heidemij projectleider DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: lOHlttll PERSONEEL fulltime creatief therapeut(e) (drama) Zuydiwjjck VERPLEEGKUNDIGE (full-time) secretaresse administratief medewerkster secretaresse secretaresse bestuur en beheer hoofd centraal-secretariaat secretaresse administratief medewerkster bibiiottieek- medewerk(st)er medewerkster secretaresse sonealPE^N™ PE/fflf£ElP«son*M STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS -r=r IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. Per 1 augustus 1979 zijn er aan onze nog steeds groeiende school vacatures voor: a. LERAAR MOTORVOERTUIGEN TECHNIEK - Volledige weektaak - Met Akte Nw -I- NIVw of gelijkwaardig. - Met ervaring in bedrijfsautomobielen. b. LERAAR BOUWKUNDE - Met Akte Nb en/of N III of gelijkwaardig - 8 a 12 leseenheden per week Ook zij die voor de gevraagde akte studeren of gaan studeren, kunnen solliciteren. Aan onze zelfstandige Streekschool zijn de volgende cursussen ver bonden: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen; - Programma's binnen het kader van de Partiële Leerplicht. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep op de faciliteiten van onze Streekschool doen. Aan kandidaten met praktijkervaring zal daarom de voorkeur worden gegeven. Bereidheid tot overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taak. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streek school voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden. Postbus 9030, 2300 PA Leiden. Voor inlichtingen kunt u ook terecht bij één van de adjunct-direc teuren. Deze zijn te bereiken tijdens de schooluren onder telefoon nummer 071-769242 Heidemi] Nederland BV, behorende tot de Hei demi j Groep, is gespecialiseerd in advies, ontwerp en uitvoering van cultuurtechnische, weg- en wa terbouwkundige en bosbouwkundige projecten. Zij zoekt t.b.v. haar uitvoeringsorganisatie in Zuid-Holland een De werkzaamheden omvatten de uitvoering van werken op cultuurtechnisch gebied. Kenmerkend is de grote zelfstandigheid en de daaraan verbonden verantwoordelijkheid voor zo wel technische als financiële resultaten. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding op middelbaar technisch niveau (bij voorkeur MBCS-cultuurtechniek) en enige jaren ervaring. Als u geïnteresseerd bent in een veelzijdige, af wisselende baan, met goede toekomstperspectie ven, kunt u schrijven naar Heidemij Nederland BV, Ceylonpoort 21 - 23, 2037 AA Haarlem, t.a.v. de heer P.H. de Wit. Telefonisch kunt u voor nadere inlichtingen te recht bij ing. W. Roest, tel.: 01720 - 91141 over dag of 01723 - 8320 's - avonds. 6821 HX Arnhem tel: 085-77 8911 psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In de Psychiatrische Universiteitskliniek "Jelgers- ma-kliniek" (90 bedden) te Oegstgeest kan wor den geplaatst een Taakinhoud: het leiden van creatieve procestherapieën dra ma en spel, zowel individueel als in kleine groepjes, het leiden van therapeutische projectgroepjes op het gebied van drama en spel, rapportage en stafoverleg. Vereisten: Diploma creatief therapeut (drama) Middeloo; be reidheid tot het zich nader in werken in het thera peutisch gebruik van gezelschaps- en simulatie spelen. Salariëring nader overeen te komen. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de heer drs MAR Kliphuis of de heer M. Slappen- del, telefoon 071 -148333, toestel 3950. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeels zaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis "Ende geest" ca. te Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. 1071) 15 18 40* Het Verpleeghuis en Reaktiverïngscen- trum"ZUYDTWIJCK"teLeiden isgehuis- vest in een modern gebouw. Het biedt plaats aan 156 somatisch zieke patiënten, verdeeld over 6 verpleegafdelingen van ieder 26 bedden. Er wordt een actief op- namebeleid gevoerd, dat resulteert in ruim 300 nieuwe opnamen per jaar Ter voorziening in een aantal vacatures zoeken wij op korte termijn contact met a. verpleegkundigen, in het bezit van het diploma ziekenverple ging A. b. ziekenverzorgenden, voor 7 nachten werken - 7 nachten vrij Goede leidinggevende en contactuele eigenschappen worden zeer op prijs- gesteld. De salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Zieken huisraad, opneming in het pensioenfonds behoort tot de mogelijkheden T.a.v. de onder b. genoemde functie kan worden gesteld dat hier sprake is van een deelbetrekking van 74,38 van een nor male arbeidstijd, maar dat door het toe kennen van onregelmatigheidstoeslag voor de nachtdiensten een salaris wordt uitgekeerd, wat ongeveer gelijk is aan dat van een medewerker in volledige dienst Rang bij aanstelling, promotiemogelijk heden en honorering zullen mede afhan kelijk zijn van leeftijd en ervaring. