Automatisering in de gezondheidszorg. Vinke jr verpleegkundige PERSONEEL personeels hoofd boekhouding chef bureau loon administratie (m/v) 16 Academisch Ziekenhuis Leiden LERARES Isoneel PI .PERSONEEL1#n< persor. 1EEÜ stichting centrum st.bavo noordwijkerhout mMnr leiden de rijksoverheid vraagt chef onderafdeling financiële en administratieve zaken administratief medewerker (mnl./vrl.) HOOFD programmeur/ systeemontwerper "UYTTERDIJK" MODEHUIZEN BEDRIJFSLEIDSTER EERSTE VERKOOPSTER VERKOOPSTERS/CASSIÈRES personeel PERSONEEL personeel I PERSONEEL De Stichting Centrum St. Bavo te Noordwijkerhout vraagt in de sektor geriatrie een met A of B-diploma. Het gaat om één van de units van paviljoen Paulus, waar 20 bejaarde bewoners worden begeleid. Zij behoeven gezien hun zekere zelfredzaamheid een geringere mate van lichamelijke verzorging. Nadere informaties worden u desgewenst telefonisch gegeven door de heer J. van Lokven, beleidsman van de sektor geriatrie. Salarisgrenzen: f 1968,36- f 2594,99 bruto per maand (excl. onregelmatigheids toeslag) Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de afdeling Personeelszaken met ver melding van vakaturenummer 79.35.80 VyOrganisalie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid telefoon 02523 -8141 Hollandsche Wegenbouw Zanen bv te Heemstede, gespecialiseerd in grondwerken verhardingsconstructies, wegen, vliegvelden leidingen, industrievloeren en waterbouwkundig asfalt vraagt voor het Hoofdkantoor te Heemstede Functie: - Coördineren van de werkzaamheden van de medewerkers in de boekhouding: - Samenstellen van overzichten voor vermogensbeheer en liquiditeitsprognoses - Controleren van de grootboek-handelingen, - Analyseren en bewaken van de maandelijkse saldi van de rekeningen, - Onderhouden van contacten met de regio- er\ rayonadministrateurs; - Assistentie bij automatiserings projecten Eisen: - HEAO-BE, dan wel MBA, bezig met SPD' - Goede contactuele eigenschappen - Analytisch vermogen' - Leeftijd tot 35 jaar Informatie omtrent deze functie kan worden ingewonnen bij Drs J. Roos, telefoon overdag 023 - 28 25 50, 's avonds: 02526 - 52 42 Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Hollandsche Wegenbouw Zanen bv Afdeling Personeelszaken, Lanckhorstlaan 8, 2101 BD Heemstede werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv [HBG] Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening met een perso neelsbestand van 1025 werknemers kan worden geplaatst een Functie-inhoud: het geven van leiding aan 4 medewerkers het boekhoudkundig verwerken van de gegevens op de loonadmi nistratie in de meest ruime zin het onderhouden van contacten met diverse externe instanties het initiëren en begeleiden van nieuwe administratieve technieken het assisteren bij de afdeljngstaken. Functie-vereisten het bezit van het diploma M.B.A. of een daaraan gelijkwaardige opleiding kennis van Sociale Wetgeving ruime ervaring met geautomatiseerde salarisadministraties goede contactuele eigenschappen redactionele vaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring plaatsvinden ir de rang van Commies of Commies A. Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer H.J. in 't Veld, de huidige chef van het bureau. Tel. 071-141542, tst. 23 of de heer W. Hack, waarnemend administrateur, tst. 21. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, met vermelding van nummer 79044, te stu- 1 1 ren aan Burgemeester en Wethouders van Leiden. Postbus 9100, 2300 PC, LEIDEN. n> jfl ..„rmTïïïïïïmir,„. f (mnl./vrl.) tvs. plv. Hoofd Afdeling Algemene Zaken vac. nr. 9-1738/1158 voor hel Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie van de Visserijen, Afdeling Algemene Zaken Taak: leidinggeven aan medewerkers van de afdeling en functioneel ondersteunen van de diensten onder de directie ressorterend; voor bereiden, samenstellen, verwerken en inter preteren van gegevens nodig voor de beleids voorbereiding en beleidsuitvoering van, alsmede de ontwikkeling voor: de begroting(en), financiële zaken, de projectenadministratie voor het onder zoek; ontwikkelen, invoeren, bewaken c.q. toezicht houden op en adviseren van financiële personele en administratieve procedures; ver strekken van beleidsondersteunende, informa tieve gegevens. Vereist: tenminste de diploma's HAVO en MBA of HEAO; administratieve ervaring. Aantoonbare belangstelling voor statistische verwerkingen er statistische analyses; kennis van het visserij bedrijf. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f3421,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 14 juli 1979 deeltijdarbeid, 32Vï uur per week irac. nr. 9-205911158 voor het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen t.b.v. het Bureau van de Inspecteur van het Kleuter- en Lager Onderwijs I Taak: telefoonbeantwoorden; typewerkzaam heden; bijhouden van een agenda; diverse administratieve werkzaamheden. Vereist: diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en diploma typen Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f2249,- per maand (bij volledige werkweek met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 14 juli 1979. