HC/ Het gezicht van de zomer. Over keukenkomfort gesproken Ico/Athibu weet 'r alles van. TO50 J WIERINGA MODE Zomerjacks in Aktie! IE ICOATHIBU 89.- stel dat er geen krant was IS UW GEVEL VUIL Wij reinigen uw gevel en uw gevel ziet er weer uit als nieuw! Tevens reinigen wij alle soorten tegels o.a. gewassen en grinttegels, van uw terras, oprijlaan etc. Vraag vrijblijvend offerte of proefstukje Holland Gevelreiniging Diamantstraat 350, Alphen aan den Rijn Tel. 01720-30450 (ook 's avonds bereikbaar). Wij hebben ze. De nieuwe frisse katoentjes. Wapperwijd en 'n beetje bloot van boven. Bijvoorbeeld in wil met nieuwe nop en garnering in rood of fuchsia. Maten 36-44. Katoen krijgt een zoen. Van de zon en van u voor dit leuke smockjurkje niet losse strik- bandjes.Totaal nieuwe kleuren en dessins. Maten 36-42. Lila. mais of zalm, 79.- dan wist U niet hoe die wedstrijd verlopen was De zomer instappen. In deze slank gesneden zomerbroek. In t- I grijs en bruin. a Showrooms geopend: dinsdag t/m vrijdag 9-5 uur, donderdag avond 7-9 uur, zaterdag 9.30-1.30 uur of na afspraak ook 's avonds. Ico/Athibu ontleent haar reputatie niet alleen aan een ongelooflijk grote keuze keukens, badkamers, tegels, plavuizen, sauna's en solana. Maar zeker ook aan een volledige begeleiding en aan het feit dat Ico/Athibu met u meedenkt en mee rekent Onze keukens bijvoorbeeld. In onze showrooms worden keuken- wensen volledig vervuld: toegespitst op de eisen die gesteld mogen worden aan een keuken, die even funktioneel als smaakvol moet zijn. Daarom is in onze showrooms ook uit gebreid aandacht besteed aan moderne keukeninbouwapparatuur. Veel mensen hebben behoefte aan pro fessionele begeleiding. Wij hebben er de specialisten voor, zodat u zeker weet, dat uw nieuwe keuken gaat voldoen aan uw strikt persoonlijke verlangens. exklusiviteit op z'n best. Hoge Rijndijk 25, Postbus 149, 2313 KG Leiden, Tel. 071 -141741. Boven: Gabardine jack. Verborgen capuchon in kraag. Verstelbare mouwlipjes.Trekkoord. 1 /"VC Olive. VLjr Links: Jack van minibedfordcord. Blinde rits. Amerikaans merk 'Tbradise." Ecru-tan of écru-olive. Jack van minibedfordcord. Corduroy kraag en elleboog stukken. Amerikaans merk "Fbradise." Kaki of olive. 95, Peek Cloppenburg

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 31