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door, mevr. H.B. Reidsma-Kluit, hoofd van de Verpleegkundige dienst, tel 071 -769300 toestel 115. Uw sollicitatiebrief dient u ook aan haar te richten, postbus 1212,2302 BE LEIDEN verpleeghuis en reaktiveringscentrum Aaltje Noordewierlaan 50 te Leiden Bij de Stichting Trombosedienst van het Nederlands Rode Kruis afd. Leiden en Omstreken kan worden geplaatst Sollicitaties te richten aan de admi- strateur van de Stichting, p/a Rijns- burgerweg 10, kamer 69, 2333 AA LEIDEN. LUCAS-COLLEGE SCHOLENGEMEENSCHAP H.A.V.O./M.A.V.O. POSTBUS 397 2250 AJ VOORSCHOTEN STICHTING voor VOORTGEZET ONDERWIJS op inter-confessionele grondslag te Voorschoten vraagt bij voorkeur per 1 augustus 1979 voor het LUCAS-COLLEGE een scholengemeenschap van H.A.V.O. en M.A.V.O.'s een ADMINISTRATIEVE FUNCTIONARIS (mnl. of vrl.) - het bijhouden van de salaris- en schoolgeldadmini stratie en overige financiële administratie: - het samenstellen van begroting, jaarverslag, tussen tijds overzicht; - het opstellen van subsidiedeclaraties. Deze functie houdt een volledige dagtaak in Kandidaten dienen aan de volgende voorwaarden te vol doen: - goede kontaktuele eigenschappen; - minimum leeftijd 25 jaar; - bezit van het praktijkdiploma boekhouden en diploma Moderne Bedrijfsadministratie; - ervaring in schooladministratie en subsidievoorschrif ten strekt tot aanbeveling. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de secretaris van het Bestuur van de Stichting, de heer N. Meiresson- ne, Debussylaan 8 te Voorschoten. Afdeling Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 9-14511158 Taak: de functie omvat secretariaatswerkzaam heden, zoals het typen van verslagen aan de hand van dictafoon- en geschreven concepten, de behandeling van binnenkomende telefoon gesprekken, en het bijhouden van een geautoma tiseerd archief. Vereist: HAVO- of gelijkwaardige opleiding; typediploma en goede typevaardigheid; bereidheid om in teamverband te werken; accuratesse. Bekendheid met de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.202,bruto per maand. Nadere informatie omtrent deze functie wordt desgewenst verstrekt door mw. P. G. Aardoom- van Loenen, telefoon 071-148333, toestel 2525. Interfacultair Overleg van de Nederlandse Faculteiten der Geneeskunde vacaturenummer 9-22811158 Taak: het verrichten van secretariële en administratieve werkzaamheden; het in- en uitboeken van de post; het beheer van het archief; het uittypen, vermenigvuldigen en verzenden van stukken; het aannemen van de telefoon; het beheer van de kleine kas. Vereist: typevaardigheid en administratieve ervaring. Salaris: maximaal 2.249,bruto per maand Informatie bij: dhr. W. A. Fey, tele foon: 071-148333, toestel 4676. Vakgroep Arabisch, Perzisch, Turks en Zuid-semltisch van de Faculteit der Letteren (0,5 dagtaak; middaguren) vacaturenummer 9-235/1158 Zij zal in samenwerking met de reeds aanwezige secretaresse die de ochtenduren voor haar rekening neemt, de volgende taken dienen te verrichten. het typen van studiemateriaal, brieven, ver slagen, wetenschappelijke artikelen (veelal in het Engels), collegeroosters etc., het bijhouden van de studentenadministratie; het organiseren van vergaderingen en bijeen komsten; het bestellen van kantoormaterialen, alsmede de administratieve afwikkeling hiervan Vereist: goede kennis van de moderne talen kantoorervaring gewenst; een secretaresse-opleiding strekt tot aan beveling; kandidaten met kennis van Arabisch en/of Perzisch en/of Turks genieten de voorkeur Salaris afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 1.225,50 bruto per maand. Aan kandidaten die voor een gesprek zullen worden uitgenodigd zal vooraf een functie beschrijving worden toegezonden De Subfaculteit der Psychologie van de Faculteit Sociale Wetenschappen vacaturenummer 9-292/1158 Taak: het verzorgen van de correspondentie voor het subfaculteitsbestuur, de administrateur en de beleidsmedewerker; het behandelen van alle in- en uitgaande correspondentie; het bijhouden van de archieven van de subfaculteit; het voorbereiden en notuleren van vergade ringen van subfaculteitsraad en een aantal commissies; het bijhouden van de personeelsadministratie verzorgen van aanstellingen, regelen van uitzendkrachten, maken