De Rank Xerox Service is snel, vakkundig en specialistisch. Daarvoor hebben we MTS-ers(E) nodig RANK XEROX Rank Xerox maakt kopieer-, dupliceer- en tekstver- werkende apparatuur Van klein, simpel en snel tot groot, gecompliceerd en nog sneller. Maar hoe geavanceerd die appara tuur ook is. zonder mensen handen gebeurt er weinig Daarom zoeken we MTS-ers Elektrotechniek,- Elektronica of Energie techniek. Voor de functie van work controller jonge MTS-ers met weinig of geen ervaring. En voor de functie van service engineer - ook jonge - MTS-ers die al over een redelijke ervaring beschik ken. Maar voor we nu over het werk gaan vertellen, is het misschien wel aardig eerst eens iets over ver leden, heden en toekomst van Rank Xerox te zeggen Chester Carlson en de Xerografie. De omslachtige manier waarop in de jaren dertig documenten werden gekopieerd, hield de Amerikaan Chester Carlson al geruime tijd bezig Daarom zocht deze natuurkundige naar een manier om via een druk op de knop snel en zonder geknoei kopieën te maken. Het resultaat van zijn zoeken en proberen was een procédé om droog te kopiëren. Hij noemde dat systeem de xerografie. Dat komt uit het Grieks: xerox is droog en grafein is schrijven. Zijn eerste droog- schrijverij vond in 1938 plaats. Vermoedelijk had hij toen nog geen idee van wat zijn uitvinding zou bewerkstelligen. Want vandaag-de-dag is de xerografie uit het moderne bedrijfsleven niet meer weg te denken. De 105.000 van Rank Xerox. In 1948 is de Xerox Corporation opgericht Doel: het wereldwijd introduceren van de xero- grafische communicatie. In t begin zeker niet gemakkelijk. Maar uit de pionier van toen, groeide de grootste organisatie op het gebied van kopieer- en dupliceerapparatuur En meer dan dat. Want in de loop der jaren is daar een reeks van nieuwe vindingen aan toegevoegd, zoals o.a de tekstverwerkende apparatuur Dankzij de technologische ontwikkeling en vindingrijkheid van de Rank Xerox-mensen En dankzij een nauw samenspel tussen research, marketing en verkoop Waardoor uit een bescheiden organisa tie een wereldconcern groeide met rond de 105 000 medewerkers. Iets waar we. eerlijk gezegd, best een beetje trots op zijn ook optimaal gebruik van kan maken En staat daarna klaar om storingen te verhelpen. Maar niet alleen dat. Want storingen ontstaan ook vaak door menselijke fouten, daarom houdt hij ook de manier waarop met de apparatuur wordt omgesprongen, kritisch in het oog' En weet zo nodig op een tactische manier een verkeerd gebruik bij te sturen. Stapsgewijs vier apparaten. Rank Xerox in Nederland. Van de ruim honderdduizend mensen die bij Rank Xerox werken, vinden we'er zo n 900 bij Rank Xerox (Nederland) B V Dat is de Nederlandse marketingorganisatie, die binnen het concern een belangrijke plaats inneemt Het hoofdkantoor is in Amsterdam te vinaen In Weesp is een modern en goed georganiseerd distributiecentrum dat de zorg draagt voor snelle levering van apparatuur, hulpmiddelen en onder delen door het hele land Het produktiebedrijf met zo n 3000 medewerkers, dat in Venray staat, fabriceert een deel van de Rank Xerox-produkten Niet alleen voor Nederland zelf, maar voor heel Europa Rank Xerox (Nederland) B V is steeds sterk blijven groeien Vandaar deze advertentie Want groei betekent simpelweg ook behoefte aan meer vakbekwame en enthousiaste mensen MTS-ers (E) zonder ervaring die beginnen als work controller. Work controller Of in gewoon Nederlands sleutelfiguur in de storingsmelding Storingsmei dingen die vanuit het hele land in Weesp terecht komen De work controller probeert bij het binnenkomen van zo n melding eerst telefonisch vast te stellen wat er precies aan de hand is Vaak lukt het dan al, dankzij zijn kennis van de apparatuur - en niet