PERSONEEL PW0NE£lP*ri«"**« rsoneel Academisch Ziekenhuis Leiden I coördinator herhuisvesting, stadsvernieuwing en renovatie soneel PERSONEEL ersr- persot— docent(e) werkmeester Energiebedrijf Rijnland EERSTE MEDEWERKER TEKENKAMER 1. Eerste Automonteur 2. Tweede Automonteur 3. Leerling Automonteur PERSOS\EELPERSCNEa Pïïï-""»' P#rs°na«l PERSONEEL personeel iTERi Technisch Dienst Bij deze dienst komt i vacature voor een electro-monteur vac. nr 010.K 75.25.LD Taak. reparatie en onderhoud van/aan appara tuur (huishoudelijk, laboratorium); installaties (licht, kracht, zwakstroom buizenpost, accu's e.d.); verrichten van veiligheidskeuringen. Verlangd: diploma M.T.S.-Electro of V.E.V sterkstroom; applicatiecursus meet- en regel techniek strekt tot aanbeveling Salaris max. 2249 bruto per maand Kinderkliniek assistente voor de diëtiste t.b.v. de Melkkeuken. vac. nr 613.D.84.25.LD Taak bereiden van babyvoeding en dieetvoeding, verzorgen van maaltijden voor grotere kinderen. Bereidheid tot het werken in weekenden moet aanwezig zijn. Verlangd: bij voorkeur Inas-opleiding Salaris max. ƒ2116 bruto per maand Centraal Klinisch Bacteriologisch Parasitologisch Laboratorium secretaresse voor de hoogleraar vac.nr 150.C 10.25.LD Taak - verzorging van de correspondentie (oin- nen- en buitenlandse); - typen van gedicteerde brieven (ook in net Engels) en wetenschappelijke publikaties - maken van afspraken; - bijhouden van een doelmatig archief en dokumentatiesysteem; - het onderhouden van telefonische en mondelinge contacten ook in het Engels Verlangd: - diploma van een middelbare schoo.. secretaresse-opleiding en enige jaren erva ring als secretaresse bij voorkeur in de medische sector; - zelfstandig kunnen werken en goede xon- taktuele eigenschappen; - spreekvaardigheid in het Engels Salaris max 2451 bruto per maanc U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden RIJDENDE TYPESCHOOL "ZUID-HOLLAND" B.V. Zoekt MEDEWERKER voor het geven van typelessen In het bezit van rijbewijs b-e, mavo en typen, evt. staatsdiploma leraar mach schrijven. Sollicitaties: J.J.K. BREGMAN, Lis doddekreek 52, Leiderdorp. Telefoon 896529. Het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leider-^ dorp is een algemeen ziekenhuis met 440 bedden, waar 120 leerlingen de op leiding tot A-verpleegkundige volgen Wij vragen voor het opleidingsteam voor spoedige indiensttreding een 3e INSTRUCTIE- VERPLEEGKUNDIGE (full-time) Taak: het begeleiden van leerling ver pleegkundigen tijdens hun praktijk opleiding; het geven van praktijklessen; het in teamverband meedenken en meewerken aan de integratie van theorie en praktijk. Geboden wordt: een zelfstandige functie; regelmatige werktijden en de week ends vrij; aanstelling in de rang van 1e ver pleegkundige afhankelijk van oplei ding en ervaring; de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CA.O.-ziekenhuiswe zen. Verlangd wordt: diploma A-verpleegkunde en 2 jaar praktijkervaring; het gevolgd hebben van de cursus stage-begeleiding of een andere ge richte opleiding met betrekking tot het begeleiden van leerlingver pleegkundigen; goede contactuele eigenschappen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Zr H.C. Jongsma, waarne mend hoofd van de opleiding, tel.: 071 - 899250 toestel 590. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp. "UYTTERDIJK" Interkerkelijke school voor M.S.P.O. Projectschool MBO-verzorgende Turkooislaan 1 2332 RR Leiden KOK OF KOOKSTER of MB0.