van maandelijkse personeelsoverzichten etc., het geven van alle mogelijke inlichtingen aan medewerkers en studenten op het gebied van bestuur, beheer en personele aangelegen heden; het verrichten van diverse organisatorische werkzaamheden. Vereist: schoolopleiding op middelbaar niveau, bij voorkeur aangevuld met een secretaresse opleiding; improvisatievermogen en inventiviteit; goede contactuele eigenschappen; ervaring in de universitaire wereld strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.718,bruto per maand Eventuele inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij mej. H. M. Buis, telefoon 071-148333 tst. 5160/5164. Afdeling Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde vacaturenummer 9-29511158 Taak: naast deelname aan de medische secre- tariaats-werkzaamheden, zal zij verantwoordelijk zijn voor de taakverdeling binnen het secre tariaat. Vereist: een opleiding op HAVO-niveau; type diploma, bekendheid met de medische termino logie. Leeftijd bij voorkeur ca. 25 jaar. Salaris: maximaal 2.718,bruto per maand. Informatie bij: mw. P. G. Aardoom-van Loenen telefoon: 071-148333. toestel 2525. Afdeling Burgerlijk Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid vacaturenummer 9-257/1158 Taak: het voorbereiden van vergaderingen, zelf standig brieven concipiëren, het maken van afspraken, het verstrekken van informaties aan studenten en aan bezoekers, het kunnen leiding geven aan drie part-time medewerkers, het verzorgen van de correspondentie en het bijhouden van het archief, het typen van concepten. Vereist: een opleiding op HAVO/VWO-niveau; het typediploma is vereist; secretariële ervaring; goede beheersing van de moderne talen in woord en geschrift; goede kontaktuele eigenschappen; leeftijd bij voorkeur minimaal 25 jaar. Salaris: maximaal 2.718,bruto per maand. Informatie bij: het hoofd van het secretariaat Burgerlijk Recht, telefoon: 071-148333, toestel 7276/7280. Documentatlebureau voor Oosteuropees Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid (0,5 dagtaak) vacaturenummer 9-258/1158 Taak: het corresponderen In het Nederlands en Engels; het typen van manuscripten in de Nederlandse en Engelse taal; diverse admini stratieve werkzaamheden voor de vakgroep. Vereist: het diploma typen en steno (Nederlands en Engels); goede kennis van de Engelse taal; ervaring in typen en secretarieel werk. Salaris: maximaal 1.124,50 bruto per maand. Informatie bij: prof. mr. F. J. M. Feldbrugge, telefoon: 071-149641, toestel 421. Culturele Antropologie en Sociologie der nlet-westerse volken vacaturenummer 9-259/1158 Beheer van de bibliotheek o.l.v. de bibliotheca resse en de daaruit voortvloeiende bibliotheek werkzaamheden t.b.v. de staf en studenten. Vereist: organisatorische bekwaamheden; goede contactuele eigenschappen; een bibliotheekopleiding en/of ervaring strekt tot aanbeveling; een opleiding op middelbaar niveau; leeftijd vanaf 18 jaar. Salaris: maximaal 2.116,bruto per maand. De aanstelling geschiedt voorshands vanaf 1 augustus 1979 tot 1 januari 1980. Een even tuele verlenging is mogelijk. Informatie bij: drs. R. R. Bergh, telefoon 071-148333, toestel 6491. Centrale Tekstverwerking van de 8fdellng Post- en Archiefzaken (0,5 dagtaak, middaguren) vacaturenummer 9-244/1158 De taak zal binnen het kleine team van de onderafdeling bestaan uit het verrichten van voorkomende typewerkzaamheden met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur, zoals de IBM magneetkaartmachine en het IBM beeld schermsysteem 6. Indien het gebruik van boven genoemde apparatuur niet bekend is, kan een opleiding gevolgd worden. Vereist: ruime ervaring met typen op een elektrische schrijfmachine; een opleiding op middelbaar niveau; leeftijd bij voorkeur boven de 25 jaar. Als onderdeel van het sollicitatiegesprek kan een type-test worden afgenomen. Salaris: maximaal 1.124,50 bruto per maand Informatie bij: mej. O. Verboon. telefoon: 071-148333, toestel 3117 vacaturenummer 9-242/1158 Taak: behandeling correspondentie; maken van afspraken; bedienen van de telefoon (ook in vreemde talen); bijhouden van medisch archief; typewerkzaamheden; het ontvangen van patiënten en bezoekers Vereist: een middelbare schoolopleiding; goede kennis van de Engelse taal; perfecte kennis van de Nederlandse taal; een secretaresse opleiding strekt tot aan beveling. Salaris: maximaal 2.116,bruto per maand. Telefonische inlichtingen bij dr B. de Jong, telefoon: 071-147222, toestel 4939. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28