data-typiste r r r r J V J V. J CORVEEËR JPJANSSEN BV Welkom bij HEINEKEN docent(e) wiskunde DIACONESSENHUIS LEIDEN docent(e) algemene muzikale vorming CHAUFFEURS Na uw vakantie 'n andere baan? Dan bent u bij ons van harte welkom, ook voor tijdelijk werk i.v.m. uw studie, militaire dienst e.d. 'I r Voor de afdeling data-entry van onze vestiging in Zoeterwoude zoeken wij enkele jonge medewerksters die ervaring hebben als data-typiste of daarvoor willen worden opgeleid In een gezellig team zullen zij met behulp van een data-entry systeem gegevens vastleggen, zodat deze daarna door onze computer kunnen worden verwerkt. Nauwkeurig werk dus voor vrouwen met MAVO of gelijkwaardig niveau, die in het bezit zijn van het typediploma. Naast een goed salaris biedt Heineken een aantal aantrekkelijke regelingen m.b.t. o.a. studiekostenvergoeding, tantième en premiesparen. Wil je meer weten over een baan bij Heineken en over onze gunstige arbeidsvoorwaarden, neem dan even telefonisch of schriftelijk kontakt op met de heer R.H.P.M. Gerritsen, Personeeldienst, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Telefoon (071)814215 Op de afdeling Anaesthesie van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider dorp bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE (NZR of NAV) of een VERPLEEGKUNDIGE met belangstelling voor het specialisme anaesthesie, voor wie de mogelijk heid bestaat de theoretische cursus voor anaesthesie verpleegkundige te volgen. een ANAESTHESIE- ASSISTENTE (NZR) De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de anaesthesisten op de operatiekamer Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Vollebregt, adjunct directrice/hoofd verpleeg kundige dienst. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Voor directe indiensttreding zoeken wij a. Chauffeurs B. Ambulance/begeleider C. Verpleegkundige Sollicitaties aan: TAXICENTRALE Pieter Coermanstraat 36. 2203 GZ Noordwijk. Tel 01719-11000. vereniging eigen huis De Vereniging Eigen Huis is een snelgroeiende con sumentenorganisatie en service-instituut voor (a.s.) bewoners van een eigen huis, met ruim 65.000 leden. De adviesdienst beantwoordt vragen van leden die be trekking hebben op het kopen, financieren, bouwen, be wonen of verkopen van een eigen woning, waarbij vragen op het gebied van hypotheken en juridische problemen het meeste voorkomen. Wekelijks wordt in diverse plaat sen een spreekuur gehouden en het ligt in de bedoeling om hiermede ook in Leiden te starten Daarom zoeken wij één (eventueel twee) PARTTIME- MEDEWERKER(S)(M/V) die. na een opleiding, één avond per week onze leden kan (kunnen) adviseren. Gezocht wordt iemand met belang stelling voor het eigen woning bezit, middelbare school opleiding met daarnaast liefst een juridische opleiding. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten tot 'Vereni ging eigen huis'. Kamp 42 te Amersfoort. T.a.v. de heer D. M. Bos, adjunct directeur. Tel. 033-50974. Architektenbureau Ir. M. P Schutte b.i., Architekt B.N.A. Cronesteinkade 18. 2313 GX Leiden, tel. 071-121714- 126385 heeft per 1 augustus plaats voor eer v ERVAREN BOUWKUNDIG TEKENAAR die zelfstandig bestek-, werk- en detailte keningen kan uitwerken. Opleidingsniveau: M.T.S.-H.T.I.- of H.T.S. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties, onder opgave van referenties, te rich ten aan ons bureau, Cronesteinkade 18,2313 GX Lei den. Informatie kan worden ingewonnen bij de Hr. P T. Mizee. SPOED Chr. Scholengemeenschap "De Vlietschans" (vwo-havo -mavo Gevraagd per 1 augustus 1979 10 uur 1e graads Van de sollicitanten wordt verwacht dat ze uit over tuiging een bijdrage willen leveren aan het mede vorm geven van het christelijk onderwijs. Sollicitaties richten aan de rector, drs. F. Th. van der Linde, Apollolaan 262, 2324 BZ Leiden tel. 071-769243 (school), 071-890484 (privé). In de afwaskeuken van het Diaconessen- huis te Leiden is plaats voor een Leeftijd: 18-25 jaar. Ook