te vergeten de medewerking van de klant - de storing te verhelpen. Als dat niet kan, stuurt de work controller zo snel mogelijk een service engineer. Niet zomaar een technische baan. De functie van work controller is erg belangrijk. Uiteindelijk heeft hij het eerste contact met de klant op het moment dat die met storing te kampen heeft. En laten we eerlijk zijn. storing is niet prettig, zeker als de apparatuur binnen het bedrijf van die klant intensief gebruikt wordt en bijna onmisbaar is geworden. Dat vraagt tact, vriendelijkheid en souplesse van de work control ler En daarom probeert hij telefonisch de problemen te analyseren, zodat hij de service engineer de juiste voorinformatie kan geven, zodat die weer snel en efficiënt aan 't werk kan. We maken ingenieuze apparatuur. En dus zal het even duren voordat de service engineer elk apparaat volkomen in zijn J vingers heeft. De eerste producttraining neemt zo n vier weken in beslag, direct gevolgd door een even- lange praktijktraining Na zo n twee jaar is het de bedoeling dat de service engineer 4 produkten volledig onder de knie heeft. Die trainingen zijn overigens geen schoolse gebeurtenissen, armen over elkaar en luisteren. Vaak vinden ze in het buitenland plaats, waarbij de service engineer actief bezig is. Vanzelfsprekend is daarbij een parate kennis van technisch Engels belangrijk. Studies, buiten die van Rank Xerox, worden ook gestimuleerd en gehonoreerd. Kortom. De opleiding. Vanzelfsprekend krijgt de work controller een diepgaande gerichte training. Niet alleen op technisch gebied Maar zeker zo goed wat plan ning, coördinatie en bewaking betrett Zodat alles snel, soepel en ook administratief juist geregeld in zijn werk gaat Die opleiding is geen eenmalige gebeurtenis. Tenslotte zijn we elke dag bezig met het "Kantoor van Morgen". Dat betekent nieuwe en geavanceerde apparatuur, die de work controller ook weer in zijn vingers moet hebben De service engineer is analytisch, wendbaar, plezierig in zijn optreden en snel van begrip. Als Rank Xerox-ambassadeur is hij uiteraard in bezit van 't rijbewijs BE en krijgt hij vrijwel koste loos een ruime wagen ter beschikking. Iets meer over de arbeidsvoorwaarden. Behalve een niet onverdienstelijk salaris kennen we ondermeer de volgende regelingen: - 8% vakantietoeslag - 13e maand - goede pensioenvoorziening - minimaal 21 vakantiedagen per jaar - 100% studiekostenvergoeding - spaarregeling. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan contact met ons op De heer A.E Waringa is u graag van dienst. U kunt bellen: 020-172966. U kunt hem schrijven: Rank Xerox (Nederland) B.V., Antwoordnummer 1409, 1000 SE Amsterdam, op de envelop hoeft geen postzegel. Of u kunt hem onderstaande bon sturen, naar hetzelfde adres als hierboven en ook zonder postzegel En verder. Na zo n anderhalf tot twee jaar bestaat voor de work controller de mogelijkheid door te groeien naar de functie van service engineer Afhankelijk van zijn geschiktheid, zelf op weg. Dat betekent een uitbreiding van cursussen en training En dat betekent ook dat de work controller zijn rijbewijs BE moet hebben. Want zoals we al bovenaan deze advertentie hebben gezegd: de Rank Xerox Service moet niet alleen vakkundig en specialis tisch zijn, maar ook snel. MTS-ers (E) met ervaring die service engineer worden. De service engineer is een belangrijke man in onze organisatie Hij is erbij als nieuwe appara tuur wordt geïnstalleerd Zorgt dan ter plekke voor een duidelijk^ instructie, zodat de klant de apparatuur op de juiste wijze kan bedienen en er BON Ik ben geïnteresseerd in de functie van Leeftijd: Evt ervaring Opleiding Naam Adres: Postcode/woonplaats Telefoon

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 36