, A.C.M., Goeij, P.E.G.J. de -, Groeneveld-Jansen A.G., Haarlem, M.T.W.J. van -, Haitsma-van Domselaar, E.F., Hartemink-van Reem, D.J., Heruer-Kompier. G.J.M., Heij- boer-Holtkamp, W.J., Heijden-Remijn, M.M. van der -, Hoekseman-Flipse. N.A.M.', Hoogeveen, P.J.M., Huisman van Helden, G.E.C.W., Janssen-Heems- kerk, J., Jong-Van Hofwegen, M.A.C. de -, Jong, PA.E. de -, Kamphuis, H.J.., Kantebeen-Wolvers, G.J.A.M., Klave- ren-Helming, H.C. van -, Klerk-van Iterson, H.E. de -, Knetsch, C., Kokke- dee-Montanus, T.G., Korsloot-van Ge- merden, E.A., Kramer-Hensel, M., Kret, M.J., Krogt, E.G. van der -, Krul, A.H., Kuivenkoven-Beugelink, P., Kwartel den Hartog, A. den -, Laan-van de Hei voort, A.R. van de -, Lamping-Blom, A., Leeuw, M.M. de -, Leeuwen-Hooger- vorst, C.M. van -, Leeuwen, J.W. van -, Lens-de Graaf, B., Linden, J.L. van der -, Linden- van der Linde, N.W. van de -, Maris-de Koning, J. van Meide, L.T. van der -, Meulen-Utberg, T. van de -, Meijvogel, W., Munk-van der Vlugt, G.M.M. de -, Nederpel-Bakker, A.C.M., Nieveen-Lotz, L.L., Oechies, H., Offer man, F.J., Oosting, A., Opstal-Kuppens, P.A.M. van -, Panders-van Maasdam, L.A.J.M., Pena-van der Ben, S.M., Pol- der-Esser, G., Poldervaart, E.A.C., Pompe, G. van der -, Poot-Dijkxhoorn, H., Redegeld-van Klaveren, B.E., Rem merswaal-van der Voort, M.L.P., Rid- der-Looijesteijn, A.J.M. de -, Roelfze- ma-Scheffler. U., Röst-Rietbroek, J.M., Rijt-Kerkvliet, M.B. J.G. van -, Scholten, A.S., Segaar, A., Sloof, J.H.M.Soest- Vermeij, G. van -. Spierings-Valk, A.C., Springer-van Amsterdam. M.J.M., Steeman-Meijs, E.J.M., Steg-Broeren, G., Tukker. P.G., Verberg, W.G., Ver- weij, J.H., Vogels-van Noort, H., Voort, C.J.A. van der -, Vooijs-Kuijt, W.W., Vreugd, A. de -, Vos A. de -, Vugt-Aar- dema, M. van -, Wetten-Barends. A.W. van -, Wibiér-Keehnen. J., Witte. A.I. de Wijnands-De Groot, M.J.C., Zoen. J.M.J. van -, Zuydwijk-Schelvis, C.E., Zwart, C., Zijp-de Heijden, H.C.M. van -. Petit, E. LEIDEN - Aan de Bed ryfs technische school, Vondellaan 35, Leiden slaagden: Afdeling straatmaken: W. Kappee Afdeling Metaal bewerken: R. Bregman, M. Flanderhjjn, P.C.M. Paardekooper, H. Schalk, J. A Verbeten. Afdeling Timmeren: W.P van Benten, J Th.M. van Es, R.L.H. ter Haar, R.A.H. Habraken, R. van de Heiden, T. v.d. Klaauw, A. Mollers, J. Onderwater, W. van Steen. Afdeling Metselen: M.J.M. Boere, M.J. Bosman, H.W. Ha maker. H A. Koet, M G Th. Kortekaas, P. Oomen, W. Paauw, J.C. Pardon, G. v.d. Peppel. Afdeling Schilderen: A.B. Bekker, J.Th. van den Berg, R. Hendriksen, H.H. Jansen, C. Labrujère, R. Moerland. J. Nieuwpoort, R. Philip- po, P.P.H. van Velzen. LEIDEN - Aan "De Vlietschans" Apol- lolaan 262, Leiden slaagden: Geslaagden Atheneum. L. Hiddema, M. Kuyck, B. Moleveld. Geslaagden Havo. E. Bijleveld, F. Diep enhorst, P. van den Ende, F. de Geus, R. van der Horst, J. van der Plas, E. Tam- meling, R. Verhoef. Geslaagden Mavo-4. F. Bouter, R. Dek ker, R. van den Ende, J. van der Meijden, M. Swartsenburg, P. Vermaes. LEIDERDORP - Aan het Rijnlands in stituut voor ondernemersonderwijs slaagden voor het Middelbaar Onder nemersonderwijs J Aartman, E. Bonink, J. de Bruin, N. van Delft, R. Duindam, A. van Duyn. J. Garstman, J. Gierlings, G. Guldemond, H. Hogenboom, R. van Houten, R. Koek, C. de Koning, M. Kortekaas, F. Kroon. P. Marinus, F. van der Meer, L. Mooren, H. Neuteboom, W. van der Poel, L. Roden huis, J. Schuilenburg, J. Spaanderman, H. Stamps, A. de Vroomen, R. Wekker. J. v. Westerop, F. de Wit, R. Wijntjes, A. Zwanenburg. LEIDEN - Van de afdeling fijnmechani- sche techniek van het Koninklijk Ge nootschap "Mathesis Scientiarum Geru- trix" slaagden voor het diploma: J. E. ten Berge, A. Boom, K. P. Bosman. E. Evers, L. A. van Hout, R. Kortekaas, Th. W. Nbmijer, A. J. G. Rosier, R. J. M. Schrauwers, R. Schrijver, A. Slootweg, P. A. Zorn, W. Zuyderduyn. LEIDEN - Aan de r. k. scholengemeen schap "De Noorderwiek\ Ter Haarkade 6a slaagden voor het diploma Vor mingsklas: K. v. d. Berg, J. Bongers. E. v. Beelen. K. v. Brero, P. Cozijn, T. Dale man. C v. Dijk. E. Jansen op de Haar. I. Maat, Y. de