mededelingen gemeentebestuur m Tl leiden 2tm6juli'79 3 nv Bouwfonds MAATSCHAPPITLE OP SCHOOL. IN DE ÜBIMT STAAT INFORMATIE. SECRETARESSE EURO MODA EXPORT CALZATURE B.V. Aankomend voorlïchtïngs- med@werk(st)@r infocentrum Leiden. (voor 24 uur per week) Nederlandse Gemeenten Kamsteeg watersport: Kompléte watersport Met spoed gevraagd: Commissie vergaderingen Commissie Huisvesting Migranten Leiden. Maandag 2 juli a.s. om 9.15 uur in kamer 263 van het stadhuis. Agenda: Taken van de commissie. Stand van zaken huizen Beukenschans. Registratie van woningzoekenden en toewijzing. Beleidsnota buitenlandse werknemers. Subcommissie voor het Stedelijke Molenmu seum De Valk. Dinsdag 3 juli a.s. om 16.00 uur in het kantoor gebouw van de Lakenhal, Oude Singel 28, Lei den. Tel. 071-144044. Agenda: Uitbreiding r Discussie over eventuele uitgave Frans-talige gids van het Molenmuseum. Beheerscommissie voor de Reinwardt Acade mie. Vrijdag 6 juli a.s. om 14.00 uur in het gebouw van de Academie, Van den Brandelerkade 24a, Lei den. Agenda: Mededelingen (dagelijks bestuur, directie, docen ten, niet-onderwijzend personeel en studenten). Eindexamen 1979. Jaaropstelling 1979/1980. Bovenstaande vergaderingen zijn allen openbaar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur. 29 juni 1979 Men kan mondeling bezwaren indienen en wel per soonlijk of bij gemachtigde op een openbare hoor zitting, die zal worden gehouden op: dinsdag 17 juli 1979, te 14.30 uur in kamer 104 van het Stadsbouwhuis. Het verzoek om vergunning met de bijlagen en de eventueel ingediende bezwaarschriften liggen ter in zage op het Stadsbouwhuis, Langegracht 72, afde ling V.O.W., kamer 104 (1e verdieping). De aandacht wordt erop gevestigd, dat beroep te gen een beschikking daarna alleen kan worden inge steld door degenen, die: a. in persoon of bij gemachtigde op de hierboven aangekondigde zitting zijn verschenen; b. niet op de openbare zitting zijn verschenen, bin nen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heb ben ingediend, maar niet woonachtig zijn in Lei den of een aangrenzende gemeente, waar de aan- i vergunning is openbaar gemaakt. Diversen Hinderwet Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat zij bij het College van Gedeputeerde Staten der Provin cie Zuid-Holland, te 's-Gravenhage, een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet hebben inge diend tot het oprichten van een geluidwal, samenge steld uit puin en afdekgrond, op een deel grond aan de Dr Lelylaan, kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie X, nrs. 2960, 2826, 2827 en 3220 (alle gedeel telijk). ledereen kan tegen het verlenen van de gevraagde vergunning schriftelijk bezwaren inbrengen bij het College van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden. Deze gelegenheid bestaat gedurende vier weken na dagtekening van de openbare kennisgeving, te we ten: Ambtenaar van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is met vakantie De ambtenaar van het A.B.P. is met vakantie en in verband daarmee vervallen de gebruikelijke maan dagse spreekuren in de periode van 29 juni tot en met 17 augustus. Dit betekent dat er op maandag 2 juli a.s. geen spreekuur is in het stadhuis. Het eerstvolgende spreekuur wordt gehouden op maandag 20 augustus vanaf 14.30 uur tot 16.30 uur. Archeologisch jaarverslag te koop De gemeentelijke Archeologische Begeleidingscom missie heeft onlangs een jaarverslag over 1978 uitge bracht, onder de titel "Bodemonderzoek in Leiden". Deze publikatie bevat ook artikelen over "De laatste 4500 jaar Rijn bij Leiden", "Het bodemprofiel van de Breestraat", en "De Zuid- of Oostpoort en de Hoge- woerdsbrug". De uitgave is - zolang de voorraad strekt - te verkrij gen bij de informatiebalie in de hal van het stadhuis voor 7,50. Energienota te koop Burgemeester en Wethouders hebben een beleidsno ta Energie uitgebracht. In deze nota zijn gedachten ontwikkeld om in Leiden tot een doelmatig en doel treffend energiebeleid te komen. Voor f 1,— is deze nota te verkrijgen bij de infor matiebalie in de hal van het stadhuis. Voorbereidingsbesluit. De Burgemeester van Leiden maakt bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 25 juni 1979 heeft besloten: 1. Te verklaren dat de vaststelling van een bestem mingsplan wordt voorbereid voor het gebied Ste venshof, zoals is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening nr. 70 ST 7752. 