-CD voor 20 a 40 uur. Werktijden in overleg. Salaris volgens Rijksregeling. Zijn/haar taak kan bestaan uit - het verzorgen van koffie, thee en broodmaaltijden voor 125 personen - het bereiden van de warme maaltijden voor 75 perso nen - het onderhoud van de apparatuur SCH00LSCH00N- MAAKSTER voor 20 40 uur. Werktijden in overleg. SaJans volgens Rijksregeling. Inlichtingen bij de adj. directrice Mw. H. A. Bos. Tel. 071-769343 (school); tel. 071-760289 (privé) Sollici taties binnen één week aan de directeur K. Zwitser. Oranje Nassauschool voor Chr. Mavo Gevraagd per 1 augustus a.s. voor: DUITS 12 uur MUZIEK 4 uur. Van de docent wordt verlangd dat hij/zij van harte meewerkt aan het christelijk onderwijs. De be noeming is tijdelijk voor 1 jaar. Sollicitaties aan het Bestuur, p.a. school. Gevraagd voor bloembollenexportbedrijf medewerker voor werkzaamheden in het magazijn, die ook genegen is om als chauffeur regelmatig ritten naar het buitenland te maken. Leeftijd minimaal 24 jr. oud. Evt. vanaf 21 jaar met diploma vakbekwaamheid voor chauffeur. Aanmelden: Fa. Lommerse Schrama Weeresteinstraat 209, Hillegom. Tel. 02520-15205 (tus sen 9 en 5 uur). Het St. Elisabeth Ziekenhuis is een alge meen ziekenhuis met 440 bedden. Op de afdeling Medisch Maatschappelijk Werk is een part-time vacature voor een MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER (20 uur per week) Het huidige team bestaat uit: - een teamleidster (part-time) - twee maatschappelijk werksters (full time) waarvan één t.b.v. de haeme- dialyse - een maatschappelijk werkster (part time) Het medisch maatschappelijk werk richt zich op de problematiek rond ziek te en behandeling van de patiënten in het ziekenhuis. Naast de samenwerking met andere disciplines is er kontakt met en verwijzing naar instellingen buiten het ziekenhuis. Voor deze functie dient de kandi- da(a)t(e) te beschikken over een afge ronde opleiding maatschappelijk werk op HBO-niveau. Bij voorkeur recente werkervaring. Leeftijd boven de 25 jaar Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris worden vastgesteld conform de richtlijnen van het NZR. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het team van de afdeling Medisch Maatschappelijk Werk. Telefoon 071-899250 toestel 568 en 752. Schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220 2350 AE Leiderdorp. Het dagelijks bestuur van het werkvoorzienings schap 't Heem te Katwijk roept voor de buiten objecten van het werkverband sollicitanten op voor de functie van voor een cultuurploeg. functieinformatie: De te benoemen medewerker zal worden belast met het geven van leiding aan ca. 10 w.s.w. werknemers. Deze cultuurploeg heeft onder meer als taak het onderhoud van sportparken, plant soenen, bosparken en woonwijken, functie-eisen: Van de te benoemen medewerker wordt het volgende verwacht: - diploma vakbekwaamheid hovenier of mid delbare tuinbouwschool: - leidinggevende en contactuele capaciteiten; - ervaring in hovenierswerkzaamheden: - bereidheid tot het volgen van de cursus voor leidinggevenden in sociale werkplaatsen en buitenobjecten; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar. salaris en promotiemogelijkheid: Het salaris zal aanvankelijk maximaal f.2451,-- per maand bedragen. Bij gebleken geschiktheid zal de aan te stellen medewerker worden be noemd tot sectie-chef. Bij deze functie behoort een hogere salariëring. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. .De rechtspositieregelingen van de gemeente Katwijk zijn van toepassing. Voor nadere informatie kunt U bellen met de heer J.Glasbergen, hoofd van de afdeling buiten objecten, telefoon 01718-73850. