IÉ] Ziekenhuis Informatie Systeem. ff Telefonistes Receptionistes Datatypistes Ervaren Typistes Boekhouders Sekretaresses Telexistes chauffeur vakaturelijn 071-130636 PERSONEB de koning b.v. schoolverlater- v.w.o. m/v jeugdige administratieve medewerk(st)ers stichting centrum st.bavo noordwijkerhout DGB vraagt een docente volksdansen voor 1 uur per week (wo. mo.) in het dienstencentrum de Kooi een docente handwerken (akte U) voor 2 uur per week (ma.mo.) in het dienstencentrum de Kooi en voor 2 uur per week (ma.mi in het projekt Zuid-West (Ro- senburch) een docente kreatieve handvaardigheid voor 2 uur per week (do.mi.) in het dienstencentrum „Morschwijck" De lessen worden gegeven aan ouderen en dienen naast kennisoverdracht een ont spannend karakter te dragen. Inlichtingen te verkrijgen bij mevr. L. Brakxhoofden, tel. 140483 ('s morgens). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het stedelijk bureau, Hooglandse- kerkgracht 32, t.a.v. mevr. L. Brakxhoofden. Gevraagd nette betrouw bare in part-time dienst. Inl. Johan Frisostraat 42 Zoeterwoude RD Tel. 891020 LubapQ Uitzend nJ liuro-J Voor alle uitzendkrachten Biedt zich aan meubel verkoper 20 jaar ervaring. Bereidt ook ander werk te doen voor hele week of en kele dagen. Brieven onder nr. 54872 bureau v.d. blad. PEflfQf££|P*rsonMl PERSOtEf**00"- ■^P*rson#*1 PERSONEEL personeel je hebt er bij die er altijd uitzien of ze je hebt er bij die altijd even goed zijn, ongeacht de datum die niet voor één ponsgaatje te vangen zijn die met innige ponsbanden met hun werk verstrengeld zijn die net zo sekuur ponzen als hun wimpers op kleur borstelen DIE zoeken wij je hebt er bij die op alle machines los zijn de ouderwetse opwind karren en de electronische met letterkogel die zelfs een doktersrecept kunnen ontcijferen die hun baas.alles kunnen vertellen over „d"en „dt" die allergisch zijn voor „IN"-bakjes waar nog wat in ligt DIE zoeken wij je hebt er bij die je rustig aan de hot-line met Washington kunt zetten die even snel en sekuur zijn als een Saturn us raket, doch aanmerkelijk minder prijzig die ze „aan de andere kant" al kennen wegens haar foutloze aanslagen die nooit vergeet de laatste telex van de dag met „Doeg" af te sluiten DIE zoeken wij jarig zijn die kalm blijven als iedereen gek wordt die iedere vertegenwoordiger onwillekeurig de buik doen inhouden die niettemin every inch a lady zijn, in spraak en gedrag DIE zoeken wij je hebt er bij die ruiken welke debiteuren dubieus beginnen te worden die horen welke boekingen om korrektie schreeuwen die voelen welke afnemers ongefaktureerd door het leven gaan die géén smaak van hun borrel hebben zolang die laatste cent verschil er niet uit is DIE zoeken wij je hebt er bij die kunnen stenoen in het Nederlands en de drie moderne talen die het dan ook nog kunnen teruglezen en uitwerken die zelf óók de weg weten in de jungle van „den" en „dem" die het ook wel eens rustig vinden om een hele maand niet ten huwelijk gevraagd te worden DIE zoeken Leiden - Korevaarstraat 33 Telefoon 071-13 1710 De emancipatie is bij ons in volle opmars, want steeds meer mannen tonen belangstelling voor functiesdie tot voor kort veelal door vrouwen werden vervuld. Regelmatig - maar nog steeds veel te weinig - stappen ze daarom bij ons binnen. Even rustig praten bij een kopje koffie. Op een rijtje zetten wat zij te bieden hebben aan opleiding en ervaring. Afstemmen met de wensen van onze opdrachtgevers. Samen met ons neuzen in de lijst van bedrijven die werk te bieden hebben. Ook even wat dieper ingaan op hun persoonlijke toekomstplannen. Als u dus vandaag denkt: Toch eens gaan praten met De Koning, dan zien wij u graag morgen binnen, stappen. De toepassing van computers in zieken huizen neemt snel in betekenis toe Nadat in het Academisch Ziekenhuis te Leiden met subsidie een experimenteel geïntegreerd ziekenhuis informatie systeem (ZIS) was ontwikkeld, wordt dit systeem reeds op 8 plaatsen toegepast. Hiervoor is een centrale ontwikkel- en ondersteunings organisatie gevormd, gevestigd te Leiden. De systemen zijn opgebouwd met behulp van dubbel uitgevoerde mini-computer- apparatuur waarbij in het AZL nu zeer grote aantallen terminals communiceren met een centrale geïntegreerde databank De applicaties die betrekking hebben op vrijwel alle facetten van het ziekenhuis- gebeuren (laboratoria, administratie, medische registratie, apotheek, personeels administratie. radiologie, keuken e d komen in nauw overleg met de partici perende ziekenhuizen tot stand en zijn geprogrammeerd in een hogere program meertaal (FORTRAN) Er bestaat een plaatsingsmogelijkheid voor een vac. nr. 050 C 44 25 LD die ingezet zal worden bij de projectgroep die zich bezig houdt met de informatie verwerking t.b.v laboratoria. Binnen dit projectteam zal haar/zijn taak betrekking hebben op het beheren van programma's en bestanden, terwijl de medewerk(st)er tevens zal worden ingeschakeld bij het programmeren in FORTRAN. Hiertoe zal intern een opleiding worden verzorgd In het V W O. vakkenpakket is wiskunde vereist Arbeidsvoorwaarden: U komt te werken in Leiden De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds De vakantietoeslag bedraagt 8% Inlichtingen: Voor nadere informatie kunt U bellen 071-147222. tst. 5260 Sollicitaties: U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de Dienst Personeels zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Gaarne op de brief het vacaturenummer vermelden VEREENIGDE OCTROOI BUREAUX Nieuwe Parklaan 107 - 2587 BP Den Haag Postbus 87930 - 2508 DH Den Haag Telefoon (070) 572211 met minimaal MAVO en enige type-ervaring. De financiële administratie omvat de boekhouding, de calculatie en de centrale facturering van het kantoor Deze administratie is grotendeels geautomatiseerd, deels ook gemechaniseerd. De medewerk(st)ers die wij zoeken zullen hoofdzakelijk worden belast met de verwerking van financiële gegevens via boekhoudmachine en computer. Wij kennen goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratificatieregeling en variabele werktijden. Ook voor part-time werk is er plaats. Bi/ de reorganisatie van het Centrum St. Bavo is de sektor Beschut Wonen gevormd De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 aar in ons Centrum verb lij ven. De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden o m in de vorm van een wijk/e met 36 eengezinswoningen, waarvan inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels mei een sociale opleiding De sektor Beschut Wonen van de Stichting Centrum St Bavo te Noordwijkerhout, zoekt voor de afdeling St. Pietereen a of a/b verpleegkundige (m/v) De taak van deze nieuwe medewerker omvat het invoeren en bewaken van het verpleegkundig handelen, vooral wat betreft het somatische aspekt. Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij in nauwe samenwerking met de overige personeels leden komt tot een ontwikkeling, die leidt tot het optimale milieu dat deze groep behoeft. De organisatorische leiding is in handen van de koördinator. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 79.07.82. U Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 18