2. Te verklaren, dat het verboden is in het onder 1. bedoelde gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van Burgemeester en Wethouders (aanlegvergunnihg) de volgende wer ken - geen bouwwerken zijnde - of werkzaamhe den uit te voeren: a. Het verharden van terreinen op paden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardin gen, behalve in het kader van de normale agra rische bedrijfswerkzaamheden of ten behoeve van normale voorzieningen in een tuin of op een erf als tegelpaden, tegelterrassen, ontslui tingswegen en -paden; b. Het storten van puin en afval, het aanleggen en inrichten van vuil- en afvalstortplaatsen, be halve in het kader van de normale agrarische bedrijfswerkzaamheden of het normale tuinon derhoud; c. Het rooien, vellen of beschadigen van bomen of andere opgaande beplantingen, behalve in het kader van de verzorging van de bomen of de opgaande beplanting en voorts met dien verstande, dat geen aanlegvergunning is ver eist, indien op de hiervoor genoemde werk zaamheden de Boswet of krachtens die wet vastgestelde voorschriften van toepassing zijn; d. Het dempen van waterlopen; e. Het aanleggen en inrichten van terreinen ten behoeve van het opslaan en/of verhandelen van al dan niet bruikbare stoffen, materialen en/of voorwerpen (auto's en caravans daaron der begrepen); f. Het uitvoeren van terreinafgravingen en ter reinophogingen, behalve in het kader van de normale agrarische bedrijfswerkzaamheden of het normale tuinonderhoud of t.b.v. het nor male onderhoud van greppels en andere water gangen ten dienste van de waterhuishouding. Het raadsbesluit en de bijbehorende tekening ligt in kamer 213 van het gebouw Langegracht 72 voor een ieder ter inzage. Grofvuilop- haaldienst Volgende week zijn aan de beurt: wijk 9 en 11 maandag 2 juli wijk 10 en 12 woensdag 4 juli wijk 13 en 15 donderdag 5 juli wijk 14 en 16 vrijdag 6 juli voor ons exportkantoor te Leiden. Dat betekent: - een unieke kans voor haar die een uiterst zelfstandige baan zoekt. - een zeer verantwoordelijke funktie binnen een internationaal exportkantoor. - in bezit zijn van een einddiploma Schroevers, Pons of gelijk-, waardige opleiding. - zo mogelijk onze Italiaanse korrespondentie kunnen verzorgen. - leeftijd tussen 18-25 jaar. - woonachtig te Leiden of direkte omgeving. Wij bieden je: - een uitstekende baan met goede toekomstmogelijkheden. - een salaris, dat evenredig zal zijn aan je capaciteit. Geïnteresseerd: Maak dan direkt een afspraak met de heer Th. de Haan voor een nader gesprek. Rijnsburgersingel 9, Leiden, tel. 071-122841 B.V. AANNEMINGSBEDRIJF A. DIELIS vraagt METSELAARS en LEERLING METSELAARS TIMMERLIEDEN en LEERLING TIMMERLIEDEN OPPERLIEDEN voor haar projekten in ALPHEN a/d RIJN en NIEUWEGEIN. Hebt u belangstelling, dan kunt u nadere inlichtin gen telefonisch verkrijgen na 20.00 uur onder de volgende nummers: 073-216054 en 04746-1614. Ons adres is Churchill-laan 204, Helmond. De nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten heeft tot doel het bezit van een eigen huis in een eigentijds woon- en leefmilieu binnen het bereik van zoveel mogelijk mensen te brengenwaartoe ook hypotheken worden verstrekt. De infocentra van het Bouwfonds zijn er om aanstaande kopers van een eigen huis te helpen met informatie en adviezen over aankoop en financiering. Wij zoeken nu een jongeman of jongedame die ons hierbij kan helpen, door de receptie waar te nemen, telefoontjes te behan delen, typewerk te verrichten en onze voorlichters ter zijde te staan. De functie: Het is de bedoeling dat hij/zij na een inwerkperiode zelf voorlicht(st)er wordt, en zelf standig bezoekers van het infocentrum gaat adviseren. Daarvoor is het nodig belang stelling te hebben voor de bouw en verkoop van huizen, en voor de hypotheken. Dit alles is geen eenvoudige materie, dus een middelbare schoolopleiding lijkt ons wel noodzakelijk. Ook goede kontaktuele eigenschappen, en voorkomende omgangs- vormen zijn vogr deze functie een vereiste. Wij denken aan iemand van zo'n 25 tot 30 jaar, liefst met enige ervaring op verkoopgebied, zo mogelijk met de sectoren hypotheken of onroerend goed. De werksituatie: De doelstellingen van het Bouwfonds waarbij levensstijl en sociale behoeften van ieder mens gerespecteerd worden hebben uiteraard hun door werking binnen de organisatie zelf. Medewerkers worden niet alleen op hun vaktechnisch kunnen beoordeeld en geselec teerd, maar beslist ook op hun persoonlijke instelling. Informatie en sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor deze leuke baan, dan verzoeken wij u een brief met recente pasfoto te sturen naar mevrouw S. Vrolijk Bouwfonds infocentrum Leiden, Botermarkt 2. Te koop gevraagd door belegger BEWOONDE HERENHUIZEN in de Randstad. Snelle financiële afwikkeling. Br. ond. nr. 54669 a. h. bur. van dit blad. watersport Kamsteeg watersport B.V. Hofweg 39 Voorschoten. Tel. 071-769307 Als (aankomend) watersporter ben je bij Kamsteeg aan het juiste adres want waar vind je zoveel onder één dak? ZeilbotenVan jeugdklasse tot zeewaardige jachten MotorbotenVan weekendkruisers tot 8-pers. jachten. Roeiboten..Van polyester in elke prijsklasse. Outboardmotoren__Van 1,5 tot 55 pk. TrailersVan 250 tot 1500 kg draagvermogen. AccessoiresVan een landvastje tot een komplete cockpit. En natuurlijk ook: OccasionsSteeds aantrekkelijke aanbiedingen. Service.Op alle gebieden zoals reparatie, onderhoud, winter stalling, inruil, financiering, bemiddeling bij verkoop, ver zekering en nog veel meer! Loopt u gerust eens onze grote showhal binnen. Dat verplicht u tot niets!

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 8