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Aan de Koningin Julianaschool voor openbaar ge woon lager onderwijs in Leiderdorp bestaat ingaan de het komende schooljaar een vacature van Van het te benoemen hoofd wordt verwacht, dat hij/zij - beschikt over goede pedagogische- en didacti sche kwaliteiten; - ervaring heeft met moderne onderwijsmethoden. - beschikt over goede contactuele- en organisatori sche eigenschappen en in staat is een stimule rende leiding te geven aan het team. De school is gehuisvest in een onlangs grondig ver bouwd en gemoderniseerd gebouw. Momenteel zijn aan deze school naast het hoofd nog vier leerkrachten verbonden Ook deze school kan gebruik maken van de dien sten van het plaatselijk onderwijsadviescentrum alsmede van de hulp van een logopediste. Nadere informatie omtrent deze funktie wordt gaar ne verstrekt door: - de heer Mr. A Bons, het huidige hoofd der school (tel. school 071-410612, tel. thuis. 071-893261) - de heer H.J Verdier, wethouder van onderwijs (tel. privé 071-892524) - het hoofd van het bureau onderwijs, gemeentehuis (tel. 071-899261, toestel 16). Sollicitaties te richten aan het college van Burge meester en Wethouders van Leiderdorp, postbus 35, 2350 AA Leiderdorp binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad In samenwerking met de Academische Ziekenhuizen te Rotterdam, Utrecht en Groningen en de Centrale Ontwikkel- en Ondersteuningsgroep Ziekenhuis Infor matiesysteem (BAZIS) wordt in het Academisch Ziekenhuis Leiden gewerkt aan een geïntegreerd Ziekenhuis Informatie systeem. Hiertoe wordt gebruik gemaakt van een dubbel uitgevoerd PDP 11/70 computersysteem met een externe schijven- capaciteit van 400 M bytes per systeem, terwijl nu 150 terminals zijn aangesloten. Voor dit geavanceerde systeem is in eigen beheer een Operating Systeem ontwikkeld waarbij de nadruk ligt op Data-Base en Data Communicatiefaciliteiten. Projecten ter ondersteuning van het verpleeg kundig handelen zoals het decentraal aan vragen van medische onderzoeken en het maken van poliklinische afspraken worden binnenkort gestart. Hiervoor zoeken wij een vac. nr. 072.C.69.25.LD Verlangd: H.B.O. met minimaal 1 jaar ervaring óf HAVO (wiskunde pakket) met aanvullende vakdiploma's en enige jaren ervaring. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indienst treding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. De vakantie uitkering bedraagt 8%. Indien u nadere informatie wenst, kunt u bellen 071-147222, toestel 5240 Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het Hoofd van de Dienst Personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden. Interkerkelijke school voor M.S.P.O. Projectschool MBO-verzorgende Turkooislaan 1 2332 RR Leiden Gevraagd per 1 augustus 1979: Naaldvakken voor tenminste 6 uur per week. Bevoegdheid: Na, Nd, Ns, zo mogelijk met applicatie textiele werkvormen. Inlichtingen bij de adj. directrice Mw. H. A. Bos, tel. 071-769343 (school); tel. 071-760289 (privé). Sollicitaties aan de directeur: K. Zwitser. Tokheim B V. is een in Leiderdorp gevestigd verkoop kantoor binnen een organisatie, waarvan het hoofdkan toor in de U.S.A. is gevestigd. Voor dit internationale verkoopkantoor zoeken wij ERVAREN SECRETARESSE (eventueel part-time) Wij bieden een zelfstandige en afwisselende funktie - Correspondentie Engels - Uitwerken van rapporten - Behandelen van telefoon en telex - Bijhouden van archief en andere werkzaamheden - Het assisteren van de directie en deze tijdens afwezigheid, voor zover mogelijk vervangen - Bereid alle voorkomende kantoor werkzaamheden te verrichten. VEREIST: - Middelbare schoolopleiding - Secretaresse-opleiding - Enige jaren ervaring SALARIS: Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een goede kracht een salaris tussen 2200 en 2600 per maand (gebaseerd op full-time job). Schriftelijke sollicitaties te richten aan Tokheim B.V Splinterlaan 152, Postbus 143, Leiderdorp. is een onderdeel van een concern dat een veelzijdigheid in het winkelgebeuren voor haar rekening neemt en totaal ruim 100 zaken omvat. ALPHEN A/D RIJN en GOUDA zijn de plaatsen waar VINKE in september en oktober zal openen. Voor deze filjalen zoeken wij een volledige verkoopstaf, die op korte termijn in dienst kan treden en waarvan de training c.q. opleiding in een van onze filialen zal plaatsvinden. waarvan wij graag zouden zien dat zij een goede gastvrouw is, initiatief kan ontplooien en zelfstandig kan optreden. Om deze funktie goed te kunnen vervullen is een grote verkoopervaring en vakkennis op het gebied van het gehele damesmodegebeuren een noodzaak. Ook zij dient ruime verkoopervaring te hebben en bekend te zijn met het damesmodegebeuren. Ervaring op het gebied van de verkoop van damesmode is gewenst maar niet beslist noodzakelijk. Graag uw schriftelijke sollicitatie aan VINKE MODEHUIZEN Rijnhavenkade 8, 2400 AH Alphen aan den Rijn. Mondelinge informaties worden gaarne verstrekt door mevr. Sanders, tele foon 01720-94955 (alleen 's morgens).

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 24