Waarom zou u met één standaardoplossing genoegen nemen, als mercedes-benz u er zoveel biedt als u wilt? SPOED Autobedrijf LICHTENHORST B.V. Kies het zekere voor het onzekere... kies MERCEDES -BENZ 0 METSELAARS en OPPERLIEDEN anders denken over wonen Mtilshoffduozitters Timorstraat 21, Leiden. Telefoon 131112. Wat nu? Eerst huiswerk? Of eerst de krant? door verhuizing TE KOOP in Noordwijk RE CREATIE BUNGALOW op 200 m2 grond. Bij bos, duin en strand. Ind.: woonk., 2 slaapkrs., compl. keuken, badkamer met w.c., gevelverwarming, t.v., geheel gestoffeerd, gemeu bileerd en ingericht. Onmiddellijk'te betrekken. Uiterste prijs j 50.000,-. Pachtgeld p.j. 1000,-. Te bezichti gen na afspraak. Telefoon 071-212598. Het wegvervoer anno 1979 vergt pasklare bedrijfswagens. Vervoersoplossingen, die precies voldoen aan de hoge eisen, die verlader en transporteur stellen. Concreet gezegd: een hoog nuttig laadvermogen en de eigenschappen om een lading snel en ongeschonden te vervoeren. Simpel gezegd. Maar de uitvoering ervan vereist wel wat meer. Mercedes-Benz biedt voor elke branche de ideale bedrijfswagen. Exact gebouwd voor het karwei. Met 6 verschillende chasis-cabine concepten zijn legio mogelijkheden denkbaar. De contacten met de opbouw-industrie laten niets te wensen over. Alles kan. Elke opbouw kan worden gerealiseerd. Het ligt voor de hand, dat wij u in ent korte bestek slechts een bescheiden indruk kunnen geven van alle mogelijkheden. Voor een uitvoerig gesprek en een proefrit bent u te allen tijde, méér dan welkom. Dagelijks staat een team Mercedes-Benz geschoolde vakmensen tot uw dienst. Door een goed geoutilleerde werkplaats en een uitgebreid onderdelen magazijn, bent u zeker van snelle en efficiënte reparaties en onderhouds werkzaamheden. Vanzelfsprekend zijn wij graag bereid om over doeltreffende vervoersoplossingen met u van gedachten te wisselen. Ook een proefrit behoort tot de mogelijkheden. Doe gerust een beroep op ons. Rijnsburgerweg 88 2231 AG RIJNSBURG Tel.: (01718) 2 26 54 Dealer voor de categorie 1,2,3. Metselbedrijf M. Boekee vraagt zo spoedig mogelijk: Moderne salontafel narimq. Komfortabele 2-zits bank. Moeiteloos om te toveren tot 2-persoons bed. f 1650.- Moderne salontafel inkubus-vorm. Kunststof uitvoering (wit, zwart of bruin). Kubus (90 x 90 x 35) f450.- Kwartrond treft (90x90x35) Iaau'" Muscot. Sfeervolle Chesterfield in moderne uitvoering. Met gezellige bloem- of effen stof. 2-zits vanaf f865.- 3-zits vanaf f1130.- Rondo. Modern gelijnde duozitter naar Italiaans ontwerp. Praktisch: Gemakkelijke te reinigen door volledig afritsbare bekleding f 865.- Losse hoezen verkrijgbaar. Oxford Gezellige bank naar klassiek voorbeeld. Duozit voor de T.V. of op de slaapkamer f998.- Sierkussens in alle kleuren vanaf f 10.- Duozitters bij Hulshoff Wonen te kust en te keur, door de veelheid van uitvoeringen. Geheel aan te passen aan uw persoonlijke wensen; een vrolijke bloemcretone, een gedistingeerde krijtstreep, een moderne weefstof, of jeugdig linnen... alles is mogelijk. Hulshoii Wonen m het hart van Leiden: vr- -p.- -I pjry i ïQQinn Den Haag: Spui Rijswijk: In de Bogaard Leiden: Nieuwe Rijn Rotterdam: Lijnbaan» Leidschendam: Leidsenhage IN1GUW6 Hljn, IG1. U/ 1-IoOiUU Eindhoven: Winkelcentrum Woensel Hilversum: Groest/Herenstraat Zwolle: Nieuwstraat/Drie Pistolengang.

Leidsch Dagblad | 1979 | | pagina 28