F.van Duuren B.V. Presburg filiaalleid(st)ers Solar Star IANDERNELDE EERSTE ASSISTENT ACCOUNTANT F. W. PLESSEN vakaturelijn 071-130636 Uitzend liuro—3 voorvoeten die verwend willen worden Ongelofelijk openingsvoordeel! Dus: Hooigracht 18 Middelweg 11. Voor elke be zoeker 'n bos bloemen Win 'n weekend Parijs! Van^'voor)* ur«n Van Duuren is de lang zaamste tapijtlegger van Leiden! Iedereen kan meedoen en winnen! F. van Duuren 'n Hapje en 'n drankje Tot zaterdag! HOOIGRACHT 18/MIDDELWEG11 LEIDEN TEL:071-131493 WAND-EN VLOERENBEDRIJF een zeilplank om van te watertanden Plankzellen, dé grote rage. Een recreatiesport voor iedereen. Sportief, gezond én betaalbaar. De SOLAR STAR kost bij ons kompleet slechts fl. 1.298.- inkl. BTW. Eenvoudig te vervoeren op elke auto. Bekijk deze ter onder de zeilplanken bij van Zuylen van Nijeveltstraat 372, Wassenaar Kennedylaan 118, Lelden-Zuld CHAUDRON EN CO ACCOUNTANTS met kantoren te Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, Leiden, Rotterdam, Woerden en Zoeter- meer vragen voor het kantoor te Leiden, Oude Singel 144, een die in het bezit is van het SPD.-diploma, delen I en II, of die vergevorderd is met de studie voor dat diploma. Ervaring, opgedaan op een accountants kantoor, zou goed van pas komen. Sollicitatie gaarne aan het postadres: Postbus 2154 te Leiden. Voor telefonische in formaties: 071-146644* (de heer J. Booij). Prijstreffer Een prachtige noten staande klok met volle dig Westminster slag werk, 8 dagen lopend Adviesprijs 1975,- Discountprijs 1445,- Maten 2.15x42x25 cm. Deze klok is te zien in on ze showroom te Oegst- geest als in Leiden. Slechts 50 stuks voorra dig. Haast u zich voor de ze speciale voorjaars aanbieding. Staande klok in eiken uitvoering met Westmin ster slagwerk, wijzerplaat beschilderd en met maandstand, massieve beelden. Adviesprijs 1931,- Discountprijs 1725,- 2 jaar schriftelijke garantie gratis thuisbezorgd vakkundige begelei ding door gediplo meerde horlogemakers KLOKKEN DISCOUNT Onze winkels zijn gevestigd: Bevrijdingsplein 12, Leiden Z-W Tel. 071 -766670. Gèversstraat 47, C 071-152151. Albrepht Aldi-Markt is een onderdeel van de Albrecht organisatie, één van de grootste levensmiddelengroepen in Europa. En wij brei den nog steeds uit Logisch dat ons personeel aaar wel bij vaart. Voor onze filialen in de Randstad zoeken wij die zal worden belast met de leiding over een Albrecht Aldi-Markt. Dit omvat onder andere de dispositie van de goederen, de verzor ging van de goederenontvangst, verkoopbevorderende artikelen opstelling, afrekening en diverse administratieve werkzaamheden. Wij vragen: Een opleiding in de detailhandel en enkele jaren be roepservaring Ofwel u heeft in een ander beroep bewezen dat u leiding kunt geven en organisatorische kwaliteiten hebt. Een oplei ding MEAO, MAVO, MDS of een andere middelbare schoolopleiding is een voordeel. De ideale leeftijd ligt tussen 20 en 35 jaar. In een geplande en grondige inwerkperiode zult u vertrouwd gemaakt worden met uw toekomstige werkzaamheden. Wij bieden. Een zelfstandige functie met duidelijke bevoegdheden. Uitstekende salariëring en reiskostenvergoeding. Heeft u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de Ver- koopleiding van Albrecht CulemborgB V.,Postbus147,4100ACCulemborg. Voor verdere informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met de