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan "Het dage lijks bestuur van het werkvoorzieningsschap 't Heem", p.a. gemeentehuis Katwijk, postbus 589, 2220 AN Katwijk. Wij zijn een modem en goed uitgerust bedrijf dat beschikt over een recent, geheel verbouwd kantoorpand. Wij bemiddelen in verzekenngen, hypotheken en geldle ningen, waarbij onze service zich o.a. uitstrekt tot het gratis en goed behandelen van schadegevallen. Wij vragen voor zo spoedig mogelijk: MEDEWERKER/STER Zijn of haar taak zal worden: - Het zelfstandig voeren van correspondentie met cliënten, verzekeringsmaatschappijen e.d. - Het bijhouden van de schade-dossiers. - Het verrichten van verdere voorkomende werkzaam heden op de schade-afdeling. Wanneer je denkt accuraat en in de toekomst zelfstandig te kunnen werken, dan ligt hier een goede mogelijkheid. Firma H. Van Der Poel en Zn. Het Energiebedrijf Rijnland verzorgt de distributie van gas en elektriciteit op basis van een gemeenschappelijke regeling in 22 Zuid-Hollandse gemeenten. Bij de afdeling Tekenkamer Elektriciteit is op korte ter mijn plaats voor een: Takenpakket: - Het leiding geven in samenwerking met de chef aan de medewerkers Tekenkamer; - Het verrichten van diverse werkzaamheden m.b.t. de openbare verlichting te Leiden zoals ontwerpen; pro jecteren; overleg inzake onderhoud; voorraad-bewa- king e.d. Functie-eisen: - Minimaal diploma M T S.-Elektrotechniek; - Aantoonbare leidinggevende capaciteiten; Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar Het maximaal te bereiken salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en geschiktheid f 3.935,- bruto per maand, exclusief premie A.O.W./A.W.W. welke voor rekening van het bedrijf komt. De gebruikelijke rechtspositieregelin gen bij de overheid zijn van toepassing (I.Z.A. ziektekos tenregeling, opname in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds, verhuiskostenregeling etc.). Tot de selectieprocedure behoort een psychologisch onderzoek. Belangstellenden kunnen binnen drie weken hun sollici tatie richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Lei den, onder vermelding van nummer ER/79016/Q1 Energiebedrijf Rijnland Automobielbedrijf V. A. Reys en Zn. VOLVO VOLVO-dealer voor Leiden e.o. A/egens enorme stijging in de verkoop van Volvo-automobielen zoe ken wij op korte termijn: Sollicitaties op bovenstaand adres na tel. afspraak tel. 071-141366 - na 18.00 uur 892117. Bij het bureau Huisvesting van de gemeent.e Leiden is vacant de functie van Het bureau is o.m. belast met de coördinatie t.b.v. de herhuisves ting van bewoners van te renoveren en af te breken woningen t.b.v de stadsvernieuwing. De tijdelijke huisvesting geschiedt in bestaande woningen, welke ingericht zijn voor tijdelijke bewoning en in mobiele units. Definitieve herhuisvesting geschiedt in het woningbestand van de woningbouwverenigingen. Van groot belang is dat met de wensen van de bewoners die (tijdelijk) elders moeten worden gehuisvest, rekening wordt gehouden binnen het kader van wat mogelijk is en dat voortgang in de renovatie er stadsvernieuwing wordt gewaarborgd. Per project is een herhuisvestingsgroep ingesteld en er is een over koepelende coördinatiegroep. De aan te trekken functionaris is deel nemer in deze groepen en coördineert tussen bewoners, woning bouwverenigingen, bureau Huisvesting en technische organen. De gedachten gaan uit naar iemand die past in de volgende profiel schets: opleiding op middelbaar niveau met bij voorkeur een voortgezette beroepsopleiding en/of ervaring in een contactuele functie in de maatschappelijke sector; leeftijd omstreeks 30 jaar; goed kunnen werken in team-verband met diverse uiteenlopende disciplines; van belang is het hebben van een goed administratief inzicht en organisatorische kwaliteiten en de vaardigheid soepelheid te com bineren met nauwgezetheid. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring doch zal maximaal f 3492, bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen met vermelding van vacaturenummer 79043 te sturen aan Burgemeester en Wet- a, houders van Leiden, Postbus 9100, 2300 ^.y PC Leiden. <$ip>

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 20