Wat kan iemand vandaag de dag nog beginnen met 11 reclamebudgetje van een paar honderd golden? 723255 LEIDSCH/ALPHtNS DAGBlAD ELKE WEEK Z'N ZEGJE ZEGGEN IN 47.500 GEZINNEN! Ook voor U geldt: 3x plaatsen, 2x betalen! Se/ 071 ^33842 Adverteren is voor elke zakenman noodzaak. Zeker voor winkeliers, die de loop in hun zaak willen houden. Dat daarvoor beslist niet altijd grote advertenties behoeven te worden geplaatst bewijzen de Sleuteltjes van het Leidsch/Alphens Dagblad: Die kleine "verkopertjes" op misschien wel de meest gespelde pagina van deze krant Over dat succes kunnen vele actieve middenstanders meepraten: Zij die meer omzet zoeken op het gebied van bromfietsen, rijwielen, doe-het- zelf-spullen, sport- en recreatie, foto grafie, kleding, dieren en planten, kunst en antiek, lessen en clubs, mu ziekinstrumenten, enz., enz. De Sleuteltjes blijken in de praktijk vele deuren te openen. Zo'n Sleuteltje kunt u al plaatsen voor iets meer dan een tientje. Kunt u nagaan wat u met een paar honderd gulden kunt doen! Elke week uw aanbieding van de week onder de aandacht brengen van 47.500 gezinnen. Deze 33 1/3% korting geldt ook voor u. Als u b.v. 12 Sleuteltjes plaatst behoeft u er dus maar 8 te betalen. Mooie gelegenheid om te ontdekken hoeveel die Sleuteltjes voor u kunnen doen! In de krant die zoveel boeiend plaatselijk nieuws in z'n pagina's stopt. Omdat dat nieuws uw klanten het meest interesseert. En omdat zij graag willen weten wat er in hun omgeving zoal te koop is slaan zij geen Sleuteltjespagina over, Zorg ervoor dat zij ook zien! "OOf s'eut, Ulv "«es-SerW 'ce

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 32