weekenddiensten. Sollicitaties te richten aan Mw. M. v. d. Vijver-Post, personeelsfunctionaris, Houtlaan 55, Leiden. GEMEENTELIJKE MUZIEKSCHOOL KATWIJK telefoon 01718-15741 directeur: Peter Bontje Aan de gemeentelijke muziekschool is plaats voor een aantal lesuren: 5 In verband met het tijdelijk afwezig zijn van een van de docenten is er van 1 september 1979 tot 1 januari 1980 plaats voor een docent(e) algemene muzikale vorming voor 6 lesuren. Bezoldiging vindt plaats overeenkomstig de rijks richtlijnen, terwijl een aantal gemeentelijke rechts positieregelingen van toepassing zijn Nadere informatie kunt U krijgen bij de directeur van de school, Peter Bontje, telefoon 01718- 72707 Sollicitaties kunt U richten aan burgemeester en wethouders van Katwijk, postbus 589, 2220 AN Katwijk Intervene! B.V. -'everancier van koffie-, frisdrank- en verzorgingsauto- Tnaten, vraagt voor haar afdeling operating een AUTOMATEN-OPERATOR Werkzaamheden: vullen, verzorgen, opheffen van kleine storingen. J wordt gestationeerd bij een belangrijke relatie van ons in de omgeving van Sassenheim. Dit vereist 100% zelfstandig optreden. Enige technische basiskennis is vereist. Ervanng met dit werk is welkom, niet noodzakelijk. Woonplaats omgeving Sassenheim. Leiden. leeftijd 25-30 jaar. Schrijf of bel ons voor een afspraak. Intervend B.V., Postbus 120, 3600 AC Maarssen, tel. 03465-63734, vragen naar mevrouw A. van der Veen. textiel transport JP Janssen is een snel groeiend expeditiebe drijf, gespecialiseerd in expeditie en vervoer van konfektiekleding (hangend venroer) over de gehele wereld. In deze onderneming werken ongeveer 500 medewerkers, verdeeld over vestigingen in Nederland, België, Frankrijk, West-Duitsland en Engeland. In verband met een decentralisatie van de akfiviteiten heeft het bedrijf per 1 juni 1979 in Alphen a/d Rijn (Industrieterrein, Bedrijfsweg) een terminal geopend. Voor de bemanning van deze terminal zoeken wij nog: voor binnenlandse dienst Hier kunnen wij een aantal chauffeurs plaat sen, welke in het bezit dienen te zijn van een groot rijbewijs. Als minimale leeftijd stellen wij hier 23 jaar. Voor deze funktie zijn de salarisgrenzen van 2.027,- 2.385,-, afhankelijk van ervaring en leeftijd, exclusief overuren en toergeld. Sollicitaties: Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunt u richten aan: J P Janssen BV, Postbus 82 5900 AB Venlo, t.a.v. dhr. H. Denessen. Hier kunt u ook telefonische inlichtingen inwinnen, tel.-. 077-12941 in/u al h Toch over wort Wilt u af van ploegendiensten? Een regelmatiger gezinsleven hebben? 't Kost een paar tien tjes maar het kan! Na uw welverdiende vakantie opgewekt beginnen in een nieuw vak, zoals: bestekzoeker pennenschaver afschrijver meubelmaker/ timmerman schaver expeditiehulp produktiehulp Allemaal funkties waar wij ook voor opleiden. Wat vragen wij? Van de man die zich eigenlijk geen vakman kan noemen, een portie gezond verstand en de wil om iets nieuws aan te pakken. Is hij daarnaast in z'n vrije tijd een enthousiast ,,doe het zei ver", dan weten wij haast zeker dat hij bij ons zijn plaats vindt. Maar ook de vakman is wel kom, zeker als hij zijn vak als een ambacht ziet. Ónze tien tallen deurmodellen gerande- ren gevarieerd werk in een moderne, schone omgeving. Heeft u interesse, bel dan dhr. C. de Monyé, overdag 01718-29322. 's avonds 01719-16393 Wat kunt u verdienen? Vakmensen een salaris afhan kelijk van> leeftijd en ervaring ca. 526,- tot ca. 573,- bruto per week. (f 2283.- tot 2486,- bruto per maand). Ongeschoolden tijdens de opleiding van 485,- tot 504,- bruto per week. 2103,- tot 2283,- bruto per maand. Salarissen zijn incl. een winstdeel van 6% Daarnaast kennen wij: reiskostenvergoeding gratis werkkleding 2% restant winstdeel studiekostenvergoeding vakantietoeslag opgeno men in vak.zegels. Vs_ Houtindustrie NORHTGO B.V. Industrieterrein 't Heen, Postbus 4 - Katwijk. NORHTGO

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 22