heer A. M. Vianen, telefoon 034 84-1321, na 20.00 uur. Huur een passende auto bij. O Het Motorhuis Autoverhuur Vondellaan 80 Leiden telefoon 071 - 769313 Bij vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te 's-Gra- venhage van 3 mei 1979 is in staat van faillissement ver klaard: Edna Selly Verdies- Houtsnee, wonende te Leiden aan de Beethovenlaan 95, met benoeming van Mr. M. Rut gers, Rechter in deze Recht bank tot Rechter-Commissa- ris. en met aanstelling van on dergetekende als curator. Leiden, 16 mei 1979 Mr. P. H. van der Schuyt Rapenburg 35 Leiden LubapQ Voor alle uitzendkrachten Leiden Donkersteeg 1 óók maandagmiddag geopend van 13.00 18.00 uur opening Beperkte voorraad. Dus wie het eerst komt AXMINSTERS van p67^- openingsprijs 199,- van p35v openingsprijs 149 Prachtige kwaliteit huiskamernylontapijt van f}-fO,- openingsprijs59j- Grandioos slaapkamertapijt -Zuiver scheerwollen BERBER Van Duuren vindt u voortaan op 2 plaatsen. Want ook de oude vertrouwde zaak aan de Middelweg (vlak achter de Hooigracht) blijft bestaan. Daar kunt u terecht voor de voordeligste vloerbedekking van Leiden. Niet zomaar "onder de honderd", maar vanaf 29,- p/m kamerbreed! En niet zomaar "halen en be talen", maar kiezen uit 'n enorme kollektie. Met 'n goed advies en die ongelofelijke, ouderwetse service van Van Duuren op de koop toe. (Maar dat wist u al.) Op de Hooi gracht vindt u een grote kollektie klassetapijt. Axmin- sters, zuiver scheerwollen ber bers, bloemtapijt, maar ook heel aparte soorten als kokos, katoen en vlas. Verder onder andere prachtige gordijnstof fen, kamerhoog gepresen teerd. En 'n flinke keus in be hang en wandbekleding. Laat u, bij 'n kopje koffie, eens op uw gemak adviseren door de grootste tapijtkenner van Leiden! Al komt u zaterdag alleen maar even om 't hoekje van de deur kijken, u krijgt in ieder geval 'n zomers boeketje van Van Duuren. Als dank voor de belangstelling. Met 't vliegtuig naar Parijs. Gezellig met z'n tweetjes. Voor 'n lekker lang, geheel verzorgd weekend. Verblijf in 'n le klas hotel, natuurlijk! Avondje -van(95^ openingsprijs65,- Vierkleurentapijt van f59f- openingsprij s2750 Geweldige gordijnaanbieding kamerhoog 0 vanaf J,75. Ook in de openingsweek tapijt boven de f50,- p.m. gratis gelegd! Bovendien wordt deze week ook alle NOVILON gratis gelegd! Openingsaanbiedingen gelden vanaf 19 mei tot en met 26 mei 1979. doorzakken in een van de be roemdste nachtclubs ter wereld. Laat de champagne maar bruisen: Van Duuren betaalt! En daar is-ie trots op. Want een vakman als Van Duuren kent geen haastklusje of brod delwerk. Gratis gelegd is voor hem goed gelegd! En dat be tekent altijd: langer plezier van uw tapijt! A.s. zaterdag, 19 mei, opent Van Duuren z'n nieuwe tapijt- zaak aan de Hooigracht 18. Wip ook even binnen en profi teer van de leuke, lekkere en voordelige openings-verras- singen. Kom a.s. zaterdag op Van Duurens openingsfeestje. En raad, schat of berekenhoeveel meter tapijt zich die dag in de nieuwe zaak aan de Hooi gracht bevindt. Wie er het dichtst bij zit mag gratis naar Parijs! Op een zelfgekozen datum. Uitslag vóór 5 juni aanstaande. Fervan Duuren: "Wat dÓCtl VOOT 'l goeie geld van je klant Geen feest zonder traktatie. Daarom heeft Van Duuren zaterdag 't nodige lekkers voor u klaar staan. Tast toe!

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 12