Mooy, I. Nabuurs, W. Smit, Y. v. Steenbergen, A. Stigter, R. Vermij. E. Wouters. M. v. Wetten. R. Zwetsloot NOORDWIJK - Aan de christelijke school voor LHNO "De Branding" te Noordwijk aan Zee zijn geslaagd: voor het diploma LHNO (huishoudrich- tingï. A. van den Berg, R. Bronsema. A. de Bruin, T. Houwaart, H. Kruyer, M. Meeuwenoord, M. Noordermeer, T. de Ridder. H. Vink, W. Vmk, M. van Vlieten T. van Weeghel. voor het diploma LHNO (winkelrich ting): S. van Beelen, M. van den Berg, L. Cramer, C. Derksen, A. Huizinga, S. Janssen, K. Manjt, Y. Plesman. M. de Ridder, M. van Stein, E. Varkevisser en T. Vink. Kees v.d. Ven wint in Finland HYVINKAA (ANP) - Kees van der Ven heeft gisteren in het Finse Hyvinkaa de negende cross in de 250 cc-klasse voor het wereld kampioenschap, de Grote Prijs van Finland, gewonnen. De Mai- co-rijder legde in de eerste man che beslag op de eerste plaats en eindigde in de tweede op de der de plaats. Juist voldoende om de Rus Kavinov, die tweemaal tweede werd, in de eindrang schikking achter zich te houden. Door zijn prestatie schoof Van der Ven in het klassement om de wereldtitel op naar de zesde plaats met 71 punten. De Brit Graham Noyce heeft gis teren in Farleigh Castle de Grote Prijs van Groot-Brittanniè ge wonnen tellend voor het wereld kampioenschap motorcross in de 500 cc-klasse. De 22-jarige Hon- da-renner voert de ranglijst van het wereldkampioenschap aan. H;j heeft een voorsprong van 27 punten op Gerrit Wolsink. De tweede plaats in de Britse Grand Prix was voor de Ameri kaanse Kawasaki-ryder Brad La- cey en de derde voor de Belg Ro ger Decoster, die rijdt op een Su zuki. Gemt Wolsink eindigde als zesde. LONDEN - Sir Ranulph Fiennes (35) bezig met een "wandeling" op de Theems. Hij probeert speciaal schoeisel dat hem straks van nut dient te zijn in het Poolgebied. Sir Ranulph is de leider van een grote expeditie die in de jaren 1979-1982 een Paalroute gaat verkennen. Goede prestaties Vollebregt-broers in Kieler Woche KIEL (ANP) - Gisteren is voor Kiel de vijfde serie wedstrijden voor de wereldkampioenschappen in de Tornado- en Flying Dutch- man-klasse afgewerkt, die zater dag vanwege te harde wind was afgelast. Ook nu stond er een ste vige bries, die van windkracht zes tot acht varieerde. Mastbreuken en het omslaan van boten waren tekenend voor de wedstrijden, waarin de gebroeders Vollebregt in de Flying Dutchman-klasse andermaal een uitstekend resul taat behaalden. Evenals in de vierde wedstrijd (vrijdag) eindigden ze gisteren op de zesde plaats. Door dit resultaat klommen ze in het klassement naar de derde plaats, achter de Fransen Marc Bouet en Thierry Poirey en de Westduitse broers Albert en Rolf Batzill. Aanrijding op Breestraat LEIDEN - Bij een aanrijding op de Breestraat is een achttienjarige bromfietser uit Stompwijk zater dagavond rond half twaalf ge wond geraakt. De bromfietser reed in de richting van het Noordeinde. Ter hoogte van de Vrouwensteeg werd hij geraakt door een andere brom fiets, die plotseling van het trot toir de rijbaan op kwam rijden. De bestuurder van deze brom fiets, een gevlamde metallickleu- rige Yamaha, is na de aanrijding doorgereden. Het slachtoffer, die met zijn brom fiets was komen te vallen, brak enkele tanden en liep ernstige verwondingen op aan het gezicht. Hij is opgenomen in het Acade misch Ziekenhuis. LEIDEN - De Leidse politie heeft in de nacht van zaterdag op zon dag op de Haarlemmerweg twee jongens van achttien jaar en één van zeventien aangehouden toen zij bezig waren met het wegne men van een cassetterecorder uit een geparkeerd staande auto. De politie betrapte het drietal tij dens een surveillance. CSU a töcAvviytcLeh^eh! TV scherm Duurder hoeven echte blue denim jeans niet te zijn. 100% katoen. Hij gaat maar door die slimme stunthond. Met z'n fijne speurneus kwam hij nu weer echte blue denim op het spoor. Eén grote hap en daar gingen de prijzen. Zomaar vele guldens voordeel. En natuurlijk diezelfde goeie kwaliteit. Pienter hondje. Snuffels voordelige blue denim short. Puur katoen.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 15